Dobré ráno

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Dobré ráno


Nepřihlášený uživatel

#1

2012-01-04 02:22

V době digitalizace za nemalé peníze poplatníků sledovat na dvou programech ráno to stejné a to studio 6 je zcestné, pak si dát po Sama doma prakticky stejný pořad je ale už zhovadilost. Změny nevedly k lepšímu ale k horšímu.

Nepřihlášený uživatel

#2 Re: Souhlasím

2012-01-04 16:55

#1: -

S tímto názorem naprosto souhlasím...


Nepřihlášený uživatel

#3

2012-01-04 20:19

Vážení tvůrci programového schématu, dle mého názoru zrušení oblíbeného pořadu Dobré ráno bylo krokem vedle.Pokud si chce koncesionář zapnout ráno televizi a nemá zájem o zpravodajství nemá volbu než vypnout nebo přepnout na komerční TV.

Nepřihlášený uživatel

#4

2012-01-04 21:36

Muzete se pridat i zde (http://www.facebook.com/pages/Vraťte-nám-Dobré-ráno-na-ČT1/339842969361344?ref=ts) Samozrejme, ze odkaz na petici predavam na FB ...

Nepřihlášený uživatel

#5

2012-01-04 21:44

Na zprávy pořád dokola není nikdo zvědavý,budu se dívat na NOVU...
Severka

#6 a navic

2012-01-05 00:50

ČT 24 vysílá i online...

Nepřihlášený uživatel

#7

2012-01-05 10:00

Mám pocit, že každá změna na ČT po Novém roce byla jen k horšímu. Studio 6 opravdu člověka po ránu do pohody nenaladí. Odpolední proud je nezajímavý, i přesto, že ho moderují původní modarátoři Dobrého rána. Také vysílací studio je nesympatické, neútulné, studené.

Nepřihlášený uživatel

#8

2012-01-05 12:06

Jsem moc rozlobená a jsem za vrácení dobrého rána. Patřím k těm kterým chybí k nastartování dne.

Nepřihlášený uživatel

#9

2012-01-05 13:59

Celá ČT je politicky zcela jednostranně a neobjektivně založena s výraznými prvky vnášení nenávisti mezi lidi. Zavedením typického produktu ČT, tj. Studia 6, do ranního vysílání ČT1 se tato neblahá role pouze posílí. Záměr?


Nepřihlášený uživatel

#10

2012-01-05 15:53

Chci zpět dobré ráno na Jedničce a ne koukat na trapný politický blok, po ránu je mi z politiky na zvracení. Televizi od 2.1.2012 po ránu raději nezapínám.

Nepřihlášený uživatel

#11

2012-01-05 16:01

Nelíbí se mi změna, která novým rokem nastala, chtěla bych dobré ráno zpět.

Nepřihlášený uživatel

#12

2012-01-05 16:23

Jenže třeba to tak nějakým mocipánům vyhovuje, abychom sledovali Novu... Z té mne skutečně zajímá jen "vaření" a to trvá 3 min. v rámci jedné hoďky.

Nepřihlášený uživatel

#13

2012-01-05 17:58

TO JSOU HOVADA! SPOLEK NOVA POTŘEBUJE PŔEBRAT SLEDOVANOST!
vybrat prezdivku

#14 KOUZELNÁ ŠKOLKA

2012-01-05 19:24

MOŽNÁ TO SEM NEPATŘÍ ALE CO UDĚLALY S KOUZELNOU ŠKOLKOU TAKY STOJÍ ZA ŘEČ. NECHÁPU PROČ JI DÁVAJÍ AŽ O ŠESTÉ HODINĚ ? TEĎ SE DĚTI HÁDAJÍ S MANŽELKOU JESTLI PROSTŘENO NEBO POHÁDKY :-)
Luciana
Nepřihlášený uživatel

#15 Dobré ráno na ČT

2012-01-06 08:11

Od ledna máme doma po ránu ticho :o(( a děti si místo raníčku pouštějí pohádky z DVD. Nejde jen ale o raníček v dobrém ránu, ale o celý pořad...ráno mě to pěkně nastartovalo, věděla jsem jaké bude v regionu počasí, osobitost a vtip moderátorů mi dodal po ránu energii...což se teď o Studiu 6 říci nedá. Jsem už tak dost znechucena z politické situace ČR a z katastrof ve světě, že to nemusím dostat do "žíly" hned z rána..stačí mi sledovat večerní zpravodajství. Nemluvě o tom, že děti když ráno vstávají tohhle také nesledují...Odpoledne když vysílá Živě na jedničce jsme venku, v kroužcích s dětmi..takže tento pořad nesledujeme...BYL TO CHYBNÝ KROK OD PROGRAMOVÉHO ŘEDITELE...na konkurenční Novu nepřepínám, protože jsem jejich ranní pořad nesledovala nikdy, tak nezačnu ani teď. Tuto komerční TV moc neuznávám, jsem příznivcem ČT...ale jestli to takto půjde dál, ztratí ČT diváka...o to mě to mrzí více, když dostátá naše koncesionářské poplatky.


Nepřihlášený uživatel

#16

2012-01-06 09:48

Dobré ráno, tak dnes opět bez "dobrého rána", ostatní tv kanály nenabídly ani dnes nic zajímavějšího. Tak občas pouštím televizi Noe, tam byl dokument o Thajsku, příroda a tak. Tato televize funguje bez koncesion poplatků, přispívají na její provoz jen její přiznivci. Tak třeba tak jednou dopadne i ČT a bude si diváka více vážit.

Nepřihlášený uživatel

#17

2012-01-06 13:52

Porsím vraťte nám DObré ráno,.., člověk u něj příjemně nastaroval den, Studoi 6 je fain na zprávy a počasí, ale zbytek je nuda,...

Nepřihlášený uživatel

#18

2012-01-06 16:00

Zrušení tak oblíbeného pořadu jakým bylo Dobré ráno považuji za holý nesmysl odporující zdravému rozumu.Vymývat lidem hned od rána mozky nepříjemnými zprávami Studia 6 a to hned na 2kanálech je alarmující. Bohužel, vedení ČT se o názory diváků a poplatníků ČT příliš nezajímají jinak by reagovalo na diskuze a nespokojené ohlasy diváků a vrátilo Dobré ráno na přání diváků zpět.Lidé už mají depresivních zpráv valících se na ně od rána do večera dost a tak o to víc pozitivní pořad,který většinu z nich nastartoval a nakopnul do nového dne velmi chybí a takovým pořadem Dobré ráno bylo.
n

#19 !

2012-01-06 22:37

Pro mě dobré rozhodnutí - vysílat podobné pořady na dvou stanicích bylo o ničem.

Nepřihlášený uživatel

#20

2012-01-10 17:22

Nevím, zda to opravdu není záměr, aby v ranních hodinách stoupla sledovanost na Nově.
Při sledování Dobrého rána z Brna a Ostravy se dospělí i děti dobře naladili při zajímavých rozhovorech, písničkách, pohádkách apod. Kdo měl zájem sledovat sice důležité, ale stále méně optimističtější strohé zprávy, měl možnost přepnout na ČT24.
Proč jste vzali divákům možnost svobodné volby.
Vysílání "Dobrého rána" v odpoledním čase je pro normálně pracující občany nedostupné, a tudíž při poklesu sledovanosti má tento pořad velkou šanci být zrušen.

Nepřihlášený uživatel

#21

2012-01-10 20:39

Vraťte nám Dobré ráno a Televizní akademii...

Nepřihlášený uživatel

#22

2012-01-11 14:59

Dobrý den, jsem zklamaná ze změny programů na ČT1.Ranní vysílání je příliš zpravodajské, to si můžeme pustit na ČT24. Chybí mi ranní moderátoři- Honza, Monika, Gábina i Petr.Jsem donucena dívat se na konkurenční televizi. Opravdu po ránu nemám chuť sledovat to, co se tam teď vysílá. Navíc čas , který bychom s moderátory mohli strávit, tráví hromada lidí v práci a pak běžný shon v domácnosti...nikdo na to nebude mít čas.

Nepřihlášený uživatel

#23

2012-01-11 19:04

Dobré ráno bylo přesně to,co člověka ráno dobře naladí na nový den. Odpoledne už to není ono a až příjde jaro je lepší vyrazit odpoledne do přírody a ne čumět na tv. Čt většinou to co za něco stojí přesune na nevhodný čas. Marie
RS

#24 Re: KOUZELNÁ ŠKOLKA

2012-01-12 11:39

#14: vybrat prezdivku - KOUZELNÁ ŠKOLKA 

 Do dnešního dne jsme se také ještě nesladili s novým časem pořadu Kouzelná školka a tak se stále více orientujeme na dvd a stažené filmy. Potom ale tu ČT k ničemu nepotřebujeme.


Nepřihlášený uživatel

#25 Re:

2012-01-12 21:49

Opravdu velice nepovedená změna! Ve stejný čas, se dívat na 2 programech na stejný pořad. To musel vymyslet někdo velice inteligentní. Pořad Dobré ráno měl úroveň, velice ráda jsem se na něj dívala a přesunout ho na odpoledne, kdy je nejnižší sledovanost, jelikož lidi na tv nemají tolik času a zlikvidovat tak pořad, to chce opravdu umění.

Ona i celá ČT24 je dost šílená. Prý nejnovější zprávy ze světa a z domova. Prosím Vás, vždyť opakujete to samé stále dokola, tomu říkáte kvalita? Kdo se má dívat na záznamy  z poslanecké sněmovny? Na to se nedá dívat!! Informační a zpravodajský kanál si představuji zcela jinak a ne že během dne vidím jeden stejný pořad a zprávy nejméně 10x..

Začněte již něco dělat a pracovat na vyšší úrovni.

Díky zrušení Dobrého rána jsem přepnula na Snídani s Novou

Urbanová M.