Petice proti přejmenování letiště Ruzyně na letiště V. Havla.
Nesouhlasím s přejmenováním Ruzyňského letiště na letiště V.Havla. Nikdy to nebyla žádná osobnost, nikdy nebyl spisovatel, byl to jen jednoduchý člověk a částečně mazaný aby ze všeho těžil, ale to je většina tzv. polistopadových politiků, kteří jen se vrhli s heslama do politiky a hned se pustili do rozkrádání týhle země a začlo to OF a dnešní ODS a sbírka politických zkrachovalců co nechtěj opustit koryta- TOP 09, a nové bandě vyžírků, neboli VeVerek. Jediné co se všeobecně ví, že V. Havel byl syn největšího kolaboranta a udavače gestapa, Havla staršího. Jeho otec byl jediný, kterém němci nesebrali ani halíř, měl všechno. Takže povídačky o disentu a plácání o druhém a třetím odboji, a uměle výtváření kultu osobnosti, ne to není nic pro mě a uráží mě to. takže nechci aby se naše letiště jmenovalo po téhle přinejmenším podivné rodině. a mohl by jsem pokračovat, ale nemím sílu,protože dnešní politická reprezentace a havel byl významným členem této , na obyčejných lidech profitující skupinky nenažranců co chtěj ovládat a týt, z dřiny obyčejných lidí. Jsem hasič a tak vím o čem píšu. Už je čas vymést Havly a jim podobné z naší země a samozřejmě bez peněz co nakradli.
Re:
Až na to, že to nenapsal Lasica, ale jakýsi Kliment Uhrecký a není to nic jiného než další hanopis jakých bylo otištěno před listopadem 1989 ve stranickém plátku KSČ, který se jmenoval Rudé Právo, bezpočet.
Drahé a zbytečné
Jako děcka jsme se o letišti dozvěděli už ve škole, když jsme se učili výjmenovaná slova. :-) To pak Ruzyně vypadne i z výjmenovaných slov?
Re: Drahé a zbytečné
Někteří v tom máte pořádný guláš. Ruzyně je především městská část Prahy 6 a letiště se nejmenuje Ruzyně, ale letiště Praha, takže vlastně žádný název dosud nemá. Ruzyně znamená lokalizaci letiště a ne název. Cizinci najdou letiště snadno, když je v Praze jediné takového významu.
Havlův majetek a spolupráce za války - PRAVDA
Proč byl Havlovi v tichosti vrácen majetek na který neměl nárok.
Re: absolutní nenávist komunismu !!
#15: komunismus je zvěrstvo !! - absolutní nenávist komunismu !!
Tak si vlez na petici na podporu a neoxiduj!
Re: Havlův majetek a spolupráce za války - PRAVDA
#3063: - Havlův majetek a spolupráce za války - PRAVDA
Informací je dost, stačí hledat.
Re:
Ano, úplně s Vámi souhlasím. Pán Havel si opravdu nezaslúži, aby se po něm cokoliv jmenovalo, natož letiště...
V žádném případě nesouhlasím s přejmenováním letiště! Změn názvů již bylo dost.
Re:
Já Vám řeknu, co jsme zač: Ti, kteří se nedají oblbnout nejmasivnější a nejagresivnější propagandistickou masáží od dob úmrtí Stalina!!!
This comment has been removed by the person who wrote it.
| This discussion has been closed. |
Re: POjmenování
#2981: Petr Vajgar - POjmenování
Oficiální název letiště je Mezinárodní letiště Praha. Ta PRAHA je současně volacím znakem letiště pro korespondenci s letadly takže bude používán i po "přejmenování". Ještě v únoru 2011 jiná skupina sepisovala petici, aby se letiště jmenovalo "Letiště Ronalda Regana" a neuběhl ani rok a už máme další petici "Letiště Václava Havla". Nejsou to ti samí? Kdo bude další? Jak už psal K.H.Borovský: "Tak už to na tom světě chodí a nebude jinak - dneska tě ctí za svatého, zítra budeš sviňák". Ve svém životě jsem viděl jak dojemně se loučila Praha s zastupujícím říšským protektorem Heydricem, pláč nad úmrtím Stalina, stavbu sochy na Letné i jeho hlavu kutálející se po jejím odstřelu do Vltavy, dojaté lidi nad rakví Gottwalda na Pražském hradě, slávu při umístění rakve na Vítkově i to jak byl v klidu uklizen. Po těch všech byly pojmenovány ulice a náměstí (a ta jména tam vydržela pár let).