"4O BODŮ" - PŘIPOMÍNKY ČÁSTI VEŘEJNOSTI K DOKUMENTU MZČR – „NÁRODNÍ STRATEGIE OČKOVÁNÍ PROTI NEMOCI COVID-19“

"4O BODŮ" - PŘIPOMÍNKY ČÁSTI VEŘEJNOSTI K DOKUMENTU MZČR – „NÁRODNÍ STRATEGIE OČKOVÁNÍ PROTI NEMOCI COVID-19“ / Oznámení / BLESK č. 06 - INFORMACE / Komentáře


Nepřihlášený uživatel

#1

2020-10-08 18:38

Jak to teď vypadá v Číně? Mně to přijde, že by to byla docea šikovná metoda jak ochromit Evropu a USA chytře vyvolanou panikou, která je postavená na strachu lidí ze smrti. Většina netuší o co jde, ale stačí zblbnout sdělovací prostředky a pak už to stačí z povzdálí lehce přiživovat. A statistiky jsou tu přeci na to, aby se daly různě sestavit a i různě vykládat. Stačí neříct všechno a může to vypadat hrůzostrašně. Skutečný důvod celosvětové "zdravotní" paniky je buď budoucí zisk a nebo mocenská hlediska.


Nepřihlášený uživatel

#2

2020-10-08 20:00

děkuji za vaši skvělou práci

Nepřihlášený uživatel

#3

2020-10-08 23:32

Lidé, kteří nás drží ve strachu, musí za to nést trestní odpovědnost. Toto neodůvodněné centrálně řízené děšení národa nese známky VLASTIZRÁDY a ŠÍŘENÍ POPLAŠNÉ ZPRÁVY.


Nepřihlášený uživatel

#4

2020-10-09 04:54

Podpisová petice je pro běžné podpisovatele, tak složitá, žře to nepřečtou a nepochopí, příliš bodů. Já jsem Vaši petici podpořil, přesti myslím, že nikdy nevyhraje ani žádná petice ani demonstrace. Je třeba začít jinak, nejde to přes zkorumpované a bezbarvé politiky, kteří mají všechnu mediální moc. Žádný Facebook, Twiter ani jiné platformy to nezmění. Škabrada. Plzeň

Nepřihlášený uživatel

#5

2020-10-09 08:11

Myslím, že důležitá informace.https://www.youtube.com/watch?v=bp-0U1hO2Ew&feature=youtu.be Jirka V.

Nepřihlášený uživatel

#6

2020-10-10 04:55

Já jsem v tom nějaká ztracená,ráda bych podepsala ,ale nevím vlastně co pořádně rozkliknout,je toho moc 🙂 jinak skvělá práce  a jen tak dál a stále více procitnutych lidí!!! 🙏🙏

Linda

#7 Re:

2020-10-10 05:38

#3: -  

Souhlasím s Vámi 

Radek

#8 Re:

2020-10-11 00:52

#6: -  

K petici se vztahují 4 dokumenty 1) POKYNY a INFO 2)PETICE 3) NÁVRH USNESENÍ 4) PODPISOVÝ ARCH - to, že to je složité, poděkujte našim mocipánům - petice je připravena tak, aby odpovídala všem zákonným povinnostem. 

buď byste musela podepsat 28 individuálních petic, anebo máte možnost ty podpisy učinit svobodně u každého petičního požadavku. 

vše je detailně popsáno, číst a rozhodovat už musíte sami 😉 to za Vás už udělat nemůžeme.

 

kdyby cokoli, ozvěte se. 

Radek 

Radek

#9 Re:

2020-10-11 01:00

#4: -  

Já bych to neviděl tak pesimisticky, to by znamenalo, že se nemá dělat vůbec nic = to je špatně. 

Složitost petice je dána komplexní problematikou, kterou řeší, je to buď 28 petic nebo jedna monster. 
Já bych lidi nepodceňoval, petice je napsaná srozumitelně, požadavky také. Bude to chvíli trvat, než se podpisy shromáždí, ale váhu to má, a navíc je před parlamentními volbami. 

hezký den a díky za podporu

 

Radek 

Radek

#10 Re:

2020-10-11 01:03

#1: -  

Čína podle všeho hlásí vše v pořádku a ekonomika funguje bez omezení. 

ano je to o mocenských a ekonomických zájmech, nikoli o obavách o naše zdraví. Vir tu skutečně je, dá se efektivně léčit i bez vakcín. Testování PCR je neprůkazné, a z našeho pohledu i naprosto nestandardní metoda. Z krve dostanete jasný výsledek. PCR test je předražený. Nespolehlivý. 

Radek 


Nepřihlášený uživatel

#11

2020-10-11 15:05

Podporuji tyto akce.

Nepřihlášený uživatel

#12

2020-11-01 21:54

Držím nám všem pálce,jste ūžasni



Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...