Otevřený dopis lékařů vládě, parlamentu a médiím ohledně tzv. koronavirové krize

Otevřený dopis lékařů vládě, parlamentu a médiím ohledně tzv. koronavirové krize / Oznámení / Otevřený dopis sestrám a lékařům první linie / Komentáře


Nepřihlášený uživatel

#76

2020-10-08 15:46

Pracovala jsem před lety na procovišti TRN ... pro plicní i mimoplicní TBC a  nikdy nebyla prováděna podobná  opatření . Nyní pracuji jako alergolog a jsou po mě vyžadována  omezení co do vyšetřování plicních funkcí ( -jak mám posoudit astma bez spirometrie a FENA  to tedy opravdu nevím) . Sama jsem měla v březnu t.r.  doma 80-ti letou maminku propuštěnou a nemocnice na Homolce (po ictu)  ve stavu,kdy mi 4 týdny doma kašlala a stěžovala si a to, že nic necítí, nicméně v té době   se na došetření nedostala  ... já jsem v tomto období  pracovala jen distančně .... telefonické konzultace a zasílání E.Rp. ... tak jsem situaci neurgovala. Nebudu komentovat, že podle proopuštěcích zpráv z nemocnice (původně v DRO Havlíčkův Brod, následně i Nemocnice na Homolce - neurologie  ) moje maminka nebyla vedena jako pacient s možnou nasokomiální infekcí.   Je nutné to komentovat??? 


Nepřihlášený uživatel

#77 Skutečná čísla pro vyhlášení "epidemie" dele hygienické stanice:

2020-10-08 15:46

Dle směrnic hygienické stanice a platných předpisů je kritérium pro vyhlášení epidemie stanoveno počtem nakažených 1600 -1800 lidí na 100 000 obyvatel. V ČR je nakažených 5254 lidí na 10 000 000 milionů obyvatel, tedy cca 53 lidí na 100 000 obyvatel (ke dni 1.8.2020), což je 0,053 procent obyvatel ČR. http://www.khsova.cz/. Epidemie tedy v ČR neexistuje a předstírání, že existuje, je nejenom lež ale též trestný čin šíření poplašné zprávy. Vláda podporuje šířením hysterie testování lidí bez příznaků a a tím se snaží uměle navýšit počet nemocných - jinak by tito lidé prostě vzali paralen, nebo taky nic, a tzv. nemocných by bylo pdstatně méně!

FAUSTO

#78 Statistika

2020-10-08 15:47

V první řadě neexistuje žádná relevantní statistika o nemoci COVID-19. Jestliže PCR testy netestují přítomnost viru v odebraném vzorku, ale pouze přítomnost několika krátkých úseků RNA a neexistuje žádné vyhodnocení, v kolika případech se pozitivní test shoduje s přítomností celé neporušené molekuly RNA v daném vzorku, tak jsou veškerá čísla o počtu nakažených,  o úmrtích s COVIDEM a nebo na COVID naprosto bezcenné a zavádějící. Doposud nebyl ani jeden test při schvalování vyhodnocován tak, že by jeho výsledeky byly konfrontovány s izolací neporušené virové molekuly z testovaného vzorku. Pochybuji, že by to dělali v nemocnicích sami lékaři.

Patří velký dík lékařům v první linii. Pomáhají lidem, kteří jsou ve vážném stavu a je potřeba jim účinně pomoct. Zda jsou jejich pacienti skutečně infekční, bohužel, sami lékaři nemohou vědět, protože neexistuje nástroj, který by jim to relevantně prokázal. PCR testy to rozhodně nejsou. Je tedy velmi pravděpodobné, že celý cirkus se skafandry je zbytečný.

Až se diskuze oprostí od nesmyslných čísel, které vzešly z iracionálního testování, které stojí desítky miliónů korun denně (kolik užitečné zdravotní péče by za to mohlo být!), tak se snad bude moct dát vést racionální debata o tom, zda tady máme nebo nemáme nějakou novou vážnou nemoc a jak proti ní případně postupovat.


Nepřihlášený uživatel

#79 Re: Nezpomeňte, že do skafandru je nacpala psychika vyvolaná neopodstatněnou propagandou

2020-10-08 15:50


Nepřihlášený uživatel

#80

2020-10-08 15:57

je treba spolecne pokracovat..

Nepřihlášený uživatel

#81

2020-10-08 16:00

Jste svělí! Moc si vážím toho, co děláte! Nevzdávejte se, jsme s vámi a máte naši plnou podporu!


Nepřihlášený uživatel

#82

2020-10-08 16:26

Děkuji za vaše prohlášení a děkuji vám za vaši aktivitu v prosazování pravdivé informovanosti veřejnosti a smysluplná funkční řešení. Prosím, pokračujte. Jsem vám případně k dispozici nejen svou sounáležitostí. Děkuji.

Nepřihlášený uživatel

#83

2020-10-08 16:26

Lékaři mají naprostou pravdu, proto podporuji tuto petici svým hlasem a podpisem.

Nepřihlášený uživatel

#84

2020-10-08 16:28

Excellentí!

Děkuji

Lobkowicz


Nepřihlášený uživatel

#85

2020-10-08 16:33

Velmi dobře formulováná odpověď . Mediální tlak na občany s úmyslem vyděsit je až k masové vakcinaci a udavačskému nahlašování nezarouškovaných je hodně podezřelý . Kontraproduktivní plošné nařízení nošení roušek je dle mého laického úsudku zločinem na našem imunitním systému . Je potřeba veřejná diskuze odborníků všech názorů, podložená daty a skutečnými , seriózními výzkumy .

Nepřihlášený uživatel

#86

2020-10-08 16:50

Děkuji 🙏


Nepřihlášený uživatel

#87 Re:

2020-10-08 17:06

#59: Poslední... -  

Ach jo, další zbytečný anonym, který se bojí podepsat pod svůj názor a jen sprostě nadává. Víte, ona inteligence se pozná i tak, že nad věcmi a názory přemýšlí a připouští argumenty dalších stran. Kdákalové jen kdákají a útočí na někoho, kdo souhlasně nekývá. A ještě by zacpávali pusy.

Oni ti lékaři, kteří u těch přístrojů stojí, nebo vám pak budou léčit ty strašné a dlouhodobé následky, o nichž se už teď ve vládě tak přesně ví, mají také názory své, ale ty se holt nesmí říkat - nemají přece titul epidemiolog a nesedí nad lejstry nekonzistentních dat, "jenom" léčí lidi.


Nepřihlášený uživatel

#88

2020-10-08 17:16

Děkujeme, velmi pěkně napsáno a od odborníků má petice i informace váhu. 

NEMESIS

#89 K

2020-10-08 17:19

SOUHLAS I TRUMP SUNDAL DEMONSTRATIVNĚ MASKU RESPEKTIVE ROUŠKU!  KONEC DIVADLA!

NEMESIS

#90 K

2020-10-08 17:21

VIRUS NAPADÁ POLITIKY A HLAVNĚ TY ZKORUMPOVANÉ- ŽIJTE MRAVNĚ A VYHNE SE VÁM


Nepřihlášený uživatel

#91 Re:

2020-10-08 17:27

#59: Poslední... -  

Tak přesně kvůli takovým bezohledným, sebestředným individuím, jejichž jediný myšlenkový argument je urážení druhých, slepá poslušnost; kvůli vyplašeným lidem jako jste Vy, kteří jsou řízení strachem, kterým připadá v pořádku žít na úkor ostatních...... ..máme všichni živořit, přežívat a trpět? ...jenom, abyste vy, sobecká královno, mohla být happy?

Jak se vůbec takto můžete vyjadřovat? Tak sprostého člověka potkat naživo, tak si buďte jistá, že byste se na sebe ani do zrcadla zpříma nemohla podívat, jak byste za své hulvátství musela stydět. Uvědomujete si vůbec, co jste tady napsala? Uvědomujete si, jak moc jste velký sobec? Chudáci lidi, co s Vámi musí mít v běžném životě něco společného:-(.

Kvůli Vám a podobným jsme se my samostatně myslící obětovali už dost na jaře, nemyslíte? Dluh půl biliónu budeme splácet s vámi, a stejně to vůbec k ničemu nebylo. Teď tu máte 100x více nakažených a máme zase trpět tu vaši tyranii, vy bezohledná, sobecká paničko? Co si o sobě vůbec myslíte, že tu někoho nazýváte trotly? To se pro Vaše nápady máme obětovat až do smrti, nebo jak si to představujete?

A vsadit se klidně můžete; nelyžuji a v Chorvatsku už jsem nebyl mnoho let. Ale nebyl jsem ani nikde jinde, nikomu neubližuji a život pod vlivem takových hulvátů jako jste Vy, se stává neúnosným. Zkuste konečně trochu myslet i na druhé a nejenom na sebe! 

Já jsem naopak vděčný každému, kdo toto moudré vyjádření nezávislých a nezkorumpovaných lékařů podepsal, našel odvahu vystoupit z davu a nemyslí jenom na sebe tak jako Vy, vážená paní. A klidně nám říkejte trotlové, pokud Váš intelekt a rozhled na víc nemá. Sice byste to asi neuměla patřičně vysvětlit, ale což. Od Vás bych ani nic dobrého a pozitivního neočekával.

Mám obavy, že celá tato snaha vyzní naprázdno, nicméně díky moc všem autorům petice, i všem těm, co je podporují. Zkusme to nevzdat.


Nepřihlášený uživatel

#92

2020-10-08 17:33

Děkuji za slušnou a věcnou odpověď plně s vámi souhlasím a máte mou podporu
Emílie
Nepřihlášený uživatel

#93 Re: Emílie Novotná

2020-10-08 17:36

#70: Emílie - Emílie Novotná 

Ještě musím dodat (inspirace č.78) STATISTIKA dá jasnou odpověď na to zda je tu pandemie, epidemie. Na stránkách Českého statistického úřadu w.czso.cz - Statistika, obyvatelstvo,graf1, graf2, Tabulka, počet zemřelých celkem a podle věk. sk. od roku 2011 - do 2020/10. Ze skutečných, pravdivých čísel je jasně vidět, že tu žádná epidemie není. Od r.2011 jsou čísla úmrtí podobná (v r.18 vyšší),k žádnému výraznému výkyvu nedošlo!!! 

Stačí se přesvědčit na stránkách w.czso.cz.


Nepřihlášený uživatel

#94

2020-10-08 17:44

Že na JIP je více vážných případů je jasné, to je přece z logiky funkce JIP. Asi by se k tomu mohl vyjádřit třeba i patolog, že tam má jen mrtvé a že je to je velký problém ..


Nepřihlášený uživatel

#95

2020-10-08 17:55

Děkuji kolegům
Dagmar

#96

2020-10-08 18:01

Děkuji za vaši práci, za váš čas a ODVAHU! Plně souhlasím a podporuji!

NK

#97 Re: Skutečná čísla pro vyhlášení "epidemie" dele hygienické stanice:

2020-10-08 18:03

#77: - Skutečná čísla pro vyhlášení "epidemie" dele hygienické stanice: 

Díky moc za příspěvek! Ale vlada je zločinný gang a nebojí se zodpovědnosti.

NK

#98 Re: Re: Emílie Novotná

2020-10-08 18:11


Nepřihlášený uživatel

#99

2020-10-08 18:33

No PRYMULA vám odpověděl razantně co si myslí o nějakých peticích. On a celá vláda a paraziti na nich přisátí teď vysají celou republiku, pokud se jim lidé nepostaví na odpor.!!! Ruší vyuku- budeme mít generaci hloupých, zarouskuji obyvatele- přibude mrtvých a nemocných, atd. Tato rétorika je na houby , bohužel, oni si z toho nic nedělají.

Nepřihlášený uživatel

#100

2020-10-08 18:36

Děkuji Vám všem,  kteří bojujete za nás za všechny. Plně s Vámi souhlasím a podporuji. 




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...