Otevřený dopis lékařů vládě, parlamentu a médiím ohledně tzv. koronavirové krize

Otevřený dopis lékařů vládě, parlamentu a médiím ohledně tzv. koronavirové krize / Oznámení / Otevřený dopis sestrám a lékařům první linie / Komentáře


Nepřihlášený uživatel

#101

2020-10-08 18:45

Dobrý den, děkuji za vaše vyjádření, člověka to aspoň na chvilku potěší, že je už dost lidí, kteří se nebojí vyjádřit nesouhlas s plukovníkem. Na druhou stranu, mám děti školou povinné, sportovce , které teď nebudou moci nic dělat, to mě přivádí k šílenství. A není proti tomu žádná obrana.

Petr

#102 příspěvek

2020-10-08 18:51

Všem, kteří se snaží alarmovat a nejen kecat. Velmi kultivovaná reakce ! Opravdu skvělé.

Navrhuji aby se signatáři propojili s Kulovým bleskem, který se snaží zřídit parlamentní vyšetřovací komisi. Vy, kteří na to máte a jste na čele, spojte síli dohromady ať se energie propojí.

Podporuji a děkuji. 


Nepřihlášený uživatel

#103

2020-10-08 19:18

Děkuji, že za nás bojujete!! Nevzdávejte to prosím!
Masinfira

#104

2020-10-08 19:22

Podle reakcí všech těch potrefených hus a jejich mediálních přisluhovačů je zřejmé, že text petice ťal do živého. Ovšem to, co se posledních několik dnů děje a co třeba přinesl dnešek, to si už žádá i nějaké činy, ne jen petice. Jak je možné, že když jsme na vrcholu chřipkové epidemie, což je nemocnost třeba 3000/100 000, máme maximálně zákaz návštěv v nemocnici, a teď (i když budeme věřit zveřejněným číslům), máme zlomek těchto hodnot a zakazují nám žít..


Nepřihlášený uživatel

#105 Re:

2020-10-08 19:32

#1: -  

 


Nepřihlášený uživatel

#106

2020-10-08 19:34

Moc děkuji za Vaší práci... děsím se toho, kam to celé směřuje...

Nepřihlášený uživatel

#107 Re:

2020-10-08 19:40

#1: -  

Děkuji vám za vaši kultivovanou, decentní a zároveň srozumitelnou a racionální odpověď. Máte podporu celé naší rodiny, které není lhostejné kam  dnešní společnost směřuje.


Nepřihlášený uživatel

#108 Mám někdy pocit, že už nemůžu

2020-10-08 19:55

poslouchat stále dokola vyhrůžky, zákazy, příkazy, výjimky bez hlavy a paty. Je mi zle z toho, co tu a nám všem tato vláda, politika dělá a zaštiťuje se bezostyšně ochranou zdraví.....jak je dostat k trestní odpovědnosti za to, že nám cíleně ničí zdraví a psychiku....jak? Jak zastavit tento rozjetý vlak, jehož jediným cílem je zisk pro vyčleněné elity? Nevím....a proto děkuji všem, kteří se o to snaží...ať je to tato petice, petice Kulový blesk, petice za právo se svobodně vyjadřovat bez cenzury.....děkuji, děkuji, děkuji....


Nepřihlášený uživatel

#109 Re:

2020-10-08 20:16

#13: -  

Souhlasíme s peticí lékařů i s dopisem vládě. Ing. Vladimír koneček 

                                                                Lea Najmonová 

                                                                691 24 Přibice 178


Nepřihlášený uživatel

#110

2020-10-08 20:21

Snad máte dar a i potřebnou sílu vytvářet spolupráci a to na základě věcné diskuze.

Ti lékaři z "první linie" reagovali zcela dle svého stavu - zjevně jsou pod tlakem => strach, snad i pocit bezmoci. Vaše reakce mi přišla k tomuto velmi adekvátní a navíc velmi kultivovaná, neurážející, bez bagatelizace, což dnes aby pohledal v projevech nejrůznějších "mocných".

Děkuju a přeju nám všem, aby jste dokázali dosáhnout skutečné spolupráce a diskuze se mohly odvíjet nad reálnými daty. Snad se brzy vymaníme z této křeče strachu.

 

Pokud by to bylo možné, velmi se ještě přimlouvám i o možnost, aby i běžný člověk mohl někde vidět podrobnější data s rozumným členěním.


Nepřihlášený uživatel

#111

2020-10-08 20:56

Přesně, je potřeba nějakého kompromisu, a ne to co tu předvádí Prymula, to co předvádí, je takřka jako válečná zóna, ze které není úniku, lidi mají právo na život jaký doposud vedli a ne že jeden bezmozek zhroutí vše co si umane

Nepřihlášený uživatel

#112

2020-10-08 21:09

Já nějak pořád nechápu, jak je vůbec možné, že Prymula, nikým nevolený, nedůvěryhodný člověk ve střetu zájmů, mohl být vůbec jmenován ministrem a disponuje tak obrovskou mocí, že dokáže nesmyslně ochromit celou republiku. U nás naprosto selhala celá vláda v čele s premiérem a český Parlament mi v této situaci připadá jen jako parta malých bezradných dětí.
bývalá zdravotní sestra z infekční JIPky

#113

2020-10-08 23:15

Vážení autoři petice,

děkuji za Vaši reakci. Pro laika je obtížné vybrat si s celé řady informací na netu. Míním tím například zveřejněné rozhovory se 2 imunology, kteří se v názorech na opatření poměrně dost různí. Čert aby se v tom vyznal. Pandemie  Covid 19 je pro lidstvo zatím neprobádaná choroba, ale udělalo se z ní POLITIKUM, mocichtivé psychopaty svrbí dlaň vytěžit z toho co nejvíc na úkor ostatních.  Pracovala jsem na infekčním JIP, když se objevil AIDS, bohužel dodnes potkávám lidi, kteří se bojí pacientům s AIDS podat i ruku. Nicméně musím konstatovat, jakkoliv jsme v té době měli vládu, kterou "již nikdy víc" jedno musím podotknou. Nevyužívali strachu lidí v takovém rozsahu jako nyní ;-(. Nehloubili propast mezi lidmi, jak se snaží dnes, nesnažili se vytěžit na úkor odborníků svoji slávu ve sdělovacích prostředcíh, nestrkali pořád "čumáky před kameru", aniž by měli cokoli smysluplného ke sdělení.

Pevně věřím, že Hippokratova přísaha je to, co  všechny lékaře prvotně spojuje a nebude rozdělovat, jakkoliv můžete mít rozdílné zkušenosti, praxi či poznatky. 

Přeji vše dobré a hlavně pevné zdraví ale i sílu stát si za svým přesvědčením 


Nepřihlášený uživatel

#114 Re:

2020-10-08 23:52

#3: -  

To už není o "chytnout se za rypák". Oni to vše dělají ORGANIZOVANĚ A VĚDOMĚ. Už překročili bod zvratu a nemohou zpět. Musí stůj, co stůj dál. Brzy se octnou v pozici Lukašenka a dají rozkaz k násilným činům. Musíme jim v tom zabránit.


Nepřihlášený uživatel

#115 Re: Re:

2020-10-09 04:30

#49: - Re:  

Raději byste měl řešit to, co se stalo Vám.


Nepřihlášený uživatel

#116

2020-10-09 04:44

Plně souhlasím. Držím nám palce, aŤ je svět zase v pořádku !!!!


Nepřihlášený uživatel

#117

2020-10-09 04:48

Souhlasím a podporuji tento názor

Nepřihlášený uživatel

#118

2020-10-09 05:47

Souhlasím a děkuji za sdělení

Nepřihlášený uživatel

#119

2020-10-09 06:45

Souhlas a děkuju.

Nepřihlášený uživatel

#120

2020-10-09 06:56

Jak je možné, že se nemedializuje názor druhé strany a nedostane národ vůbec možnost volby. Takto napsané to přeci nikdo rozumný nemůže dementovat... Já sleduji vyjádření i opozice a snad všichni ještě ve snaze nás víc chránit vymýšlí různá záchranná řešení.... to je jako kdybych já chtěl radit krasobruslařce jak skočit čtverný skok:(... Proč někdo rozumný nechytne vládu za slovo jak by chtěli protestovat celý národ.... co budou dělat s těmi po testech kam je zavřeme aby se během 20dnů znovu nenakazili ... budeme muset krom ubytování nemocných na hotelech ještě vytvořit rezervace pro ty zdravé... to už je opravdu jako z filmu o konci světa vidím plačící děti jak jsou vytrhávané z rukou matek.... Opravdu co slovo to perla... hotely budou pro lidi co budou pozitivní s minimálními příznaky... to jsou perly, že to snad řekne dítě na základní škole v referátu a paní učitelka mu vysvětlí, ale Románku to si musíš lépe promyslet tohle by asi opravdu nešlo...
Pražský chodec

#121 je mi ztoho smutno

2020-10-09 07:10

To je teda zvláštní. Do obchodů se může maximálně ve dvou ale do front na testování se můžeme naňahňat jeden na druhého. Když jdu na procházku tak vidím samé mrtvé holuby. Taková smutná doba to je. Už se to nedá vydržet. Jen z vás mám trochu radosti. Díky za odvahu.


Nepřihlášený uživatel

#122

2020-10-09 07:12

naprostý souhlas.
Josef Smid

#123 Covid a panika

2020-10-09 08:30

V Německu se v podstatě netestuje, protože konečně pochopili a přijali doporučení i názory Dr. Kurtze. Dr. Kurtz jednal s A. Merkel několikrát a prezidenti jednotlivých spolkových států jednali dle jeho doporučení. Sasko i např. Bavorsko nemá v žádném zájmu uzavřít hranice s Českem. Pokud mohu z vlastní zkušenosti napsat, v Německu se situace velice uklidnila a občané se velice rychle "oklepali" ze strachu jménem Covid. Podobné a věcné debaty v ČT naprosto chybí a jsou nahrazovány jednostraným pohledem pana Prymuly, který již za "prasečí chřipky" nakoupil vakcíny, které byly později zničeny. Je to hráč farmaceutických společností, který vidí jen peníze a restrikcemi si ukájí svoji samolibost. Logika napovídá, že čím více testů, tím více infikovaných. Je naprosto běžné v Česku, že jeden člověk je testovaný 3x. V žádném případě se nenechám očkovat proti covidu, aby se na mě Prymula obohatil.


Nepřihlášený uživatel

#124

2020-10-09 08:32

  1.  

Nepřihlášený uživatel

#125

2020-10-09 09:07

Dobrý den, děkuji Vám, že jste😊. Hezky jste odpověděli. Chce to vyměnit nejen vládu České republiky, nýbrž jsem i pro rozpuštění parlamentu. Neboť i tzv. opozice jest "pro vostudu lidskou", jak se u nás říkává.



Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...