Uzavření škol do konce školního roku

Uzavření škol do konce školního roku / Oznámení / Skoro 70000 podpisů / Komentáře


Nepřihlášený uživatel

#1

2020-04-09 18:11

Dobrý den, Dobrá práce.

Nepřihlášený uživatel

#2 B

2020-04-09 18:11

Jsem studentem a jsem proti této petyci. Chápu důvody ale pokud by stalo dle této petyce je velice možné že by se zvíšil počet sebevražd a porušování kryzového zákona.


Nepřihlášený uživatel

#3 Re: B

2020-04-09 18:14

#2: - B 

Chtělo by to více samostudia v jazyce českém :-)

Pajma

#4 B

2020-04-09 18:24

Jsem studentem a jsem proti této petyci. Chápu důvody ale pokud by stalo dle této petyce je velice možné že by se zvíšil počet sebevražd a porušování kryzového zákona.

Pajma

#5 Petice

2020-04-09 18:26

Ten kdo tvrdí že většina žáků je ráda že není škola se dle mého názoru strašně mílí.

MIST

#6 Re: Petice

2020-04-09 18:49

#5: Pajma - Petice 

Když budu odpovídat jako student, tak řeknu že je to pravda (alespoň za mě)... Nejsem schopný se sám učit doma a bez přímé motivace, či podpory učitelů mi moc látka do hlavy nejde. Štve mě, že se ani nemůžu hned zeptat, když mi něco není jasné a musím to intenzivně hledat na googlu nebo čekat půl dne na odpověď.


Nepřihlášený uživatel

#7

2020-04-09 21:59

Dobrý den, jsem studentkou 4. ročníku na SZŠ. Docela jsem se zarazila nad otázkou:,,Nebylo by to nefér vůči minulým a budoucím ročníkům, že dostanete maturitu zadarmo? ".. A není náhodou nefér vůči minulým a budoucím ročníkům to, že nám maturantům sebrali 2 měsíce na přípravu? Ano, nebudeme psát slohovky, ale pro někoho to bylo zrovna to jediné, kde by nahnal body :'). Domácí příprava není kvalitní. Já mám třeba problém se stresem a doma se nedokážu na nic soustředit. Zavřeli nám i kaváreny, takže kam můžeme chodit? Přesně jak jste psali, učitelé nám posílají úkoly na různá místa, kdo se v tom má vyznat? Je spousta věcí, které asi vláda nepochopí. Na Slovensku už vláda vyhlásila uzavření škol do konce roku. Myslím že by všichni byli rádi kdyby se nám konečně dala jasná odpověď na to, co bude.. Hlavně se nevzdávejme.. S pozdravem V. L.

Nepřihlášený uživatel

#8

2020-04-10 05:53

To se nestane. Kdo by v této situaci pustil dítě do školy. K čemu by mu byla rouška, když tvrdí, jak i dotykem se nákaza přenáší. Kdo by jim wc, kliky, lavice, klávesnice u PC neustále dezinfikoval? Jak by dezinfikovali prostředky MHD, kde se drží rukou, co 5 minut někdo jiný. Buď běžné studium bez roušky, ale nikoliv 6-8 hodin ve škole s rouškou.

Nepřihlášený uživatel

#9 Re:

2020-04-10 06:15

#8: -  

Roušky budou ve školách stejně na prd, protože si je žáci budou sundavat minimálně na svačinu a oběd...


Nepřihlášený uživatel

#10

2020-04-10 07:55

Já jako žákyně střední školy mi online učení vyhovuje. Bojím se v květnu jet do školy. Jsem na intru a školu mám od sebe 2 hodiny. Jedu vlakem a autobusem. To je v téhle situaci docela dost nebezpečné. Rozhodně jsem za to ať zůstaneme doma. Nechci nic riskovat.

Nepřihlášený uživatel

#11

2020-04-10 07:56

Mohl by take konecne nekdo z poslancu odpovedet na otazku, jak maji v tomto rezimu fungovat koleje ci internaty atd.???Prijde mi, ze se na ne neustale zapomina....pritom patri pod skolska zarizeni!
MartinaM

#12 Re: Re: Petice

2020-04-10 07:58

#6: MIST - Re: Petice 

Zavolat učitelovi? Alespoň dcera tuto možnost má, může kdykoliv zavolat


Nepřihlášený uživatel

#13

2020-04-10 09:00

Vy Matějové. Média začal.... Naučte senejdříve česky

Nepřihlášený uživatel

#14

2020-04-10 10:27

Krásný den , možná si také neuvědomují že cestování ze škol ,kde se všichni rvou do autobusu a jsou namačklí az nejdou zavrit dveře ..Je tak strašné,že tam se 2 metry nedodrží.

Nepřihlášený uživatel

#15

2020-04-10 10:30

Krásný den , možná si také neuvědomují že cestování ze škol ,kde se všichni rvou do autobusu a jsou namačklí az nejdou zavrit dveře ..Je tak strašné,že tam se 2 metry nedodrží.

Nepřihlášený uživatel

#16

2020-04-10 18:48

Trochu problém vidím v tom že online petice nemá takovou váhu, protože, jak říká jeden z autorů petice, k předání, aby se tím vláda zabývala, jsou potřeba notářsky ověřené podpisy, což nevím jak a jestli vůbec časově by se dalo zvládnout.


Nepřihlášený uživatel

#17

2020-04-11 11:19

Kdyby se naše vláda raději věnovala tomu, že i přes zákaz jezdí Pražáci ( ne jen oni ) na chaty do jiných koutů česka a roznáší to a k tomu ještě dělaji bordel, nenosí roušky a tak dále.. to je nezajímá ale hlavně že děti musí do škol!!!! Kam jsme to dopracovali..

Nepřihlášený uživatel

#18 Re: B

2020-04-11 11:20

#2: - B 

Co to placas za nesmysly, jaký sebevraždy?:D


Nepřihlášený uživatel

#19

2020-04-11 11:31

Chcete mi říct, že na Slovensku kde mají počet nakažených výrazně nižší už vyhlásili uzavření škol do konce skolniho roku a u nás v Česku kde máme skoro 6000 pripadu a 123 mrtvých na tohle kašleme a radši všechny ohrozime a pošleme je do škol?:DD no to si ze mě děláte srandu. A ještě nám uděláte to, že más maturanty a závěrečný ročníky necháte teda zkoušky dělat "ulehčeně" a dáte pryč písemnou cast která by všem sla mnohem lépe než ústní? Opravdu? Nevím jak to mají ostatní ale třeba já mám s ústním zkoušením obrovský problém. I když to umím perfektně tak nevím kde začít, v hlavě se mi mlátí všechno dohromady a jsem v obrovským stresu protože mám strach, že neřeknu všechno. Když to u písemne prace se aspoň můžu k te otázce vrátit když si vzpomenu na ještě víc informací. To vám teda pěkně děkujeme vládo.. kdyby radši dali pryc tu ústní a nechali tam tu písemnou, to by teprve bylo "ulehčení" tohle mi tak moc nepřipadá..

LFCFAN92

#20 Kurva, neřešte pičoviny, a radši podpořte odvolání ruského švába z pražského hradu !!!!!!!!!!

2020-04-12 12:45

Kurva, to je zas petice k hovnu. 

Tuhle petici vymysleli nějaké debilní děti co nechcou do školy že jo?

Sory jako ale řešíte prostě totální pičoviny a sory že to říkám ale, zasloužíte spíš pár přes držku !!!

Radši řešte, aby už konečně odvolali toho zkurveného knedlovepře Zemana zvaného Ovar z pražského hradu !!!!!

Ovar je totiž agent Moskvy a Pekingu a tím trvale zrazuje naší republiku a její prozápadní směřování zakotvené v našem členství v NATO a EU !!!! Ovar je proruský zkurvenec !!!!!!!

Proto ho musíme odvolat, aby už tam nebyl pičus jeden !!!!!!!!

Rusko je zasraná fašistická země vedená zkurveným Putlerem a okupuje Ukrajinu !!!!!!!

Ať žije Ukrajina !!!!!!!! Ať žije NATO !!!!! Ať žije USA náš přední spojenec !!!!!!!!!!!!!

A vy všichni agenti Rusáků si polipte prdel. stejně vás všechny pověsíme vy dementní šulini !!!!!!!




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...