Uzavření škol do konce školního roku

Uzavření škol do konce školního roku / Oznámení / petice a média / Komentáře


Nepřihlášený uživatel

#51

2020-04-08 20:20

šíříte paniku, jsem pro okamžité obnovení školní docházky, podpořím opačnou petici, Zdravý rozum by měl zvítězit

Nepřihlášený uživatel

#52 Re:

2020-04-08 20:31

#51: -  

Vy očividně žádný zdravý rozum nemáte


Nepřihlášený uživatel

#53 Re:

2020-04-08 20:45

#44: -  

Já chápu, že rodiče mají různé komplikací s dětmi. Ale obávám se, aby to dedopadlo jak v Číně(2 vlna). I když dítě onemocní, anebo prijde 2 vlna, tak budeš muset ještě delší dobu sedět v karanteně.

A možná k září už buda ta protilátka, uvidíme;)

Ale když to nezmizí na podzim, možná už roušky budou k ničemu. Ale teď to nikdo nevydrží v tom v +30.

Vím, že nemá to dobrý vliv na ekonomiku a td, ale museme si rozhodnou, co pro nás je důležitější. 


Nepřihlášený uživatel

#54

2020-04-08 21:00

Dnes se o tom zmínilo CT24 na twiteru zmínilo 30 800 podpisů

Nepřihlášený uživatel

#55 Za to riziko těch pár zbývajících týdnů nestojí

2020-04-08 22:48

pracuji externě ve školství jako nepedagogický pracovník a vím, jak složité by bylo dodržet veškerá hygienická pravidla mezi dětmi. Sama jsem astmatik, tedy jedna z rizikových skupin. Syna mám na střední škole, bude muset být po návratu normální výuky opět na internátu, kde bydlí studenti z různých částí kraje a kde dodržet veškerá pravidla bude téměř nemožné. Syn se sám obává, aby mě pak třeba nenakazil nebo své prarodiče, kteří také oba trpí různými chorobami a jsou v seniorském věku.
Zároveň bude toto VELMI rizikové pro všechny učitele kteří se blíží seniorskému věku a pokud jich velké množství onemocní, nedej bože zemře, nebo bude muset s učením skončit pro vážné následky, nebude mít kdo učit ani v příštím školním roce. Učitelů ve starším věku je u nás většina.

David

#56

2020-04-09 00:02

Už je nás 50 tisíc! To je skvělé! Ale nepolevujte, je třeba toto dál sdílet a šířit dál.


Nepřihlášený uživatel

#57 Re: Re: Re:

2020-04-09 03:50

#33: - Re: Re:  

A když půjde do školy, umře na koronavirus - buď sám, nebo někdo z rodiny. Uvažujte, ten měsíc je na nic, než se zase rozjedou a zvyknou si na režim, budou prázdniny.


Nepřihlášený uživatel

#58 Re:

2020-04-09 03:52

#56: David -  

SUPER!!! Je vidět, že většina rodičů je zodpovědných a myslících, že ten měsíc nás už opravdu nevytrhne. Než se všichni rozkoukáme a zvykneme na nový režim, budou prázdniny. Teď už si všichni pomalu našli systém on-line výuky a myslím, že efektivnější bude v tom pokračovat až do prázdnin.

Prosím, sdílejte dále. Děkuji.


Nepřihlášený uživatel

#59 Re:

2020-04-09 03:56

#51: -  

Nechte dobrovolně nakazit sebe i celou vaší rodinu a sdílejte on-line videa, jak se vám daří. Jestli bez následků přežijete a vyléčíte se Vy i vaši rodiče a pod., pak povedeme na toto téma diskusi.


Nepřihlášený uživatel

#60 Re: Maturity závěrečné zkoušky

2020-04-09 07:35

#18: Ghos - Maturity závěrečné zkoušky 

No vzhledem k tomu že tento rok mám dělat závěrečky a od března jsem nebyl ve škole tak se nemůžu pořádně naučit vše potřebné ke zkouškám a hlavně z praxe nemám šanci dělat výrobky jako kdybych se na to mohl připravovat někde v dílně a pořád to pilovat abych uspěl ale jak už jsem psal od března sedím doma nic nedělám a na praktickou část zkoušky nejsem schopen se připravit a jestliže půjdem do škol tak bude strašná neúspěšnost jak u maturit tak u závěreček.


Nepřihlášený uživatel

#61 Re: Re: Prosím, vzpamatujte se!

2020-04-09 07:41

#38: - Re: Prosím, vzpamatujte se! 

On hold někdo neumí přemýšlet teda pokud má vůbec čím přemýšlet


Nepřihlášený uživatel

#62

2020-04-09 07:43

Dobrý den dosáhli jsme 50000 podpisů, co se bude dít dál?Děkuji za odpověď
Pavlova

#63 Re: Re: ne škola

2020-04-09 08:04

#7: - Re:  

Přesně tak, souhlasím o své děti se bojím ale i  oprarodiče bydlí s námi v jedné domácnosti nepůjdu tomu na proti a když se děti učí online a menší píši úkoly tak proč by škola otvirala v září postačující 


Nepřihlášený uživatel

#64 Re: Zkuste zvážit všechny faktory

2020-04-09 08:05

#47: Prokop Král - Zkuste zvážit všechny faktory  

Když závažím všechny faktory tak maturitu dostanou tudíž jim to život nezkazí ale pokud se školy otevřou někdo se nakazí a pak to přenese domů na rodiče kteří mohou mít nějaká vážná onemocnění tak těm to život zkazí v mnohem větší míře než těm co tu maturitu dostanou "zdarma".

 


Nepřihlášený uživatel

#65

2020-04-09 08:35

Zdravím, upřímně netuším, na kterou stranu se postavit. Chápu, že se někteří rodiče bojí o své děti i o to, že by se jejich prostřednictvím mohlo nakazit více členů rodiny, obzvláště tedy starší generace. Taky chápu možné komplikace s nošením roušek či dodržováním odstupů. Na druhou stranu, jako studentka maturitního ročníku, si nemyslím, že bychom se měli od viru tolik distancovat. A i když se mi nelíbí, že chtějí promořit obyvatelstvo prostřednictvím školáků, je pravda, že ten vir prostě jen tak nezmizí a je možné, že tu bude ještě dlouho. Zase naopak se bojím znovu-rozjetí výuky těsně před koncem pololetí, nemuselo by to dopadnout úplně nejlépe. No, v tomhle ohledu jsem velmi nerozhodná, a proto předpokládám, že tomuhle nejvíce rozumí sám ministr školství.


Nepřihlášený uživatel

#66 Re:

2020-04-09 12:54

#2: -  Přemýšlej, než něco napíšeš!!

To je člově, co nemá děti, nebo své děti nezvláda a těší se až je nebude mít neustále na očích.
To je známka toho že vám nezáleží na zdraví občanů ČR.

Šebe

#67

2020-04-10 06:51

Pokud půjdou do školy v září, tak klidně, ale ať si všichni zopakuji ročník!! Protože nebudou mít  ročník splněný a hlavně ani uzavřený!!A myslíte si, že všichni rodičové poctivě plní všechny úkoly?? Podotýkám všechny!? A další věc, kdo zaručí, že v září nedojde druhá vlna epidemie??? Děti bych do školy poslala, aspoň v tom červnu a klidně i první týden nebo dva týdny v červenci, ať si učivo pěkně doplní a zopakují ještě s pedagogem!!!


Nepřihlášený uživatel

#68

2020-04-11 14:59

Doufám, že by se to netýkalo univerzit a vyšších odborných škol 

LFCFAN92

#69 Neřešte pičoviny o škole, ale radši řešte odvolání kremelského agenta Miloše Zemana !!!!!!!!!!!!!!!

2020-04-14 11:21

No ty pičo, toto je petice k úplnému hovnu !!!!!!!!!!!! 

Tuhle petici vymysleli nějaké debilní děti co nechcou do školy že jo?

Sory jako ale řešíte prostě totální pičoviny a sory že to říkám ale, zasloužíte spíš pár přes držku !!!

Radši řešte, aby už konečně odvolali toho zkurveného knedlovepře Zemana zvaného Ovar z pražského hradu !!!!!

Ovar je totiž agent Moskvy a Pekingu a tím trvale zrazuje naší republiku a její prozápadní směřování zakotvené v našem členství v NATO a EU !!!! Ovar je proruský zkurvenec !!!!!!!

Proto ho musíme odvolat, aby už tam nebyl pičus jeden !!!!!!!!

Rusko je zasraná fašistická země vedená zkurveným Putlerem a okupuje Ukrajinu !!!!!!!

Ať žije Ukrajina !!!!!!!! Ať žije NATO !!!!! Ať žije USA náš přední spojenec !!!!!!!!!!!!!

A vy všichni agenti Rusáků si polipte prdel. stejně vás všechny pověsíme vy dementní šulini !!!!!!!




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...