Uzavření škol do konce školního roku

Uzavření škol do konce školního roku / Oznámení / 15 000 podpisů a 7,5 tisíce sdílení na Facebooku / Komentáře


Nepřihlášený uživatel

#1

2020-04-06 23:43

Pokud otevřou školy tak jak chtějí v druhé polovině kvetna s podmínkami metr od sebe a roušky...tak stejně nechám děti doma.. kluk dojíždí 20km přeplněným busem...chytne angínu jen okolo něj projde...takze NE...a holka ve 3 třídě s počtem 28 žáků..? to aby učitelka mela amplion a učilo se v tělocvičně., přestávky..obedy..rousky?? Prostě hovadina..k Takže děkuji za tuhle rozumnou petici a doufám že projde :-) ..beztak měsíc chození do školy už to nezachrání :-))

Nepřihlášený uživatel

#2

2020-04-07 07:06

Petici bych předala i na pana Hamáčka a premiéra Babiše. SB

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2020-04-07 07:36


!!!

#4

2020-04-07 07:41

Prosím autory této petice...aby ke slovu základní školy...přidali i slovo mateřské školy. Myslím...že mateřinky jsou na tom o mnoho hůře než školy základní. Kdo pracuje ve školce...tak ví...


Autor této petice

#5 Re: Mateřské školy

2020-04-07 07:57

#4: !!! -  

Hezký den,

bohužel mateřské školky nebyly doposud uzavřeny ministerstvem školství a je na jejich zřizovateli jestli je zavře. Tím pádem se nemůžeme obrátit na pana ministra, aby nechal školky zavřené, protože je ještě sám nezavřel. Ve vašem případě by bylo podle nás nejlepší vytvořit petici s tématem uzavření školek a mířit jí na pana ministra. Kdyby jste s čímkoliv ohledně petice potřebovala pomoci, neváhejte se ozvat.
 
S přáním hezkého dne,
Radek V

Nepřihlášený uživatel

#6

2020-04-07 10:16

Samozrejme jsem sdilela , kluky mam uz dospele , ale mam vnoucata a nedokazu si to moc dobre predstavit , jak by to ve skole mohlo fungovat , jsou jeste male .

Nepřihlášený uživatel

#7 Re:

2020-04-07 10:18

#2: -  

 

Svo

#8 pf

2020-04-07 11:15

ty duvody jsou uplně absurdni, vypada to na rychly vyplod Jenička ktery proste nechce do školy, učitelovi by se špatně dychalo 8 hodin v roušce, to rovnou muze miliony lidi přestat pracovat kdyz ji nekteri maji na ustech i 10 hodin, škola je pro vas epicentrum ale hlavne ze 80% studentu bojuje at bude tento rok bfl, ale ze se tam otoči 40k lidi za 4 dny uz epicentrum vlastne neni, uz tak staci kolik blbcu ma maturu kterou si vybrečelo tradičně každy rok a ted ji mit jeste zadarmo, jojo


Nepřihlášený uživatel

#9

2020-04-07 21:15

Nevím jestli to bude platit i pro střední školy

F.H

#10

2020-04-08 12:16

Doufám tedy, ze to bude platit i pro střední školy. U me dcery na skole mají strašně úzké chodby, nedokážu si představit, že když zazvoní a děcka vyběhnou na chodbu protože se stěhují do jiné třídy, že by od sebe měli mít nějaký odstup protože to tam opravdu není možné. Já s touto petici naprosto souhlasím a tyhle důvody mi teda opravdu nepřijdou absurdní jako nějakému inteligentovy výše. Možná si zkuste sami být v roušce 8 hodin. Manželka pracuje jako prodavačka a musí ji mít celý den na sobě a má toho dost. A ano, ani mě nepřijde úplně fér aby i ti, co se neučili dostali vyucak nebo maturitu jen tak. Ty, kteří maji skoro pětky nebo se za celé ty 3 nebo 4 roky neučili, bych poslal na přezkoušení třeba v srpnu. Ostatní co nepropadají a mají lepší známky bych normálně nechal. 

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2020-04-08 12:22


Karolína V.

#12

2020-04-08 12:41

Souhlasím s pánem nahoře. Mám spolužačku, která si rozhodně nezaslouží dostat výuční list jen tak. Celé tři roky ji učitelé říkali že ji do dalšího ročníku nepusti a ejhle, je na konci tretaku protože ji nadrzovali protože si všechno vybrečela nebo za ní přišla orodovat maminka. A jestli stejným způsobem dostane i vyucak tak je to opravdu nefér a chci takové lidi vidět pracovat. Souhlasím s pánem aby tito žáci šli na přezkoušení. Vůči nám ostatním co se celé tři či čtyři roky snažíme a učíme je to nefer.

Proč my se musíme snažit učit když pak přijde někdo, kdo nehne za celé roky ani prstem a dostane to? A stejně si myslím, že za měsíc školy se nic nedozene. Akorát budou samé zmatky a metrový odstupy ve škole? To si vážně myslí, že to někdo bude dodržovat? Úsměvné. Doufám že se to k panu ministrovi dostane. Protože stejně, jakmile se více věcí povolí a pustí nas do školy, tak se ten virus znovu objeví a roznese a budeme zase tam, kde jsme teď. Stejně jakmile to půjde tak lidi začnou jezdit na chaty (Pražáci už jezdí i teď a když jim něco vyctete tak na vás koukají jak na vraha). A jakmile začnou jezdit na dovolený a na chaty tak to sem stejně zase někdo pritahne.  A pak budou všechny tyhle opatření zase a v létě, to nikdo nechce :D v létě už bych docela ráda chodila ven s kamarády a užívala si slunicka

kikina

#13 Re: pf

2020-04-08 16:23

#8: Svo - pf 

Jsem student a privydelavam si i jako prodavačka. Rozdíl je celkem jasný! Prodavačky sice mají rousky 8 hodin denně, ale rozhodne ve většině krámu mají klimatizace. Ve škole nejsou :-) 

LFCFAN92

#14 Radši odvolat kremelského agenta z pražského hradu !!!!!!!!!!!

2020-04-12 13:49

Kurva, to je zas petice k hovnu. 

Tuhle petici vymysleli nějaké debilní děti co nechcou do školy že jo?

Sory jako ale řešíte prostě totální pičoviny a sory že to říkám ale, zasloužíte spíš pár přes držku !!!

Radši řešte, aby už konečně odvolali toho zkurveného knedlovepře Zemana zvaného Ovar z pražského hradu !!!!!

Ovar je totiž agent Moskvy a Pekingu a tím trvale zrazuje naší republiku a její prozápadní směřování zakotvené v našem členství v NATO a EU !!!! Ovar je proruský zkurvenec !!!!!!!

Proto ho musíme odvolat, aby už tam nebyl pičus jeden !!!!!!!!

Rusko je zasraná fašistická země vedená zkurveným Putlerem a okupuje Ukrajinu !!!!!!!

Ať žije Ukrajina !!!!!!!! Ať žije NATO !!!!! Ať žije USA náš přední spojenec !!!!!!!!!!!!!

A vy všichni agenti Rusáků si polipte prdel. stejně vás všechny pověsíme vy dementní šulini !!!!!!!
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...