Petice proti pausalizaci romskeho problemu


Nepřihlášený uživatel

#126

2012-04-23 18:29

nevím jsem také asi to co nemáte rádi , jsem míšenka jen abych uvedla , já to mám ze dvou a rovných stran , rozdíly byly vždycky , a víte když vlastně jste nezažily taky o čem máte svoje mínění- jsem vyuč. jinak nic i když jsem chtěla a bojovala abych - každý ví že tohle je téma věčné - je mi 44 takže já ruku do ohně mohu dát za to co se snažím popsat , po 14 dnech na učnáku kam jeden z rod. šel byly schuzky - jak jinak , druhý den holky řešily že maj mezi sebou cigošku - víte že jsem netušila že mluvily o mě - jasně bylo mi 14 asi jsem opravdu jiná , až mi jedno dobré děvče že její rodič prac. s mím rod. - ohromné , tak jsem pochop. víte jak to bylo příjemné to vyřešit to nádhera ale každý by to ustál že ?vyučila a po pul roce práce chtěla si uděl. matur. tenkrát musela dát souhlas ved. a jiní - taky se divily po měsíci došel rodič , do krámu taky se musí nakup . ale to byl rozruch hned se chodily okukovat za kým se to šine - znáte to abyste Vy mohly poukazovat , až budete pokořeni a padlí dejte vědět - si znovu tím co popisuji ubliž. abych Vám těm lidským bytostem pops. jak to tu chodí - během týdne se mnou v krámu nikdo neml. a není to nic příjemn. když Vás sled. a poml. tak jsem šla na nábor jiné řešení nebylo , dnes si mám pomoci sama žádné přís. jsem vyuč. co bych chtěla , že tolik nevydělám nikoho nic nezajímá , běžte se vycp. někomu to stačilo a co takhle si sáhnout do nitra skřínku vedle mě byste chtěly ? určitě nic neuvidíte ale nedej bože přijít rodič - tak jsem zapuzená a mám to o tom to je předsudky , já když mám jednat s někým hodně nadříz. tak taky nevěřím asi tak
zmulda

#127 Re:

2012-04-25 16:17

#22: -  

 BUDU OSLAVOVAT S OSTATNÍMI.VAŠE ODCHODY.JIŽ SE NIKDY NEVRACEJTE.JSTE TU JEN NA  OBTÍŽ JAKO KOMÁŘI.

Jedine Cigani:)

#128 Re: Re: Angiiee :))

2012-10-18 13:55

#97: - Re: CIGANI 

 Swaata Prawda!! ja ted Bydlim sice v Angliiee a sou tu pakistani kurdisi muslimi vselijaky narody ..ohh jen Kdybi prisly do CR Ty by vam dali!! :)))))) potom By ste rikaly Cigani jsou svaty Lidi !! heec


Nepřihlášený uživatel

#129 Re:

2012-10-18 13:57

#99: -  

 jedine Cigaaaaaaanii:))

Monika

#130 Re: Re: CIGANI

2012-10-18 14:01

#103: - Re: CIGANI 

 Taak to Mas Swaatou prawduu!! vsaak Vlasti matka sezrala svoje mesicni dite no fuuuuuj ble !! to jee hnuss fakt zejo a Vy rikate na nass vy cesi zee Mi znasilnujeme ohhh to ste na omiluuuuu!! my mame v sobe lasku ne jak vyy zmrdi skurveenyy !! na nas nemate a nikdy mit nebudeete a rikeejte si coo chcete Ja to mam U prdele cigani serte na ne oni Nam jen zavidej !! nas styll heh :)) God bless you all :))


Nepřihlášený uživatel

#131 Re:

2012-10-18 14:02

#112: -  

 Praaaaaaaaawda!!!

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2012-10-29 09:59


Ladislava Mečářová

#133 Ladislava Mečářová

2012-11-18 02:59

hahaha cikáni sepisují petice kdyby jste se chovali tak jak měli a nesmrděli v podstatě žili jako ostatní tak tu nic sepisovat nemusíte,jakkoli budete chtít být lepší ... nikdy nebudete!!