Studentský manifest k 17. listopadu 2016


Nepřihlášený uživatel

#54 Re: Re: Re: Re: Mládenci a děvčata, studenti

2016-11-19 14:40

#39: Dan Mach - Re: Re: Re: Mládenci a děvčata, studenti 

 na rozdíl od tebe jsem tam byl od 12 do 20 hodin, ty tu jen papouškuješ to, co ti nabídla ČT


Nepřihlášený uživatel

#56 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mládenci a děvčata, studenti

2016-11-19 15:29

#44: Dan Mach - Re: Re: Re: Re: Re: Mládenci a děvčata, studenti 

 k těm Dědkům a babkám, oni tu cestu měli dopředu nahlášenou a i povolenou, takže ti odpůrci jednali protiprávně. Zastavovat a bránit v pohybu může jedině policie a to na základě podezření, že je porušen zákon. Jasno?!


Nepřihlášený uživatel

#57 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mládenci a děvčata, studenti

2016-11-19 15:45

#56: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mládenci a děvčata, studenti 

 Přesně tak, to ale tomu volovi nevysvětlíš.

Jiří

#58 Jiří

2016-11-19 16:01

Taková kuriozitka :-)

https://www.facebook.com/michelle.montule/videos/10211282626366635/

 

jinak všem přeji hezké svátky :-)


Nepřihlášený uživatel

#59 Re: Jiří

2016-11-19 22:32

#46: Jiří - Jiří 

 Oni spíš nevolili tu praštěnou bábu. 

Dan Mach

#60 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mládenci a děvčata, studenti

2016-11-20 09:34

#56: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mládenci a děvčata, studenti 

Pokud vím, tak měli nahlášenou nějakou manifestaci na Letné, kde je hlídala policie (asi, aby se organizátorům nerozutekli). O povoleném průvodu do centra, kde se navíc spojili s nacionalisty, jsem se nikde nic nedočetl. Ale jistě máš nějaký důkaz, který tady dokážeš zveřejnit.


Nepřihlášený uživatel

#61 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mládenci a děvčata, studenti

2016-11-20 10:52


Nepřihlášený uživatel

#62

2016-11-20 11:23

Studenti jsou svědomí národa. Oni se umí postavit smradlavé xenofobní lúze od Ortela nebo Kadimury. 


Nepřihlášený uživatel

#63 Re:

2016-11-20 13:59

#62: -  

 Kdyby se měli postavit lůze, tak bys proti nim musel stát ty s celou tvojí smrdutou rodinou vidláků:-)))

Dan Mach

#64 Re: Re: Re: Re: Re: Mládenci a děvčata, studenti

2016-11-20 15:18

#54: - Re: Re: Re: Re: Mládenci a děvčata, studenti 

Jestli si tam skutečně byl od 12 do 20 hodin, a nemusel si poté svůj názor ohnout podle toho, co hlásily proruské zdroje, tak si musel vidět úplně něco jiného. Ale jinak dost dobře nevím, jak bys byl na všech místech současně. No prostě a jednoduše, anonymům jsem nikdy nevěřil a tobě také neuvěřím. Spíše uvěřím tomu, co jsem viděl v televizi, protože s obrazem se manipuluje hůře než se slovy (i když jasně, ty umíš oboje!).

Jiří

#65 Jiří

2016-11-20 21:48

Tak co borci, už vám to zapaluje?:

 

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/zprav-463589

 

až se jím tady nebude líbit... bude to afričan, který se bude moct vrátit do Afriky, bude to asiat, který se bude moct vrátit do Asie, ale my se nebudeme mít kam se vrátit! Už jste někdy viděli, aby se afričan křížil s japoncem. Říká vám něco budoucnost? Někde jsem četl, že základ genocidy je vytvořit pro danou rasu nejisté podmínky. Nesmíte se divit, když nás dnes ovládají lidé, kteří začali 2 světovou válku a mají hrátky těchto typů v malíku.

Jiří

#66 Re:

2016-11-20 21:57

#26: Gogy -  

Hochu, pár dětí není celý svět. To že to říkáš ty a televize není nic. Já mám zase kolem sebe lidi, co ho tam mají rádi. Není to zbabělec a už vůbec nemá na sobě dálkové ovládání jako vy "studenti". Svět se dělí na studenty (kapitola sama o sobě) a televizi (ve skutečnosti to zaměstnanci dělají jen pro peníze, ale u voleb volí pak dle svého svědomí). Ani nemáš potuchy, kolik tvých kolegů ve škole kecá jen proto, protože se bojí prozrazení a toho, že by pak neudělali školu, protože by si na ně učitelé mohli zasednout. Před pěti lety jsem byl taky student a vím své. Proto jsou volby anonymní.


Nepřihlášený uživatel

#67 Re: Re:

2016-11-21 11:48

#66: Jiří - Re:  

 Absolutní souhlas

Dan Mach

#68 Re: Re: Studenti nejsou "ty děti"

2016-11-21 17:46

#66: Jiří - Re:  

Prosím, neznevažujte studenty. Jsou to dospělí lidé s volebném právem a s vlastním názorem, který se může lišit od našeho, ale na to mají nezadatelné právo. Vyjadřovat se způsobem "vy studenti" nebo "pár dětí", to zavání komunistickou propagandou Rudého práva z roku 1989, kdy se podobně označovali signatáři Několika vět či studenti demonstrující na Národní třídě. No ano, Jakeš se Štěpánek také studenty označovali jako "ty děti". A jestliže vy jste se ve škole choval ne podle své přirozenosti, ale podle toho, aby si na vás někdo nezasedl, tak vás lituji. Učit se  křivit si páteř už v době studií, to je smutné ... A jako dospělý už ji asi jen těžko vyrovnáte.

Jiří

#69 Jiří

2016-11-21 19:05

Jak jsem psal, mají mezi sebou kolegy, kteří se bojí mluvit, ale oni už mluví:

 

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Nastvana-463616

Dan Mach

#70 Re: Jiří

2016-11-21 19:34

#69: Jiří - Jiří 

Takže Parlamentní listy, kde zveřejní jakýkoli článek, který si někdo zaplatí, a jedna mladá Okamůra - to mě má posadit na zadek. To snad nemůžete myslet vážně. Jedna dívka, která zjevně netuší, co se děje, a tu stavíte proti stovkám studentů. U té dívenky si myslím, že ne že by se bála mluvit, ale do doby, než jí to někdo nalil do hlavičky, tak neměla co říct.


Nepřihlášený uživatel

#71 Re: Re: Jiří

2016-11-21 20:23

#70: Dan Mach - Re: Jiří 

 Tereza Hyťhová má vlastní názor, narozdíl od médii zmanipulovaných beznázorových ovcí řídících se tím, co je zrovna cool a in, protože to říkaly celebrity ze show Jana Krause, a ty mají přece vždycky pravdu, protože tááááák úúúúúúžasněěěěě hrály v té telenovele, žáno? 


Nepřihlášený uživatel

#72 Re: Re: Re: Studenti nejsou "ty děti"

2016-11-21 20:30

#68: Dan Mach - Re: Re: Studenti nejsou "ty děti" 

 Ty stádovité studentské frikulíny není třeba znevažovat, ti se vždycky stačí dokonále znevážit sami. Budiž jim omluvou jejich telecí léta, většina z nich ze své naivity procitne po opuštění školních škamen a vstupu do reálného života. 

Dan Mach

#73 Re: Re: Re: Jiří

2016-11-22 05:29

#71: - Re: Re: Jiří 

Mohl bych vám to věřit, ale nevěřím. Ostatně takový Standa Gross to s vlastním názorem dotáhl na premiéra, aby se pak lidem omlouval a sypal si popel na hlavu. U té slečny by bylo lepší, kdyby sama přemýšlela. Její prohlášení, to je jen tlumočení okamůrovksých hesel. Vlastní názor = 0.


Nepřihlášený uživatel

#74 Re: Re: Re: Re: Jiří

2016-11-22 14:28

#73: Dan Mach - Re: Re: Re: Jiří 

 Poslední věta platí leda tak na vás, běžte si pustit ČT, abyste věděl, co tu máte blábolit


Nepřihlášený uživatel

#75 Re: Re: Re: Re: Jiří

2016-11-22 17:27

#73: Dan Mach - Re: Re: Re: Jiří 

 Vlastní názor = 0.

Ano. Tím jsi dostatečně výstižně shrnul podstatu svých duševních pochodů, sluníčkářský vítači Dane Machometáne. Více dodávat netřeba.