Studentský manifest k 17. listopadu 2016

Gogy

#26

2016-11-18 00:25

Hej děcka díky za denšek jako fakt super akce to byla hej super byl Václavák úplně brutus senzus hustokrutopřísná kalba nejlepší Ema Smetana děcka všichni proti Zemenovi je už kůl v plotě možná pár demetních důchodců ale nikdo jiný už ho nemá rád ten už volby nevyhraje tomu věřím všimli jsme si všichni já i kámoši Zeman podruhý zvolen nebude .A to je dobře. Tak, hrad bude bez Zemana. 


Nepřihlášený uživatel

#27

2016-11-18 00:33

UKÁZALO SE ŽE PRASE NA HRADĚ DLOUHO NEVYDRŽÍ. MÁ TO NAHNUTÉ TEN PROCHLASTANÝ VEPŘ. 

jirka015

#28 Re:

2016-11-18 09:05

#2: Marco -  studente,je to hezké,ale oprav si pravopis :)

 

 


Nepřihlášený uživatel

#29 Re: Re:

2016-11-18 10:24

#25: - Re:  

 Sám neumíš napsat ani jednu větu bez chyb:-)


Nepřihlášený uživatel

#30

2016-11-18 12:37

Je třeba se, zbavit Zemana a zaprděných knedlovepřů co ho zvolily presidentem.  

Piešťan

#31 Mládenci a děvčata, studenti

2016-11-18 14:04

už si vyděláváte na sebe? Už jste někomu zajistili práci? Co jste doposud pro naši zemi vykonali?

Podle vašeho slovníku bych řekl, že jste hloupoučká telátka. Nechci vás urážet, jen vám přeji, abyste se z puberty probrali co nejdřív a nabrali aspoň nějaký rozum.

Zatím se chovejte slušně a studujte, ať jste někdy v budoucnu k něčemu.

Ing. Ivo Piešťan


Nepřihlášený uživatel

#32 Re: Mládenci a děvčata, studenti

2016-11-18 14:57

#31: Piešťan - Mládenci a děvčata, studenti 

 A co si uděla ty dědku? nic, hovno vaše generace celej život komouši a dneska volíte Zemana protože on vám slibuje komoušský jistoty jako ti komouši, no prostě seš Zemanůf dement dědo blbej. Maž, do kauflandu mají tam párek z hořticí za bůra blbe komunistickej!  

Piešťan

#33 Re: Re: Mládenci a děvčata, studenti

2016-11-18 15:21

#32: - Re: Mládenci a děvčata, studenti 

 

 Řekni tatínkovi, ať ti dá po čuni.

Bude to pro tvé dobro. Jednou mu poděkuješ.

Dan Mach

#34 Re: Mládenci a děvčata, studenti

2016-11-18 16:29

#31: Piešťan - Mládenci a děvčata, studenti 

Vážený pane Piešťane, jste poměrně jasným důkazem, že titul neznamená inteligenci, a pokud si chcete zajišťovat úctu urážkami, tak to daleko nedopracujete. Studenti měli svůj svátek, a oslavili ho několikanásobně slušnějším způsobem, než byla loňská antidemonstrace pro lžiprezidenta a konvičky, kterou organizovala paní Jelena odněkud z východu. Tehdy jste měl protestovat. Ti, co tam vystupovali, šli vyloženě na ruku lidem, kterým je náš stát naprosto ukradený a jde jim jen o koryta. Je mi moc líto, že jsem se letos do Prahy nedostal, protože to musela být hodně fajn akce, a i když už nejsem nejmladší, tak je mi mezi mladými docela dobře.

Ti, kdo se chovali neslušně, to byly okamůry na Václaváku a ta sebranka na Letné. Zneužívání státního svátku ke svým soukromým politickým manifestacím je vrchol neslušnosti, a ti lidé, kteří se oněch akcí zúčastnili, zaslouží pouze pohrdání. Studenti si slavili svůj svátek a vzpomínali na své předchůdce, a myslím, že z nich jednou budou slušní lidé.


Nepřihlášený uživatel

#35 Re: Re: Mládenci a děvčata, studenti

2016-11-18 17:16

#34: Dan Mach - Re: Mládenci a děvčata, studenti 

 Nikde jsi nebyl, tak tady nekecej, největší bordel dělali po celý den anarchisti a večer banda zdivočelých študáků, která se chtěla za každou cenu porvat, tak tu nelži!


Nepřihlášený uživatel

#36

2016-11-18 17:18

Koukám, že tady ani jeden antizemanovec neovládá pravopis:-)))


Nepřihlášený uživatel

#37 Re:

2016-11-18 17:26

#36: -  

 Ne každý, kdo na soudruha Z. nenadává, stojí o jeho služby.


Nepřihlášený uživatel

#38 Re:

2016-11-18 17:47

#36: -  

 Jdi do hajzlu s pravopisem. Hlavní je že Zeman je debil a nemá být na hradě o tom je petice ne o pravopisu BLBE. 

Dan Mach

#39 Re: Re: Re: Mládenci a děvčata, studenti

2016-11-18 17:48

#35: - Re: Re: Mládenci a děvčata, studenti 

A budu věřit zrovna tobě - no to bys mě rozesmál. Vždyť každý ví, odkud ty svoje rádobyinformace čerpáš.


Nepřihlášený uživatel

#40 Re: Re: Re: Re: Mládenci a děvčata, studenti

2016-11-18 17:59

#39: Dan Mach - Re: Re: Re: Mládenci a děvčata, studenti 

 Já čerpám své poznání z vlastních zkušeností (tzv. autopsie) a hlavně - z používání vlastní hlavy. Na rozdíl od tebe, který čerpáš z hašišáckých dýchánků vaší lumpenkavárny mimózně odtržené od každodenní reality všedního života běžných občanů.   


Nepřihlášený uživatel

#41

2016-11-18 18:11

ZEMANA JE POTŘEBA ODVOLAT. ON JENOM ŠÍŘÍ ZLO, TÁHNE NÁS NA VÝCHOD  A STRAŠÍ LIDI UPRCHLÍKAMA, KTEŘÍ VE SKUTEČNOSTI NEJSOU NEBEZPEČNÍ A TAK VYVOLÁVÁ DOJEM, ŽE VŠICHNI JSOU V ČESKU PROTI UPRCHLÍKŮM. ALE NEJSOU. MY STUDENTI JSME NAOPAK PRO PŘIJÍMÁNÍ UPRCHLÍKŮ A POKUD MOŽNO CO NEJVÍC, PRÁVĚ PROTO, ABY SE UPRCHLÍKAMA NAŘEDILI TI IDIOTI XENOFOBNÍ ČECHÁČCI, CO VOLÍ ZEMANA A OKAMURU NEBO DALŠÍ POPULISTY. JEDINĚ PAK TU BUDOU SLUŠNÍ LIDI V PŘEVAZE NAD IDIOTSKÝMI ČECHÁČKY.  

myras

#42 Jen další z mnoha

2016-11-18 20:21

nesmyslů. Od 89. snad 123 vážné varování. Xmíchu, nebo k pláči nad duchovní impotencí "tvůrců" tak závažné petice. Dát do čt, ta tokovou důležitou věc určitě podpoří a vybalí zatuchlé spacáky


Nepřihlášený uživatel

#43 Re:

2016-11-18 20:37

#41: -  

Kecáš s cesty. Islám je nejhorší zlo všech dob. Každý muslim ho táhne s sebou jako stín. Islám je nejdokonalejší známá reprezentace Satana.

Dan Mach

#44 Re: Re: Re: Re: Re: Mládenci a děvčata, studenti

2016-11-18 21:52

#40: - Re: Re: Re: Re: Mládenci a děvčata, studenti 

Byl jsem v Praze na Staroměstském náměstí 28. října. Viděl jsem, co se tam odehrávalo a kdo o tom jak informoval. Proto informace o 17. listopadu čerpám ze stejných zdrojů a nepotřebuji, aby tyto informace procházely ruskou ambasádou. Navíc, když píšeš, že čerpáš z vlastní hlavy, nabízí se otázka, co odtamtud můžeš čerpat. Latinsky by se to dalo slušně nazvat nihil.

Každopádně je zbytečné studenty zahánět někam do kouta. 17. listopad byl především jejich svátkem. Oni umírali v roce 1939 a nastavili svá záda v roce 1989. A pokud toto chcete relativizovat, tak je to zbytečné. Historická fakta jsou prokazatelná. A pokud by se okamůry, rozohnění dědci a rozklepané báby z Letné netlačili bůhví proč do centra, nic by se tam nedělo. Pokud ale fandíte provokatérům, je diskuse zbytečná.


Nepřihlášený uživatel

#45

2016-11-18 23:57

Nemilí studenti,

tím, co jste předvedli na Palachově náměstí, kde jste vyvěsili transparent(y) s nápisem "Miluji islám" a při plánovaném puštění státní hymny jste schválně spustili pěkně nahlas vlastní hudební produkci, jste překročili všechny pomyslné meze. Takováto dětinská provokace hraničí s vlastizradou. Měli byste se přesunout do Saúdské Arábie, Afghánistánu či rovnou do Islámského státu, jistě by vás tam rádi přivítali s otevřenou náručí. Přestěhujte se tam, nemáte nad čím váhat, neboť tam - narozdíl od ČR - budete mezi svými! 

Jiří

#46 Jiří

2016-11-19 01:35

Demokraciji nemáme již 27 let. Lze to vidět i na tom, jak moc se nám daří žít v klidu. Porodnost z 2,4 na 1,3. Diktát z Bruselu, jako děti jsme byly bití romy a nesměly jsme o tom mluvit, protože všechno bylo rasismus. Milióny občanů v emigraci.

Spousta lidí by i do Ruska rádo odcestovalo, ale díky té vaší propagandě, například tvrdit, že Rusko neporazilo nacisty i když mělo přes 25 000 000 obětí je zhovadilost a díky tomu nás nemají rádi.

Možná by bylo lepší, kdybyste se zeptali svých rodičů, jak to všechno bylo. Řekli jím aby hodili svou pýchu stranou, aby se nabáli vám věci říct po pravdě, že se ve škole neprofláknete, aby pak museli řešit potíže se správními orgány. 

Jinak na základě nové doby vás mají správní orgány plné zuby, takže počítejte s tím, že naposledy, když jste jeli na Václaváku 17. listopadu to vaše fotbalové utkání, jste uvrhli republiku do stálého chaosu, ve kterém se většině lidí už ani nechce žít. Jen za poslední rok mi odešlo mimo republiku v rodině dva lidi a z přátel 3 lidi. 

Není nic příjemného chodit do práce, táhnout na zádech romy a ještě vás. Nesmíte se pak divit, že si to lidé v usa uvědomili a volili Trumpa. 

 

Jiří

#47 Jiří

2016-11-19 01:50

A jasně, že nejsou nebezpeční. Já už mám v Praze 3 zkušenosti. 2 x jsem musel pomáhat ženám. Jenou na hlavním nádraží a jednou na Holešovicích. Oni si rádi vybijí hněv na ženách, viz zde: https://www.facebook.com/912403205464504/videos/1023006747737482/

A jeden problém jsem měl já. Nejhorší na tom je, že všichni tři uměli dobře česky.

Přicházejí k nám lidé ze zemí, které jsou v tabulce bezpečnosti na úplně spodních příčkách, tzn. že jsou zvyklí věci řešit jiným způsobem.

Nejhorší na tom je, že se to tady více zhroutí, vy si řeknete, že to tady nemá budoucnost a my, kteří tady již žijeme budeme bez důchodů.