BOJKOT UMĚLCŮ

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno BOJKOT UMĚLCŮ

Kavárník

#401 Re:

2016-11-11 13:45

#376: -  

 Můžu se zeptat, co je tak obdivuhodného na prezidentovi který zesměšňuje naší zemi po celém světě, chlasta jak duha tak že se potácí kolem korunovačních klenot, kamarádíčkuje se s Čínou ve které neexistují lidská práva, neustále někoho uráží, je arogantní, neustále lže... ? Ne díky. Na toho fakt hrdá nikdy nebudu


Nepřihlášený uživatel

#402 Re: Re:

2016-11-11 13:46

#401: Kavárník - Re:  

 Stejně jako tvoje děti na tebe


Nepřihlášený uživatel

#403 Re:

2016-11-11 13:48

#11: ludena -  

 Protože hold asi prodavačky, havíři a podobně se rozhodli dělat tuto práci a nebo neměli dostatečný talent / vzdělání aby dělali lépe placenou práci :) 


Nepřihlášený uživatel

#404 Re: Re: Re: Re: Re: Kde je ten bojkot

2016-11-11 13:48

#398: Dan Mach - Re: Re: Re: Re: Kde je ten bojkot 

 koho zajímají tvé názory ty zmrde?

Kavárník

#405 Re:

2016-11-11 13:51

#24: -  

 A co jim kurva stát dává? Herectví a hudba jsou povolání jako každá jiná, sami se museli vypracovat a najít si zaměstnavatele. Myslíte že jim pláži Zeman nebo co? Proboha vzpamatuje se


Nepřihlášený uživatel

#406 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kde je ten bojkot

2016-11-11 16:08

#404: - Re: Re: Re: Re: Re: Kde je ten bojkot 

 Třeba já si rád přečtu názor, i když je jiný než mám sám. Ale chápu, že to není případ vymrdaných prasat jako jsi ty.


Nepřihlášený uživatel

#407

2016-11-11 17:18

Protože mně moc zajímá, proč "umělci" nebojkotovali minulého pana prezidenta - taky měl možnost dát medaili tomu Kanaďanovi. Náš pan prezident, kterého jste si zvolili, má právo ocenit koho chce. Pan exprezident Klaus dával amnestie, pan prezident Zeman dává medaile. Pan Zeman, ještě když nebyl prezident, byl u nás v knihovně, pozvali jsme žáky Průmyslové školy a znáte to, když jdou děcka na besedu s politiky - byli otrávení. Po skončení besedy byli přímo unesení!!!! PROČ ASI?
Jan Korbář - Domanín
Nepřihlášený uživatel

#408

2016-11-11 19:34

Dobří zpěváci ať pějí,
slušní herci ať hrají
a moudří nechť vedou a rozhodují.


Nepřihlášený uživatel

#409 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kde je ten bojkot

2016-11-11 23:41

#406: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kde je ten bojkot 

 Ty chápeš leda tak hovno, chvoste


Nepřihlášený uživatel

#410 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kde je ten bojkot

2016-11-12 00:11

#409: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kde je ten bojkot 

To je fakt, to hovno, co máš nasraný v hlavě, nechápu.


Nepřihlášený uživatel

#411 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kde je ten bojkot

2016-11-12 09:56

#410: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kde je ten bojkot 

 To ti poradil kdo? Tvůj fotr pasák?

Jan

#412 Re:

2016-11-13 18:50

#16: -  

 Ale houby jsme na vás závislí. Jste nám úplně jedno


Nepřihlášený uživatel

#413 Re:

2016-11-13 19:54

#407: -  

 Minulý prezident neležel havloidům tolik v žaludku, neházel tolik klacky pod nohy té jejich zvrácené pravdoláskové "demokracii", proto jej nechali být, ale Miloši Zemanovi neodpustí nic a kdo chce prezidenta bít, hůl si vždycky najde.

Olaf

#414

2016-11-16 20:16

Celý ty jejich dny neklidu jsou jeden velký propadák. Pár šaškům v čele s Bartoškou se zachtělo se zviditelnit a udělat ze sebe před národem blbce, ale většina lidí jim na ty jejich cavyky dlabe. Ať je pan prezident jaký je (taky mi na něm vadí spousta věcí), pořád je to nejlepší volba, jaká se nabízela.


Nepřihlášený uživatel

#415 Re: Re:

2016-11-16 20:23

#405: Kavárník - Re:  

 A to si myslíte, že si ta divadla vstupným na sebe, na provoz, vydělají? Že by z toho vstupného zaplatili třeba jen vytápění? Že vydělají vstupným i na platy herců a provozních pracovníků? Můžete hádat, od kterého ministerstva dostávají dotace, kdo je oním ministrem, který jim ty dotace přiděluje. A ty dotace ministerstvu kultury spadly odněkud z nebe? Dává je stát, tedy ze státního rozpočtu. A jen mimochodem, jeden z hlavních sponzorů MFF v K.Varech je jeden pivovar, který má vždy před Thermalem velký stan, kde čepuje pivo a samozřejmě na festivalu se podává jeho pivo. Ten pivovar vlastní čínská firma! To pánům umělcům, panu prezidentovi festivalu a herci v reklamě pro Moneta Money Bank nevadí, že chlastaj zadara, za čínské prachy? Vedle dalších sponzorů festival dotují další firmy, město, kraj, ministerstvo kultury-tedy stát. Dost peněz od státu... Takže stát hercům dává a ne málo, oni jen zadara na festivalu chlastaj a baštěj a dál...no to už si domyslíte. Jen jednou jedenkrát jsem byl na festivalovém plese, víckrát bych nic takového vidět nechtěl. Ale to je vedlejší, kultura je u nás dotována státem. Možná si vzpomenete na nedávný případ divadla, tuším, že v Ústí n/L nebo tam někde na severu, kde se rozhodli, že divadlo žádné dotace nedostane. A divadlo skončilo. Tudíž zaměstnavatelé pánů herců jsou dotováni státem, ze vstupenek by je asi těžko zaplatili. Tedy to Vaše "co jim kurva stát dává?" No nic, jenom prachy.

Dan Mach

#416 Re: Jaký propadák?

2016-11-17 12:22

#414: Olaf -  

Jak můžete tvrdit, že "ty jejich dny neklidu jsou jeden velký propadák". Buď byste je měl bojkotovat, protože jste určitě pod peticí aktivně podepsaný, a nebo je sledujete, a tím pádem vám může být úplně jedno, jestli jsou dny neklidu nebo je nějaký pofidérné bojkot umělců. Myslím, že dnešek jasně ukazuje, že umělci se trefili do nálady velké části společnosti. Většina lidí, podle mých zkušeností (a to to mám do Prahy přes 100 km) raději umělce než lžiprezidenta.

Jo a při volbě prezidenta bylo minimálně 5 lepších kandidátů - Schwarzenberg, Fišer, Dlouhý, Roitová, Fischerová, ... no možná jich bylo i víc.


Nepřihlášený uživatel

#417 Re: Re: Jaký propadák?

2016-11-17 13:54

#416: Dan Mach - Re: Jaký propadák? 

 Tak proč některého z těch lepších kandidátů ten lid nezvolil?? Jenže to by musel ten lid k těm volbám jít co? A nepůjde k nim zas, všichni maj plnou hubu keců a protestů a až se bude rozhodovat opravdu, tedy u voleb a ne na náměstích, tak odjedou na chalupy, nebo se prostě na volby vykašlou tak, jako nyní v USA, kde volební účast byla tuším 30%. Ale ted řvou a hulákaj a rozbíjej v ulicích,protestují, vyjadřují názor. Trochu pozdě.... A s tou velkou částí společnosti bych byl opatrný, nesmíte tolik věřit všemu, co Vám hlásá ČT. Ona totiž velká část společnosti se má vcelku dobře a jsou jí tedy tyhle hádky a půtky ukradený. Kdyby se měli špatně, budou v ulicích statisíce. Tak nějakých pár tisíc lidí lidí na náměstí z milionové Prahy nic není, akorát se s jejich pomocí zviditelní a vyšplhají do koryt další politici, i ti, co již jsou v propadlišti dějin se o to pokusí a nebudou jiní, než ti, co tam jsou. A v jiných městech nějakých pár stovek (a to vše ještě v ČT zveličí), no nic z toho s vládou ani prezidentem nehne. A kolik je těch protestních demonstrací dnes v Praze? 20 nebo ještě víc, nevím, ale každá proti něčemu jinému, je tedy ten neklid poněkud zoztříštěný. Ten váš dnešní neklid odezní a příští týden se media soustředí hlavně na nového prezidenta USA, na vztahy USA a Ruska a Syrie, což je pro ně důležitější a je po neklidu.

Dan Mach

#418 Re: Re: Re: Jaký propadák?

2016-11-17 14:12

#417: - Re: Re: Jaký propadák? 

Na základě jiného příspěvku jsem uvedl jména kandidátů, kteří podle mě byli lepší než Bumbál. Jinak nevím, o co vám jde.

A co se týká většiny nebo menšiny - neřeším to podle různým petic a fejsbůků. Ptám se lidí a bavím se s nimi. Po shromáždění 28. října na Staroměstském náměstí, kde jsem byl, jsem získal dojem, že těch slušných lidí je stále ještě dost. Proč bych nemohl být optimistou?


Nepřihlášený uživatel

#419 Re: Re: Re: Re: Jaký propadák?

2016-11-18 10:28

#418: Dan Mach - Re: Re: Re: Jaký propadák? 

 Největší bumbál na hradě je už zaplaťpánbůh mrtvej


Nepřihlášený uživatel

#420 Re: Re: Re: Re: Re: Jaký propadák?

2016-11-18 13:10

#419: - Re: Re: Re: Re: Jaký propadák? 

 No musíme tam všichni, já, Vy, nikoho nevyjímaje a musel i on a nepomohl mu ani chlast ani Dášenka. Stal se historií. A až umřou pamětníci r.89, tak se o něm budou učit akorát ve škole. A vzhledem k tomu, jak jsou všichni žáci "rádi", že se musí učit, tak budou naštvaní, že se o nějakém Havlovi musejí něco učit. A myslím, že když se zeptám už dnešních žáků ZŠ, kdo to byl Havel a kdy žil, tak už to řada z té současné školní generace nebude vědět, jak známo, mají úplně jiné zájmy....


Nepřihlášený uživatel

#421 Re: Re: Re: Re: Re: Jaký propadák?

2016-11-18 17:20

#419: - Re: Re: Re: Re: Jaký propadák? 

 a prej už se těší na Šášu Vondru, jak se zase spolu budou namol ožralí v pekle pusinkovat