BOJKOT UMĚLCŮ

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno BOJKOT UMĚLCŮ


Nepřihlášený uživatel

#376

2016-11-07 14:47

Aktualne ma Česká Republika od roku 1948 nejlepšího prezidenta. Je chytrý, pije Becherovku, je Čech jako poleno. Buďme hrdí na něho, sami jsme ho volili, máme většinu chytrých obyvatel, kteří Miloše Zemana volili. Gratuluji všem Čechům, kteří mají morálku, pater a hrdě se k Česku hlásí. Je to i můj prezident, je vynikající. Pane Prezident, zůstaňte sobě a nám věrný!  Každý česky umělec by se měl stydět za urážení českého prezidenta. Tito umělci jsou bez hrdosti, podléhají hloupé propagandě médií.


Nepřihlášený uživatel

#377 Nepřesnost ve znění petice

2016-11-07 18:06

Promiňte, ale ze znění petice vyplývá, že do divadla na Vámi kritizované umělce beztak nechodíte (to by neodpovídalo Vaším politickým a společenským názorům), takže nejen celkové vyznění, ale i detaily Vaší petice působí úsměvně. Otevřete se trošku a nechte se prostoupit láskou namísto nenávisti, kterou každodenně populisticky proklamuje Vámi zvolený prezident a jemu blízcí úředníci a podnikatelé.


Nepřihlášený uživatel

#378 Re: Chytrý prezident

2016-11-07 18:08

#376: -  

 Musím se Vám přiznat, že jsem při posledních prezidentských volbách trošku doufal, že vyhraje pan Zeman, protože pak si lidé skutečně uvědomí, jak jsou hloupí a co dopustili. Byla to těžká naivita, bohužel, nejsme jen národ Švejků, ale i národ schopný lynčovat své Masaryky. Nicméně tatíček to na konci 19. st. přežil a nakonec vstoupil v povědomí národa v nejlepším světle, tedy i my to přežijeme a za několik dekád se, věřím, dostanou k reprezentaci tohoto státu lidé skutečně hodní namísto podnikatelů a populistů.

Dan Mach

#379 Re: Re: Bojkot umělčů

2016-11-07 18:16

#374: - Re: Bojkot umělčů 

Ten neklid pokračuje, ale na prknech divadel, kam se vy, hlupáčci, asi nikdy nedostanete. Ale já se ptal první - kde je ten váš bojkot umělců? To si myslíte, že napíšete petici, a někdo za vás bude bojkotovat, zatímco vy se neodtrhnete od obrazovek, kde sledujete nekonečné seriály nebo komedie? Však i u pana Bartošky jsem dlouho nevěděl, o čem tady diskutujete, až jsem náhodou zahlédl reklamu na jednu banku, kde je Bartoška v roli lékaře. No prostě váš bojkot je takový, že dřepíte u televize a nadáváte u buřtů a piva. Zlatá kavárna Ovčáčka Čtveráčka!


Nepřihlášený uživatel

#380

2016-11-07 19:14

Debilita kundovoličů je neomezená :-)


Nepřihlášený uživatel

#381

2016-11-07 19:31

Je treba tyto takzvane umelce dat az na dno spolecnosti kam jiste patri narode nijak vas kulturne nevzdelavaj


souhlas na druhou

#382 BOJKOT BOJKOT BOJKOT!

2016-11-08 04:40

Ano, ano, ano! To je správná petice. Žádné filmy s TĚMI herci, žádné divadlo, žádný rozhlas. A aby někdo nebyl na pochybách, že to myslíme opravdu vážně, potrestáme sami sebe tím, že se nekompromisně staneme více než kdokoli jiný dneska i v minulosti, naprostými ignoranty a hlupáky. Kdo z těch takzvaných divadelníků je ochoten přinést takovou obět? Nikdo!


Nepřihlášený uživatel

#383

2016-11-08 05:26

Tito tzv.umělci se projevují jako v každém režimu. Poslušně poklonkují mocným pro získání výhod a ještě si hrají na disent. Neskutečně trapné a nechutné. Navíc je jejich profesionální úroveň pod psa

Nepřihlášený uživatel

#384 Re: Nepřesnost ve znění petice

2016-11-08 05:27

#377: - Nepřesnost ve znění petice 

 Ty debile,  nenávist šíří havloidní sračky jako ty a tzv.umělci 


Nepřihlášený uživatel

#385

2016-11-08 06:40

Doufám že lide časem pochopi že televize je k ničemu

Nepřihlášený uživatel

#386

2016-11-08 08:30

Aha.  Tedy on ne každý, kdo je v televizi je vidět, je umělec.   Někdy je to i naopak.


Nepřihlášený uživatel

#387 Re:

2016-11-08 08:36

#386: -  

 S bojkotem arogantních anetických autistů souhlasím. 


Nepřihlášený uživatel

#388

2016-11-08 09:58

Je třeba tu samolůibou a nadutou hereckou lůzu bojkotovat! Co si vůbec o sobě myslí, že jsou "nadlidi"! Je to líná verbež a snaží se zasahovat do všeho a do všeho hloupě kecají a rozvrací národ. Slibuji tímto, že podle této petice nevstoupím do žádného divadla, kde tato lůza předcvičuje!
Inža vitamín

#389

2016-11-08 20:58

Další chytrý umělec, kterého už nemusím. Měl jsem ho moc rád. O panu Dykovi raději nemluvím. Určitě už toho dokázal víc !!!!!!!

 


Nepřihlášený uživatel

#390

2016-11-08 22:28

Následovníky humanitárního bombometčíka Venci Hejvla, který uvrhl naši vlast do morálního úpadku je třeba bojkotovati natrvalo, nebo z toho marasti již nikdy nevybředneme!


Nepřihlášený uživatel

#391

2016-11-09 16:07

podepisuji na důkaz znechucení komediantskou sebrankou :)

Antikavárník

#392

2016-11-10 00:30

Hej umělci, teď budete držet další týdny občanské neposlušnosti kvůli nezvolení Hillary? USA si zvolila svého "Zemana!, teď abyste bojovali proti "Zemanům" na dvou frontách :-D

Dan Mach

#393 Kde je ten bojkot

2016-11-10 05:41

Chtěl jsem si koupit lístky do divadla, ale měli vyprodáno. Tak sakra kde je ten váš bojkot. Stále něco slibujete, a nakonec zase nic.


Nepřihlášený uživatel

#394 Re:

2016-11-10 10:45

#392: Antikavárník -  

 Koukal jsem, že v ČT měli z vítězství Trumpa ohromnou radost. Člověk se vyloženě bavil tou jejich těžce skrývanou frustrací a snahou nějak ospravedlnit prohru jimi preferované kandidátky. Naši rádobyumělci v čele s Bartoškou a Dickem musí suptit, že zatímco oni trapčí někde na prknech, svět má už Zemany dva :-D


Nepřihlášený uživatel

#395 Re: Kde je ten bojkot

2016-11-10 18:32

#393: Dan Mach - Kde je ten bojkot 

 Otázka zní: kde je ten váš neklid? :-)

Dan Mach

#396 Re: Re: Kde je ten bojkot

2016-11-10 20:05

#395: - Re: Kde je ten bojkot 

Tato petice je o bojkotu. Jestliže není neklid, tak proč je tu petice pro bojkot umělců? Že by tady autor petice někomu naletěl?

Ale petici  Týdny občanského neklidu můžete klidně dál podepisovat.


Nepřihlášený uživatel

#397 Re: Re: Re: Kde je ten bojkot

2016-11-11 00:10

#396: Dan Mach - Re: Re: Kde je ten bojkot 

 JDI UŽ MACHU DO PRDELE, OTRAVUJEŠ TU SKORO NA VŠECH PETICÍCH, SLIZOUNE:-)

Dan Mach

#398 Re: Re: Re: Re: Kde je ten bojkot

2016-11-11 05:39

#397: - Re: Re: Re: Kde je ten bojkot 

Tu krásnou češtinu máš sám ze sebe, od ovčáčka čtveráčka nebo tě ji učí na ruské amabsádě? Vždyť přece úplně postačí, když sem nebudeš vkládat žádné komentáře. Koho to zajímá, jaký máš na mě názor? Nikoho!


Nepřihlášený uživatel

#399 Re:

2016-11-11 10:36

#376: -  Ano. Dříve lidé věřili, že úlohou presidenta je pomáhat lidem při katastrofách a mluvit přitom pravdu.

Ale není tomu tak. My dialektici víme, že pravdu objevili dva géniové Ovčáček s Forejtem. A je dobře uzamčena v hradním trezoru, aby nedošlo k jejímu úniku. O pravidelný přísun katastrof se stará ing. M. Zeman, CSc.

 

Nečech

#400 Re:

2016-11-11 13:42

#1: -  

 Ach jo lidi vy jste tak směšní