Týdny občanského neklidu

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Týdny občanského neklidu


Nepřihlášený uživatel

#676

2016-10-28 20:27

A všichni hned zahodit ty čínský telefony, hehehe.... :p Vás chci vidět, chytrolíni...

PPP

#677

2016-10-28 20:30

 Lidi s IQ pod 100 by neměli mít volební právo. Zeman je mi volný, je rozhodně menší zlo než zloděj propisek

ŽALUDŮM

#678 Re:

2016-10-28 20:32

#7: -  Zeman bude prezident i příští volby! A nebude potřebovat ani korunu na kampaň.  


Nepřihlášený uživatel

#679 Re:

2016-10-28 20:33

#1: -  

 Demokracie není zadarmo, něco stojí. Nyní se ukáže, jestli ji vlastně lidi chtějí. Vždyť komunisté měli po válce ve volbách nejvíce hlasů a dodnes jich mají dost.

julli

#680

2016-10-28 20:34

Důstojný nástupce     Václava H*A*V*L*A      !!!!!!!!!!        Daniel H*E*R*M*A*N*N !!!!!!!!!!!

 

 

 


Nepřihlášený uživatel

#681 Re:

2016-10-28 20:35

#672: -  

 Souhlasim!

Nina A.

#682 Re: Re: Re: Re: Re: Stojíte na straně prezidenta?

2016-10-28 20:36

#480: WLADO - Re: Re: Re: Re: Stojíte na straně prezidenta? 

 Jenom drobnost:

Chcete-li psát česky, dodržujde prosím gramatická pravidla. Neznáte-li je, raději se nevyjadřujte - snižujete totiž IQ všem ve vašem okolí. 

Rozeberme nyní váš inteligentní a slušný komentář:

Pro-američtí fašisté = zajímavé, unikátní slovní spojení, jež jsem ještě neměla možnost vidět. Jako "fašisty" označujeme příznivce diktátora Benita Mussoliniho, jež je již nějaký ten pátek "pod kytičkami". Navíc z čeho usuzujete, že diskutující, na kterého takto sprostě slovně útočíte, je "proameričanem"?

Domnívám se, že vyhrožovat ukončením něčího života "na ulici v louži krve", je nejen protizákonné, ale i dost nereálné. Naštěstí jsme ještě nedospěli do bodu, kdy se lidské rasa vraždí pokaždé, když se v něčem neshoduje (ještě jsem slyšela o vraždě kvůli petici, se kterou někdo jiný nesouhlasil)...

Vím, že to, co nyní napíši, bude pro Vás těžké pochopit, ale: "Zkuste se zamyslet. Vím - bude Vás to bolet, ale věřte mi, že poté možná konečně přestanete napadat druhé lidi jen kvůli odlišným názorům. To, co předvádíte Vy, není slušná diskuze - jen "tlučete hubou naprázdno".

Hezký zbytek večera,

Nina A.


Nepřihlášený uživatel

#683 Re: Mlčící většina

2016-10-28 20:36

#668: Jenda - Mlčící většina 

  Ty radši mlč dál nebo Dostaneš po čuni My jsme si Zemana sami zvolili a proto on zastupuje většinu národa a to sice ty slušné.

To to byl žert ,

falešná odpověď na vlastní příspěvek .

Jenda


Nepřihlášený uživatel

#684 Re: Re:

2016-10-28 20:38

#678: ŽALUDŮM - Re:  

 Jestli Eman bude prezidentem , tak spacham sebevraždu!


Nepřihlášený uživatel

#685

2016-10-28 20:39

Ano pan Bartoška má ve všem pravdu já můžu jen přidat to, že polytyci sou sičáci a prezident manypulátor lidí.Myslí si jaký je to moudrý člověk ale je to Hlupák který dělá ČR.ostudu.

Nepřihlášený uživatel

#686 TOM

2016-10-28 20:41

Nesouhlasím stímto zkorumplovaným režimem cenzurou TV a celou naší vládou  Tom


Nepřihlášený uživatel

#687 Re: Re:

2016-10-28 20:41

#678: ŽALUDŮM - Re:  

 Bohužel bohužel.....


Nepřihlášený uživatel

#688 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Stojíte na straně prezidenta?

2016-10-28 20:42

#682: Nina A. - Re: Re: Re: Re: Re: Stojíte na straně prezidenta? 

 Krasne pani Nino , ja vas osobně budu bránit před tim tupcem.:-) 


Nepřihlášený uživatel

#689

2016-10-28 20:46

Nutnost podepsat !

Nepřihlášený uživatel

#690

2016-10-28 20:46

Zemany bi neměl být prezidentem on škodí jak hovado. 


Nepřihlášený uživatel

#691 Re: Na pravou míru

2016-10-28 20:48

#14: Vlastenec - Na pravou míru 

 Jseš opravdu kokot.


Nepřihlášený uživatel

#692 Re:

2016-10-28 20:48

#653: -  

 No Zeman je na tebe určitě hrdej,alespoň víme co za materiál ho volí!

Karel

#693 A opět ten pocit na zvracení!

2016-10-28 20:49

 To jsou opravdu komedianti - nic jiného! Naštěstí většina normálních lidí stojí na druhé straně barikády a nenechá se ovlivnit touhle bandou, která ještě stále ujíždí na psychotropní látce model 89...


Nepřihlášený uživatel

#694

2016-10-28 20:51

LIDI PROBUDTE SE

Nepřihlášený uživatel

#695 Re: Manipulace...

2016-10-28 20:51

#18: Člověk - občan - Manipulace...  

Neser se do Pražáku , línej Slováku.


Nepřihlášený uživatel

#696

2016-10-28 20:51

Kdyby to poklonkování aspoň něco přineslo... Jeden příklad z mého oboru. Monopol Ruské Dráhy, stoprocentně odráží politické preference. Obři zakázky tam dostali Němci, Francouzi, Španělé. Česko, které bylo jediným dodavatelem osobních lokomotiv (a tyto mašiny pořad odvezou 90% lidí káždý boží den), nedostalo zakázku ani na šroub. Jsem Rus a povím to asi dost bolestivým způsobem ... nechtěl bych tak ale zřejmě je třeba ... V Rusku se respekt projevuje jen těm rovným, a kdo ohne hřbet, zaslouží si maximálně povýšeně poplacat po zádech. A místním komančům můj proletařský pozdrav - oni vás "v grobu vidali", o přestávce mezi cestou soukromým jetem s Cannes a koupi nového Bentley do garáže na Rublěvce, kam byste nenáhledi ani přes plot. Jsem za tu petici moc rad. 


Nepřihlášený uživatel

#697

2016-10-28 20:52

Je mi smutno,co se doma v ČR děje!!!Nechceme opět být pod vedením jiné země!Tohle je NAŠE republika,naše svobodná demokratická země, ve které vládnou lidé se kterými osobně nesouhlasím!!!

Nepřihlášený uživatel

#698 Re: Re:

2016-10-28 20:53

#692: - Re:  

 No na tebe není hrdej zase nikdo, i ta tvoje máma se stydí, že tě raději nespolkla

Michal
Nepřihlášený uživatel

#699 Dvojí metr

2016-10-28 20:53

p. Bartoška a spol, by si měly udělat jasno v tom, oč jim vlastně jde. Dávají na jevo své sympatie k Tybetu který NIKDY nebyl uznán za suveréný stát. Je to jednoduše část suvereního státu, tudíž bysi to tam měly vyříkat samy. Je to vlastně stejně jako v Ukrajině. Tam se taky chtěla trhnout část země z důvodu nesouhlasu s politikou a je zajímavé, že jich se nik nezastává i když jejich demonstrace byla krvavě potlačená. DVOJÍ METR, ŽE? Z Ruska se tu dělá nepřítel číslo jedna a to jen z důvodů, že jsme kdysy byly pod jejich nadvládou. Nik není bez vyny. Ve všem je polityka. Když tak všichni brojí proti Číně a hrajou se na demokraty, tak proč taky nebrojí proti USA? Pokud mi je známo, tak Rusko svou část smlouvy, podepsanou po druhé světové válce neporušovalo. USA se dál rozpínalo po světě a ne Rusko! Nejsem zastáncem Ruska a ani Číny, ale na rozdíl od všech, patřím asi mezi to málo lidí co používají hlavu a nenechají se ovlivňovat. Mnoho mladých se tu ohání demokrací a o životě ví zatím jen to, že se narodily. Žádný stát není dokonalý, ale je možné si z každého státu vzít něco dobrého a to platí i o režimu.Místo toho, aby se politici pořád hádaly, by bylo lepší, když už z důvodú svích funkcí cestujou, aby si braly příklad z věcí co v tých zemích fungujou a jsou stabylní. Naše vláda po revoluci brala vše co bylo za komunistú za zlo, ale to byl velký omyl! Kdyby nechaly státní byty jako pobídku pro mladé s rozumním nájmem a braly to jako investici do budoucna, tak dnes nejsme v pozici, že nejsou peníze pro lidi, který celý život pracovaly a mají nárok na důstojné stáří. Jednoduše budeš mít jedno až dvě děti, máš nárok na byt 2+1, máš tři, čtyři tak 3+1 atd. Mě to tu připadá, že zloděj křičí na zloděje CHYŤTE HO. Všichni vědí, že se politici pakujou a úpřimě by mi to bylo i jedno, kdyby se staraly i o té co je volily. V mnoha diskuzích jsem četl, že stát není firma ( myšleno proti Babišovi), ale vlastně je. Jsou tam stejné princípy. Investuj a vytvoř zisk. Zaplať zaměstnance a zbytek daně a tvůj zisk. Žádný dobrý podnikatel to nedělá proto, aby zkrachoval, ale aby vydělal. A tak je to se vším. Odsuzujete rusko za ,, anexi" a u USA nikomu nevadí, že vtrhnou do jakéhokoly státu za smyšlených důvodú. Ještě jsou pro vás hrdinové. Vadilo vám obsazení ČSSR ze strany SSSR, ale už nikomu nevadí, že USA vlastně dělá to isté. Zabije tam státisíce civilistů a vše je v pořádku. Použije tam obohacené rakety ( Irák ) a vše je v pořádku. Po 2. světové válce, bylo mnoho němcú souzeno, za válečné zločiny a vlastě všichni co podporujou USA, jsou stejný zločinci. Je ubohé, že se i tenhle národ nechal tak zmanipulovat USA. A přitom USA není nic! Jejich ekonomika je na tom hůř jako naše. Oni jsou už vlastně zkrachovalí stát a jejích peníze nemají hodnotu ani toaletního papíru. Je to stejné jako když žebrák obleče oblek a bude se hrát na milionáře. Přece vše co máme z USA si dovedeme tady v EU vyrobit sami. My je k spokojenému životu nepotřebujem, ale oni nás jo. Kdyby neskoupily vědce z EU, Ruska, Číny, Japonska atd., tak by nebyli nic. Je na každém z nás jak se k tomu postaví, jen se prosím nesnažte jít z davem vrahů, když jím nejste. A myslete za sebe. Přeji hezký den.


Nepřihlášený uživatel

#700

2016-10-28 20:54

Já už nechci mít strach kdy zas to hovado poblije klenoty nebo pozve Číňany. Toho šmejda se musí odvolat on nemůže být prezident to ne !!!!!!