Týdny občanského neklidu

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Týdny občanského neklidu


Nepřihlášený uživatel

#1651

2016-11-03 10:22

KDY UŽ TO VY VŠICHNI HAVLOIDI A SLUNÍČKÁŘI POCHOPÍTE, ŽE VEŠKERÉ VAŠE SNAŽENÍ, DO KTERÉHO SPADÁ I TATO DEBILNÍ PETICE, JE VÁM ÚPLNĚ K HOVNU? ZEMAN BUDE VLÁDNOUT DÁL, I KDYBSTE SE V ČELE S BARTOŠKOU A DICKEM ROZKRÁJELI NA KOUSKY. ALE TO BYSTE VLASTNĚ MOHLI:-)))


Nepřihlášený uživatel

#1653 Re:

2016-11-03 10:58

#6: -  Už nelze jen přihlížet. Pro naši budoucnost musíme i něco udělat. Do Ruska a Číny nechceme.

 Hlavně, že s nimi celý svět obchoduje ...


Nepřihlášený uživatel

#1654 Re: Re: žasnu a stále platí: Dobré bydlo pálí ...

2016-11-03 11:02

#1647: - Re: žasnu a stále platí: Dobré bydlo pálí ... 

 Ty emailové adresy si můžete klidně vymyslet a stejná IP také nevadí. Není problém sem sázet jeden podpis za druhým. :-)


Nepřihlášený uživatel

#1655 Re: Jsem sice rakusanka

2016-11-03 11:07

#20: -  Jsem sice rakusanka

 asi jste Germánka a nerozumíte Slovanům. Proto Vám imponují kritici pana prezidenta!


Nepřihlášený uživatel

#1656 Re: Re: žasnu a stále platí: Dobré bydlo pálí ...

2016-11-03 11:09

#1647: - Re: žasnu a stále platí: Dobré bydlo pálí ... 

 Zajímavé. Jdu na to, ale ne na této petici -:)


Nepřihlášený uživatel

#1657 Re: Re:

2016-11-03 11:49

#1061: - Re:  

 A to vadí američanům... 


Nepřihlášený uživatel

#1658 Re: Re: Re: žasnu a stále platí: Dobré bydlo pálí ...

2016-11-03 12:05

#1654: - Re: Re: žasnu a stále platí: Dobré bydlo pálí ... 

 já to nezkoušel, nepokládám za smysluplné pedepisovat tady jakoukoliv petici, když je to k ničemu, tohle tady žádné petice nejsou. Jestli je to tak, že mailové adresy si mohu vymyslet a stejné IP nevadí, jak píšete, potvrzuje to jen to, co jsem napsal. Vše tady je jen proto, aby se lid bavil a skutečnýma peticema se vůbec nezabýval a ani nezkoušel někde shánět platné podpisy. Můžu si tady tedy vymyslet jakýkoliv text a nazvat jej peticí a lide bav se, nadávej si, a tzv podepisuj, máš vnitřní uspokojení, že jsi vyjádřil svůj názor. Tak do toho lide, bav se a podepisuj :)) Mohu tedy k mnou vymyšlené petici dávat tzv. souhlasné podpisy., tedy sám sobě :) tak tento web je opravdu smysluplný!

 

Tak jen doplním, právě jsem si to vyzkoušel, změnil jsem jen jméno a ponechal stejnou vymyšlenou a nesmyslnou mailovou adresu a naskočily 2 tzv. souhlasné podpisy. Mohu tedy klidně prohlásit, že vše tady je jen podvod! Když budu tedy chtít a budu na to mít čas, nasekám za odpoledne ke kterékoliv tzv.petici na tomto webu spoustu souhlasných podpisů, bez jakékoliv registrace, jen u tzv.petice vyjádřit souhlas-jméno,mail,hotovo a další opět jméno, mail-hotovo a takhle můžu do nekonečna s vymyšleným jménem, nesmyslným mailem.  Může si to každý vyzkoušet....

Hehe a nejlepší je že tam je uvedeno, že podpisy pocházejí z různých IP adres a přitom to posílám s jedné a té samé :)


Nepřihlášený uživatel

#1659

2016-11-03 12:46

ZLATÍ KOMUNISTE. 


Nepřihlášený uživatel

#1660

2016-11-03 13:48

Horáček chce žít v zemi sluníček a neziskovek....


Nepřihlášený uživatel

#1661 Re:

2016-11-03 14:54

#1660: -  

 Tak on by jen plnil roli užitečného i..., jako Václav I. Multikulturalisti by mu tleskali, dostával by medaile, schvaloval humanitární bomby 21. století, obhajoval by import ilegálů.....


Nepřihlášený uživatel

#1662

2016-11-03 16:40

Petici jsem podepsal, plně s ní souhlasím !!!! J-Večeřa

Nepřihlášený uživatel

#1663

2016-11-03 17:53

Fakta:

  • Tuhle petici podepsalo necelých 22 tisíc lidí, kolik z toho je falešných podpis nedá se říci. Hezké, no.
  • Zemana zvolilo cca 55% voličů (necelých) což představuje asi 2,7 milionu lidí, ve volbách ověřeno, to je trochu více, že?
  • Z britů chce z EU odejít skoro 52%, konkrétně 17,4 milionů lidí a možná jim to nebude nic platné protože na lid se v EU sere

že Vy na to chcete jít po britsku? Dlabat na henté oné volby, my máme predsi dycikny pravdu, šak jsme sluníčka a komedianti, kdo je víc? Vy ostatní, co si myslíte hocičo iné, ste len taká chmraď a luza...

 

guggin

#1664

2016-11-03 18:17

Nevážení "umělci", polibte si prdel!

 

Kdybyste si zjistili fakta o udělování vyznamenání, tak byste se museli navzájem profackovat, a pak profackovat i toho lháře Hermana.


Nepřihlášený uživatel

#1665

2016-11-03 18:44

    


Nepřihlášený uživatel

#1666 Re:

2016-11-03 19:02

#1650: -  

 Ano, také se mi nelíbí, jak servilně poklonkujeme Bruselu, Německu, USA apod. Naše země neumi být svá, suverénní, před nikým se nehrbící. Zřejmě je naším historickým údělem stále někomu poníženě lézt do rekta...


Nepřihlášený uživatel

#1667 Re: Re:

2016-11-03 19:07

#1634: - Re:  

 Velká část nedávné sešlosti na Staromáku byli placení proameričtí provokatéři a trollové. Schapirovi se povedlo dosadit slušný kompars.


Nepřihlášený uživatel

#1668 Re: Re: Re: Re:

2016-11-03 19:12

#1522: MyLOŠ - Re: Re: Re:  

 Ano ,bylo to krátkodobé zatmění ,byl jsem v zahraničí a měl zprostředkované informace. Naštěstí jsem včas procitl a toho, blekotu nevolil.


Nepřihlášený uživatel

#1669 Re: Re:

2016-11-03 19:15

#1666: - Re:  

 Proto máme toho ,,správného" premiéra


Nepřihlášený uživatel

#1670 Re: Re: Jsem sice rakusanka

2016-11-03 19:26

#1655: - Re: Jsem sice rakusanka 

 Prosím vás, kolik myslíte, že těch Slovanů zde žije. Myslím, že byste zde našel všelijaké geny a hádal byhch, že nejmíň půlka jich bude německá a rakouská. Nenechme se obelstít jazykem.


Nepřihlášený uživatel

#1671 Re:

2016-11-03 19:38

#1663: -  

 Vým, že to nehraje roli, ale bylo těch voličů tolik? Těch 55% bylo z těch, co volili, nevím, jaká byla ve druhém kole účast. A i tak, vím o mnoha lidech, kteří ho sice nechtěli, ale volili ho ved druhém kole z nouze. Ale o to nejde. Jedna věc je, kolik kdo dostane hlasů. Ale to neznamená, že si zvolený pak může dělat a říkat cokoli. Takhle by to být nemělo. On musí stále podléhat kontrole a skládat účty - tedy během volebního období. To, že ho zvolilo určité procento lidí, není argument. Platí prostě jednak zákony, které musí dodržovat i on a pak nějaké morální hodnoty. Prostě určité věci jsou buď dobré, nebo zlé, jakkoli je konkrétní hodnocení mnohdy složité. Ale podku by se prokázalo, že zvolený kandidát nedodržuje zákony, nebo pohrdá obecně lidskými zákony, či se chová zavrženíhodně, pak je legitimní žádat odstoupení a v některých případech i navzdory mínění většiny. Pokud by toto neplatilo, nic by nebránilo nespravedlivým diktátorům v konání zla. Samozřejmě, debatujme o otm, zda v nějakém ohledu tato situace nastala, nebo ne. Ale nenadávejte prosím všem těm, ač jich je možná menšina, kteří v této věci pochybnost mají a mají také obavu o demokratické prostředí - tato debata je prosím legitimní! Samotná demokratická procedura na počátku mandátu nsestačí - tak se dostal k moci i Hitler - jako legitimně zvoleného by podle vašich pricncipů nezbývalo, než ho nechat pěkně vládnout!

S pozdravem,

Tichý.

patrik15

#1672 Zaměstná mne Barťák nebo Dyk až mne propustí z Madety?

2016-11-03 19:39

Jsem dělník v Madetě.

Dělníci, kteří pracují rukama je v ČR více jak 70%. Dělnické mzdy jsou nejnižší ze všech profesí.

Vypadá to s námi špatně. Pan Telička vyjednal špatné podmínky pro zemědělce při vstupu do EU.

Odbyt do Číny, kam dovážejí Němci i třeba Poláci by nám pomohl.
 
EU dala embargo na vyvážení i potravin do RUSKA. Sklady máme zaplněné máslem.
 
A ministr kultury nás ještě připraví o práci...
 
Až budete umělci natahovat ruce pro peníze...víte co, přijďte si je vydělat vlastníma ručičkama..
 
Patrik Polánský
 
 
Slovan

#1673 Re: Re: Re: Jsem sice rakusanka

2016-11-03 19:59

#1670: - Re: Re: Jsem sice rakusanka 

 Záleží, jestli to berete po genetické stránce, kdy je celá Evropa hodně promíchaná, nebo po stránce jazykové, resp. kulturní, kde máme mnohem blíže k Slovensku či Polsku.


Nepřihlášený uživatel

#1674

2016-11-03 20:13

Je to smutny ze cesky Narod ma strach neco podniknout

Nepřihlášený uživatel

#1675

2016-11-03 20:50

PROTESTUJÍCÍ UMĚLCI, BĚŽTE STÁVKOVAT NAVŽDY!

http://www.petice24.com/kavarno_stavkuj_navzdy