Odvolat ministra Daniela Hermana

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Odvolat ministra Daniela Hermana


Nepřihlášený uživatel

#1226

2016-11-17 21:54

Tak jsem se těšil, že Herman představí svojí tetu a ono nic. :-( Alespoň, že strejda dostal další medajli. :-)))

 

 


Nepřihlášený uživatel

#1227

2016-11-18 00:24

co mám potvrdit? můj podpis je potvrzen ! Tak to laskavě dělejte přehlednější nebo neotravujte Děkuji

Nepřihlášený uživatel

#1228 Re:

2016-11-18 08:30

#1227: -  

 To se obraťte na majitele serveru petice24.com, děkuji. :-)


Nepřihlášený uživatel

#1229

2016-11-18 17:09

 to by byl tedy prezident!


Nepřihlášený uživatel

#1230

2016-11-18 17:12

 

 

chování Kalouska k knizete, které slavní kavárenští povaleči glorifikují ...


Nepřihlášený uživatel

#1231

2016-11-18 17:14

 

... a ještě něco málo ...


Nepřihlášený uživatel

#1232

2016-11-18 17:27

iří bartoška ,agent stb veden pod jménem NARCIS ,nar.24.3.1947,druh svazku PO,registrační číslo svazku 36533,zničen dne 6.12.1989 nesmí národu kázat o morálce ,jakož i mnozí další ,kocáb -trend atd...

Demokrat
Nepřihlášený uživatel

#1235 Re: Re: charaktery těch, SS kteří ke svému divadlu zneužili starého člověka.

2016-11-19 22:09

#1177: ShabbaTot - Re: charaktery těch, SS kteří ke svému divadlu zneužili starého člověka. 

 Zpochybňování výsledků 2. světové války a nacistické zastrašování tady má svoji dlouholetu tradici. Jen si vzpomeňme, jak jednotlivé státy EU nedovolily Nočním vlkům oslavit výročí 70 let od konce války, vykonat pietní akt a položit věnce na hrob padlých rudoarmějců. Jen si vzpomeňme na potrefenou učitelku Štěpánovou, která před celým národem otevřeně zpochybňovala výsledky Rudé armády nad nacismem, přitom nebýt Rudé armády, která za cenu mnohamilionových ztrát porazila nacistické Německo, tak dnes paní učitelka s trochou štěstí jako otrok pucuje boty velkogermánskému führerovi. Kdyby blbost nadnášela, paní "učitelka" by dávno obíhala po oběžné dráze. Na některých britských školách zase přestali vyučovat o holokaustu, protože se to nelíbilo početným muslimským studentům. Židé z Francie a nově i Německa houfně migrují do své izraelské pravlasti. Ne že by tam bylo nějak zvláště bezpečněji, ale izraelské policejní složky a armáda na rozdíl od Evropy má koule a dokáže proti problémovým Arabům rázně zakročit a během chvíle sjednat pořádek. Není dnes větších antisemitů (či spíše antisionistů, protože sami jsou Semité) a popíračů holokaustu než právě Arabové. Asi už se evropské elity pomalu připravují na muslimskou nadvládu nad Evropou. Juncker, Merkelová, Schulz, Hollande, všichni už jistě mají doma připravené modlitební koberečky a ti, co dnes obhajují ve jménu tolerance islám, budou natuty mezi prvními, kteří budou v řadách islamistů pořádat pogromy na evropské křesťany, židy a ateisty.


Nepřihlášený uživatel

#1236 Přečetla jsem za Vás, které to zajímá ...

2016-11-20 11:05

Pan ministr Herman jasně dokázal, že mu nejde o blaho České republiky, ale pouze a jen o své ego. Upřednostnil zájem jedince před zájmem kolektivu. Ve sportu by byl z týmu dávno vyloučen a vyloučil by ho nejen kapitán družstva, ale celý kolektiv. Nikoli však z této vlády. Premiér je slaboch, kterému jde o to, dohrát tuto komedii až do konce, a to i přesto, že vláda, která už není kolektivním orgánem, ale partou jedinců s osobními zájmy, již dávno nejedná v zájmu ČR.říká Ondráček.

 

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/


Nepřihlášený uživatel

#1237 Re: Přečetla jsem za Vás, které to zajímá ...

2016-11-20 11:08

#1236: - Přečetla jsem za Vás, které to zajímá ... 

 TÝDEN V MÉDIÍCH Dění kolem výročí 17. listopadu prokázalo, pro koho bije srdce České televize, ale zcela zjevně se nepovedl ani s její pomocí pokus aktivizovat masy a postavit je jednoznačně proti prezidentovi a demokraticky zvoleným institucím v této zemi. Petr Žantovský si ve svém pravidelném hodnocení všímá i toho, že jsme se sice nedozvěděli, kdo vynaložil miliony na akce proti hlavě státu, ale bludů a permanentní propagace protizemanovských akcí jsme ze strany veřejnoprávní televize ušetřeni nezůstali.


Nepřihlášený uživatel

#1238 Re: Re: Přečetla jsem za Vás, které to zajímá ...

2016-11-20 11:10

#1237: - Re: Přečetla jsem za Vás, které to zajímá ... 

 

Česká televize se nemění. A pokud ano, tak leda k horšímu


Nepřihlášený uživatel

#1239 Re:

2016-11-21 16:03

#1230: -  

 jak by asi mohl ten blekota na tom obr slyšet toho, kdo je před ním, když je tak hluchej, že neslyší ani toho vedle sebe. tohle je čirá utopie. a stejně by spal, chrápe kamkoliv sedne

cff556

#1240 Re:

2016-11-22 19:20

#1232: -  

 U současné StB, čili BIS bude mít asi přezdívku zvěrolékař


Nepřihlášený uživatel

#1241

2016-11-23 08:28

Vše co tvrdí Herman je lež. Rozhovor Zemana s Hermanem měl podle Hermana slyšet: Ministr Ťok, ministr Mládek, Pracovník Slovenské ambasády a Mluvčí presidenta Zemana p. Ovčáček. Nikdo však nic neslyšel a tak Herman zatím beztrestně uráží presidenta Zemana zcela bezostyšně za bouřlivého povzbuzování Pražské kavárny a poslanců KDU ČSL, TOP 09, ODS a STAN. Nezapomínejte na to, že kdo se směje naposled, ten se směje nejlépe. Je tu však něco, co mě v počínání našich proti Zemanovských představitelů překvapuje.

Pan Brady je podle tvrzení Hermana jeho strýc, tak bych rád shrnul známá fakta. Panu Bradymu je 88. let, tedy se narodil v r.1928 a v době obsazení naší republiky v r.1939 mu bylo celých 11. let ( mladý protifašistický bojovník ). Za války se dostal jako Žid s rodiči a o 3. roky mladší, jedinou sestrou Haničkou do Terezína a pak do Osvětimi, kde mu rodiče i sestra v r.1945 zahynuli. V té době přežil z rodiny pouze on a to mu bylo 16. let. Za 4. roky, v roce 1949 ve věku 20. let emigroval z této republiky do ciziny, kde žije jíž 67. let. Čím se tento člověk zasloužil o to, aby mu bylo předáno vysoké státní vyznamenání v porovnání z těmi, kteří prožili koncentrační tábory a po tom co se vrátili, pracovali na obnově válkou zničené země a neutíkali do ciziny.

Herman lže o příbuzenském vztahu s Bradym, v jakém příbuzenském vztahu byla matka Hermana, když Bradyho JEDINÁ sestra Hanička ve věku 13. let zahynula v Osvětimi a Herman se narodil 28.4.1963, tedy 18. let po jejím zavraždění.

Volejte voliči KDU ČSL, kteří jste tohoto “ beznaboha “ zvolili do Sněmovny “ Stal se zázrak „. Po neposkvrněném početí pany Marie a zrodu Ježíše Krista, je zde nový Mesiáš, který se narodil dívce, 18. let po její smrti. Této lži od pana Hermana snad uvěří jen Gazdík, Kalousek, Němcová a Bělobrádek.


Nepřihlášený uživatel

#1242 Re:

2016-11-23 10:29

#1241: -  

 Bradyho otec, Karel, měl bratra Viktora. Viktorova dcera je matkou ministra kultury Daniela Hermana. Jiří Brady je tedy Hermanovým strýcem z druhého kolene. Rešerše vám moc nejdou. 

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2016-11-23 10:46


vaclav

#1244 Re: Re:

2016-11-23 11:05

#1242: - Re:  

 Ale, prosím, nikde nebylo uvedeno, že se jedná o strýce z druhého kolene. To by v novinách nevyznělo tak dobře, kdyby se ten rodinný vztah uvedl tak jak správně je. Pokud je to ovšem pravda :-D 


Nepřihlášený uživatel

#1245 To máteRe: Re: Re:

2016-11-23 11:39

#1244: vaclav - Re: Re:  

 Vypadalo by to blbě, to máte pravdu, ale v případě potřeby by se ten metál dal vymáhat protekčně pro strýčka i z třetího kolene, i když to už by asi bylo in memoriam :)


Nepřihlášený uživatel

#1246 Re: Re: Re:

2016-11-23 14:27

#1244: vaclav - Re: Re:  

 A ono na tom záleží? Z druhého kolene je dobře nebo špatně? Není to jedno?


Nepřihlášený uživatel

#1247 Re: Re: Re: Re:

2016-11-24 08:42

#1246: - Re: Re: Re:  

 I drobná lež je lež.


Nepřihlášený uživatel

#1248 Re: Re: Re: Re: Re:

2016-11-24 11:31

#1247: - Re: Re: Re: Re:  

 No skutečnost, že se jedná o vzdáleného strýčka, nepřiznal a nezveřejnil. Ale pan ministr má přece čisté svědomí a nelže!! Tedy prý nelže... A jen na okraj, kdyby rozumně uvažoval, tak pro svého blízkého či vzdáleného strýčka vůbec nebude dávat nějaká doporučení přiložená k návrhu (jak prohlašoval) a protekčně nebude metál vyžadovat, právě proto, aby mu nikdo tuto protekci nepředhazoval

Jahoda

#1249 Re: Re: Re: charaktery těch, SS kteří ke svému divadlu zneužili starého člověka.

2016-11-28 09:09

#1235: Demokrat - Re: Re: charaktery těch, SS kteří ke svému divadlu zneužili starého člověka. 

 ale já to již psal několikrát,a opakuji,jako ta ohraná gramofonová deska a to v tom,že přemnoženou Evropu a její nad islámský standard nadpopulaci islámská kultura N-E-U-Ž-I-V-Í.

Nastane ekonomická krize nejdřív jednotlivých států a pak celé zislamizované Evropy,který vyůstí v pád demokracie,nástupů vůdců a nakonec v celoevropský balkánský zcénář.

Evropský obr se probudí a vycení zuby a drápy,ty tisíce let evropského válčení kterým učinila přítrž Amerika a NATO pouhých několik desetiletí v klidu na síle neubralo.

Prostě bude válka a protože Amerika nesmí dopustit ,aby se islamistům dostal do ruk evropský jaderný potenciál-bude muset chtíc,nechtíc zakročit a přesně to se i stane.Já bych to odhadoval na otevření druhé fronty někde na území Portugalska,Španělska a Francie.

Druhé fronty,protože ta první bude na východě,kde Rus bude bránit svou vlast .Já jsem přesvědčen,že Ruskou zem islamista nedostane a to ani jediný metr z ní...ani malinkatý kousíček,ruský národ a zem okupanta nedovolí a nikdy nepřijme.

To spíše za západní Evropa a že k tomu má ale pěkně našlápnuto.Ona byla vždy taková...nejdřív žerou čokoládu a sní ve vzdušných zámcích a pak přijde realita a neůprosná válka,kdy se musí dobívat zpět ztracená území.

Rus takový není,po mongolech má v genech boj a ihned se brání a hlavně-provádí prevenci,nežere čokoládu a nevznáší se v oblacích.

Pije vodku,poslouchá brnkání balalajek a to v něm probouzí vlastenecké cítění a obranu vlasti má za přirozenou čest,hrdost a povinnost.

Tak proto západní Evropa padla bez boje do rukou Hitlera a to celá,Británii zachrálo před okupací pouze to,že je ostrov a Rusko pro západní Evropu vyhrálo světovou válku,protože vše co jsem popsal je prostě tak a je to pravda.

Jinak co se týče veteránů CA z války,tak těch si já vážím a stejně tak i Israel,zve je na slavnosti v Israeli,pochody a děkuje jim za oběti v boji proti nacizmu.

zzitftr

#1250

2016-11-30 08:10

PLS SDÍLEJTE - PODLE VKUSU PŘIDEJTE DALŠÍ

Po všelijakých módních výstřelcích jakými byli Pastafariáni, výzva k ALS,
strašidelní klauni, nebo jakým bylo selfie, přichází v ČR nový fenomén:
"Flusni hajzlovi na sako"
http://flusni-hajzlovi-na-sako.kvalitne.cz