Za odstranění pseudopomníku strážců hranic na Dyleni

Jirka 38

#51 Jsem pro sochu

2016-07-23 12:13

Jsem pro ponechání sochy pohraničníka tam kde je, nebo ještě lépe, jsem pro umístěné sochy pohraničníka zpět do městských sadů v Chebu, do každému přístupných veřejných prostor Tímto svým souhlasem tedy odebírám z této petice jeden hlas. Tečka.

Jirka 38

#52 Re: Obnovují snad v Německu pomníky nacistům?!

2016-07-23 12:15

#9: Jan Šinágl - Obnovují snad v Německu pomníky nacistům?!  

 No, z kapitalismem jsme se taky ještě nevypořádali. Takže to máte stejné.

JIrka

#53 Re:

2016-07-23 12:16

#10: Casandra -  

No potěš pánbů... vy jste ale exot.

Demokrat

#54 Re: Mě se ten pomník líbí, nechte jej kde je

2016-07-23 17:01


Nepřihlášený uživatel

#55

2016-07-24 07:13

Lidi jsou prostě nepoučitelní.....
Mates69

#56 Re: Nesouhlasím s touto peticí.

2016-07-24 09:35

#35: Nesouhlasím s touto peticí. - Nesouhlasím s touto peticí. 

 Joó.Komunisti nechtěli likvidovat národ,proto tam byly el. dráty,jinak by národ zdrhnul za kopečky.


Nepřihlášený uživatel

#57 Re: Re: Nesouhlasím s touto peticí.

2016-07-24 12:13

#56: Mates69 - Re: Nesouhlasím s touto peticí. 

 No, a aby to oplocení bylo dokonalé, bylo jen ze dvou stran... zbytek republiky byl bez. Člověk vy řekl, že plot bývá obykle kolem dokola. (Tedy dnes určitě.)


Nepřihlášený uživatel

#58

2016-07-24 21:35

Náhodou ten pomník je hezký a líbí se mi. Dejte už s tím pokoj a táhněte někam fašisti. Vše, co se vám nelíbí, byste hned ničili, odtraňovali. Jste zrůdy.


Nepřihlášený uživatel

#59

2016-07-24 23:11

Aspoň že admin petice vymazal ty chromyslné vulgární příspěvky co zde opěvovaly bratry Mašíny. To už bylo vážně přes čáru. 


Nepřihlášený uživatel

#60 Re:

2016-07-25 04:13

#25: Lenin -  

 Je vidět, že hlupáků je u nás trvalý přebytek, mnohem víc než skutečných darebáků. ;o)


Nepřihlášený uživatel

#61 Re:

2016-07-25 04:25

#59: -  

 Mašínové dělali co mohli na rozdíl od ostatních, zločinecký byl komunistický režim se svými přívrženci, a že jich bylo a je dodnes dost.

Igor

#62

2016-07-25 08:25

Socha pohraničníka se psem... vzpomínka na ty co bránili naši hranici a na ty co za vlast položili život.. Dnes trnem v oku všem kavárenským povalečům, sluníčkářům a ostatním parazitům co nikdy nepoznali práci, co neví nic o tom co jsou amíci za svině, ale přesto je opěvují, co neví nic o tom k čemu hranice sloužila, jaká tam byla služba, ale přesto ji budou odsuzovat, trnem v oku všem těm co nikdy nic nedokázali, co neví co je čest, hrdost a vlastenectví a co jsou ochotni za jidášský peníz zradit cokoliv a kohokoliv...

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2016-07-25 14:05



Nepřihlášený uživatel

#64

2016-07-25 14:58

já si naopak myslim, že je dobře si minulost připomínat jakoukoliv formou

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2016-07-25 15:47



Nepřihlášený uživatel

#66

2016-07-26 07:53

Soudruzi opět vztyčují hlavy a nestydí se za své ohavné činy.Oni za to možná ani nemohou,oni se tak narodí.

Nepřihlášený uživatel

#67

2016-07-26 08:30

V době, kdy nám sem soudružka Merklová snaží protlačit tisíce imigrantů, bychom místo řešení těchhle pitomostí měli obnovit pohraniční stráž v plné své sile a začit si střežit naši suverénní vlast, dokud je ještě střežit co! 


Nepřihlášený uživatel

#68

2016-07-26 08:54

Akceptuji, že i vojáci zde umírali "na obranu hranic", mnozí spíš páchali sebevraždu a nebo byli často zabiti svými 'kolegy' při pokusu o přeběhnutí. Proto si dovolím jedním "vtipem" tu situaci popsat co nejlépe.
Tatínek se synkem stojí u plotu na československé straně a synek se ptá: "Tati, kdo je za tím plotem?" Táta se zamyslí a odpoví: "My synku, my"
pidro

#69 Re:

2016-07-26 09:14

#25: Lenin -  

 Zavřít měli i takové jako jsi ty.


Nepřihlášený uživatel

#70

2016-07-26 09:29

jsem pro sochu vojína Ryana

Nepřihlášený uživatel

#71 Re: Nesouhlasím s touto peticí.

2016-07-26 09:35

#35: Nesouhlasím s touto peticí. - Nesouhlasím s touto peticí. 

 Tady ale branili hranici smerem ven, kdo by sem utíkal ? :))))))


Nepřihlášený uživatel

#72

2016-07-26 09:45

Jo kdyby tam nějaký zauhrovaný blbec postavil sochu humanitárního bombarďáka, to by se mohli všichni soudruzi kavárníci pocintat blahem..


Nepřihlášený uživatel

#73

2016-07-26 10:15

Vysvětlovat něco komunistům nemá smysl. Jejich sprosťáctví, drzost a nehoráznost přesahuje všechny meze slušnosti (nejen v této diskusi). Chce se mi z nich zvracet.
PAMĚTNÍK SLUŽBY NA DYLENI

#74 je to rozporuplná věc

2016-07-26 10:20

SÁM JSEM NA DYLENI JAKO MLADÝ VOJÁK SLOUŽIL R.76 -78 , ALE V TU DOBU JSEM SI NEUVĚDOMOVAL, ŽE BRÁNÍME LIDEM KE SVOBODĚ, TLOUKLI NÁM DO HLAVY - IMPERIALISMUS, NEPŘÍTEL, TERORISTI, ZÁPADNÍ AGENTI ATD. PRAVDU JSME SE DOZVĚDĚLI AŽ DLOUHO PO REVOLUCI, KDY UŽ NÁM BYLO JASNO , CO SE TEHDY DĚLO. MĚLI JSME DVĚ MOŽNOSTI ,BUD SE S TÍM SMÍŘIT, NEBO ODMÍTNOUT A ODEJÍT ZA HRANICE. PŘITOM MOJI RODIČE V ŽÁDNÉ STRANĚ NEBYLI , NAJEDNOU JSEM SE OCITL NA DYLENI , TADY MÁŠ SAMOPAL A PSA , A BĚŽ HLÍDAT A STŘÍLEJ, KDYŽ BUDE POTŘEBA. - ZA DVA ROKY SE UNÁS NIKDY PO NIKOM NESTŘÍLELO, POUZE BYLO NĚKOLIK ZADRŽENÝCH LIDÍ, KTEŘÍ CHTĚLI NA ZÁPAD. DOKONCE JSME ZADRŽELI I KLUKA NA KONI, SE KTERÉHO CHTĚL SKOČIT PŘES DRÁTY, CHTĚL ZA TETIČKOU DO NĚMECKA. VÍM , ŽE NÁS TO NEOMLOUVÁ, KTEŘÍ JSME TAM SLOUŽILI, ALE PROSTĚ TAKOVÁ BYLA DOBA, SLUŽBA VLASTI. VÍM, KDE TEN POMNÍK JE, MNOKRÁT JSEM ŠEL OKOLO VE SLUŽBĚ , ALE ASI BYCH HO TAM NECHAL, JAKO SYMBOL TISÍCŮ  MLADÝCH LIDÍ, KTEŘÍ MUSELI NA  ZÁPADNÍ HRANICÍCH SLOUŽIT, ZTRATILI JSME DVA ROKY ŽIVOTA, ALE ZASE NÁM TO DALO NĚCO NAVÍC, NEBYLA TO LEHKÁ SLUŽBA A V R. 1977 BYLO V ZIMĚ  -23 STUPNŮ A MUSELI JSME NA PŘEKRYTÍ 4-5 H V KUSE V NOCI VYDRŽET. A HLÍDAT PŘES 8KM HRANIC S PADESÁTI LIDMA, NEBYL ŽÁDNÝ MED, A KDYŽ PŘIŠLA CHŘIPKOVÁ EPIDEMIE, ZBYLA NÁS NA SLUŽBU SOTVA POLOVIČKA. SÁM JSEM NA ROTĚ VEDL KNIHOVNU A HRÁL FOTBAL ZA DOLNÍ ŽANDOV A K TOMU NÁROČNÉ SLUŽBY. OMLOUVÁM SE VŠEM LIDEM POSTIŽENÝM KOMUNISTICKOU NADVLÁDOU A REPRESEMI.


Nepřihlášený uživatel

#75

2016-07-26 10:32

Je poněkud smutné, že se taková petice v dnešní době vůbec musí iniciovat! Každý přece ví, že zločinecký komunistický režim má celosvětově na svědomí miliony mrtvých!! Zaslepená komunistická strana plná nesnášenlivosti se dokonce ani nezastavila před vražděním u státní hranice jen proto, že mnozí lidé toužili po důstojném životě a svobodě . . .