Petice na podporu pouličního umění

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Petice na podporu pouličního umění

Nepřihlášený uživatel

2016-05-12 10:15

KOPEME ZA HUDBU!

Nepřihlášený uživatel

2016-05-24 17:39

Zakazují pravé umělce, kteří hudbou zkrášlují města. Ale rádoby ,,umělce" kteří stojí jen jako sochy, nebo ti kteří špiní město jarem z bublinek, na ty se nic nevztahuje.
Hudba nikomu nikdy nevadila. Jen protože z toho stát nemá peníze, tak to zakazují...!

Nepřihlášený uživatel

2016-05-31 20:30

Nechci, aby Prahu postihl ostudný osud Karlova mostu, kde si bez povolení soukromé společnosti nemůžete ani zazpívat.

Nepřihlášený uživatel

2016-06-01 02:10

Obmedzenie slobody prejavu umelca nesmie byť nikdy!!! nikde!!! nikým tolerované!!! ZASTAVME ZVRÁTENOSŤ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nepřihlášený uživatel

2016-06-04 11:24

Praha bez pouličních umělců by byla velmi smutná :(

Nepřihlášený uživatel

2016-06-09 08:02

Zákaz hudby všeho druhu v akustickém provedení je jako ZPOPLATNĚNÍ VZDUCHU,
který DÝCHÁME!?!?!?
MOŽNÁ JE TO DŮVOD. Z Á K A Z U nic z toho nemají!!!!!!!?????

Vladimír William Friedrich, Most 

Nepřihlášený uživatel

#7 Re:

2016-06-09 08:06

#6: -  

Souhlasím, I agree!!! 

Nepřihlášený uživatel

2016-06-09 09:24

no kdyz se to bude regulovat rozumne tak sem pro, protoze kdyz mi cely den pod oknama v praci radoby zpiva nejaky manik porad dokola to same a jakakoliv diskuze s nim neni mozna, tak je to spis na pres drzku nez k tleskani

Nepřihlášený uživatel

2016-06-13 07:57

Kdo na základě čeho posuzuje,co je zpěv a co politické vystoupení? Jak chce Městská policie hodnotit co je zpěv, když několik let neumí chránit noční klid?
R.oman

2016-06-16 10:02

Já bych podepsal, ale mám málo informací. Kdo je iniciátor? Jaké jsou opravdové motivy? Lidi s nástrojem na ulici mi nevadí, byznys kolem toho jo. Třeba v podchodu muzeum-vinohradská mě ještě nikdo neprudil, nevím jak lidi, co tam pracují.

Nepřihlášený uživatel

#11 Re:

2018-04-11 13:10

doporučuji se ohledně pouličního hraní inspirovat u našich sousedů. Moje zkušenost je z Mnichova. Město se nenamáhalo vytvořit složitou mapu kde hrát nelze, ale jednodušší cestou vybralo lokalitu v centra města kde se hrát povoluje. Ovšem za podmínek které jsou pro všechny hudebníky spravedlivé a rovné. Na příslušném místě se přihlásíte že máte zájem(turistické informace na náměstí v centru) o pouliční hraní. Předvedete část produkce kterou jste se rozhodli provozovat. Zaplatíte poplatek(nebyl nijak velký) dostanete potvrzení a odcházíte rovnou hrát na místa tomu určená. Samozřejmě jste poučení o pravidlech pouličního hraní které pro toto město platí. Pak policie nemá žádný problém s vykázáním hudebníka který toto nedodržuje a hudebník má zde možnost a jasná pravidla která může použít pro svou činnost. Vyhláška by neměla být zákazem, ale spíše kompromisním řešením tak aby ani jedna strana nebyla krácena na svých právech. 

Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...