Konec bugerů na Altronu

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Konec bugerů na Altronu

...
Nepřihlášený uživatel

#76 ...

2011-06-17 19:57

když jsem u ali hrál tak se icc celé fearovalo a kořenovalo... hlavní věta Saláma ( Salomeho ) zněla: hlavně dávat fear a kořeny.. jinak wipnem!  Ale u hordy sem v zivote fearoval jen BQ

Sasha

#77 calm down...

2011-06-17 19:59

drzim palec krajptovi, vyjadrujem nesuhlas s bugovanim, obera to cloveka o pozitok z hry. ziskat naj eq lahkou cestou, a co budem robit potom? nuda v og? bugovanie na altrone dosiahlo nesmiernych rozmerov, je rozdiel medzi *bugom* a `bugom` citujem crypta:
(Tady je ale ten zásadní rozdíl. Jedna věc je přerušit bossovi spell, který freezuje raid a druhá věc je naprosto toho bosse "odstavit", aby celou dobu jen stál a nic nedělal.)
pokial my hraci tento posun nevnimame, nieco je tu velmi zle.
hrala som na viacerych freeckach, tu na altrone je podpora GM viac na skodu ako na uzitok...zatial (vid wipe, strata profiek a dualiek,), admin sa nestara. do pekla sa ide
na peknom koni.tak sa teda drzme a uzime si jizdu! :D

NO coment

#78

2011-06-17 20:07

jak uz jsem rikal uz jsem byl prez 1k raidu a ze by sme umislne fearovali bose ktery jdou dat uplne normálně jsme nikdy neudelali protoze je to strata casu a nuda mlatit do bose ktery stoji a cumí

Nepřihlášený uživatel

#79 Re: Cryptonics

2011-06-17 21:13

#23: - Cryptonics

lol tak to si mužeš dat ban sam :D protože i když das marowgarovi stun tak to je bugovani taky tak se divej na tu svou neposkvrnenou guildu :D nejseš vo nic lepší než  bugeři z bugtronu a když seš gm tak to máš opravit a ne banovat lidi zato že to daji a ty ne :D seš tak ubohej až to bolí :D

 


Nepřihlášený uživatel

#80 Cryptonics

2011-06-17 21:41

Není nad anonymitu internetu, viď? :) Kdyby jsi si to tu alespoň trochu pročetl, než ze sebe začneš dělat hlupáka. Klasický Altron player, který chce po GM opravování bossů..

Meno

#81

2011-06-18 00:01

Flame tu už niekto vzbudil.. Som rád že je tu ochota násť kompromis, aj keď na moje argumenty už zjavne nebolo odpovedane ;)
A tak mi to cele pride asi ako toto http://www.youtube.com/watch?v=Y2qdlqIHwDY&feature=player_embedded#at=53 :)

Nepřihlášený uživatel

#82 Beefcake

2011-06-18 00:04

Nó separ je fajn... :D Ale čo si tým chcel povedať ? :D
Meno

#83 Re: Beefcake

2011-06-18 00:07

#82: - Beefcake

Stačí počúvať ten text a každý si môže domyslieť, že je to ako keby odpoveď na to očierňovanie našej guildy... Tým, že bola vybraná z mnohých a ukázana ako na pilier hamby..
Pritom sem rovno moholdat aj Snowstorm... a nakoniec ako bolo spominane aj AGSMB pretože aj prerušenie castu bossovi je bug;)


Nepřihlášený uživatel

#84

2011-06-18 01:03

podla toho ktoremu :D lady sa da normalne rusit cast
NAME

#85

2011-06-18 09:05

Crypto to je trochu moc tohle . Bug je Stun na bose to dava kazdej na ruseni spiku atd. Nemuzu za to ze tam ses chudacek sam tank a sere te to tak moc ze nas musis zabanovat a mi nefearuj bosse dmtku aspon se nekdy podivej ja hrajem a az das quenu bez fearu rekni ty lulz ...

Nepřihlášený uživatel

#86 Re:

2011-06-18 09:43

#85: NAME -

necitaj len posledne prispevky ale cele


Nepřihlášený uživatel

#87 Cryptonics

2011-06-18 11:52

Nesmírně se bavím, když vidím, jak si tu anonymně vyléváte srdíčka :)
Tajne :D

#88 Tajne :D

2011-06-18 22:56

Já se zase bavim u tvojí fotky na Fb....

Nepřihlášený uživatel

#89 Cryptonics

2011-06-19 01:25

Protože čekáš na svoje první chloupky na tvářičce? :) Kárvejs pwn the rest!! Ať se vám daří.


Nepřihlášený uživatel

#90 Cryptonics

2011-06-19 01:44

Mimochodem jsem z Ústí nad Labem. Pokud toužíš po výměně názorů, klidně pověz, kde se můžeme sejít.
Odepíšeš maximálně "lol ti mi za to nestojýš voe" - Klasickej Kárvejs drsňák z Altronu, ne? :)
Fakt se na to vyser, Altron je váš, choďte si tam bosse jak chcete ale opravdu skrze ten internet nenadávej, když víš, že jsi o dvě hlavy menší.

Tajne

#91 Tajne

2011-06-19 02:17

Já ti nenadávám,ani ti nic nebudu psát.Nejsem jako každej kokot z Altronu co hned napíše ,,já tě potkat tak dostaneš takovou ránu,, atd....Každej si umí hrát na borce na Altronu.Ale já mezi ně nepatřim,pokud myslíš že ano tak si to mysli,já ti to neberu...

Nepřihlášený uživatel

#92 Cryptonics

2011-06-19 04:32

Bavíš se u fotky a přitom si tu místo nicku raději napíšeš "tajné"? :) Bájo Altron.

Nepřihlášený uživatel

#93 Cryptonics

2011-06-19 04:44

Máš nadhled, tak prosímtě převezmi toho moderátora na foru... Nebo tím pověř někoho, kdo je té funkce hoden. Prvně ovšem musíš kontaktovat Mouse, což je ta nejtěžší část questu.

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2011-06-19 13:24


darko

#95 Re:

2011-06-20 19:16

#1: - odchazim s postavou na http://wow.mfsoft.sk/new/index.php?id_stranky=prevod_postav protoze altron je tak dobugovany ze to mozne neni.

 


Nepřihlášený uživatel

#96 Cryptonics

2011-06-20 23:42

No teď je tam celkově jen spolek nevděčných harantů, kteří si nabugují gear a sedí v Og, protože už nemají co dělat :D
No co.. Njoy. Altron je váš, bugujte si i nadále.