Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie

Satan666

#776

2015-09-23 08:27

EU je klasicka trafika pro odpadle politiky.Jen banda hlupaku,ktera kašle na lidi a jejich prava na život.Je mi na bliti,když tu bandu hlupaku vidim v televizi,ja za šilene prachy chrapou na svych teplych židlich.Nemyslim si,že by p.Okamura něco změnil,ale na druhou sranu,proč tomu nedat šanci.V nejhoršim si řeknem,NO JO,TAK TO NEVYŠLO JAKO UŽ NĚKOLIKRAT PŘED TIM.Uvidime.

 


Nepřihlášený uživatel

#777

2015-09-23 08:27

EU neposílá v rámci nejrůznějších fondů peníze od Aštara Šerana. Jsou to zas jen daně z jednotlivých států filtrované přes bruselskou paštiku. A z těchto peněz se mají živit ilegální imigranti? Zas nějaká forma pozitivní diskriminace... Nechci být v EU. Nechci nijak pomáhat ekonomickým migrantům a nehodlám dělat ústupky islámu. Pro mé náboženství také neexistují žádné úlevy ani dotace na meditace a modlení. Pokud tuhle petici vláda nepřijme,nezbude národu nic jiného,než vzít zbraně,zbavit se vlastizrádců a hlídat hranice na vlastní triko. Vivat jednadvacáté století!
včelař

#778 Re:

2015-09-23 08:27

#14: -  

 Komunisti podporují muslimskou imigraci a EU....asi ptorože jsi mladý, máš místo mozku z piva kostku


Nepřihlášený uživatel

#779 Re:

2015-09-23 08:27

#14: -  

 Tak to jsi teda taky dobrej vocas... Podepsat tuto petici a chtít zpět komáry je velkej rozdíl! Podepisuji tuto petici, ale s podobnými komentáři, oslavujícími komunismus, silně nesouhlasím a nemyslím si, že bys je měl zrovna sem psát!

Petr

#780

2015-09-23 08:28

Dobře, vystoupíme z EU a co pak? Jste jen ovčí stádo a nebo máte taky nějaké smysluplné plány, alternativy? Jste si vědomi toho, že naše ekonomika je na EU závislá? Co budete dělat, až přijdete o práci, protože bude Česko na okraji zájmu investorů?


Nepřihlášený uživatel

#781

2015-09-23 08:28

Jsem od narozeni po mozkove obrne, od 14ti let diabetik na insulinu. Sehnat praci je pro me obtizne, byt mam vystudovanou obchodni akademii. Mym jedinym prijmem je invalidni duchod ve vysi Kc 5872,- . Tady se velkorise rozdavaji milony, vytvareji se pracovni mista pro migranty.. ja myslim, ze neni co dodavat. Je to ostuda statu. Ja nefnukam, kazdy jsme strujcem sveho osudu, ale kdyz nemohu jako obcan, v produktivnim veku sehnat zamestnani a pro tyto lidi, kteri ve vetsine pripadu chteji vse zadarmo a zdimat stat, dokonce i praci jim zajisti, ubytovani atd, tak je mi z toho akorat smutno.
Jsem pro defenestraci

#782 Re: Re: Ovce

2015-09-23 08:28

#632: Ten, který kráčí mezi řádky - Re: Ovce 

 Politici si názorem obyčejných lidí (plebsu) vytírají zadky, jediná možnost je celostátní generální stávka a následná defenestrace těch bezpáteřních probruselských budižkničemů!!!

Scarab

#783 Forma

2015-09-23 08:29

Elektronickou peticí jako je tato se nemusí ze zákona nikdo zabývat i kdyby měla milion podpisů, takže je to jen výkřik do tmy.

Doporučuji proto listinnou formu - viz https://web.svobodni.cz/pro-media/petice


Nepřihlášený uživatel

#784

2015-09-23 08:29

Jsem absolutně znechucena - dlouhodobě,jak je nařizován DIKTÁT pro suverénní stát Česká republika.
Souhlasím s okamžitým vystoupením z EU a je mi jedno,kdo,, dotace,, NAVRÁTÍ nebo drží jimi své !!! firmy,nebo nepotřebné chodníky a cyklostezky,Aqua parky,hřiště pro nepřízpůsobivé ,neprůhledné projekty MěÚ!. Tady je česká zem a takto se k ní chovejme a nerozdávejme.Za čas se budou ve velkém stěhovat Němci K NÁM !!!,kteří pochopí jakou katastrofu způsobili díky jedné pomatené ženě která je zastupuje a jejím souputnikům. Z Polska si nekoupím už naprosto NIC,ani nepřekročím jejich hranice které mám na kole 10min.od domova... JE MI ŠPATNĚ Z PŘEDSTAVY ŽE SE OPAKUJE MNICHOV -KDY TEĎ TO UŽ BUDOU FATÁLNÍ NÁSLEDKY KDY MOŽNOST BRÁNIT SE JSOU NULOVÉ I S NAŠÍMI POLITIKY KTERÝM JSOU PŘEDNĚJŠÍ DOTACE NEŽ LID ČR !!

Nepřihlášený uživatel

#785

2015-09-23 08:29

Jednoznačně jsem PRO VYSTOUPENÍ z EU! Byla jsem PROTI VSTUPU a ačkoliv politice rozumím jako koza petrželi,přesto vidíím,že VSTUP DO EU BYLA JEDNOZNAČNÁÁÁÁ CHYBA! Pořád nám něco VNUCUJÍ,ROZHODUJÍ ZA NÁS BEZ NÁS a tohle je POSLEDNÍ KAPKA!! VYSTUPME A ŘIĎME SI STÁT PO SVÉM! KDE JE NAŠE HRDOST A VLASTNENECTVÍ?PRO TOHLE PADLI STATISÍCE LIDÍ VE VÁLCE??Tfůůůj!♪♪břinkho

Nepřihlášený uživatel

#786

2015-09-23 08:31

Jméno neznačí ducha

Nepřihlášený uživatel

#787

2015-09-23 08:31

Já do Unie nikdy nechtěla.... dopadlo to tak, jak jsem čekala. Zas diktát od cizáka co máme a nemáme mít/dělat/říkat. Na zavření papule dostanem pár korun, které bychom mohli mít ze svého.

Nepřihlášený uživatel

#788

2015-09-23 08:32

Referendum je potřeba. Nejsme a nechceme být otroky cizích států. To už tady bylo. Nejhorší jsou přisluhovači z vlastních řad. Vraťme se k Benešovým dekretům a potrestejme tyto vlastzrádce

Nepřihlášený uživatel

#789

2015-09-23 08:32

EU nám jenom diktuje,přikazuje ,zakazuje,vyhrožuje,nic dobrého v tom nevidím,nelíbí se mi ani hromadná migrace lidí,kterou někdo spustil a řídí a už vůbec se mi nelíbí žít každý den ve strachu.Sleduji dění ve světě a jsem z toho všeho z hrozená a nikdo se tu pohromu nesnaží zastavit.Nejsme žádná Armáda spásy pro tolika imigrantů nejsem ani pro islamizaci našeho státu ,je to moje země,můj stát,můj domov.Chci aby jsme byli soběstačný ,sami rozhodovali o naší zemi i státe a né aby nám EU diktovala a vnucovala co nechceme.Jsem lidumil,ale tomuhle říkám NE !!!

Nepřihlášený uživatel

#790

2015-09-23 08:32

Uz me tahle vlada ste jak se boji eu meli by se zamyslet pro koho tady sou pro nasi bezpecnost a svobodu ne pro evropu ale za ceskou republiku

Nepřihlášený uživatel

#791

2015-09-23 08:33

Komentář k této petici by bylo psaní na několik měsíců, ale shrnu to do jedné věty. "Národní identita nemůže být nikomu vnucována ani těmi shora". Naše vládní garnitura postrádá "základní slušnost" dala přednost krádežím a vývozu našeho kapitálu, před spojením své budoucnosti se zemí, kde tyto prostředky získala.
Radim Kleinpeter

#792 Re:

2015-09-23 08:33

#22: Pavel -  

 Já bych tedy chtěl ukázat ty gramatické chyby, krom 2 čárek ve větách, které oddělují věty hlavní od vedlejších :)
Nehledě na pravdu, že právě např. čárky ve větách a velikosti prvních písmen ve slovech jsou dost velký oříšek i pro češtináře, případně i pro profesory češtiny.

Můžete mě prosím poučit?

Petr

#793 Re:

2015-09-23 08:35

#787: -  

Žádnej diktát, ale demokratické hlasování zvolených ministrů vnitra. Nehledě na to, že Česko má možnost toto hlasování zvrátit na radě evropy svým vetem.


Nepřihlášený uživatel

#794

2015-09-23 08:35

určitě vystoupit. pomáhat se má ale nemá se nic přehánět. nestojím o to aby se k nám dostal černý kašel a tak dále... :-(

Nepřihlášený uživatel

#795

2015-09-23 08:36

KAŽDÁ REPUBLIKA BY MNĚLA BYT SAMOSTATNÁ A NE ABY JI NĚKDO DIKTOVAL CO MUSI A CO NE!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#796

2015-09-23 08:37

my jsme tady doma a nikdo nám nebude určovat co máme dělat v naší rodné vlasti a hlavne pokud se jedna o jiný stát !!!!!!§

Nepřihlášený uživatel

#797

2015-09-23 08:37

Oni Nás zničí nebudeme znamenat nic:)
Svarun

#798 Re:

2015-09-23 08:37

#780: Petr -  

 Koukám, že jsi nikdy neslyšel o Evropském sdružení volného obchodu (EFTA), kam patří i země jako Švýcarsko, Norsko, Island či Lichtenštejnsko, které nejsou v EU. Je rozhodně lepší z EU vystoupit a vstoupit do EFTA, tenhle směr vidím do budoucna jako jediný možný. Volný obchod zboží a osob zajišťují separátní smlouvy a to Schengenská a smlouva o Evropském hospodářském prostoru. My jsme tyto smlouvy přijali zároveň se vstupem do EU, a proto si spousta lidí mylně myslí, že musíme být v EU, abychom využívali těchhle výhod. Ale zmíněná čtyřka tyto smlouvy využívá, ale členy EU nejsou. Takže bezcelní zóna by byla a pasové kontroly nejsou až takový problém, to je na hranicích minimální zdržení a je to velmi nízká daň za bezpečnost naší země. Víza by byly potřeba jen z/do rizikových zemí. Lepší ochrana vnějších hranic se měla zařídit už když se zřizoval Schengen. Mimoto hraniční země Schengenu mají povinnost zajistit hranice proti nelegálnímu vniknutí cizích osob. Ve Varšavě sídlí k tomu zřízený jakýsi výbor EU. Pokud ty země tak nečiní, ba naopak, ty osoby aktivně do svých zemí přivážejí, je to výhradně jejich problém. A pokud nám ty imigranty budou vnucovat, nezbyde nám nic jiného, než si naše hranice hlídat sami. Kvůli pár Rusům na motorkách se dělal takový tyjátr a tady připlouvají tisíce nebezpečných běženců týdně a EU dělá, jako by se vlastně nic nedělo. To je na hlavu uhozené. Evropa není nafukovací.


Nepřihlášený uživatel

#799

2015-09-23 08:38

nelibi se mi politika EU a jeji lehkovaznost a zasadni podcenovani problemu imigrantu.

Nepřihlášený uživatel

#800

2015-09-23 08:39

Protože se nezadržitelně řítíme do záhuby..jednoduché a prosté!!!