Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie


Nepřihlášený uživatel

#3651

2015-09-28 17:49

D E M I S E !

Nepřihlášený uživatel

#3652

2015-09-28 17:55

Souhlasím s peticí evropská unie je k ničemu.Musíme o sobě rozhodovat sami.
Miroslav

#3653 POTŘEBUJEME POLITIKY ???

2015-09-28 18:10

SOUČASNOST: ... "NO, PANE SOBOTKO, MOC JSTE SE NEVYZNAMENALI ! ... JAKO BYSTE TAM HÁJILI ZÁJMY NĚMECKA, PŘESNĚJI MERKELFRAU !!!

Miroslav

#3654 NEPOTŘEBUJEME POLITIKY ...

2015-09-28 18:13

PANE PŘEDNEDĚLNÍČKU, aLOUSKU, ŠLAFENBERGU, DXxBIERE, VYCHOVANČE, WHITEBRÁDKU, a jiní

ZVONÍ VÁM POLITICKÁ HRANA !


Nepřihlášený uživatel

#3655 MERKELFRAU má PÁTEŘ KŘIVOU

2015-09-28 18:19

"FRau MERKEL: ... Občas to chce srovnat !"


Nepřihlášený uživatel

#3656 UBYTOVÁNÍ - ZÁCHYTNÝ TÁBOR PRO AZYLANTY

2015-09-28 18:26

"Jo, já bych toho taky chtěl !!! ... ale dostanu leda tak hovno !!!"


Nepřihlášený uživatel

#3657

2015-09-28 18:33


Nepřihlášený uživatel

#3658 ANO je vlastně NE ... (NAŠEMU NE DÁVÁME ANO !)

2015-09-28 18:33

ANO, ANO, ... je třeba mít jasný postoj NE v dnešní době, kdy lidi říkají ANO, a měli by říkat NE, a někteří zase říkají NE, i když by raději měli říkat ANO !"

(NE ISLAMIZACI ! ... ANO ZACHOVÁNÍ KULTURY EVROPY !)


Nepřihlášený uživatel

#3659

2015-09-28 18:34


Nepřihlášený uživatel

#3660 Demonstrace

2015-09-28 18:37

Dnes na hrade super ucast!!! ...az na par "kriklounu" zadni provokateri a zjevni extremiste... diky vsem co prisli, ze zvedli pozadi od compu, ...diky vsem, co podepsali petici : )

Nicmene timhle nic nekonkci, takze popojedem  : )  hlavně se nenechme odradit a vytrvejme!!!


Nepřihlášený uživatel

#3661

2015-09-28 18:42

Podepisuji s plným vědomím, že se nesmí poslouchati ani podporovati vrchnost (vláda), která žije ve hříchu anedbá o blaho svýh občanů. Thema- výrok Mistra jana Husa již ve století patnáctém, jeho první polovině!!!

Nepřihlášený uživatel

#3662 MOHLO BY ZAJIMAT JAK TO VIDIM JA O SCHODY O ZAMTMENI A O TOM CO SE DEJE

2015-09-28 18:49

((ISIS-BABYLON EU-USA)) MIGRACE-EU-ISIS-IZRAEL!!!

Zatmění Měsíce 28.9.2015 - časy

 

Začátek polostínové fáze 02 hod 12 min SELČ
Začátek částečného zatmění 03 hod 07 min SELČ
Začátek úplného zatmění 04 hod 11 min SELČ
Maximální fáze zatmění 04 hod 47 min SELČ
Konec úplného zatmění 05 hod 23 min SELČ
Konec částečného zatmění 06 hod 27 min SELČ
Konec polostínové fáze 07 hod 22 min SELČ

(MATOUŠ-24 KAPITOLA ISIS)

Počátky porodních bolestí

1Tehdy Ježíš odešel z chrámu. Cestou k němu přistoupili jeho učedníci, aby mu ukázali chrámové stavby. 2On jim ale řekl: „Vidíte to všechno? Amen, říkám vám, že tu nezůstane kámen na kameni. Všechno bude zbořeno.“
3Když se pak posadil na Olivetské hoře, přistoupili k němu učedníci o samotě. „Řekni nám, kdy to bude?“ ptali se. „Jaké bude znamení tvého příchodu a konce světa?“
4Ježíš jim odpověděl: „Dávejte pozor, aby vás někdo nesvedl. 5Mnozí přijdou pod mým jménem se slovy: ‚Já jsem Mesiáš‘ a svedou mnohé. 6Až uslyšíte válečný hluk a zprávy o válkách, hleďte, abyste se nestrachovali. Musí to přijít, ale to ještě nebude konec. 7Národ povstane proti národu a království proti království a na různých místech vypuknou hladomory a zemětřesení. 8To všechno jsou jen počátky porodních bolestí.
9Tehdy vás budou trápit a zabíjet a kvůli mému jménu vás budou nenávidět všechny národy. 10Tehdy mnozí odpadnou a budou se vzájemně zrazovat a nenávidět 11a povstane mnoho falešných proroků a svedou mnohé. 12A protože se rozšíří špatnost, láska mnohých vychladne. 13Kdo však vytrvá až do konce, bude zachráněn. 14Toto evangelium o Království bude kázáno po celém světě na svědectví všem národům. A potom přijde konec.“

Otřesná ohavnost

15„Až uvidíte na svatém místě stát ‚otřesnou ohavnost‘, o níž mluvil prorok Daniel (kdo čte, rozuměj), 16tehdy ať ti, kdo jsou v Judsku, utečou do hor. 17Kdo bude na střeše, ať nesestupuje, aby si z domu něco vzal, 18a kdo na poli, ať se nevrací zpátky ani pro plášť. 19Běda bude v těch dnech těhotným a kojícím. 20Modlete se, abyste nemuseli utíkat v zimě nebo v sobotní den.21Tehdy totiž nastane velké soužení, jaké do té doby nebylo od počátku světa a jaké už nikdy nebude. 22Kdyby ty dny nebyly zkráceny, nezachránil by se vůbec nikdo. Kvůli vyvoleným však ty dny budou zkráceny.
23Kdyby vám tehdy někdo řekl: ‚Hle, Mesiáš je tu!‘ anebo: ‚Tady je!‘ nevěřte. 24Povstanou totiž falešní mesiášové a falešní proroci a budou dělat veliké divy a zázraky, takže by svedli (kdyby to bylo možné) i vyvolené. 25Hle, řekl jsem vám to předem.
26Řeknou-li vám: ‚Pohleďte, je na poušti!‘ nevycházejte; anebo: ‚Hle, je na tajném místě,‘ nevěřte. 27Příchod Syna člověka nastane jako blesk – rozzáří oblohu od východu až na západ. 28‚Kde je mrtvola, tam se slétnou supi.‘“

JOEL-3 KAPITOLA

((Déšť Ducha IZRAEL))

1Na všechny lidi pak vyliji svého Ducha
a vaši synové i dcery budou prorokovat;
vaši starci budou mívat sny
a vaši mladíci vídat vidění.
2Ano, i na otroky a otrokyně
vyliji svého Ducha v oněch dnech.
3Ukážu zázraky na nebi i na zemi,
krev, oheň a stoupající dým.
4Slunce zakryje tma a měsíc krev,
než přijde veliký a hrozný Hospodinův den.
5Každý, kdo vzývá Hospodinovo jméno,
však bude zachráněn.
Na hoře Sion, v Jeruzalémě
vyvázne, jak Hospodin slíbil,
hrstka přeživších,
které povolal Hospodin.

ZJEVENI-6 KAPITOLA

Prvních šest pečetí ((7 PEČETI SEDEUM HLAV SEDUM PANU SEDUM KRALOVSTVI))

1Dále jsem viděl, jak Beránek otevřel první ze sedmi pečetí, a slyšel jsem jednu z těch čtyř bytostí, jak řekla hromovým hlasem: „Pojď!“ 2A hle, spatřil jsem bílého koně a ten, který na něm seděl, měl luk. Byla mu dána koruna a on vyjel ve vítězství, a aby zvítězil.
3Když otevřel druhou pečeť, slyšel jsem druhou bytost říci: „Pojď!“ 4A vyšel jiný kůň, ohnivě rudý. Tomu, kdo na něm seděl, bylo dáno odejmout mír ze země, aby se navzájem vraždili; a byl mu dán veliký meč.
5Když otevřel třetí pečeť, slyšel jsem třetí bytost říci: „Pojď!“ A hle, spatřil jsem černého koně a ten, který na něm seděl, měl v ruce váhy. 6Zprostřed těch čtyř bytostí jsem uslyšel hlas, jak říká: „Za denní mzdu jen mírka pšenice, jen tři mírky ječmene za denní mzdu; olej a víno však nech!“
7Když otevřel čtvrtou pečeť, slyšel jsem hlas čtvrté bytosti: „Pojď!“ 8A hle, spatřil jsem koně mrtvolně bledého a jméno toho, který na něm seděl, bylo Smrt a za ním šlo Záhrobí. Byla jim dána moc nad čtvrtinou země, aby zabíjeli mečem, hladem, morem a divokými šelmami.
9Když otevřel pátou pečeť, viděl jsem pod oltářem duše zavražděných pro Boží slovo a pro svědectví, jehož se drželi. 10Hlasitě volali: „Jak dlouho ještě, Pane, ty svatý a pravý, nebudeš soudit a trestat obyvatele země za naši krev?“ 11Tu bylo každému z nich dáno bílé roucho a bylo jim řečeno, ať odpočívají ještě krátký čas, dokud se nenaplní také počet jejich spoluslužebníků, jejich bratrů, kteří mají být zabiti tak jako oni.
12Když otevřel šestou pečeť, spatřil jsem, jak nastalo veliké zemětřesení. Slunce zčernalo jako žíněný pytel, měsíc byl celý jako krev 13a nebeské hvězdy padaly na zem, jako když fíkovník zmítaný velkým větrem shazuje své pozdní fíky. 14Nebe zmizelo, jako když se zavírá kniha, a všechny hory i ostrovy se pohnuly ze svého místa. 15Králové země a velmoži, boháči, vojevůdci i mocní, každý otrok i každý svobodný se ukryli do jeskyní a do horských skal. 16Tehdy říkali horám a skalám: „Padněte na nás a skryjte nás před Tím, jenž sedí na trůnu, a před hněvem Beránka! 17Přišel ten veliký den jeho hněvu, a kdo obstojí?“


Nepřihlášený uživatel

#3663 JE TU AJ PROJEV CELY PUTINA CO NAM TV UTAJILA

2015-09-28 18:58

Projev Vladimíra Putina v OSN – aktualizace: video. Projev Baracka Obamy v OSN, video

Prezident RF Vladimír Putin dnes po deseti letech vystoupí na jubilejním 70. zasedání OSN. Projev je celosvětově velmi očekáván, protože ruský prezident má hovořit především o hrozbě terorismu a o boji proti ISIL. Ruská televize bude projev vysílat v 17 hod moskevského času (v 16 hod našeho).

Na téma boje proti ISIL bude mít v New Yorku schůzku český premiér Bohuslav Sobotka s Barackem Obamou. Už předtím se premiér vyjádřil, že Evropa proti ISIL zasahovat nebude, cituji ze zprávy čt24 :

Americký prezident Barack Obama proto osobně pozval premiéra Bohuslava Sobotku do New Yorku, kde v úterý pořádá summit o boji proti Islámskému státu a terorismu. Jde o vůbec první setkání této koalice na nejvyšší úrovni. Podle Sobotky ale vojenský zásah spojenců konflikt v Sýrii nevyřeší. Porážku IS na zemi musí zvládnout arabské jednotky samy.

„Pokud máme zvládnout současnou migrační krizi, tak je potřeba porazit nebo výrazně oslabit Islámský stát,“ poznamenal Sobotka. Situaci ale podle premiéra musí řešit především arabské státy. Evropa proto podporuje jen letecké údery a kurdské a irácké bojovníky. Prezident Miloš Zeman i pravicová opozice ovšem volají i po pozemním zásahu spojenců. Zdroj

Protože prozatím to vypadá, že není v silách Západu ISIL porazit, o to důležitější je, s čím přijde Rusko.

PROJEV VICE TU-Projev Vladimíra Putina v OSN – aktualizace: video. Projev Baracka Obamy v OSN, video


Nepřihlášený uživatel

#3664 OPRAVA

2015-09-28 19:06

OPRAVA -ZJEVENI-6 KAPITOLA

Prvních šest pečetí ((UKRAJINA,SYRIA,LYBIA,IRAK,IRAN,ATD))

1Dále jsem viděl, jak Beránek otevřel první ze sedmi pečetí, a slyšel jsem jednu z těch čtyř bytostí, jak řekla hromovým hlasem: „Pojď!“ 2A hle, spatřil jsem bílého koně a ten, který na něm seděl, měl luk. Byla mu dána koruna a on vyjel ve vítězství, a aby zvítězil.
3Když otevřel druhou pečeť, slyšel jsem druhou bytost říci: „Pojď!“ 4A vyšel jiný kůň, ohnivě rudý. Tomu, kdo na něm seděl, bylo dáno odejmout mír ze země, aby se navzájem vraždili; a byl mu dán veliký meč.
5Když otevřel třetí pečeť, slyšel jsem třetí bytost říci: „Pojď!“ A hle, spatřil jsem černého koně a ten, který na něm seděl, měl v ruce váhy. 6Zprostřed těch čtyř bytostí jsem uslyšel hlas, jak říká: „Za denní mzdu jen mírka pšenice, jen tři mírky ječmene za denní mzdu; olej a víno však nech!“
7Když otevřel čtvrtou pečeť, slyšel jsem hlas čtvrté bytosti: „Pojď!“ 8A hle, spatřil jsem koně mrtvolně bledého a jméno toho, který na něm seděl, bylo Smrt a za ním šlo Záhrobí. Byla jim dána moc nad čtvrtinou země, aby zabíjeli mečem, hladem, morem a divokými šelmami.
9Když otevřel pátou pečeť, viděl jsem pod oltářem duše zavražděných pro Boží slovo a pro svědectví, jehož se drželi.10Hlasitě volali: „Jak dlouho ještě, Pane, ty svatý a pravý, nebudeš soudit a trestat obyvatele země za naši krev?“11Tu bylo každému z nich dáno bílé roucho a bylo jim řečeno, ať odpočívají ještě krátký čas, dokud se nenaplní také počet jejich spoluslužebníků, jejich bratrů, kteří mají být zabiti tak jako oni.
12Když otevřel šestou pečeť, spatřil jsem, jak nastalo veliké zemětřesení. Slunce zčernalo jako žíněný pytel, měsíc byl celý jako krev 13a nebeské hvězdy padaly na zem, jako když fíkovník zmítaný velkým větrem shazuje své pozdní fíky. 14Nebe zmizelo, jako když se zavírá kniha, a všechny hory i ostrovy se pohnuly ze svého místa.15Králové země a velmoži, boháči, vojevůdci i mocní, každý otrok i každý svobodný se ukryli do jeskyní a do horských skal. 16Tehdy říkali horám a skalám: „Padněte na nás a skryjte nás před Tím, jenž sedí na trůnu, a před hněvem Beránka! 17Přišel ten veliký den jeho hněvu, a kdo obstojí?“


Nepřihlášený uživatel

#3665

2015-09-28 19:18

Není to poprvé, co čelní představitelé EU dali najevo svůj přezíravý postoj k ČR a jejím občanům. Asi si myslí, že komu dal bůh úřad, tomu dal i rozum. Naprosto se mi příčí být v postavení vazala a domnívám se, že nejsem sama, že to asi máme my Češi již v genech. To jsme byli druhořadí občané v habsburském soustátí, méněcenní Slované určení k postupné likvidaci za Hitlera a poslušní vykonavatelé pokynů sovětských diktátorů. Ukázalo se, že "svoboda" nabytá po r. 1989 je jen zdánlivá. Z Bruselu a Berlína nám vnucují přijetí několika tisíc rizikových a nebezpečných imigrantů. Pracovně jsem přicházela do styku s mnoha lidmi, i s muslimy. V těchto týdnech jsem si vzpomněla na slova jednoho z nich: "Nevěřte Arabům, vy Evropané."

Nepřihlášený uživatel

#3666

2015-09-28 19:28

Ve Francii, ve Velké Británii, ve Švédsku, v Holandsku, v Belgii, zkrátka všude, kde jsou, dělají muslimští a afričtí (což se někdy překrývá) přistěhovalci pouze bordel. Znásilňují, přepadávají, kradou, prodávají drogy. Všude stojí moře peněz, zvyšují kriminalitu, snižují bezpečnost, šikanují původní obyvatele. A ještě mají tu drzost, že melou hubou, stěžují si a chtějí víc a víc. Na světě už existuje organismus, který vždy ničí svého hostitele a pokud se mu v tom nezabrání také jej zabije. Ano, je to rakovina. Jenom doufám že jako první u nás navštíví sluníčkáře. Chce to nasměrovat je na Kohouta a všechny ty kteří přijímají uprchlíky ale nejlépe ne u sebe. Ale budou je živit za své bez státního příspěvku. Tady se sbírají víčka od petflašek na nemocné děti a z příkazu Brusele nacpeme peníze do chudých vyhladovělých uprchlíků které jsme okupovali jako kolonizátoři v Africe po dlouhá staletí a teď máme morální povinnost všechny přijmout a postarat se jim o hezký zbytek života bez práce v hojnosti všeho.


Nepřihlášený uživatel

#3667 Re: MOHLO BY ZAJIMAT JAK TO VIDIM JA O SCHODY O ZAMTMENI A O TOM CO SE DEJE

2015-09-28 19:33

#3662: - MOHLO BY ZAJIMAT JAK TO VIDIM JA O SCHODY O ZAMTMENI A O TOM CO SE DEJE 

S veskerou uctou k Vasemu prispevku i Vam - to nedokazete zit bez panaboha? Mame malo islamu, ze musite cpat nabozenske ideologie i na stranky petice za referendum o vystoupeni z EU? 

Kdyz uz, tak okopirujte aspon velepisen lasky, mame krasny preklad jeste z bible kralicke. Aspon bychom si trochu odpocali od drastickych obrazu.

 


Nepřihlášený uživatel

#3668 Re:

2015-09-28 19:39

#3584: -  

Ano taková je realita.

Nyní v roce 2015 u nás žije 50 tisíc muslimů.

V roce 2016 bude v ČR žít 80 tisíc muslimů. (50 stávajících + 20 namnoživších se + 10 kvóty)

V roce 2017 bude v ČR žít 160 tisíc muslimů. (100+40+20)

(I když v roce 2017 vystoupíme z EU, doufám, že tomu tak bude a doufám, že to Okamura v roce 2017 vyhraje), tak i přesto už tady bude 160 tisíc muslimů a budou se dále množit – takže v roce 2017 bude pro ČR pozdě! Tak na co ještě čekáme?)

Musíme okamžitě zavřít hranice! Musíme chtít předčasné volby, to je jediná naše šance! A to ihned! Okamura na HRAD! – teda do poslanecké sněmovny, jako prezident by toho moc nedokázal, prezident totiž nemá „žádné“ pravomoce.

V roce 2018 bude v ČR žít až 240 tisíc muslimů. (160+80) bez kvót

V roce 2019 bude v ČR žít až 360 tisíc muslimů. (240+120) bez kvót (tady jsem jim snížil porodnost – věřím, že ČR – Okamura zavede nějaký limit dětí na jednu ženu, jak to zavedla Čína)  

V roce 2020 bude v ČR žít více než 500 tisíc muslimů. (360+160) bez kvót

(cca v roce 2025 poprvé předstihnou Romy. Romů bude kolem 1 milionu)

V roce 2030 bude v ČR žít až 2 miliony muslimů. (jenom 1 milion v Praze)

V roce 2040 bude v ČR žít až 3 miliony muslimů. (Romů bude kolem 2 milionů)  

V roce 2050 bude v ČR žít až 4 miliony muslimů. (+2,5 milionu Romů)  

V roce 2060 bude v ČR žít min. 5 milionů muslimů a 5 milionů Čechů (z toho 3 miliony Romů a pouze 2 miliony bílých Čechů) (Většina bílých Čechů se kolem roku 2050 odstěhuje někam jinam, bude-li ještě kam.) 


Nepřihlášený uživatel

#3669

2015-09-28 19:43

Kdysi jsem věřil, že je EU dobrá myšlenka. Myšlenka možná ano, ale jako projekt neskutečně zklamala, jelikož se do čela dostal ten nejhorší kolaborantský odpad. Jestli EU nedokáže ubránit schengenský prostor před náporem islamistů a místo toho je sem ještě zve s otevřenou náručí, tak v tomhle případě tvrdě zklamala a u mě nadobro končí.


Nepřihlášený uživatel

#3670 Re: Proti vystoupení z EU

2015-09-28 19:43

#3588: - Proti vystoupení z EU 

Za dva roky už stejně všechny benzínové a dieselové autobomilky začne válcovat automobilka TESLA, a Ti, co mají nové auta, tak jim ještě min. 10 let vydrží. 

I v minulosti jsme se o sebe bez EU dokázali postarat, tak jaká ekonomická sebevražda? 


Nepřihlášený uživatel

#3671 Re: petice

2015-09-28 19:49

#3609: pajonc - petice  pocet podpisu

Je zapotrebi 10 tisic podpisu v papirove podobe - viz pokyny na zalozce Podepsat tuto petici.


Nepřihlášený uživatel

#3672

2015-09-28 20:04

Připravuje se nový zákon o referendu,

kde bude z hlasování vyřazeno hlasování o podstatných politických rozhodnutích jako např. vystoupení z EU, NATA apod. Tak si budeme asi jen rozhodovat o tom kolik si zasadíme stromů na náměstí. Takže Allah s námi. :-( Musíme mluvit s dalšími známými, vysvětlovat, přesvědčovat, prostě něco dělat. Na náměstí musí chodit desetitisíce lidí, ne tisíce! Jinak se nám naši představitelé budou smát jako nyní. A musíme to udělat hned! Včera už bylo pozdě. Příští demonstrace v Praze bude 17.10. na Václavském náměstí ve 14 hod. ŠIŘTE TO DÁL, ať tu za pár let nežijeme v Islámském chalífátu.


Nepřihlášený uživatel

#3673

2015-09-28 20:06

Muslimové ve svých zemích hromadně vybíjí křečsťany a naproti tomu "křesťané" zvou muslimy do svých zemí s otevřenou náručí. To je na hlavu uhozený. Na nás Evropany museli vysypat miliardy tun DDT, jinak si nedovedu představit, proč jsme tak zpitomělí.

Miroslav

#3674 Re: Re: MOHLO BY ZAJIMAT JAK TO VIDIM JA O SCHODY O ZAMTMENI A O TOM CO SE DEJE

2015-09-28 20:21

#3667: - Re: MOHLO BY ZAJIMAT JAK TO VIDIM JA O SCHODY O ZAMTMENI A O TOM CO SE DEJE 

 ONO NENÍ NÁBOŽENSTVÍ JAKO NÁBOŽENSTVÍ, ... víra jako víra !...  PRAVDA SE UKÁŽE, A BRZY !


#3675 Re:

2015-09-28 20:37

#3673: -  

Jo, jo, ... jako omámení mariánkou, nebo opiem multikulti naivity a humanismu a mediální masáží !!!

 

POMOCI JE TŘEBA: ... ALE NE VŠEM, ALE JEN POTŘEBNÝM !!!

!? KDO JSOU TI POTŘEBNÍ !?

1. JSOU-LI V NOUZI, PRONÁSLEDOVÁNÍ, BÍDĚ, HLADU

a zároveň 2. SI POMOCI ZASLOUŽÍ = TO JE: NABÍZENÉ POMOCI SI VÁŽÍ !!!

POKUD POHAZUJÍ POTRAVINY, NÁPOJE, to by musel být debil, aby si myslel, ŽE TAKOVÍ UTÍKAJÍ PŘED VÁLKOU A HLADEM !!!

KDO SI NEVÁŽÍ POSKYTOVANÉ POMOCI:    Ž Á D N O U    S I    N E Z A S L O U Ž Í !     A LE    JEN    V Y H N A T    S V I N S K Ý M     K R O K E M    Z P Á T K Y !!!

POTŘEBNÍ ??? ... JEN NEPATRNÁ ČÁST Z TĚCH HORD, VĚTŠINOU JEN  VYŽÍREK A VYCHCÁNKů, KTEŘÍ MÍŘÍ DO EVROPY, ABY SE TADY BEZ PRÁCE NECHALI ŽIVIT, A JEŠŤE DOBÝVALI EVROPU S JÁSÁNÍM: "ALLAHU AKBAR !" KLETBA NA NĚ !!!