Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2015-09-24 09:27


Gandalf Bílý

#2277 temnoto

2015-09-24 09:30

neprojdeš dál!

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2015-09-24 09:30



Nepřihlášený uživatel

#2279

2015-09-24 09:32

SNAD TO K NIČEMU BUDE VŽDYT JSME NA SVĚTĚ JEN CHVÍLI

Nepřihlášený uživatel

#2280

2015-09-24 09:33

Podepisuji, ani ne tak kvůli uprchlíkům, ale hlavně kvůli bezradnosti a neschopnosti cokoli "rozumně" vyřešit. Ti ctihodní pánové a ctihodne dámy, s megaplaty, vymýšlí pouze nesmyslné, podstatu neřešící, nařízení a byrokratické postupy. Tohle je k ničemu.
Demokrat

#2281 Re: Re:

2015-09-24 09:35

#2256: - Re:  

 "Neptejte se, co vlast může udělat pro vás, ptejte se, co vy můžete udělat pro vlast." Pak je otázkou jestli se tu najde dost lidí, kteří mají chuť změnit tento stát na opravdu demokratický a sebevědomí nebo nechat se dál týrat od pánička, předtím to byl Rudý Ivan dneska Frau Merkel. Brzo se samo EU sní jako RVHP.


Nepřihlášený uživatel

#2282

2015-09-24 09:36

Moje kritické myšlení v souvislosti s historickým povědomím, nyní členstvím v EU a zkušenostmi s politikou představitelů EU, EK, politiků velkých členských států a snaha diktovat malým suverenním státům a vydírat je nátlaky a zastrašováním nemá nic společného s mojí představou budoucnosti svobodné, ale pospolité Evropy,(většina občanů Evropy má podobné zájmy jako já, žít ve spravedlivé a svobodné zemi), EU místo, aby řešila skutečné společné zájmy, řeší nepodstatné věci. Ve jménu EU nenápadně oklešťují naši nezávislost a svobodu. Mám tak pocit, že se stávám jen vazalem -OBYVATELEM(čím dál tím víc tneto výraz od politiků slýchám) a nikoliv svobodným občanem. Celý způsob vládnutí v EU nemá s demokracií nic společného. Jsou to jen zájmy některých skupin prosadit se proti většině občanů prostřednictvím od reálného života odtržených politiků EU. Chtěl-li by někdo hovořit o demokracii v EU, pak by ve všech členských státech měla být možnost (snad i povinnost) k zásadním otázkám směru vývoje EU pořádat referenda. Příkladem, že to tak není, je ukázka projednávání TTIP v hlubokém utajování. Veřejně dostupné znění této smlouvy není možné. Proč?? Místo, aby politici (kteří tuto smlouvu vehementně chějí s úsa podepsat) vysvětlovali a případně se občanů i ptali a vedli konstruktivní debatu, přímo hystericky šílí. Když se někdo ptá, chce nahlédnout do materiálů TTIP(o čem vlastně je), sedí vedle něho ,,dozorce". Hlídá zda se dotyčný nesnaží prozkoumávat začerněný text, nebo proč tam tedy sedí dozorce? I o TTIP by mělo být uspořádáno celoevropské referendum, místo toho je projednávání v orgánech EU zamaskováno imigrací, jejíž pozadí vyvolává obrovské otazníky.. To by museli politici otkrýt své karty, vysvětlovat zdůvodňovat objasňovat a to se jim nechce? Nbeo je co skrývat? Nevěřím politikům, že hájí mé zájmy. Proto chci referendum o našem odstoupení ze smlouvy s EU o členství.

Nepřihlášený uživatel

#2283

2015-09-24 09:38

Ano chci referendum, chci rozhodovat o tom, zda tu budou imigranti nebo ne-nechci je tu , bojím se o děti ženu, vnoučata, nechci, aby z mých daní zde žil někdo , kdo nikdy nebude pracovat a nadělá mojí zemi jenom problémy. Chci žít spokojený život. Kučera

Nepřihlášený uživatel

#2284

2015-09-24 09:40

Potřebujeme zdravé lidi ve vedení, opravdu se láme chleba a nyní vidíme v čele státu i EU převážně samolibé tváře, které touží po moci a nehledí na prospěch svých a podotýkám původních obyvatel. Ti kdo nám vládnou nikdy neodejdou sami, nedělají si nic z veřejného mínění, které je proti nim. Každý z nás je odpovědný za budoucnost, kterou připravíme sobě a svým dětem. Možná je už v tuto chvíli pozdě, možná ne. Každopádně se připojuji pro vystoupení z organizace, která o nás rozhodla podobným stylem jako setkání "velkých hráčů" v Mnichově 1938.

Nepřihlášený uživatel

#2285 Re:

2015-09-24 09:43

#2138: Petice24.com svuj nazor -  

 Sohlasím s každým vaším slovem..Vypráskat je odtud!!

Iveta

#2286 Re: Re: Re: Re: počet podpisů

2015-09-24 09:43

#924: Petr - Re: Re: Re: počet podpisů 

Souhlasím s Vámi Petře a jako bonus, považuji možnost vyjádření názoru jednotlivce, který spolu s ostatními, tvoří napříč celou republikou jednu velkou diskusi na toto téma.


Nepřihlášený uživatel

#2287 Re:

2015-09-24 09:44

#2283: -  

 Teď mne zamrazilo po shlédnutí videa tohle má být ten multikulturní přínos dle bruselon? Kdy nakonec bude u sousou dle nařízení dokazovat že jim neurazila víru, když si vetřelci hrají do karet. NE NE NE

https://www.facebook.com/IslamistNOTwelcomeCroatia


Nepřihlášený uživatel

#2288

2015-09-24 09:44

Byl sem proti pri začátku tėto komedie ted když už nemame nic to brzo bude to těžké ale zvladnem to sami byly sme samostatni a budeme dále teda doufám v to PODEPSANO A SNAD BUDE VÍCE AŤ LÉPE! !!!!!

Nepřihlášený uživatel

#2289

2015-09-24 09:45

snad se nam to podari zastavi to stehovani kontinentu!

Nepřihlášený uživatel

#2290

2015-09-24 09:46

Syřan zadržený v Maďarsku je muslimský fundamentalista

Devětatřicetiletý Syřan Ahmad H., který byl minulý týden zadržen policií po násilnostech na maďarsko-srbské hranici, je spojen s muslimským fundamentalistickým hnutím Tablíghi Džamaát, využívaným teroristy. Tuto informaci uveřejnila ve středu agentura MTI s odvoláním na maďarskou policii.


Nepřihlášený uživatel

#2291 Re: Re:

2015-09-24 09:48

#2269: - Re:  

 Nespokojenost se v demokratické společnosti vyjadřuje ve volbách a ne nějakýma peticema. To potom svědčí o tom, že jste špatně volili


Nepřihlášený uživatel

#2292

2015-09-24 09:49

Je dostatek neplacených reklam a vy ihned žadáte peníze to z mého pohledu není to pravé.

Nepřihlášený uživatel

#2293

2015-09-24 09:51

Fandím Slovákům Ficovi a Madarům at žije Orbán . Česká vlastizrádná vláda nás zase prodala Němcům jako v roce 1938. Svoloč které jde jen o peníze ne o svůj lid. Všichni jsme Vám dali důvěru ,věřili jsme Vám a vy jste nás obyčejně zradili. Jste obyčejný odpad .Jak Sobotka tak Babiš a ty jeho miliardové dotace (stejně to dělá jen kvůli nim ) Co budete dělat až se ekonomičtí imigranti zabydlí a pozvou své velké rodiny ? Kdo je bude platit.? Už ted nám vyplácíte za 42 let práce 6400 důchody. No aby jste měli pro ekonomické cizí příživníky. Ti Vám nikdy pracovat nebudou jako ti hnědí ,které jste za 25 let práce nedokázali zapojit do pracovního procesu ,ale dokázali jste jim vyplácet důchody ze státního průměru. Jsem rád ,že se na mne nevztahuje mobilizace protože to by byla Vaše smrt ,kdy bych obrátil hlaven proti vlastizrádcům českého národa a ten by se mi za vyčištění určitě poděkoval


Nepřihlášený uživatel

#2294

2015-09-24 09:51

Doufejme.....

Nepřihlášený uživatel

#2295 Re:

2015-09-24 09:52

#2290: -  

 A takové si sem máme dobrovlně přivést? 

 


Nepřihlášený uživatel

#2296

2015-09-24 09:54

krásná by byla představa, že tato petice bude něco jako spouštěč pro lidi a doufám že tomu tak i bude. Je mi skoro dvacetjedna let a jsem znechucen evropskou únií i celím systémem co je tu zaveden. Nastoupil jsem do práce hned po dokončení školy abych pracoval na nějaké příživníky v tomto státě?? to snad ne!. přál bych si aby lidi sebrali odvahu,nechali doma lhostejnost a vyšli do ulic, mám na to krásný den: 17 listopadu a navíc mám v ten den narozky tak mi to dejte jako dárek. díky :D

***

#2297 To snad ne!

2015-09-24 09:54

Merkelová dnes vyhlásila, že musí mít imigranti v celé Evropě stejné podmínky. Takže oni se budou flákat a budou mít víc, než ti, co pracují za minimální mzdu, která je v současné době 9 200 Kč!

Běženci mají v Německu právo na příspěvek na potraviny, ubytování, oblečení a zdravotní péči. Německo jim ale pro tyto účely nedává peníze, ale poskytuje jim účelově vázané poukázky nebo jim přímo dané věci zajišťuje. Kromě toho mají žadatelé o azyl nárok na měsíční kapesné, jeho průměrná výše činí 360 eur (9700 Kč).e

Tak to se nám budou imigranti vysmívat víc než teď. Hlavně, že se vláda handrkuje, jestli má důchodcům přidat 40 Kč a zavírá Klokánky!!!


Nepřihlášený uživatel

#2298

2015-09-24 09:56

Včechna rozhodnutí týkající se celého národa by měla být rozhodována na základě celonárodního referenda !!!!!!!!!
Rozhodně " NE " pražskou kavárnou

Nepřihlášený uživatel

#2299 článek od MUDr. Holuba ze Semil přečíst pozorně!!!

2015-09-24 09:57

článek od MUDr. Holuba ze Semil přečíst pozorně

Holt biologie má své zákonitosti.
Rád bych se vrátil k jednomu staršímu článku, který jsem napsal na základě svých zkušeností z Afriky. Bohužel se ukazuje, že jsem měl plnou pravdu, zdravotní stav imigrantů nikdo nekontroluje a pouští je sem se vším co v sobě přináší. Jejich děti se mohou ve škole potkávat s našimi dětmi, které na jejich nemocni parazity nemají protilátky a jsou tedy daleko snáz náchylné podlehnout nákaze. Sobotkova vláda prohlásila, že sem bude brát dobrovolně "utečence" z Afriky, ale už neřekla, kdo zaplatí jejich vyšetření a případné léčení pohlavních chorob, otevřené TBC, chlamydií, ameb, schistosomas, dysenterií, plicních chorob a především AIDS. Není už na čase se vlády zeptat, jak to chtějí řešit a za čí peníze? Komu poslouží epidemie v Evropě? Americkým farmaceutickým koncernům?

Článek: Dárečky, které nám vezou imigranti z Afriky...

Zatímco diskuze o bezpečnostních rizicích plynoucích z vlny imigrantů pro náš stát se pomalu a obezřetně (hlavně nikoho nenaštvat) rozbíhá, druhé a neméně hrozivé riziko je opomíjeno. Pracoval jsem na zdravotnickém projektu v hraniční oblasti mezi Zambií a Angolou a měl jsem možnost seznámit se s pravdivými statistikami zdravotního stavu obyvatel. Průměrná délka života v oblasti je 32 let! Samozřejmě mluvím o přirozených, nikoliv násilných úmrtích. Hlavním zabijákem je malárie, dále pak AIDS, plicní choroby TBC apod.), dysenterie, pohlavní choroby a především jejich libovolné kombinace. Když k tomu připočtu rozsáhlou sbírku nejrůznějších mikro a makroparazitů (endo i exo), které si sebou imigranti přiváží, má se naše zubožené zdravotnictví opravdu na co těšit. Obávám se, že v celé zemi nebude dost víček PET lahví na to, aby zaplatily léčbu nejenom migrantů, ale především až se tyto nemoci začnou přenášet i na naše lidi, kteří navíc proti většině z nich nemají protilátky. Co teda dělá naše vláda, aby ochránila svůj národ, ze kterého se má tak dobře? Co dělá naše slavná poslanecká sněmovna a senát? Povím vám to: - nedělají nic, protože nikdo z nich vůbec nechápe, o co se jedná, že to, co se vytrvale blíží, je srovnatelné s následnými efekty výbuchu jaderné pumy, způsobující p omalé a postupné vymírání obyvatelstva. Jediná SPD má program, který skýtá řadu opatření na ochranu obyvatelstva před importem epidemií. Je to především velice striktní imigrační politika, protože když omezíme pohyb nežádoucích osob přes naše hranice, omezíme možnosti nákazy např. vody bakteriemi nebo parazity ze stolice. Je ale nezbytný aktivní přístup našich bezpečnostních složek. Tlačte na své poslance a místní politiky, jak chtějí chránit zdraví ve svých oblastech.

Nepřihlášený uživatel

#2300 Re: Re:

2015-09-24 09:59

#2287: - Re:  

 do takovejch zmrdů střílet ostrejma!!!

Ta doba se blíží. ;-)