Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie


Nepřihlášený uživatel

#1326

2015-09-23 14:23

Souhlasím s Tomio Okamurou..

Nepřihlášený uživatel

#1327

2015-09-23 14:24

snad to pomůže

Nepřihlášený uživatel

#1328

2015-09-23 14:24

Ihned vystoupit z téhle nefunkční organizace !!

V4 Vzbud se!

#1329 Re:

2015-09-23 14:24

#1: -  

 Kdo v demokracii spí, probudí se v diktatuře. Goethe

 

 


Nepřihlášený uživatel

#1330

2015-09-23 14:25

Pryč z diktátorské EU

Nepřihlášený uživatel

#1331

2015-09-23 14:25

Jsem otec tří malých dětí a chci pro ně rozhodně lepší budoucnost, než tu co nám tu připravuje EU včele s Německem a Francií.
mi88ki

#1332

2015-09-23 14:25

Jen tak pro zajímavost, co jsou v EU za parchanty.

Do našeho společného domu budeme instalovat nové výtahy. Pokud chceme dotace z EU, musíme si vzít úvěr, jinak řečeno zaplatíš z uspořených peněz všech vlastníků, dostaneš hnědáka.  Peníze z EU se tedy nenápadně přesměrují prostřednictvím dotací do kapes bankéřů. Dělají z nás idioty.

A kdyby to bylo jediné. Museli jsem si taky nainstalovat měřáky topení, jinak hrozba pokuty. Co jim je sakra potom, jak se dohodneme, že budeme hradit společné topné, když jsou ty byty naše a ještě nám vyhrožují pokutou, pokud tak neučíme? To už je vrchol arogance moci, ale přesto to jsou drobnosti, proti tomu co se děje nyní.

S podporou a defacto pozváním nekonečné vlny nelegálních islámských poběračů nadstandartních soc. dávek, překročili poslední hranici. Živit je ze svých daní odmítám, zvláště když např. sám nemám nárok na hrazení ani prvních tří dní nemocenské, přestože měsíčně odvádím na pojistném tisíce. Ale na nějaké cizince peníze k dispozici jsou ? To nestačí, že musím platit našim černo-pdelníkům výpalné, přestože jsem jim nikdy nic nevzal? Na naše děti se sbírají víčka a je budeme živit z našich daní a bez keců a odmluv ? 

Někde jsem četl, a nevím jestli to je přesná pravda, že "kapesné" v Německu pro nové imigranty se pohybují okolo 300 éček na osobu a měsíc a 200 éček na dítě. Takže v lepším případě čtyř-členná rodina cca. 1000 éček kapesného. To máme 27.000 kč kapesného při pokrytí veškerých ostatních nákladů státem. To bych taky bral, protože mě na konci měsíce většinou zbyde leda tak na bublyfuk a to zase tak málo v provnání s průměrem neberu. I kdybych to hodně podcenil, tak kompletní náklady na jednu osobu budou min. 15 litrů/měsíc, tj. pět a půl milirady kaček na rok, při 30.000 "osob". A to nepochybuji, kolik bezziskovek se ještě přiživý a "borci" typu Bakala už si chystají pytle na prachy. Kolik, že to chtěli na vládě ušetřit pro snížené či zrušené porodné, dvě miliardy? A tady klidně a bez řeči vyhodí určitě víc jak pět, protože poslouchat živitele se musí.

A to ještě není to nejhorší co na nás teprve čeká. Dokážete si představit až nás za pár let přemnoží, myšleno celo evropsky, protože narozdíl od nás, se o ně a jejich potomky se z euro pytle štědře postará, takže se mohou, na rozdíl od nás, množit jak králíci ? Stačí se podívat na naše hnědočechy. Zatímco já bohužel musím hodně přemýšlet, jestli si mohu dovolit ještě druhé dítě, což bych hrozně chtěl, ale jsem rád, když zaplatím hypotéku a náklady na tu naší králíkárnu a zbyde něco na normální život, abychom nemuseli jen koukat z okna, tak hnědočeši si z dávek platí klidně pronájmy nových rodinných domů a jediný co dělali a dělají, je jejich vlastní reprodukce.

Naštěstí i oni sami dobře vědí, že není dobré zabíjet krávu, když ještě dává hodně mléka, ale pochybuji, že to těm novým vysvětlíte, protože pro ty jsme jen banda bezvěrců, což je pro ně méně než pes. Takže až zakoření, tak nemůžeme očekávat slitování. V zemích, kde už jich je hodně, tam už si neberou servítky. V Belgii už bez obav vyhrožují původním obyvatelům, že jestli se jim to nelíbí, tak je někdo nedrží. 

A to nejhorší je, že místo, abychom se tomu nějak bránili, tak Evropu "dobrovolně" vydáme, protože lidi, kteří nás "zastupují" plní rozkazy jiných. Oni jsou přece dobře ekonomicky zajištění a určitě mají záložní plán, nejspíš někde na Miami.

Lidi, začíná jít do tuhého. EU nás už odepsala, tak jim nedělejme jen užitečné idioty. Budeme nuceni převzít rozhodnutí jak dál, na své bedra, ti co o nás zastupují, nás už hodili přes palubu.

Muselo to ze mně ven :D


Nepřihlášený uživatel

#1333

2015-09-23 14:26

A to se kancléřka Čtvrté říše Frau Megera nechala slyšet, že imigranti ve východních zemích EU mají nárok na stejný standard jako v azylových centrech v Německu, na východě to tedy znamená, že se budou mít o poznání lépe, než většina obyvatel !!! Tolik důchodců, co celý život pracovali a se svým mrzkým důchodem sotva vyžijí a musí přepočítávat každou korunu a tihle zavšivení šířitelé středověké kultury se tady budou mít jako pasata v žitě? No to snad né!

ZB

#1334

2015-09-23 14:27

Raději oplocený stát ve spolupráci se zeměmi které se přidají např. Slovensko, než země plná lidí absolutně odlišné mentality. To co se v poslední době děje směřuje pouze k životu ve strachu a otroctví. Jednu "menšinu" Perského původu už zde máme a pokud se ten příliv nezastaví tak brzo bude menšina z nás.

Budoucí otec rodiny,

Prostějov.


Nepřihlášený uživatel

#1335

2015-09-23 14:28

Byl jsem proti vstupu do EU!

#1336 EU

2015-09-23 14:29

Jen tak pro zajímavost, co jsou v EU za parchanty.

Do našeho společného domu budeme instalovat nové výtahy. Pokud chceme dotace z EU, musíme si vzít úvěr, jinak řečeno zaplatíš z uspořených peněz všech vlastníků, dostaneš hnědáka.  Peníze z EU se tedy nenápadně přesměrují prostřednictvím dotací do kapes bankéřů. Dělají z nás idioty.

A kdyby to bylo jediné. Museli jsem si taky nainstalovat měřáky topení, jinak hrozba pokuty. Co jim je sakra potom, jak se dohodneme, že budeme hradit společné topné, když jsou ty byty naše a ještě nám vyhrožují pokutou, pokud tak neučíme? To už je vrchol arogance moci, ale přesto to jsou drobnosti, proti tomu co se děje nyní.

S podporou a defacto pozváním nekonečné vlny nelegálních islámských poběračů nadstandartních soc. dávek, překročili poslední hranici. Živit je ze svých daní odmítám, zvláště když např. sám nemám nárok na hrazení ani prvních tří dní nemocenské, přestože měsíčně odvádím na pojistném tisíce. Ale na nějaké cizince peníze k dispozici jsou ? To nestačí, že musím platit našim černo-pdelníkům výpalné, přestože jsem jim nikdy nic nevzal? Na naše děti se sbírají víčka a je budeme živit z našich daní a bez keců a odmluv ? 

Někde jsem četl, a nevím jestli to je přesná pravda, že "kapesné" v Německu pro nové imigranty se pohybují okolo 300 éček na osobu a měsíc a 200 éček na dítě. Takže v lepším případě čtyř-členná rodina cca. 1000 éček kapesného. To máme 27.000 kč kapesného při pokrytí veškerých ostatních nákladů státem. To bych taky bral, protože mě na konci měsíce většinou zbyde leda tak na bublyfuk a to zase tak málo v provnání s průměrem neberu. I kdybych to hodně podcenil, tak kompletní náklady na jednu osobu budou min. 15 litrů/měsíc, tj. pět a půl milirady kaček na rok, při 30.000 "osob". A to nepochybuji, kolik bezziskovek se ještě přiživý a "borci" typu Bakala už si chystají pytle na prachy. Kolik, že to chtěli na vládě ušetřit pro snížené či zrušené porodné, dvě miliardy? A tady klidně a bez řeči vyhodí určitě víc jak pět, protože poslouchat živitele se musí.

A to ještě není to nejhorší co na nás teprve čeká. Dokážete si představit až nás za pár let přemnoží, myšleno celo evropsky, protože narozdíl od nás, se o ně a jejich potomky se z euro pytle štědře postará, takže se mohou, na rozdíl od nás, množit jak králíci ? Stačí se podívat na naše hnědočechy. Zatímco já bohužel musím hodně přemýšlet, jestli si mohu dovolit ještě druhé dítě, což bych hrozně chtěl, ale jsem rád, když zaplatím hypotéku a náklady na tu naší králíkárnu a zbyde něco na normální život, abychom nemuseli jen koukat z okna, tak hnědočeši si z dávek platí klidně pronájmy nových rodinných domů a jediný co dělali a dělají, je jejich vlastní reprodukce.

Naštěstí i oni sami dobře vědí, že není dobré zabíjet krávu, když ještě dává hodně mléka, ale pochybuji, že to těm novým vysvětlíte, protože pro ty jsme jen banda bezvěrců, což je pro ně méně než pes. Takže až zakoření, tak nemůžeme očekávat slitování. V zemích, kde už jich je hodně, tam už si neberou servítky. V Belgii už bez obav vyhrožují původním obyvatelům, že jestli se jim to nelíbí, tak je někdo nedrží. 

A to nejhorší je, že místo, abychom se tomu nějak bránili, tak Evropu "dobrovolně" vydáme, protože lidi, kteří nás "zastupují" plní rozkazy jiných. Oni jsou přece dobře ekonomicky zajištění a určitě mají záložní plán, nejspíš někde na Miami.

Lidi, začíná jít do tuhého. EU nás už odepsala, tak jim nedělejme jen užitečné idioty. Budeme nuceni převzít rozhodnutí jak dál, na své bedra, ti co o nás zastupují, nás už hodili přes palubu.

Muselo to ze mně ven :D


Nepřihlášený uživatel

#1337 Re:

2015-09-23 14:30

#1319: -  

 Chybu? To je od začátku naplánované....................................... Před lety byl v tichosti zahájen proces známý pod zkratkou EUROMED (Euro-Mediterranean Partnership) či spíše barcelonský proces, který v sobě kromě posilování kulturního, ekonomického a politického partnerství mezi členskými státy EU a středomořskými sousedy, ukrývá doplnění počtu obyvatel starého kontinentu metodou přesidlování. Smyslem projektu, který se původně vyvinul z dohody o volném obchodě mezi EU a zeměmi v oblasti Středozemního moře (EU – MEFTA) je posílení spolupráce v oblasti správy cílené migrace mezi partnerskými státy. Kromě států Evropské unie sem patří Alžírsko, Egypt, Izrael, Jordánsko, Libanon, Sýrie, Maroko, Tunisko a Palestina. Deklarovanými cíly jsou propagace možnosti legální migrace, vysvětlování výhod migrace vzhledem k trvale udržitelnému rozvoji, boj proti nelegálnímu obchodu a ilegální migraci. Za projektem stojí Evropská komise a DG EurpeAid, které jej i financují. Program počítá s přistěhováním 56 miliónů muslimů do zemí sedmadvacítky mezi lety 2010 – 2050. K této číslici dospěl statistický úřad EU Eurostat. Předběžný odhad 56 miliónů či dokonce 80 miliónů migrantů, jak uvádí Salim Murad z New york University in Prague, má vyrovnat demografický úbytek v celé Evropě. 

V4 Vzbud se!

#1338

2015-09-23 14:31

Multikulti diktatura Eu-NE!


Nepřihlášený uživatel

#1339

2015-09-23 14:32

nezostava nic ine ako sa vyjebat na tuto sutaz a ist odtialto do pice... dakujem ukoncim....ano ukoncim
V4 Vzbud se!

#1340 Re: EU

2015-09-23 14:32

#1336: Já - EU 

 Souhlas!


Nepřihlášený uživatel

#1341

2015-09-23 14:32

"1236" napsal : Vystoupení z EU by byla ekonomická sebevražda

JAK PRO KOHO ... nebo jsme před vstupem do EU umírali hlady? EU PENÍZE??!! VÍC NEŽ POLOVINU co jsme odčerpali JSME TAM SAMI "DODALI" A TEN ZBYTEK + Další "Příděly" TU ROZKRADLI VYSÁVAČI DOTACÍ NA NESMYSLY a nám všem se to připisuje na "futra" EU (potažmo Němcka). předčasné vyúčtovávání jsme nyní viděli v přímém přenosu... výstup z EU neznamená určitě konec ekonomiky toho či onoho státu. dočasný propad asi ano,ale vždy je něco za něco! OSOBNĚ BYCH SI RÁD NA NĚKOLIK LET TEN SVŮJ OPASEK UTÁHNUL .. tak asi tak


Nepřihlášený uživatel

#1342 Re:

2015-09-23 14:33

#2: -  

 Souhlasím


Nepřihlášený uživatel

#1343 Re:

2015-09-23 14:33

#1: -  

 Podstata věci je ta, ze ani jeden z migrantu nechce  zůstat v Ekonomicky slabé ČR, oni vědí kde je blaze, Německo, Holandsko,,, atd.      

  Takže nevidím důvod šířit takové poplašné zprávy, EU dává lidem praci... myslete na to!!!


Nepřihlášený uživatel

#1344 Ne tak zhurta

2015-09-23 14:35

Vystoupení z EU je až to úplně poslední řešení, když vyčerpáme všechny demokratické možnosti vzepřít se kvótám a nekontrolovatelnému přílivu uprchlíků do naší země. Ještě máme právo veta. Je zde také pravděpodobnost, že Poláci v nadcházejících volbách vymění tu eurohujerskou elitu a situace se zvrátí alespoń částečně v náš prospěch. Se vzrůstajícím počtem přerozdělovaných uprchlíků také bude stoupat odpor periferních zemí k jejich rozdělení. Česko musí trvat na podmínce přijmout pouze syrské a irácké křesťany jako Slovensko či Polsko, neb ti jsou skutečně utlačovaní a podrobení regulérní genocidě.


Nepřihlášený uživatel

#1345

2015-09-23 14:35

Lidi, začíná jít do tuhého. EU nás už odepsala, tak jim nedělejme jen užitečné idioty. Budeme nuceni převzít rozhodnutí jak dál, na své bedra, ti co o nás zastupují, nás už hodili přes palubu.

Muselo to ze mně ven :   Dobruška


Nepřihlášený uživatel

#1346 Re:

2015-09-23 14:36

#1341: -  

 viz.#1288

Polak

#1347 THE BIGGEST SORRY FOR THE "YES FOR IMMIGRANTS"

2015-09-23 14:36

THE BIGGEST SORRY FOR THE "YES FOR IMMIGRANTS"

Drodzy sojusznicy, w imieniu Narodu polskiego przepraszamy za nieodpowiedzialną politykę premier Kopacz. Mamy szczerą nadzieję, że sytuacja po najbliższych wyborach ulegnie zmianie.

TRANSLATE:

http://naforum.zapodaj.net/862a6730231c.jpg.html

80 % Polish people says NO for muslims and dżihad in Poland and in Europe. 5 % says YES because Pope Francisco say YES.

A lot of movies (more on the Youtube - write "nie dla uchodźców"):

https://www.youtube.com/watch?v=lqzFUn2xTIY - Kopacz in burqa (funny remastering) ca 50 place in #PopularnewYoutubePolska

https://www.youtube.com/watch?v=3YTe5YNHBQA

The truth about Muslim immigration  (this movie in PL version was 2 in #PopularnewYoutubePolska) Janusz Korwin-Mikke Polish MEP had 2 or 3 % support in election. Now has 7 % in the worthiest election survey (Milliard Brown in TVN 24 - facetiously Tusk Vision Network) -  and PiS who is against immigrants has circa 40 % electoral support.

SORRY FOR MY BAD ENGLISH

Nepřihlášený uživatel

#1348 Re:

2015-09-23 14:36

#1328: -  

 Ona není nefunkční, ona je funkční až nebezpečně dobře, vždyť zničit Evropu a zavalit ji imigranty je primárním cílem elit EU a jde jim to na výbornou.


Nepřihlášený uživatel

#1349 Re: Re:

2015-09-23 14:36

#1343: - Re:  

 Tebe stretnout na ulici tak dostaneš takou poplašní správu, že budeš měsíc v nemocnici.


Nepřihlášený uživatel

#1350

2015-09-23 14:38

uz jsem podepsal