Zákaz norování

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Zákaz norování


Nepřihlášený uživatel

#201

2015-04-22 05:11

kdo ty lisky nakrmi a hlavne cim
liška

#202 Re:

2015-04-22 11:17

#188: -  

 Blbost. Měli jsme doma dvě liščata, mámu jim přejelo auto. Když vyrostly, obě utekly. Občas se ještě přišly pohladit, ale v lese se jim líbilo víc.


Nepřihlášený uživatel

#203

2015-04-22 11:55

Zabíjení liščích maminek s mláďaty jsou nechutné vraždy a tímto se mi všichni myslivci úplně znechutili...:(

Nepřihlášený uživatel

#204 Re: Re:

2015-04-22 15:05

#202: liška - Re:  

 viděl jsi někdy jak kočka učí lovit koťata kolik jím pustí myší než se je naučí sami zabít a to ta liščata nikdo nenaučil a jak dlouho se vraceli než pošli hlady a lišky co ten debil pustil do přírody jsou už po generace chovány v zajetí to už je zas o mnoho horší jen je těžké si přiznat že jim nepomohl ale že je zabil


Nepřihlášený uživatel

#205 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: žalovníčci

2015-04-22 17:46

#195: liška - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: žalovníčci 

 Nečtu špatně, jen to vnímám jako celek a neberu si jenom to, co se mi hodí. 

Samozřejmě se mi líbí, že tu ještě někdo má hodnoty a snaží jaksi zapojit do záchrany přírody, která je důležitá, ale úplně na špatné straně.  (Co se prvohor týče, jen jsem chtěla ukázat nějaký přímo vybízející příklad vymření druhů. Je čas se smířit s tím, že nedostatečně adaptivní živočichové prostě přežít nemohou).

Nejsem přesvědčena o tom, že pouze já mám pravdu, jelikož (držte se, přichází ohraná hláška) pravda je subjektivní. Ale vy jen interpretujete něco, co jste kdesi zaslechla a myslíte si, že je to správné, přičemž nemáte nic, o oc byste tuto domněku opřela.Je tu kopete a hlásáte negativní názory na mysliveckou komunitu. Malé tajemství... norování je ještě skotačení v rajské zahradě oproti tomu, co by se mohlo na lišky používat.


Nepřihlášený uživatel

#206 Re: Re: Re: vzkaz lesníka

2015-04-22 19:39

#190: - Re: Re: vzkaz lesníka 

 Jak můžete vědět, že si rovnováhu neudrží, když se to nikdo ani neobtěžuje zjistit. Třeba by nás překvapila. Nevím kolik toho víte o přírodě, když bych měla podle vás krmit sýkorky na jaře... Myslím, že jsem vás v životě neviděla a vy mě taky ne, proto nechápu, jak můžete vědět čemu rozumím. Protože vy taky nevypadáte jako někdo, kdo sežral všechnu moudrost světa. 

liška

#207 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: žalovníčci

2015-04-22 20:12

#205: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: žalovníčci 

 Teď zrovna končí nosorožec severní bílý. Jen kvůli tradicím a pověrám. Trochu smutné, co lidi dokážou.

A ještě jednou, špatně čtete. Jasně jsem tu napsala, že moji předkové byli myslivci po několik generací. Lišky ale nenorovali, pouze stříleli a ne v době, když krmí mláďata. Přesto byla v lese spousta zvěře. Není to divné? ( myslivci z povolání, ne koníčka)

liška

#208 Re: Re: Re:

2015-04-22 20:26

#204: - Re: Re:  

 Informace o tom , že se v zajetí narodily nikde není. Tohle je nepodložený příspěvek, jen spekulace.

Naše lišky hlady nepošly. Táta je vídával v lese ještě několik let. Za ten rok u nás je dobře poznal. A kdyby měly hlad, tak ještě dlouho u nás byly připravené jejich misky. Vůbec si jich nevšimly.


Nepřihlášený uživatel

#209 No já se asi rozbrečímRe:

2015-04-22 20:58

#203: -  

 No já se snad rozbrečím,přemnožené lišky decimují stavy drobné zvěře o vzteklině nemluvě,tihle neználci mě fakt baví.....


Nepřihlášený uživatel

#210

2015-04-23 05:28

Podepisují za kmotru lišku.

Nepřihlášený uživatel

#211 Re: Re: Re: Re:

2015-04-23 14:07

#208: liška - Re: Re: Re:  

 je to kožešinová farma a ta si svoje lišky odchovává sama jestli dobře vidíš jsou tam záběry na lišky s liščatama a těch misek si nevšímali protože byli už po smrti chlapečku jen ti to tatínek neřekl a mazal ti med kolem pusy

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2015-04-23 14:10



Nepřihlášený uživatel

#213 Re: No já se asi rozbrečímRe:

2015-04-23 14:26

#209: - No já se asi rozbrečímRe:  

 To myslíte vážně? :DDD Predátor nemůže být přemnožený, pokud není přemnožená jeho potrava, logicky. Stavy drobné zvěře decimují maximálně myslivci, protože když jich spoustu vystřílí, nemůžou se divit, že jich je na lišky málo. A vzteklina není v ČR oficiálně už od roku 2004. Takže to jsou fakt ty nej argumenty na světě, na to by vám skočilo možná tak děcko v mateřské školce -_-


Nepřihlášený uživatel

#214 Re: Re: No já se asi rozbrečímRe:

2015-04-23 15:32

#213: - Re: No já se asi rozbrečímRe:  

 To by bylo dobré vysvětlit státní veterinární správě, která je pořád zákonem nucená povinně očkovat psy proti vzteklině. Nebo spíše majitelé. Každopádně vzteklina, i když je z civilizace vymýcená, stále je.
S liškami to ale tak docela nesouvisí... týká se to všech savců.

liška

#215 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-04-23 20:28

#211: - Re: Re: Re: Re:  

 Ty tupe, jsem ženská. A nevnucuj mi něco o čem víš úplný hovno. A už vůbec si neber do huby mýho tátu. Jestli to tak je u vás,že si v rodině lžete, neznamená to, že je to tak všude. Tohle je moje poslední reakce na tebe, s takovým omezencem se nemá cenu bavit.  Jo a jedna maličkost. To, že jsi nepřihlášený ještě neznamená, že tě nikdo nemůže identifikovat.


Nepřihlášený uživatel

#216 Re:

2015-04-23 21:55

#6: -  

 noo samozřejmě ten nejtrapnější argument o tom jak nikdo kdo není zeleny kretén v kamizolce  neví jak to chodí, neví nic o zvěři a vůbec netuší jak vy vlastně té přirodě přispíváte a chraníte ji... vím toho o přírodě dost jako třeba to že tady existovala už tísice let před vámi vy čuraci debilní myslivečtí a nepotřebovala žádné zásahy ani regulaci, protože si vždy vytvoří svou přirozenou rovnováhu at už de o horstvo nebo řeku nebo zvířata a rostliny takže váš otřepany argument je hloupý a jen s ním obhajujete svoji debilní touho střílet zvířata a vybíjet si tím nějake svoje mindráky nebo ja nevím co

...

nemesis

#217 Re:

2015-04-24 11:20

#6: -  

 Nene, myslivci jsou hodní páni, co to se zvířaty myslí dobře - stačí pročíst pár diskuzí (každý rok je tam téma norování, liščata): www.myslivecke-forum.cz/index.php?str=vypsanidiskuze&id=1174


Nepřihlášený uživatel

#218 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-04-24 17:11

#215: liška - Re: Re: Re: Re: Re:  

 no teď už je to jasný přece nebude tatínek svoji holčičce říkat krutou pravdu to jí raděj řekne milosrdnou lež.a identifikovat mě může kdo chce protože nikoho nenapadám a neurážím na rozdíl od komentářů zastánců lištiček


Nepřihlášený uživatel

#219 Re: Re:

2015-04-25 07:25

#79: - Re:  

opravdu komentář na úrovni chce někoho poučovat a nemá základní vědomosti pěstují se rostliny žívočichové se vždy chovají a takový blb bude někoho poučovat 


Nepřihlášený uživatel

#220 Re:

2015-04-26 11:57

#9: -  

 Vy jste jak ekoteroristé nerozumíte ničemu ale někdo do těch vaších dutých hlav něco nakukal a vy protestujete.Přírode je mnohem drsnější a my žijeme v ní.Nejvíce škodí lidem různí zastánci čehokoli,kteří jsou obyčejně pomatení.Něco jak islám.


Nepřihlášený uživatel

#221

2015-04-26 17:29

petici podepisuji protože mi lidé jsme omylem přírody,zvířata pokud nejsou v nebezpečí by s námi takhle nezacházeli.Jen pokud jsou v nebezpečí pak se brání ale to je přirozené.Mi lidé mi jsme strašní hovada co dokážem dělat ze zvířaty a ještě se na nich přiživovat.Jsme vážně hnusní zničíme vše na co přídem!!!!!!!!!!Přírodu!i ten jejich domov jim berem a tvářime se jako bychom nic špatného neudělali,měli bychom se stydět!!!!!!!!!!!

arny

#222 Re: Re:

2015-04-26 17:31

#220: - Re:  

 ty jsi islam sám!!!!!!!!!!!!!

arny

#223 Re: Re:

2015-04-26 17:34

#216: - Re:  

souhlasím


Nepřihlášený uživatel

#224

2015-04-26 18:48

Tato petice je skvělá. Konečně se něco dělá pro práva zvířat. Aby nemusela žít jako permanentně štvaní ubožáci.

Nepřihlášený uživatel

#225 Re: Re:

2015-04-26 18:56

#220: - Re:  

 Pisatel tvrdí, že jsme ekoteroristé a že ničemu nerozumíme. Nemá pravdu. Je pouze zahleděný do svého vlastního sobectví arogantního člověčenství. Myslí si že rozumí všemu a s druhými (kteří mají jiný názor) hovoří jako s idioty...a při tom neví NIC..., ale zejména se ani nesnaží něco pochopit. Proč taky? Myslí si, že má JEDINOU PRAVDU.