Americkou armádu na našem území nechceme!

Americkou armádu na našem území nechceme! / Oznámení / Protest před úřadem vlády ČR proti přítomnosti amerických vojáků na území ČR 11.3.2015 od 8,00 hodin / Komentáře

Emička

#26 Protest proti vojenskému cvičení v na ší zemi.

2015-03-10 09:06

Jsem proti účasti ČR.v jakém koli provokativním cvičení i v rámci NATO.Tím dávame na jevo, že jsme poslušni USA. To já nejsem.


Nepřihlášený uživatel

#27

2015-03-10 09:11

Nechci základny na našem územi ani žádná vojenská cvičení v rámci NATO. Chci svobodnou republiku bez vměšováni jiných mocností.Provokaci už po světě nadělali hodně a nechci také za to trpět.
Frantík

#28 Protest proti základnam a vojenskému cvičení v ČR.

2015-03-10 09:13

Nechci základny na našem územi ani žádná vojenská cvičení v rámci NATO. Chci svobodnou republiku bez vměšováni jiných mocností.Provokaci už po světě nadělali hodně a nechci také za to trpět.

Nowak

#29 Re: Protest proti vojenskému cvičení v na ší zemi.

2015-03-10 09:24

#26: Emička - Protest proti vojenskému cvičení v na ší zemi. 

 Emičko, co ti brání se odstěhovat do země vyvolené RF, dříve to obráceně nešlo, využij toho, vyfasuješ krásné dámské válenky, pytel dřeva a krásnou zemljanku. Před 89 to oponentům režimu nebylo umožněno, teď je prosím svobodaaaaaaaaaaaaaaa


Nepřihlášený uživatel

#30 Re:

2015-03-10 10:29

#23: -  

 Tyto dvě petice spolu nesouvisejí. Nejsme autory petice za odvolání prezidenta Zemana. Nemůžeme ji odstranit.


Nepřihlášený uživatel

#31

2015-03-10 10:49

Fandím Vám,škoda,že nebydlím blíže Prahy jinak bychom s manželem přijeli.Držím palce .Zdra
ví Vás Hoferovi z OVA

Nepřihlášený uživatel

#32

2015-03-10 10:59

......souhlasím s petici Iniciativa ne základnám , ale žádné akce se nemohu zůčastnít , protože chodím o d vou holích a to velmi špatně - je mně to líto , ale bohužel..........

Nepřihlášený uživatel

#33

2015-03-10 13:07

Bohužel se nemohu zůčastnit a to ze zdravotních důvodů.

Nepřihlášený uživatel

#34

2015-03-10 13:40

Veškeré současné akce USA a jimi řízených NATO a EU považuji za znovuobnovení studené války a štvaní do války horké, tentokráte 3. světové. Jestřábi v US administrativě, Kongresu a Senátu sledují zájmy svého vojensko-průmyslového komplexu a hazardují ještě víc než svého času Hitler, když spoléhají na to, že Rusko se neodváží použít jaderných zbraní. Necítím se současným Ruskem ohrožen, jeho nynější aktivity jsou legitimní obranou ruského etnika na východní a jižní Ukrajině a na Krymu před genocidou. A protože se necítím nikým (kromě USA a jejich přisluhovačů, jmenovitě Polska, Ukrajiny a pobaltských států) ohrožen, nechci ve své domovině ani US vojenské manévry, ani US vojenské základny.
Milan Svoboda, Praha 3.

Nepřihlášený uživatel

#35

2015-03-10 14:36

To je hezké, ale většina lidí, stejně jako já, bude v práci.
DooD

#36 V 8:00 ráno? to vymyslí s prominutím jen debil.

2015-03-10 16:27

Opravdu o sobě chcete dát vědět? Proč takhle?

Pavel

#37 Re: Protest proti vojenskému cvičení v na ší zemi.

2015-03-10 17:15

#26: Emička - Protest proti vojenskému cvičení v na ší zemi. 

 Souhlasím s Tebou Emičko. Spíš by se mohli váleční štváči vysthěhovat, Dnes již tomu nic nebrání.

Jiří Novotný
Autor této petice

#38 Re:

2015-03-10 19:06

#31: -  

 Děkujeme Hoferovi!

Jiří Novotný
Autor této petice

#39 Re:

2015-03-10 19:07

#32: -  

 Nevadí. Bude tam dost lidí. Přesto Vám děkujeme za podporu! 

Jiří Novotný
Autor této petice

#40 Re:

2015-03-10 19:12

#33: -  

 Nevadí. Děkujeme za podporu!


Nepřihlášený uživatel

#41

2015-03-11 08:15

Nahlížím sem často, ale to oznámení jste dali fakt pozdě. Navíc ve všední den se lidi těžko urvou.

Nepřihlášený uživatel

#42 Re: Re: Protest proti vojenskému cvičení v na ší zemi.

2015-03-11 08:17

#29: Nowak - Re: Protest proti vojenskému cvičení v na ší zemi. 

 Nowaku, proč by to dělala? Narodila se tady. Nevyhazuj, není to tady tvoje.


Nepřihlášený uživatel

#43

2015-03-11 11:46

KdyžKdyř

Nepřihlášený uživatel

#44 Re: Re: Protest proti vojenskému cvičení v na ší zemi.

2015-03-11 11:47

#29: Nowak - Re: Protest proti vojenskému cvičení v na ší zemi. 

 Ty polskej hrdino, to spíš ty se zbal a táhni hailovat za tvým soukmenovcem Tusskem! Jedna hrozba PL okupace Těšínska nám stačila!


Nepřihlášený uživatel

#45 Re: V 8:00 ráno? to vymyslí s prominutím jen debil.

2015-03-11 11:51

#36: DooD - V 8:00 ráno? to vymyslí s prominutím jen debil. 

 OSLE!!!!! Lépe v čas než pozdě! Pozdě pro tebe bude, až polezeš posranej před vojákem RF specnaz a škemrat o ten tvůj podřadnej kejhák!!!!!

el.revize

#46

2015-03-11 18:56

Každá akce je dobrá a nutná. Bez médií a odborů jsou komunikační kanály složité a pomalé, a možnosti lidí omezené. Prosím o info jak vypadala akce, sama jsem z daleka, nemohla jsem jet. A děkuji.

Jiří Novotný
Autor této petice

#47 Re:

2015-03-11 23:57

#46: el.revize -  

 Děkuji za dotaz. Akce se podařila. Odezva byla dobrá. Iniciativa Ne základnám předala na Úřad vlády písemný Protest proti přítomnosti amerických vojsk na území České republiky adresovaný premiéru Bohuslavu Sobotkovi. Určitě to není poslední akce. Tlumočil jsem organizátorům požadavek, aby se další akce konala pokud možno odpoledne nebo o víkendu.


Nepřihlášený uživatel

#48

2015-03-12 08:45

Bylo to moc narychlo a ještě moc brzo ráno. I když chápu, že v Praze to je před začátkem pracovní doby.

Z Chlumce zdraví Marie Křepelová

Nepřihlášený uživatel

#49

2015-03-12 12:49

Na demonstraci se nadostanu, bohužel - je to pro mne dost daleko, všední den, ráno. ***Všechny tzv. demokratické státy západní Evropy a USA si vytvořili svůj ekonomický blahobyt ne základě koloniálního rabování jiných států-ještě v minulém století se k občanům daných zemí chovali jako k otrokům a ze zabraných zemí odvezly a ukradly, co se dalo - přímá forma kolonizace již byla neúnosná,proto dnes používají formy více zastřené, ale ve svém důsledku pro dané státy naprosto stejné-a mezi tyto státy patří i všechny bývalé postkomunistické státy,tedy i my - na prosazování této "politiky" si zřídily NATO,které tyto zájmy prosazuje vojenskou silou - na nic jiného dnes již NATO není - nikdy jsme do něj neměli vsoupit,po 89 drtivá většina občanů chtěla neutralitu a ta jim také byla Havlem a spol přislíbena - sliby se slibují, blázni se radují - amíky v naší vlasti ani náhodou - z Německa se nehli od 45tého roku a nehnou se nikdy-dopadli by jsme stejně.

Nepřihlášený uživatel

#50

2015-03-12 21:03

Již jednou jsem zažila cizí vojska na našem území a to v roce 1968 - nesouhlasila jsem s tím a teď se má tato situace opakovat, ale z opačné strany. Právě proto nesouhlasím se vstupem amerických vojáků, natož amerických vojenských základen na území naší ČR. Nenechme se rozdělit, zůstaňme jednotní a chraňme samostatnost našeho státu! Vlastenci přece ještě nevymřeli! Říkám NE ŽÁDNÝM ZÁKLADNÁM!!! AMICI GO HOME !!