Americkou armádu na našem území nechceme!


Nepřihlášený uživatel

#676

2015-03-05 18:22

Ne cizím armádám.V minulosti nás již přepadly a vzaly si kousek území téměř všechny státy okolo nás.Měli jsme tu fašisty,poté ruskou armádu-vše "dočasně"Nechci další "dočasnou" spřátelenou armádu.Jen naivní člověk si může myslet,že přibližování NATO a armády USA k ruským hranicím může zůstat bez protiopatření z Ruska.Minimálně to zvýší vojenské napětí v Evropě.Stačí potom jeden neuvážený krok z kterékoliv strany a máme v Evropě 3. světovou válku.Stojíte o to ??Já ne.Zdeněk


Nepřihlášený uživatel

#677 Re: Re: Re:

2015-03-05 18:24

#669: - Re: Re:  

 O co ti jde? Sere tě že tu lidi nechtěji další okupanty?? 

Ikdyby to nikdo neřekl , tak lidi chtěji dát na jevo že je to ani nemá napadnout! Takže se uklidni, vypni počítač v kanceláři na BISce a jdi domu. Zejtra to můžeš na poradě vyžvanit, že lidi v ČR nejsou ovce jak jste si mysleli.


Nepřihlášený uživatel

#678

2015-03-05 18:25

Jeden jediný americký voják,oficiálně vpuštěný na naše území dneska, znamená americkou základnu v blízké budoucnosti. Kecy, že to bude jenom cvičení, jsou obyčejná habadůra. Ruské rakety budou namířeny právě na tyto základny.

Jambi

#679 Re:

2015-03-05 18:28

#2: -  

 jste banda idiotů, američani sem jezdí cvičit několikrát do roka a najednou z toho chcete udělat senzaci, jste k smíchu

alanis

#680 Plivněte na ně!

2015-03-05 18:29

Pokud uvidíte amerického vojáka, plivněte mu do tváře. nikdo je tu nezval. Armáda má být na obranu země, ne na agresi.


Nepřihlášený uživatel

#681

2015-03-05 18:33

Nechci žádná cizí vojska na území České republiky.

Nepřihlášený uživatel

#682

2015-03-05 18:33

Americkou armádu na našem území nechceme, ale také žádnou jinou /cizí/. Jinak souhlasíme s jednáním a vystupováním našeho prezidenta, neboť jako jeden z mála hájí zájmy ČR.

Nepřihlášený uživatel

#683 Re:

2015-03-05 18:34

#4: -  

 moje slova


Nepřihlášený uživatel

#684

2015-03-05 18:36

Jsem už dost starý muž,ale jako bývalý odstřelovač paradesantních jednotek ČSLA jsem přísahal jinému státu,než je dnes zlodejsko židobolševická mafie a rozhodnš neodevzdám legálně držené zbraně i kdyby se socbolševická vláda ČR posrala ale já se nepřiposeru před nějakým americkým kašparem. Vím,že bych umřel,ale do pekla si sebou vezmu dost amerických neomarxistických kašparů.

Nepřihlášený uživatel

#685 Re: Re:

2015-03-05 18:37

#670: - Re:  

Jenže vy jste úplně drbnutí. O tom že mají jít vojácí do české republiky se vůbec v tom rozhovoru nezmiňovalo! To jenom ten český vyjebaný bulvár z toho udělal aférku protože Hanychová je v klidu a nemají o čem psát. 


Nepřihlášený uživatel

#686

2015-03-05 18:37

Udělejme všechno proto,aby se k nám nedostali americčtí vojáci a americké základny ! Jinak to odneseme my,nevinní občané a zemře spoustu lidí !

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2015-03-05 18:41



Nepřihlášený uživatel

#688

2015-03-05 18:41

Odmítám stát se obětním beránkem "mocenských zájmů USA"

Nepřihlášený uživatel

#689

2015-03-05 18:44

Proč se tak všichni třepete? Jedná se o země co hraničí s Ruskem. V případě útoku ruska na členy NATO (což jsou mimochodem ty země do kterých mají být vysláni Američtí vojáci navíc ty státy o to samy zažádaly) by byli vojáci zasláni i do ČR a připojili by jsme se do útoku. Jako členové NATO máme povinnost bránit ostatní členy NATO v případě napadení. 


Nepřihlášený uživatel

#690

2015-03-05 18:44

Když se jednalo o "radar" v čechách, tak při besedě v Liberci v Kolloseu jsem řekla panu Klvaňovi,že když vypustí Korejci raketu na Ameriku, tak to budou mít blíž směrem na východ, než to posílat přes Evropu.Ale,že mám spíš dojem, že jim jde o to, že sem ještě nevstoupila bota amerického hocha. A on vyřkl tato slova:" samoszřejmě, že si přejeme, aby sem přišli am.vojáci." Rozhodně si nepřeji, aby se tu roztahovali zase něčí vojska. Lidi, když dojde k další válce, nikdo nezůstane ušetřen, jest-li jsi pán nebo kmán, tak vemte rozum do hrsti a přestaňte dělat, že se vás to netýká. Amerika je na hrnci, nejde jim o "demokracii", jde jim o ropu, nerostné bohatství. Je jim úplně jedno jest-li já nebo vy můžete za hranice "všedních dnů", jde jim o trh, aby mohli vyvážet spotřební zboží, proto se u nás všechno zlikvidovalo.Tak se přestaňte koukat pod nohy, zvedněte hlavu, dívejte se a přemýšlejte. Vám všem pěkný den.Lída

Nepřihlášený uživatel

#691

2015-03-05 18:45

A DOST!!! To se nás politici ani nezeptají, jestli tady chceme cizí armádu?  Vážení, tuto pseudodemokracii jsme  vážně chtěli, když jsme před těmi 25 léty cinkali klíčemi?? Že jsme ty klíče raději nezahodili do kanálu!


Nepřihlášený uživatel

#692

2015-03-05 18:47

USA považuji za agresora.

Nepřihlášený uživatel

#693

2015-03-05 18:47

Za celou historii Čechů na této planetě nás Rusko ani jednou nenapadlo , v 68 nás napadli vojska SSSR, Maďarska, Polska, Německa, std. a to kvůli tomu že se tu hádali čeští komouši mezi sebou o koryta. Zato Poláci nás napadli několikrát, Němci nepočítaně , Maďaři to samé , ale o Rusku fakt nevím, zato vím jak Rusko pomohlo zachránit Evropu  před Turkem, jak se postavilo na stranu Bulharska před Turkem, Jak Zachránilo Evropu před Napoleonem, jak zachránilo Evropu před Nacistickým Německem.

Dále vím, že se Rusko za jeho existenci se snažili dobít a obsadit : Angličani, Francouzy, Turci, Mongolové, Němci, Poláci, Slováci, Rumuni,Italové,Bulhaři, Maďaři, ale i Češi, atd. snad jsem na žádné výtečníky nezapoměl.  Všichni bez rozdílu dostali mezi oči a nebo zdrhali z Ruska že se za nima prášilo.

Nechci patřit mezi tenhle výčet blbců a pomatených států co se snaží Rusko zničit a obsadit dnes politicky a ekonomicky a používají k tomu armády jako součást vyhrožování. 

V současnosti se o to snaží USA  jako největší agresor v  nobodobých dějinách lidstva a přizvali si k tomu svoje podržtažky .a je jim úplně jedno že Rusko je jaderná velmoc. Takže svým konáním hazardují s životy všech lidí na planetě!!!

Mezi tyhle dnešní agresory já patřit nechci! 

 

AMI GO HOME!!!!


Nepřihlášený uživatel

#694 Re: Ellbie

2015-03-05 18:49

#50: andir -  

 Nechápu, jak někdo v dnešní době, kdy si můžeme dohledat na internetu spoustu informací(ne ty, kterým nás krmí naše média)...nechápu, jak někdo může mít takovýto názor!


Nepřihlášený uživatel

#695

2015-03-05 18:49

Žádnou armádu UssA tady nechci! Kam vtrhli tihle okupanti, tak zbyla jen zpustošená země a hromady mrtvol.

Nepřihlášený uživatel

#696 Re:

2015-03-05 18:49

#691: -  

 Co to žvatláte za kraviny? Vůbec není žádné jednání o tom. Řekl to pouze jeden plukovník. A vůbec česka se to nejedná a jedná se to pohraničních státu s Ruskem.  Politici by to neschválili jelikož je většinové zastoupení ČSSD mimochodem to oni překazili výstavbu radaru v Brdech. A jelikož je potřeba nadpolovinu hlasů poslanců apod. neprošlo by to. 


Nepřihlášený uživatel

#697 Re: Ellbie

2015-03-05 18:50

#693: -  

Naprostý souhlas, děkuji Vám.

karel

#698

2015-03-05 18:51

co chceš od sobotky,nechci říci čssd


Nepřihlášený uživatel

#699

2015-03-05 18:52

Dobrý den
na našem území nechci žádnou cizí armádu!!! Ani USA ani RF!!!

Nepřihlášený uživatel

#700 Re:

2015-03-05 18:52

#2: -  

 nepomůžeme si nijak ani peticemi ani ničím jiným, naše drahá vláda to už odklepla - viz dnešní zprávy v TV.