Americkou armádu na našem území nechceme!

antikomár

#326

2015-03-05 12:48

Doufám,že USA rady nějaké symbolické jednotky rozmístí a pár bolšánkům z toho praskne žilka.

To by bylo opravdu super.


Nepřihlášený uživatel

#327

2015-03-05 12:48

Nechceme tady bandu vrahů. Máme vládu vedenou zrádcem vlasti. Rusko ohrožuje koho? Naopak Rusko může zachránit svět před zločinci Euroatlantisty. Pane Sobotko, vy to víte také, ale jde vám jen o vaše dobré koryto a proto jste ochoten zradit nás 10 milionů občanů. Hanba.

Morek

#328 Re: Re: odpověď

2015-03-05 12:50

#283: ahoj - Re: odpověď 

 Je vidět, že dotyčný ještě nevystrčil hlavu se zadních míst, jelikož by nám tu nedělal přednášky o údajné spokojenosti ostatních zemí s USA armádou na jejich území. Již po druhé světové jsme se Američanů nemohli zbavit a ti nám drželi i proti naší vůli naše hranice otevřené. Naši občané se museli koukat na situace, kdy na území ovládaném Američany byli zvýhodňování různí práskači, či sudetští Němci. Naše národní zájmy je vůbec nezajímali, prahli po technologiích a nakradeném majetku po ustupujících Němcích. O těchto postupech existují stále písemné důkazy v archívu, různá hlášení naší vojenské posádky, či různé stížnosti na postup Američanů. Zůstali u nás tak dlouho, dokud si nevyřídili své vlastní zájmy, poté teprve odešli. Nyní k zemím, které jsou šťastné pod okupací USA. Neznám snad zemi, která by se různými způsoby nesnažila zbavit přítomnosti USA armády, už jen kvůli děsné špionáži, kterou jejich stálá přítomnost přináší. Země, které jste zmínil prosazují především americké zájmy, často i na úkor vlastního obyvatelstva ale možná to je tím, že je tak milují, jak jste sám naznačil. Každopádně kdo je znalý, musí říct jen jedno...Děkuji ale nechci, máme svou armádu,která nám na prosazení vlastních národních zájmu plně vyhovuje.


Nepřihlášený uživatel

#329

2015-03-05 12:50

Nenechme se vtáhnout do amerických pletich,není to český zájem...

Nepřihlášený uživatel

#330

2015-03-05 12:51

Ať si zůstanou za oceánem, celý svět chtějí uvést do války

Nepřihlášený uživatel

#331

2015-03-05 12:52

Tyto petice nemají absolutně žádnou vážnost,protože jsou anonymní.Který idiot přišel s tím,že prezident Zeman nehájí zájmy naší republiky?Je to naopak,což se amíkům a jejich poskokům nehodí.Jen debil,nebo velký darebák vám přispěje do vašich kapes.

Nepřihlášený uživatel

#332

2015-03-05 12:54

Nejenom, že tady nechci americké ani jiné vojáky, ale jsem pro referendum, které by rozhodlo a našem vystoupení z NATO.Rovněž odmítám účast našich vojáků kdekoliv v zahraničí.

Nepřihlášený uživatel

#333 Re: Re: stačí přečíst

2015-03-05 12:56


Nepřihlášený uživatel

#334

2015-03-05 12:56

Necítím se ohrožen Ruskem a nechci se podílet na schvalováním vojenských akcí vůči komukoliv tím spíše pro blaho několika zbohatlíků a oligarchů!
jarča

#335 Re:

2015-03-05 12:57

#281: -  

 Souhlas


Nepřihlášený uživatel

#336

2015-03-05 12:58

Současnou zahraniční poltiku USA vnímám jako fašisticko imperialistickou a teroristickou. Kam vstoupí tak umírají lidé. EU a vazalské státy jsou jen jejich protektorátem.

Nepřihlášený uživatel

#337

2015-03-05 12:58

Děkuji za tuto petici. Stačilo mi, když jsme u nás měli "dočasně " umístněna cizí vojska Varšavské smlouvy. Jde jen o to, aby tato petice se neminula účinkem. Naši zaprodaní politici již mnohokrát ignorovali přání lidu a udělali si to, z čeho mají prospěch jen oni sami. Jsou to vlastizrádci. Amíci by nejraději veškeré konflikty přesunuli do Evropy. U nich válka nebyla. A toho se oni bojí!!

Nepřihlášený uživatel

#338 Re:

2015-03-05 12:59

#332: -  

 tohle je tak kratkrozraky az to boli....takze si pockame az problemy budeme mit primo pred dvermi, kdyz se da zabranit tomu, aby k tem dverim vubec nedosli ???

Čech

#339 Můj názor...

2015-03-05 12:59

Atlantic Resolve (Americké odhodlání) je špatný překlad který zkresluje celou představu o této akci. Přece jen v překladu jde o Atlantické Odhodlání...a vzhledem k tomu že jsme členy SeveroAtlantické aliance tak mi tato akce přijde jako celkem logický krok. Nevidím důvod nač ho odsuzovat. Stačí se podívat do minulosti a ne do tak dávné "29. září 1938" kdy jsme spojence potřebovali a žádný nebyl...a byly jsme ve stejné situaci jako je nyní Ukrajina. Myslím že ti co tu nejvíc křičí TI pak budou opět nejvíc křičet až se po Karlovarské kolonádě bude projíždět Putin na tanku...tak přesně pak "VY" se budete nejvíc ptát...kde bylo NATO když jsme ho potřebovali... Nejsem příznivec ani Ruska ani USA. Ale myslím že politikou Appeasementu to všechno kdysi začlo. Přece jen je potřeba se o tuto problematiku víc zajímat a neodrážet se o článek na jednom informačním serveru. Toť můj názor...

ahoj

#340 Re: Re: Re: odpověď

2015-03-05 13:00

#313: Franta z hor - Re: Re: odpověď  Já si na rozdíl od vás myslím a jistě i řada jiných vlivných osobnosí,že hrozba ze strany RF nejen pro ČR,ale i pro evropu globálně je reálná.A je najivní myslet si,že mír je věčný.Já NATU věřím prostě víc,než armádě které velí pan Putin,který vědomě a veřejně lhal o tom,že na Ukrajině nejsou Ruští vojáci. 

 

David

#341 Re:

2015-03-05 13:01

#317: -  

 Až na ty překlepy,nezbývá než souhlasit:-)

A ty jsou určitě z nasr@nosti.Nedivím se,taky su nasr@nej


Nepřihlášený uživatel

#342

2015-03-05 13:02

Pokud by vláda našla tu drzost a dovolila vstoupit armádě USA na území České republiky udělám všechno abych tomu zabránil.K tomu vyzývám všechny poctivé občany toto zemĕ. K zabránění tomuto zločinu by se měl vzbouřít celý národ a vstoupit do generální stávky bez ohledu na zaměstnání a povolání. Celý národ by mne tvrdě vystoupit proti stávkokazům.


Nepřihlášený uživatel

#343

2015-03-05 13:02

Pryč s USA!

Nepřihlášený uživatel

#344

2015-03-05 13:03

Domnívám se, že není v zájmu ČR, aby na našem území pobývala jakákoliv armáda cizího státu! Máme neblahé zkušenosti.

Nepřihlášený uživatel

#345 Re: Já obránce míru

2015-03-05 13:03

#1: -  

 VYSTOUPIT Z NATO . OKAMŽITĚ


Nepřihlášený uživatel

#346

2015-03-05 13:03

už jsme tu měli jednou cizí vojska děkuji už nechci

Nepřihlášený uživatel

#347

2015-03-05 13:05

Zásadně odmítáme - americké zbraně na českém území nechceme. USA se chovají jako celosvětový absolutní vládce, chce rozpoutat třetí světovou válku. Ať si válčí na svém kontinentu, Rusko nikoho neohrožuje. Smůlou Ruska je, že má nerostné bohatství a má desetkrát menší armádu než USA.

Nepřihlášený uživatel

#348

2015-03-05 13:05

Komentář k této sviňárně najdete na mém blogu http://joseforel.blogspot.com v článku Nepřetržité okupace. Na tomto blogu souhlasím s umístěním této petice zadarmo.

Nepřihlášený uživatel

#349

2015-03-05 13:06

Nechci tu okupanty!!!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#350 Re:

2015-03-05 13:06

#37: -  vaše tvrzení svědčí o vašem zdravotním stavu ,jste zřejmně duševně nemocen-