Americkou armádu na našem území nechceme!


Nepřihlášený uživatel

#1851

2015-03-09 12:01

Ačkoliv media tvrdí, že tu US armáda nakonec nebude, nevěřil bych tomu a preventivně petici dále podepisoval, kdo ví, třeba se to bude za půl roku hodit :)
Pavel

#1852 Re: Proč?

2015-03-09 12:16

#17: Franta z hor - Proč? 

 Má řeč. Media mají velmi výrazný podíl na všech nešvarech v této společnosti.

Piešťan

#1853 Re: Souhlasím s rozmístěním vojsk NATO na našem území

2015-03-09 12:25

#1845: Richard Faun - Souhlasím s rozmístěním vojsk NATO na našem území 

 Váš názor, na který máte nárok, nepovažuji za šťastný. NATO se v posledním desetiletí profilovalo jako US Army s vazalskými nosiči vody. Prostřednictvím NATO usa zruinovaly sérii fungujících států pod vylhanými záminkami. S takou morálkou odmítám souhlasit. * Měl bych na Vás dotaz: V případě referenda, přijal byste jeho výsledek? Děkuji za odpověď.

Ing. Ivo Piešťan

max

#1854 Max

2015-03-09 13:40

Pro nektery chudaky, co nikdy nebyli v USA a jsou chytry jak radio- prectete si nasledujici clanek.

Druhý dodatek Ústavy Spojených států amerických

Druhý dodatek je nejkratším a také nejsrozumitelnějším dodatkem ústavy Spojených států. Říká že lidé mají právo vlastnit zbraně a vytvářet milice. Toto právo nesmí být omezováno na státní ani federální úrovni. Byl sepsán, aby v případě, že by nastoupila tyranská vláda, která by se pokusila omezovat základní práva lidu a kterou by se nepodařilo odvolat skrze politický proces, ji mohli občané svrhnout za použití zbraní. Zbraně v rukou spořádaných občanů současně slouží jako jakási protiváha státní a federální ozbrojené moci.

Takovy zakon v uzasnem Rusku a nikde u nedrtalcu z vychodu nenajdete co? Proc asi.? :-D

PROBUD SE PRECE USA do CR nepatří!!!!

#1855 USA tu nema co delat!!!

2015-03-09 13:58

VSE DAVA SMYSL!!!!!

USA PROSTE DO ČR NEPATRI!!!!!VZDYT to maj napsane na hlavach ze sou to teroriste AT SE STARAJ O SVOJI ZEM A JINE AT NECHAJ BEJT schovavaj se za Islam kterej VYPROVOKOVALI!!!!me bylo divne ze hned Islamizace postoupila do jedne zeme a hned tam daly NWO dost divny no O NWO a RFID cipy STOJI PRECE USA to dava smysl vse a media mlci SOUHLASIM S KOMENTAREM #1790 a pokut nase media a politka nas nebude respektovat tak prestavam pracovat pro tenhle stat STAVKA!!!!!

(#1790NECHCI TU TERORISTY USA)

jagr

#1856 jagr

2015-03-09 14:11

Zajimave je ze krom CR a SR. Vetsina okolnich statu by zakladnu USA uvitala. Jestli to neni nahodou tim nejvetsim poctem ruskych agentu zde.  A mistni 5 kolone. :-D? V Nemeckou jsou jich desitky tisic a neslysel jsem ze by lezli nemcum do politikareni a nebo ze by si normalni nemecky obcan na neco stezoval. A to ze s Ruskem kamaradi jen chudsi staty nez je ono samo to bude asi taky nahoda co.? Rusko jen dnes uplne k hovnu a nema co nabidnout, krome pohanky a samohonky. Vypity mozky se zigulikama opravdu raj na zemi. Zeptejte se dnesni mladeze, proc je laka zit v dreamlandu(Rusku).? A proc lidi ze zapadu hojne utikaji za skvelym zivotem do ruska.? :-DD


Nepřihlášený uživatel

#1857

2015-03-09 14:12

Nechceme tu Piraty z Karibiku
STOP USA ARMY V CR teroristy nechcem

#1858 Re: Max

2015-03-09 14:17

#1854: max - Max 

myslis ze to USA respektuje zatim jen vidim jak zabiji sve lidi a porusuje zakony hmmm a proc teda v mediach neukazali jak zabili matku s deckem jen tak kdyz projizdela autem hmm taky divny co a nebo ze v Rusku byly Majdanske Sv... s USA to taky media neukazala ze Rusko nechtelo pristoupit na smlouvu tak Teroriste USA udelaly Majdan tak jak na naseho PREZIDENTA Zemana taky v tom jelo USA a Agenda  PROSTE PORUSUJOU PRAVA LIDI A SVOBODU LIDI 

se podivej na video ktere media cenzurujou kdyz ho das nekde ke clanku-http://www.youtube.com/watch?v=5lin3lDertg

a tady-http://www.youtube.com/watch?v=TLG2Bo_zb5w

 


Nepřihlášený uživatel

#1859

2015-03-09 14:23

rakovinu ve forme americkeho vojska na našem uzemí určitě nechci,ale co na to naš ministr valky,pan Stropnicky

Nepřihlášený uživatel

#1860

2015-03-09 14:26

bez komentáře
max

#1861 Re: Re: Max

2015-03-09 14:41

#1858: STOP USA ARMY V CR teroristy nechcem - Re: Max 

 V USA zije 300 milionu lidi. Kazdej den tam umrou desitky lidi na X veci. Myslis zabijeji vlastni lidi.? policajti obcas nekoho odprasnkou to je fakt, ale je to jejich prace. Navic v USA je paradoxne na to jak jsou vyzbrojeni obcani umira statisticky strelnou zbrani uplne minimum lidi. To vic lidi umre na chripku nebo ze spadnou ze schodu. V USA jsem byl a muzu ti rict ze tak 50% cernoskych obcanu a mozna i vice se chova, jak cikani u nas. Znaj svoje prava ale ne sve povinnnosti a kdyz se jim neco stane tak rvou nejvice. Majdan.? pokud se nepletu tak na jednani s P.Janukovicem nebyl pritomen americky zastupce. A pokud jste pouzil oci a  videl jste, co ten smejd nakradl (sidlo, sbirka aut a obrazu, vsechno ve zlate)- urcite vsechno ciste a nic neukradl a neobohatil se.?:DD. Co se tyka pana Zemana- ne meho prezidneta, ale vaseho. V kavarne coz v mediich jste jiste videl pred volbou prezidenta se sesel s Klausem a zadal o podporu, ta byla poskytnuta. A co se nestalo? Klausova ackoli nebyla nikdo diplomatka, tak ji jmenoval velvyslankynii na Slovensku (ruka ruku mije). Pote ostuda s klenoty ´ozralej jako prase´, hlasky jako kunda a tak to uz je normalni. Z Ciny neleti statnim letadly a soukromym letadlem pana Kellnera podpora jeho zajmu. V bezpecnostni otazce: radsi veri ruskemu ministrovi, nez vsem statum evropske unie dohromady- Dalsi ostuda. Vlastne je to ostuda kam se podivate. Nastesti prezident CR ma ve svete skoro nulovou vahu, tak ho muzou ostatni statnici Ignorovat.!!! Takze za vsechny utoky na sebe si muze uplne sam. :-)


Nepřihlášený uživatel

#1862 Re: Re: NECHCI TU TERORISTY USA

2015-03-09 14:44

#1796: - Re: NECHCI TU TERORISTY USA 

 Není důležite, jak napsáno, ale co napsáno!


Nepřihlášený uživatel

#1863 Re: jagr

2015-03-09 15:04

#1856: jagr - jagr 

 Ano pane Jágr, považuji se za ruského agenta a  za ruskou pátou kolonu a vůbec se za to nestydím.


Nepřihlášený uživatel

#1864 Re: Re: Re: Max

2015-03-09 15:11

#1861: max - Re: Re: Max 

 Zdravím Vás! V něčem máte pravdu, ale nic není černobílé! Já tu USA army opravdu nechci! Mám projeté USA, mám projeté Rusko a musím říci, že v každé zemi jsou krásné věci a normální lidé! Rozdíl je v tom, že v RF 80% lidí stojí za vládní politikou, ale v USA ta podpora ze strany občanů zdaleka taková není! Já nechápal jak moc je v USA myšlení o projev občanů neustále hlídán policejní nadvládou. Neříkám, že tomu tak není v RF, ale v takové míře jako v USA opravdu ne! Víte RF udělala v posledních letech opravdu podstatně více pro rozvoj demokracie než kdokoliv druhý. V RF není žádný kom., ani soc., naopak je tam tvrdý konkurenční boj v ekonom., oblasti! Myslím, že naše názory jsou věcí osobního poznání můj i Váš!

USA JE POHROMA PRO CR

#1865 USA V CR NECHCU

2015-03-09 15:19

SOUHLAS s KOMENTAŘEM

#1546 STOP USA ARMY v CR STOP USA TERORIS VE SVETE STOP MANIPULACE LIDI MEDII A VLADOU

Tenhle komentar podle toho co tam vše stojí a plus ten obrázek THE ELITE NETWORK pod jeho vyjadřením má hlavu a patu JE ČAS SE ZAMYSLET LIDI A PROBUDIT


Nepřihlášený uživatel

#1866 Re: jagr

2015-03-09 15:21

#1856: jagr - ja


Nepřihlášený uživatel

#1867 Re: jagr

2015-03-09 15:30

#1856: jagr - jagr 

 Pane JÁGR! Můj syn žije v RF, ve městě OMSK, má krásnou ženu a dvě děti! Do ČR se vrátit nechce i když má Prahu rád! Nevím a neptal jsem se ho, ale mám za to, že i hňupové, vašeho myšlení na tom mají zásluhu. Krásný den pane JÁGR!

jagr

#1868 jagr

2015-03-09 15:37

Proti Rusku osobne nic nemam, ale Vadi mi kdyz nekdo dela 5. kolonu zde v nasi vlasti Rusku nebo kolonu jakemukoliv cizimu statu!!! Ale jsme v NATO a v EU a podle toho bycho se meli chovat!!


Nepřihlášený uživatel

#1869

2015-03-09 15:42

Už jsme tady měli ruskou armádu, další nechceme! Poznámka k petici na odvolání prezidenta M.Zemana. Neblbněte. Je to jeden z mála, který zde Američany nechce. Odvolejte ho a budeme tak opravdu brzy zatáhnuti do války !!!!!

Nepřihlášený uživatel

#1870

2015-03-09 15:47

Američany v ČR nechceme, válčili kdam přišli, již se najde na světě stát, kde by neválčili a vevraždili

Nepřihlášený uživatel

#1871 Re: jagr

2015-03-09 15:53

#1856: jagr - jagr 

 Tak si je Jágře vemte třeba za klobouk, ale my je tady nechceme a  ani Vás , zůstaňte raději tam

i s nimi. Školu jste můsel dělat tady. Co? Tam by jste neprošel, viděli jsme kolik toho tam máte. Nic moc.


Nepřihlášený uživatel

#1872

2015-03-09 15:55

Odmítám cizí vojska v ČR.

Nepřihlášený uživatel

#1873

2015-03-09 15:58

V roce 1999 jsem projel velkou část USA.Tak namyšlené,tlusté a smradlavé lidi, jinde na světě nejsou.Před chvílkou jsem sledoval program na ČT 24,
kde vychvalovaly letecký útok na Tokyo provedený NAPALMEM.Zemřelo tam asi 100 000 lidí.Byl tam takovvý žár ,že se lidi vypařovali.USA po druhé světové válce začaly nejmíň 20 válek.
Jan františek

#1874 Re: Souhlasím s rozmístěním vojsk NATO na našem území

2015-03-09 16:44

#1845: Richard Faun - Souhlasím s rozmístěním vojsk NATO na našem území 

 Až budeš chcípad demente v rozbombardovaném domě s kusy těl svých bližních , bude pozdě myslet.  Jan František . Humanista . Ostrava


Nepřihlášený uživatel

#1875 Protest proti US vojskům v ČR dne 11.3.2015 od 8:00

2015-03-09 16:45