Americkou armádu na našem území nechceme!


Nepřihlášený uživatel

#1551

2015-03-07 13:36

Ať vojáci USA zůstanou doma a neotravují u nás
STOP USA V CR nechcem

#1552 Re: sak souhlasim s tebou

2015-03-07 13:43

#1532: Suva -  

 uplne s tebou souhlasim 

PRECTI SI TOHLE

chci jen uvect na pravou miru to ze USA sou teroristi spolceni s 3 řiši ktera ma za ukol Ocipovat lidi a tim je ovladat jejich mysl proto rikam ze USA do CR nepatri spousta lidi me da za pravdu to co se tu deje neni normalne aji to jak si sundaly v 11.záři ty Věže v zadnem prida nam nemaj pravo diktovat co muzem a co ne a plus ze si hraje OBAMA na zdravotnika aby knam zatahnul TOTALITU a FASIZMUS to uz je moc nechcem RFID Cipy co ovladaj mysl lidske rasy to jeho zvane propaganske jako Zdravotnicke pece o lidi ze zavede vsude CIPY je MANIPULACE a podvedomni KLAM Nenechme Cipovat nase DETI a hlavne NAS Cip vydava Elektrody ktere stimulujou mysl cloveka a da se s nim manipulovat a plus nebude mit zadne soukromi Rad bych uvedl ze NESMIME CR k takovim krokum nahnat CESKY STAT je nase ZEM a nesmime dopustit aby tu USA delala co si CHCE !!!!lidi my mame tu moc vse zastavit jen se PROBUDIT a rict si konec pohar pretekl nenecham sve deti a deti mich deti aby zily ve okupaci a FASIZMU Vlady porusuji nase prava a nesmime jim to dovolit my CESI pracujeme a tvrde dreme a oni nas takhle sproste manipuluji MEDIAMA A POLITICKYM KLAMEM to sami vidite na CT1 CT24 a dalsich TV kanalech PRIMA,NOVA,PRIMA COOL cpou nam sestrihane zpravy a zmanipulovane videa kde to jsme se zakonu mame pravo odvolat vladu ze neplni to co lide nechcou a plus to ze nam nejsou davana pravdive ZPRAVY TV mame pravo odvolat vladu a media ze neplni co maji a porusuji nasi svobodu!!!!!Ja jako obcan CR citim tu totalitu a je mne zle tak jak pri par Demostraci CR kde tajni Agenti vnucovaly lidem jak je USA takova ci makova tomu se rika MANIPULACE mluvili v sifrach aby to nebylo poznat ze sou pri vlade!!!!A pritom sou to ucasnici MAJDANU proti CR nenechme aby nas takhle vlada podvadela na Demostraci proti NATO po dnu 20.9.2014 ty jine dny uz to vzali do ruk Agenti Vlady a manipulovali lidi co chcou u nas zavest FASIZMUS A TOTALITU Tak proto ty agenti v cepkach a oblecich mluvili ve prospech USA ze nemaj jidlo atd to je lez maj geneticky upravene potraviny a masa v USA to tu taky nesmime dopustit !!!!aby jsme mely tu geneticky upravene ovoce a maso a zeleninu STOP!!!!NEJSEM PROTO ABY USA ROZSIROVALA SVE ARMADY PO CR A PLUS K NAM ZAVADELA JINE ZDRAVOTNI PRAKTIKY JAKO RFID CIPY!!!!!STOP STOP USA TERORISTUM STOP tehle Alianci co chce zavect vse co HITTLER nezavedl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PROSIM ZBUNDTE SE PROBUD TE SE !!!!!!!!!!!!!!!!!!! a plus mite viru jde jim o zniceni viry k bohu SATANISTUM USA proto boj s Irakem a Islam je podvedenim Bileho domu ZBUDTE SE PROBERTE SE 

 


Nepřihlášený uživatel

#1553

2015-03-07 13:48

7. březen 2015
Jsem pamětníkem vstupu armád paktu Varšavské smlouvy 21. srpna 1968 do naší vlasti a následného dočasného pobytu sovětských vojáků na územi ČSSR.
Netrvalo to dlouho a odešli, opravdu tady byli dočasně.
Od té doby v naší vlasti žádné cizí vojáky nechci,
ani americké, ani ruské, ani německé či jakékoli jiné.
Toť vše.
Hugo
Kostelec nad Černými lesy
United

#1554

2015-03-07 13:50

To co provádí americká administrativa a armáda ve světě nemá obdoby.Ani se nedivím,že jim spadly ty dva paneláky.Arogantní američané by potřebovali zažít na vlastní kůži co to je bombardovaní měst a boj v něm.Zastrašování,vydíraní a na konec bombardování jsou jejich metody práce!AMI GO HOME!!! 

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2015-03-07 14:08


STOP USA V CR nechcem

#1556 Re: Re: nesmime dopustit aby tu bylo NWO

2015-03-07 14:10

#14: - Re:  

 Ja ti to reknu proc protoze nedelate natlak na ne tim padem si delaj co chcou proto chcou do nas pichat vakciny co zabiji male deti v USA vakcina H1N1 oni ti pichnou vir a nezajima je jaky mas zdravotni problemy proste nezajem ze umres na to je prokazano ze Vakciny sou tu jen aby spolecnosti mely vic penez a plus vyhubilo veci mnostvi populace to je REALITA a nefungujou

najdi si na netu TOHLE

(THE ELITE NETWORK) a (NWO) to najdes na youtube (NWO)

sam uvidis co je tu a nesmime to dopustit 

 


Nepřihlášený uživatel

#1557

2015-03-07 14:19

Nechte nás žít bez strachu z války,každý národ ať si dělá pořádek ve své zemi!!!!!!!!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#1558

2015-03-07 14:21

Nechci americany na nasem uzemi, staci mi co nadeli nestesti vsude ve svete a to jim nestaci a pokracuji ve svem zlu dale.
PODPORA Z SK

#1559 výpalné

2015-03-07 14:49

Mohol by mi niekto vysvetliť, kto a akým spôsobom riadi a financuje štvavú propagandu v slovenských a českých médiách? ČT už prekročila všetky etické hranice. Držím palce v kampani za odvolanie jej vedenia a zrušenie konces. poplatkov za týchto okolností, keď verejnoprávne médiá vyvíjajú protištátnu činnosť a ohrozujú budúcnosť vlastného národa. 

Platiť výpalné vojnovým štváčom a karieristom, kolaborujúcim s cudzou mocou?

https://stiznost.wordpress.com

 

STOP USA V CR nechcem ani RFID CIPY

#1560 Re: Re: Re: opravavim te j muzu predem diky

2015-03-07 14:52

#1527: - Re: Re:  

 Tak ČSSD-TOP09-ODS tyhle strany chcou zavect fasizmus od USA do CR mezinima sou aji agenti jako Sobotka,Karel a dalsi Karel pracuje pro 3 řiši tak zvanou ILUMINATI satanistickou cirkev ktera chce v CR zavect RFID Cipy a hlavne nas vakcinovat USA vakcinama ktere zabiji deti v cizich zemich a dospele 

jeste uvedu ze sem REDAKTOR a reknu to tak ze RFID Cipy jak OBAMA rekl ze mu jde o Zdravotni stav vsech Obcanu je KLAM a MANIPULATIVNI lez aby lidi uverili tomu ze vazne chcou pro ne to nejlepsi 

Cipy maji slouzit k tomu ze budou ovladat lidi a spehovat tak zvany RFID cip ktery v SK maji zvirata tim se podepsali na SMRT ze maj tu znacku a nemusime dopustit aby LIDE v CR mely RFID CIP co vydava elektrodove impulze na ovladani mysli a podvedomi cloveka a tak jak OBAMA dela pokusi na USA OBCANECH v Novem MEXICU DULCE BASS s tim Kennedy nesouhlasil tak ho ZABILI Globalne skupiny mezi ne patri aji OBAMA do GLOBALNICH ELIT tak zvane (THE ELITE NETWORK) to najdes na netu chcou zavadet tu NWO jak jim to proslo u par STATU ktere nemaj zadne pravo a svobodu a zadny nazor tyhle lide Ocipovani ve prospech NWO co tu chcou zavect ze vyvolaj Globalni Hibrid valku je ze pak staty donuti k NWO KLAMU tak jak to chtel HITTLER jen uvedu na pravou miru lidi CESKE REPUBLIKY hledejte pravdu zjistujte pravdu neverte MEDIAM A POLITIKUM ja vam to rikam z duvodu ze nechci aby lide byli v koncetracnich taborech a bez prava a svobody na lidsky zivot!!!!!chci SVOBODNY SVET plny lasky stesti radosti uz me nebavilo se na to divat jak vas manipulujou jak TV tak POLITIKA  timhle to ukoncuji a rikam vam

PROBUDTE SE ZPAMATUJTE SE A VYVYJEJTE NATLAK JE TO NASE ZEM !!!!!!!!

A hlavne verte v boha oto se OBAMA Snazi znicit viru spolupracuje s Islamem!!!!!


Nepřihlášený uživatel

#1561

2015-03-07 15:00

Americkou armádu nechci doma ani v Evropě.Naše armáda by neměla být součástí NATO, které již neslouží k naší obraně,ale slouží zájmům USA. Je útočná organizace.

Nepřihlášený uživatel

#1562

2015-03-07 15:05

Odmítám co nejrozuletněji jake-koliv vojsko na mém územi včetně tzv.poradců a především Američanů

Nepřihlášený uživatel

#1563

2015-03-07 15:11

Jak mám ještě svůj podpis potvrdit? Sdělujete mně, že můj podpis byl potvrzen což je v pořádku a v emailu po mně chcete další potvrzení.Tomu nerozumím. Pošlete návod, kam mám kliknout, aby to byl tutáč, že ty Amíky tady nechci zrovna tak jako jsem nechtěla Rusáky. Ing. Buchalová
STOP USA V CR

#1564 Re: klikni na to v emailu tim to potvrdis

2015-03-07 15:17

#1563: -  

  klikni na to v emailu tim to potvrdis ten odkaz v emailu ten tvuj podpis :)

Mirek

#1565 Re: Re: Re: Re: Re: odpověď

2015-03-07 15:19

#1485: Tojsujá - Re: Re: Re: Re: odpověď 

 no nevim jak by to bylo s tim vysetrenim, ale faktem je to, ze toho pilota soudil soud v USA ....tedy:

Ashby pilotoval americký vojenský letoun, který přeťal loni v únoru při cvičném letu lano kabinové lanovky v alpském středisku Cavalese. Další šok veřejnosti pak způsobil v dubnu rozsudek amerického vojenského soudu, který osvobodil pilota letounu ve smyslu obžaloby, jež ho vinila z dvacetinásobného usmrcení z nedbalosti.

... ja vas k lekari s hlavou neposlu, ale zkuste si veci napred overit nezli neco podobneho napisete - dekuji!


Nepřihlášený uživatel

#1566

2015-03-07 15:21

Nejen že tady u nás doma nechci žádná cizí vojska,také odmítám nový branný zákon,podle něhož by mne mohli povolat do války za zájmy USA,protože NATO není nic jiného než spolek banditů prosazujících americké zájmy po světě bez ohledu na názor místních obyvatel.Nikdo se mě neptal jestli chci do NATO,řekl bych že ne. A nehodlám za žádných okolností vstoupit do ŽÁDNÉ armády NATO.tedy ani do AČR!

Nepřihlášený uživatel

#1567 Re:

2015-03-07 15:24

#1562: -  

 Na tvojí zahrádce nikdo nebuduje voj. základnu

Mirek

#1568 projev prezidenta Obamy k obcanum USA

2015-03-07 15:28

V tradičním sobotním provolání k Američanům prezident USA zase mluvil o „ruské agresi“, proti níž hodlá spojit celý svět. Obama zdůraznil, že USA jsou „na správné straně dějin“, a tedy se musejí na tuto stranu postavit i všichni ostatní

 

z cehož vyplývá, že demkoracie ala USA je ve slovech  MUSÍTE,   potože oni jediní jsou na tom spravném místě a mají jediní ty správné názory a vždy pravdu - ostatní, kteří se nepřidají se stávají jejich nepřáteli!  Asi tak nějak!  Tak si to pořádně rozmyslete jak odpovíte, závisí na tom vaše budoucnost!

Nevím proč mi v hlavě vyskočilo ono okřídlené -- Se Sovětským svazem na věčné časy a nikdy jinak....

vážně smutné divadlo .. o to smutnější, že naši politici jen ohnou hřbety a budou kývat a kývat a kývat....


Nepřihlášený uživatel

#1569

2015-03-07 15:29

Kam vstoupí američani, tráva neroste. Mají dost problémů doma.
STOP USA V CR nechte CR žit!!!

#1570 Re: projev prezidenta Obamy k obcanum USA dobra MANIPULACE

2015-03-07 15:42

#1568: Mirek - projev prezidenta Obamy k obcanum USA 

Sestrihana Manipulace  Promin hele podivej se na THE ELITTE NETWORK a na NWO a mozna ti to otevre oci USA je nejveci teroristicka aliance 


Nepřihlášený uživatel

#1571

2015-03-07 16:14

Pamatujete si , jak byl osvobozen Irák? Prý, že mají jaderné zbraně. Žádné se nenašly? Nevadí, zůstaneme. 

Vybrat přezdívku

#1572 Předmět

2015-03-07 16:52

Tady je odpoved kdo je agresor a kdo se brani . file://localhost/Users/jirivecernik/Desktop/www.youtube.com:watch%3Fv=BiPJef-9gXI.webloc


Nepřihlášený uživatel

#1573

2015-03-07 16:54

Dobrý den ,už jsem se jednou vyjádřila k jednomu článku,že nechci v naší zemi žádná cizí vojska,ať jsou odkudkoliv.
STOP USAsionizmu a NATOfašizmu.!! Pepi
Nepřihlášený uživatel

#1574

2015-03-07 17:01

Od doby RakouskaUherska, kdy můj děda musel válčit s J.Haškem a jeho J.ŠVEJKEM...
"Za císaře pána a jeho ródinu" jsem PROTI všem okupantům na ČSR území..!!

= Proti Fašistům, Nacistům, SS, i Vermachtu,
= proti "Přátekskej návstěvě v r.1968"
i PROTI OKUPACI EU i ČR:.. USA-sionisty a NATO-fašisty.!!
--------------------------------------------------------------------------------
___"SVĚTU MÍR"..!! ___ ŠMEJDŮM VZDOR.!!
CHCI....NEUTRALITU celé ČR, EU  ... a také celé EVROPY pro slušné LIDI.!!
================================================================


Nepřihlášený uživatel

#1575

2015-03-07 17:09

Už to tady jednou dočasně bylo! Nikoho tady nepotřebujeme!