Petice proti přijetí uprchlíků ze Sýrie


Nepřihlášený uživatel

#376

2015-09-20 10:10

Obamova administrativa prohrává Rusku v řešení syrské otázky, píše americký list The Washington Post.

List podotýká, že prezident Obama a jeho zahraničněpolitický tým se dostali znovu do slepé uličky. Zatímco Putin ve svém projevu příští týden v OSN určitě navrhne, aby se Rusko stalo hlavním členem nové koalice v boji s Islámským státem, Potěmkinova válka Obamy (za účasti chimérických místních vojsk, na jejichž přípravu bylo vynaloženo 500 milionů USD, aby z toho bylo v konečném důsledku pět bojovníků, a s netečnou leteckou kampaní) nepřináší žádné výsledky, píše WP.

Putin jedná najisto a má cíl: podpořit důležitého a dávného arabského spojence Ruska. Kerrymu a Obamovi nezbývá nic než se tomu neustále divit, protože „nemohou pochopit ty rázné chlapy z Kremlu".


Více: http://cz.sputniknews.com/politika/20150919/1176297.html#ixzz3mGvvhjMX


Nepřihlášený uživatel

#377

2015-09-20 12:16

ČR a Evropa pod Islámskou hrozbou! Uprchlíci a imigranti nesou zkázu!

VICE TU-ČR a Evropa pod Islámskou hrozbou! Uprchlíci a imigranti nesou zkázu


Nepřihlášený uživatel

#378 Re:

2015-09-20 18:57

#372: -  

 OSN? Ta ať se jde bodnout! Kde byla, když teroristé vystříleli Charlie Hebdo? Kde byla, když imigranti týden rabovali francouzské, ale i britské či švédské ulice? Jak se vyjádřila k teroru, který páchají opičáci v jižní Itálii, kozomrdi na Kosu nebo Lesbosu? Nijak? Tak ať teď ty mrdky drží hubu a krok!!


Nepřihlášený uživatel

#379 Re:

2015-09-20 18:59

#335: Martin Pospíšil -  

 Je to tak, do posledního puntíku. Já nevidím důvod pomáhat lidem, kteří opovrhují naší kulturou, kteří zde šíří to, před čím sami utíkají, kteří necítí žádný vztah k naší kultuře. Soucítím s utlačovanými komunitami křesťanů, Kurdů, židů, hinduistů, atheistů, i muslimských sekularistů a dalších v muslimských zemích, ale rozhodně ne s lidmi, kteří v azylácích slibují, že až jich bude víc, podřežou nám krky a za pokřiku alahu akbar roztahují muslimské vlajky. Tihle si žádnou pomoc nezaslouží!!


Nepřihlášený uživatel

#380 Re:

2015-09-21 11:33

#6: -   Perfektně a výstižně podané vysvětlení.Podepsal jsem před několika dny také,protože si myslím totéž.Děkuji za projevené vlastenectví,odvahu a hrdost.

 

Nekorektně

#381 Saudský princ přislíbil 32 miliard dolarů do islamizace USA

2015-09-21 12:29

    Saudský princ Alwaleed bin Talal přislíbil investovat 32 miliard dolarů do islamizace Ameriky. Saudové již do islamizace Ameriky investovali miliardy. Doposud financovali výstavbu 80% mešit v Americe, sponzorují většinu islámských skupin snažících se implementovat do americké společnosti islámské právo šaría.  

    Alwaleed  říká, že jeho nadace se bude podobat nadaci Billa a Melindy Gates. Má to jeden háček. Jeho dobročinná práce bude podporovat pochopení mezi americkou kulturou a islámem, což znamená propagaci saudské verze islámu a cenzuru jakékoli kritiky islámu.

    Publikované zprávy a knihy už ukazují, že Alwaleed přislíbil miliony radikálním muslimským skupinám napojených na Muslim Brotherhood, které mají tajný plán islamizace Ameriky včetně a zavedení islámského práva šária. Tyto džihádistiské skupiny se nyní mohou spolehnout na téměř nevyčerpatelné sumy peněz.

    Alwaleed má rozsáhlé vazby na Muslim Brotherhood, například Tariq Al-Suwaidan, obecně známý jako lídr Muslim Brotherhood v Kuvajtu, je  ředitelem jeho islámské naboženské radiostanice Al Risala.

    Alwaleed se objevil v tisku v souvislosti s událostmi 9/11, kdy daroval 10 milionů fondu World Trade Center, aby si následně nechal tyto peníze od tehdejšího starosty New Yorku Rudy Giulianiho vrátit. Poté, co daroval peníze, vydal tiskové prohlášení, ve kterém vinní USA z toho, že jsou příčinnou teroristiského útoku, neboť podporují Izrael a palestinští bratři jsou zabíjeni Izraelci.

    Podle Clarion Project, následující rok věnoval neuvěřitelných 27 milionů televiznímu pořadu, který podporoval násilné palestinské povstalce proti Izraeli.

     V roce 2002 daroval 500 000 dolarů washingtonské radě zabývající se islamsko-americkými vztahy  (Council on American-Islamic Relations), o které fererální úřady ví, že je napojena Muslim Brotherhood a Hamas.

    Navíc v roce 2005 utratil 40 milionů dolarů za účelem rozšíření islámských studií islámu na amerických univerzitách – 20 milionů pro Harvard, 20 milionů pro Georgetown Univerzitu.

    Navzdory podlézavému tónů medií, Alwaleedovi dobročinné sliby nejsou  vůbec důvod k oslavě, ale k polpachu. Jeho miliony budou financovat islámské nátlakové skupiny,  jejichž smyslem existence je nutit civilizovaný západ, aby umožnil no-go zóny, šaría soudy a zákony o rouhání. 


Nepřihlášený uživatel

#382 V SK V GABČIKOVE BUDOU MIGRANTI VLADA IGNOROVALA PROSTESTY OHROZUJE VLASTNI LID

2015-09-21 14:33

Gabčíkovo – O nás bez nás

Táto správa je určená pre všetkých mierumilovných a zákon dodržujúcich občanov SR, ktorí našu vlasť nechcú zapredať záujmom lúzy vládnucej EÚ, lúzy v štátoch EÚ a jej platenými spolupracovníkmi v Slovenskej republike. Táto správa je tak isto určená aj občanom Českej republiky, ktorých tieto udalosti nedajbože ešte len čakajú.

V štvrtok k nám do Gabčíkova bolo dopravených prvých 24 utečencov (údajne zo Sýrie), ktorí tu vraj majú byť do času, pokiaľ im budú nevybavené doklady, aby sa mohli asimilovať buď v Rakúsku, resp. v nejakom inom štáte EÚ. Sú to muži vo veku od 20 do 45 rokov, odhadom. Žiadne ženy ani deti tu nie sú. Koľko ich ušlo z autobusu, ktorý dopravoval utečencov z Rakúska do Gabčíkova, o tom verejnoprávne médiá mlčia (bola ich asi polovica). Pozrite si youtube.com, tam je o tom podrobná správa. Dnes počúvame a vidíme, že ďalšia várka utečencov je na ceste [1].

VICE TU-Gabčíkovo – O nás bez nás


Nepřihlášený uživatel

#383

2015-09-21 16:00

MEDIA ZAS NAM NEUKAZALA ZAS NAM UTAJILA CO SE DEJE NA SLOVENKSU 

VICE TU-ĽS NAŠE SLOVENSKO - Gabčíkovo 19.9.2015


Nepřihlášený uživatel

#384

2015-09-22 13:41

Dohodnou se ministři vnitra EU o kvótách nebo rozhodnutí opět odloží?

Jeho přijetí je prostě nezbytné, času není nazbyt! Toto mimořádné zasedání ministrů vnitra Evropské unie je velice vhodným okamžikem pro to, aby se konečně rozhodli, jak dál postupovat. Co je to konec konců takových 120 tisíc uprchlíků? Dokonce i v tom případě, že přijde další milion nebo dva lidí prchajících před občanskou válkou v Sýrii a z iráckých území, kde působí ISIL, podle mne je Evropa, která má 450 milionů, klidně „stráví".Více: http://cz.sputniknews.com/nazory/20150922/1197307.html#ixzz3mTUarqiW


Nepřihlášený uživatel

#385

2015-09-22 13:50

Vážné varování: nepřehánějme to s projevy soucitu, pochopení a solidarity s imigranty a uprchlíky na úkor možného zdravotního nebezpečí!

VICE TU-Vážné varování: nepřehánějme to s projevy soucitu, pochopení a solidarity s imigranty a uprchlíky na úkor možného zdravotního nebezpečí!


Nepřihlášený uživatel

#386

2015-09-22 13:55

Útok na ruské velvyslanectví v Sýrii. A první setkání Ruska s radikály IS

Dne 20. září došlo k útoku na ruské velvyslanectví v Damašku. Podle agentury, která odkazuje na zdroj z ruského velvyslanectví, bomba na ambasádu spadla v 09.00 hodin místního času.

„Důrazně odsuzujeme bombardování ruského diplomatického zastoupení v Damašku,“ – zdůraznila ruská kancelář. „Očekáváme jasný postoj k tomuto teroristickému činu od všech členů mezinárodního společenství, včetně regionálních stran. A to si žádá nejen slova, ale i činy, “ – píše se v prohlášení ministerstva zahraničí.

Na druhou stranu, ruské ministerstvo zahraničí zároveň informovalo, že útok na ruské velvyslanectví byl zorganizován z oblasti Džobar, která je v držení protivládních bojovníků. „Ti se neidentifikují jako „Islámský stát „, ale jsou podporováni externími sponzory, kteří jsou odpovědní za jejich nezákonné vyzbrojování“ – shrnulo ruské ministerstvo zahraničí.

VICE TU-Útok na ruské velvyslanectví v Sýrii. A první setkání Ruska s radikály IS


Nepřihlášený uživatel

#387

2015-09-22 18:42

nepřeji si nějaké kvoty od EU! nepřeji si zde uprchlíky!!

Nepřihlášený uživatel

#388

2015-09-22 19:03

Čeští politici hořce pocítili důsledky podpisu Lisabonu. Česko bylo v EU přehlasováno, republika bude muset přijmout uprchlíky i proti své vůli!

Netrvalo dlouho a je to tady. To, před čím varoval Václav Klaus jako ex-prezident, za co mu čeští politici zleva i zprava nadávali, že s podpisem Lisabonské smlouvy otálí, za co mu hrozila dokonce ústavní žaloba pro vlastizradu, tak to všechno se teď jako bumerang obrátilo a dopadlo na hlavu všech těchto politiků. Je to tady, přišlo to náhle, ale kdo si myslel, že sluníčkové jednomyslné hlasování v EU bude fungovat věčně, ten teď vystřízlivěl.

Co se vlastně stalo? Ministři vnitra členských zemí EU hlasovali o kvótách, a ty byly schváleny [1]. Zároveň dnes asi došlo k rozpadu Višegrádu, protože nakonec proti přijetí kvót na uprchlíky hlasovaly jen 3 země, Česko, Slovensko a Maďarsko, protože Poláci na poslední chvíli obrátili a V4 skupinu podrazili a zradili. Polsko, jakožto největší post-komunistická země, má velký vliv a dopad na rozhodování uvnitř EU. Když Polsko zradilo, malými zeměmi V3 se už nikdo nezabýval.

VICE TU-Čeští politici hořce pocítili důsledky podpisu Lisabonu. Česko bylo v EU přehlasováno, republika bude muset přijmout uprchlíky i proti své vůli!


Nepřihlášený uživatel

#389

2015-09-23 09:17

Propagandistické video z roku 2009 o Lisabonské smlouvě a nelegální migraci. To se zasmějete! Nebo zapláčete?

Zuzana Roithová je uvědomělá politička. Už v roce 2009, když se válčilo o podpis Lisabonské smlouvy, to měla v hlavě, tak nějak po bolševicku, pěkně srovnané. Natočila proto tehdy propagační, lépe řečeno propagandistické, video, které teď, šest let poté, nabývá děsivé pointy. Všechno, co ve videu tvrdí, je nejenom dnes zcela absurdní, ale ono je to přesně obráceně, než to, co ve videu tehdy o Lisabonu a EU tvrdila. Video ukazuje v celé nahotě, že kdyby ČR Lisabon nepodepsala, zachránila by dnes nejen sebe, ale i celou Evropu. Václav Klaus dnes musí být spokojený a cítí velké zadostiučinění. Došlo na jeho slova, a to tím nejtvrdším způsobem. Bohužel, je to jen malá náplast na skutečnost, že i v této chvíli je v Česku mnoho politiků, kteří imigranty vítají a vidí v nich zdroj „neziskového“ businessu.

Za tip na video děkujeme našemu čtenářovi s přezdívkou agent w4c.

VICE TU-Propagandistické video z roku 2009 o Lisabonské smlouvě a nelegální migraci. To se zasmějete! Nebo zapláčete?


Nepřihlášený uživatel

#390

2015-09-23 09:39

USA Apache attack helicopters against ISIS assault Air Base Action USA troops closer to co

VICE TU-USA STRILEJ PRAZDNE BUDOVY MISTO ISIS


Nepřihlášený uživatel

#391

2015-09-23 11:41

Po včerejším diktátu EU s příkazem vít do ČR uprchlíky, kteří místo toho, co by doma bojovali za svou vlast (týká se té většiny, kterou tvoří mladí, zdraví kluci), zbaběle utíkají do Evropy, která má co dělat sama se sebou, chci jednoznačně vystoupit z EU, s požadavkem předchozího referenda o této otázce v ČR, jehož výsledek doufám, toto stanovisko podpoří.
S pozdravem Za ČR prosperující! JUDr. M.P., Brno

Nepřihlášený uživatel

#392 Re:

2015-09-23 15:23

#183: -  

Hybaj Syřan, hybaj dom,

nebo ťa tu zabijom.

Jsi tu ogar nechtěný,

nesahaj nám na ženy.

 

Budúcnost růžově si nemaluj,

sbal saky paky a upaluj.

Neposlúchá sa to lehce,

nikdo ťa tu vidět nechce.

 

Hybaj Syřan, hybaj dom,

hybaj za svým Aláhom.

Tam kde ten tvůj Aláh žije,

hybaj zpátky do Asie.

 

Tam můžeš hlavú o zem mlátiť,

od rána až do noci,

nevěříci přitom vraždiť,

už ti není pomoci.

 

Hybaj Syřan, hybaj dom,

hybaj za svým chalífom.

Islám si strč do Afriky,

ne do naší republiky!

 

 

 

Zabils :D :D :D :D :D Jsi jak Nohavica, pokračuj v poezii!!!


Nepřihlášený uživatel

#393

2015-09-23 15:25

Muslimský šejk hovoří o uprchlících. Merkelová rozhoduje o osudu Evropy

USA v Německu umístí 20 nových jaderných bomb

USA plánují obnovit vojenský arzenál na území Německa a přivézt 20 jaderných bomb, kdy každá bude čtyřnásobně účinnější, než bomba svržena na Hirošimu. Nový typ jaderných zbraní V61-12 má být umístěn na letecké základně v Bundeswehru „Büchel“ ve spolkové zemi Porýní-Falc. Již od třetího čtvrtletí roku 2015 bude zbraň vybavena německými stíhacími bombardér Tornado.  Účelem umístění zbraní Pentagonem je obrana proti Rusku. Bývalý státní tajemník Spolkového sněmu, Willy Wimmer plán Pentagonu považuje za provokaci Ruska a na adresu Merkelové se vyjádřil, že „Merkelová natolik poslouchá Spojené státy, že místo politiky odzbrojování chce obnovovat jaderný arsenál na německé půdě.“ Upozorňuje, co americké bomby způsobily v Hirošimě a Nagasaki a kritizuje média za strašení Putinem a Ruskem. (zdroj).  Rusko už reagovalo, že připravuje odvetná opatření a plán Pentagonu nazývá novým konfliktem s Ruskem (zdroj).

VICE TU-Muslimský šejk hovoří o uprchlících. Merkelová rozhoduje o osudu Evropy


Nepřihlášený uživatel

#394 ČT KONEČNĚ VYSILILA FAKTA ALE JINAČ FURT LŽI

2015-09-23 15:47


Nepřihlášený uživatel

#395

2015-09-23 17:41

Nesouhlasím s přijímáním migrantů do naší země. Vyhlásit referendum o přijímání migrantů a o vystoupení z EU.

Nepřihlášený uživatel

#396 V Německu

2015-09-24 14:36


Nepřihlášený uživatel

#397

2015-09-24 16:41

USA blokují návrh Ruska zařadit radikální skupinu Islámský stát do sankčního seznamu Rady bezpečnosti OSN jako samostatného figuranta, sdělil v interview pro RIA Novosti ředitel departamentu MZV RF pro otázky nových výzev a hrozeb Ilja Rogačov.

 „Pro nikoho není tajemstvím, že Islámský stát je samostatná struktura, do určité míry působící jako soupeř Al-Káidy. Přitom je na antiteroristickém sankčním seznamu Rady bezpečnosti OSN uvedena jako jeden z názvů Al-Káidy v Iráku. Už jsme navrhovali, aby byl Islámský stát zařazen do sankčního seznamu RB OSN jako samostatný figurant. Naše návrhy ale blokují západní členové Rady bezpečnosti, především USA, přičemž pod různými záminkami", řekl ruský diplomat.

Více: http://cz.sputniknews.com/svet/20150924/1219317.html#ixzz3mftgc56f


Nepřihlášený uživatel

#398

2015-09-24 17:02

Podepsala.

Nepřihlášený uživatel

#399

2015-09-25 07:07

Cožpak tzv. "lídři" Evropské Unie nepochopí,že to je nastražená past Američany?Proč tam ty státy asi rozvrátili.Když tam byly totalitní režimy,tak byl klid.Zajímavé,že Angela s Američany kolaboruje.Nevěřím,že z nevědomosti.Musí z toho něco mít.A o tom Polákovi,co je nyní předsedou ani nemluvím.Poláci byli vždycky ještě větší vlezdoprdelisti než naši politici a ti naši politici jsou nějací vlezdoprdelisté.Na ty mají fakt jen Poláci a nově Ukrajinci.
Victor

#400 Re:

2015-09-25 07:14

#395: -  Také kategoricky nesouhlasím s přijímáním imigrantů ne jen do naší země,ale do célé EU.Žádných,ani těch utíkajících před válkou.Místo aby se zapojili do bojů,tak se schovají do relativně bezpečné Evropy.Ovšem ale také kategoricky odmítám vystoupení z EU.