Pro zachování alejí a stromů podél našich řek a potoků...

Pro zachování alejí a stromů podél našich řek a potoků... / Oznámení / Rok 2015, Alej roku - výsledky ankety, aleje na ČT v pořadu Nedej se / Komentáře


Nepřihlášený uživatel

#1

2015-01-14 08:54

Děkuji za informace jsem rád že so o to veřejnost zajímá přeji pozitivní průběh a věřím v něj pro přírodu.

Nepřihlášený uživatel

#2

2015-01-14 09:04

Vážený pane Hamáčku,

pořad Nedej se, vysílaný v ČT jsem shodou okolností shlédl v přímém televizním vysílání. Dovolte mi, touto cestou poděkovat Vám za vše, co pro stromy v HK děláte a říci Vám, že si nesmírně vážím Vaší obětavosti a statečnosti, s jakou na sebe berete boj proti jejich kácení. Bydlím nedaleko těchto alejí a mnohokrát jsme byli v jejich stínu na krásné procházce s našimi malými dětmi. Snad se podaří nátlak úředního šimla ustát a budeme se moci nadále kochat více než stoletým pohledem na krásné panorama kolem Orlice. Držím palce Vám i Vašim kolegům ze ZPH.

S přáním krásného a úspěšného dne

Ing. Aleš Kurka
Komenského 246
Jaroslav Hamáček
Autor této petice

#3 Re:

2015-01-14 15:51

#2: -  

 Hezký den pane Kůrko,

děkujeme za Vaší podporu a pomoc. Snad vítězí zdravý rozum. Dokázat to můžeme pouze společně...

S pozdravem Jaroslav Hamáček


Nepřihlášený uživatel

#4

2015-01-20 16:39

Pane Jaroslave Hamáčku, přeju Vám do tohoto roku pevné zdraví,štěstí,lásku a hodně odhodlání v "boji" s neznalou byrokracií. Vydržte zdráv na těle a na duchu!!! Jarmila Arlethová,Třeboň
Jaroslav Hamáček
Autor této petice

#5 Re:

2015-01-22 12:16

#4: -  

 Hezký den paní Arlethová,

děkuji za Vaše přání, pomoc a podporu.

S pozdravem Jaroslav Hamáček