Otevřený dopis panu Prezidentovi

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Otevřený dopis panu Prezidentovi


Nepřihlášený uživatel

#26

2015-01-09 15:05

tahle petice je velice důležitá a měl by jí podepsat každý,protože nikdo neví dne ani hodiny,kdy se ocitne díky našim zákonům pod mostem

Nepřihlášený uživatel

#27

2015-01-09 21:38

podepsáno

Nepřihlášený uživatel

#28

2015-01-09 21:48

velice jsem ráda,že jsem tady to našla
já jsem asi magnet na exekuce,dělají to velice chytře a na vlastní nohy se postavit to už určitě sama nedokážu.Pvní by měl basu navštívit,který to zavinní a jelikož je ten kulatý stůl tak se můžu jen točit jak pískají oni to je všemi prostředky.tolik co Vám můžu napsát marie..
Katerina

#29 odpověď bude zveřejněna

2015-01-10 14:00

Vážený pane prezidente, zde čekáme na odpověď: Na Vaše Věc: /blogy/  michaela-vildova-dopis......


Nepřihlášený uživatel

#30 Re: Asi jsem viděl jiný projev ...

2015-01-10 18:38

#8: Karel - Asi jsem viděl jiný projev ... 

 Havel toho udělal dost - pro sebe !!!  My jsme mu mohli být ukradení.

 

V. Exner

#31 Podpora a co ještě lze udělat

2015-01-11 08:34

Je možné mít výhrady k jakémukoli projevu, včetně těch prezidentových, ale problém jasně nespravedlivých dopadů exekucí zůstává. Proto je hlavní obsah petice v pořádku a měla by být směřována k těm, co s věcí mohou spíš něco udělat. Prezident u nás není ten hlavní, který může v této věci něco změnit. Nemá ani přímou legislativní iniciativu. Jeho zveřejněný postoj by ale mohl podtrhnout naléhavost. V Poslanecké sněmovně leží už nějakou dobu 2 tisky, č. 225 a 238, a není velká naděje, že půjdou do jednání teď v lednu. Po doplnění, úpravách během projednání (ovšem ne k horšímu) by mohla být situace výrazně kladně změněna. Doporučuji tedy petici nebo obsahově podbnou petici směřovat taky k vládě, Poslanecké sněmovně, jejím poslaneckým klubům i jednotlivým poslancům. Řešení by pomohlo uchránit existenci mnoha postižených a potenciálně postižených. 

Karel

#32 Re: Re: Asi jsem viděl jiný projev ...

2015-01-12 07:58

#30: - Re: Asi jsem viděl jiný projev ... 

 Ne, Havel nás aspoň propagoval po světě, Zeman nás akorát ztrapňuje.


Nepřihlášený uživatel

#33 Re: dopis pravdy

2015-01-27 20:14

#19: dartanan - dopis pravdy 

 Držím Vám palce,jsem ve stejně nevýchodné situaci. Bohužel,nikoho to nezajímá.


Nepřihlášený uživatel

#34 Re: Re:

2015-01-27 20:16

#18: Pavel Šlajs - Re:  

 n

Neuražejte alespoň