Petice odsuzující Zemana s požadavkem jeho odstoupení z funkce!

Petice odsuzující Zemana s požadavkem jeho odstoupení z funkce! / Oznámení / Podporujme všechny demonstrace a akce za odstoupení Miloše Zemana! / Komentáře


Nepřihlášený uživatel

#1

2014-11-29 09:37

Koho si lůza zvolila, toho má!

Nepřihlášený uživatel

#2

2014-11-29 10:00

Je třeba udělat vše, aby už nemohl dělat Česku ostudu a to se mi beze zbytku daří - viz např. korunovační klenoty, což byl asi jeho největší trapas. Nicméně každé jeho vystoupení je arogantní a jeho schopnost urážet lidi je opravdu ne velice vysoké úrovni. A jeho angličtina rve uši.

Nepřihlášený uživatel

#3

2014-11-29 10:03

#2: -  

 Je to bývalý agent KGB


Nepřihlášený uživatel

#4

2014-11-29 12:52

Děkuji. Mám "kavárnu" dost daleko od Prahy, takže nestihnu přijet, ale děkuji a podporuji z venkova. H. Jenčíková

Nepřihlášený uživatel

#5

2014-11-29 13:24

Nejhorsi pro mne je ze ze zacatku jsem Zemanovi veril.Podarilo se mu obelstit mne I jine.Znesvetil
pamatku nasich predku a proto neujde trestu.Neni mi ho lito.

Nepřihlášený uživatel

#6 Re: nejspíš mate pravdu

2014-11-29 19:24

#3: -  

 


Nepřihlášený uživatel

#7 Re:

2014-12-01 09:32

#5: -  

 Stačí trochu sledovat politiky. Pak by nikdo nemohl říkat, že je kdokoli obelhal. Informujte se a pak teprve volte.

MZ dělá jen to, co umí.

MZ nejde o lidi, MZ jde o jeho pocit moci, moc. A dovolí každému vše, kdo mu k té pomoci pomohl a pomáhá.


Nepřihlášený uživatel

#8

2014-12-01 15:26

Mrzí mě, že se nemůžu zúčastnit. Jsem 130 km od Prahy. Kolik ostudy nás, přestože jsme tohoto prznitele obrazu naší země nevolili, ještě čeká!!!

Nepřihlášený uživatel

#9

2014-12-01 18:03

Souhlasím
J Dvořák
LFCFAN92

#10 Ovar Zeman stále straší na Hradě. Už dávno měl být odvolán !!!!!!!!!!!!!!

2020-04-30 14:33

Ovar je totiž agent Moskvy a Pekingu a tím trvale zrazuje naší republiku a její prozápadní směřování zakotvené v našem členství v NATO a EU !!!! Ovar je proruský zkurvenec !!!!!!!

Proto ho musíme odvolat, aby už tam nebyl pičus jeden !!!!!!!!

Rusko je zasraná fašistická země vedená zkurveným Putlerem a okupuje Ukrajinu !!!!!!!

Ať žije Ukrajina !!!!!!!! Ať žije NATO !!!!! Ať žije USA náš přední spojenec !!!!!!!!!!!!!

PH

#11 Re: Ovar Zeman stále straší na Hradě. Už dávno měl být odvolán !!!!!!!!!!!!!!

2020-07-03 18:28

#10: LFCFAN92 - Ovar Zeman stále straší na Hradě. Už dávno měl být odvolán !!!!!!!!!!!!!! 

Vsadím se, že je na výplatnici Kremlu a Pekingu. Za vlastizradu by měl viset a jeho zdechlinu by měli hodit liškám v Jelením příkopu za Hradem.

Problém je, že se drží díky těm zkurveným Mynářům, Nejedlým a Ovčáčkům a dalším vyližprdelům, kteří se na něho přisáli jako pijavice.

Krásný je jeho vyjadřování o svých voličích - UŽITEČNÍ IDIOTI !!!