Výměna plzeňské karty

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Výměna plzeňské karty


Nepřihlášený uživatel

#101

2014-11-21 20:36

Kdekoliv mi mění nějakou kartu (zdravotní pojišťovna, banka apod.) např. kvůli zavedení nových technologií, vždy je to zdarma a na náklady zřizovatele. Proč bych měl sponzorovat PMDP?

Nepřihlášený uživatel

#102

2014-11-21 20:42

Poplatek 170 Kč je neúměrně vysoký. Souhlasila bych se symbolickým poplatkem ve výši řádově desetikorun, avšak max. 50 Kč.....

Nepřihlášený uživatel

#103

2014-11-21 20:44

Mě hlavně vadí ta buzerace. Sama si musím sehnat a vyplnit žádost - proč mám žádat o něco, k čemu jsem donucena a ještě mám 2x vystát frontu a závěrem si za to ještě zaplatit?
Karel

#104 Re: Rozhoduji se zda se připojím k petici - proč?

2014-11-21 20:46

#55: pracovník IT - Rozhoduji se zda se připojím k petici - proč? 

To je přeci nesmysl. Pasivní RFID karty mají životnost klidně 10 let, karty Mifare maximálně vyčtete, to vám k ničemu není, systém vás při pokusu o neoprávněnou manipulaci odhalí, není důvod karty měnit. Pro zasmání ... SIT města Plzně používá tyto karty i k ovládání dveří v Dominikánské ulici. :-DD

sm

#105 Re: Re: :)

2014-11-21 21:14

#31: - Re: :) 

 a co takhle ombudsman nebo ústavní soud? myslím, že celý je to zneužívající protizákonný postup, bohužel

Nomen

#106

2014-11-21 22:12

Za situace, kdy se postaví nové depo dopravních podniků za nehorázné peníze, na kterém si pan Kraus a Ti, kteří jej pasou, nakradou ne velké miliony, ale malé miliardy, se není co divit, že si dovolí dále okrádat všechny. Ona totiž s jídlem roste chuť. A školu má Kraus dobrou (se vzděláním je to už horší a znalostmi zoufalé), myslim, že tu nejlepší pro svoji pozici - byl už v na vysokém postu ve Škodě Plzeň za doby Martina Romana a jak to dopadlo se škodovkou ví každý Plzeňák. No a aby to tak nedopadlo s dopravními podniky v Plzni, tak je potřeba trochu "podojit" lidi. 


Nepřihlášený uživatel

#107 Re:

2014-11-21 22:24

#88: Jenda -  

 Pane Jendo, 

sice vím, že hloupost hory přenáší, ale Vy přenesete velehory. Nevidím jediný důvod, proč by se kdokoli měl podílet na výměně systému i karet, protože vše je snad součásti provozu a plateb za využíváni Plzeňské karty. Pokud tomu tak není, potom pan Kraus někde udělal chybu u zavádění Plzeňské karty do provozu nebo lhal všem.  To ovšem není problém uživatelů karet a za hloupost a neschopnost nebo spíše všeho schopnost Krause platit nemusí.


Nepřihlášený uživatel

#108

2014-11-21 22:49

Proč bych měl platit za něco, co se nestalo mojí vinnou. Dejme tomu, zaplatim za novou kartu 170kč a za pár let přijde dopravní podnik s tim, že kartu je třeba opět vyměnit z důvodu, že technologie je zastaralá. V tom případě by měl dopravní podnik uhradit min. polovinu nebo platba za simbolickou cenu v řádech desítek kč.


Nepřihlášený uživatel

#109

2014-11-22 05:23

Jsou to normalní hajzlove a budu jezdit načerno!!!

Nepřihlášený uživatel

#110 cestující

2014-11-22 07:04

To máme sponzorovat PMDP...co si myslí....!!!!!!!!!


Nepřihlášený uživatel

#111 Re: cestující

2014-11-22 07:53

#110: - cestující 

 ano, máme

na můj dotaz, jestli dostanu zpět peníze z el.peněženky mi odpověděli že ano, ale za manipulační poplatek 40,-!!!!!!, takže když k tomu připočtu 10,- Kč za dobití, zaplatím 50,- Kč, abych dostala svoje peníze zpět;


Nepřihlášený uživatel

#112

2014-11-22 08:09

Doufám, že tato petice bude úspěšná.
Zdeněk

#113 STOP Plzeňské kartě

2014-11-22 09:29

Myslím, že je na čase pomalu bez odkladu zavádět dopravu zdarma. Nyní nastal ten čas. Je to moderní trend všech pokrokových měst a navíc se vyplatí. S 6mld rozpočtu Plzně se odečte 150 mil navíc (200 mil tržby od cestujících ponížené o úspory dopravou zdarma) a je to. Čistý vzduch, rychlá doprava, nižší spotřeba paliva vozů MHD - mohou jezdit častěji, ušetří čas a peníze všem lidem ve městě, ušetří spotřebu aut všem lidem ve městě, město nemusí budovat velmi rozsáhlé a nákladné projekty obchvatů s další údržbou, silnice budou v lepším stavu, chodci a motoristé budou bezpečnější, ušetří se tedy i na zdravotním pojištění. No a nakonec není potřeba měnit Plzeňskou kartu a vyměnit všechny zařízení s celým systémem Plzeňské karty (to bude mimochodem mnohem dražší), dopravní podnik ušetří na údržbě na tuto kartu a ještě nebude ani potřebovat revizory. Ve vysledku budou lidé šťastnější, budou mít více peněz, času a budou moci více ve městě nakupovat. Tím se zvýší příjmy města. Práce řidiče MHD bude pohodovější.


Nepřihlášený uživatel

#114

2014-11-22 09:47

Štípou na nás dříví nebo co ????????Vrchol !
Jirka

#115 Zloději

2014-11-22 11:40

Si asi dělaj srandu,bohužel ne.Mně před 2 roky přestala fungovat,na pobočce mi řekli,že s ní bylo špatně manipulováno a že si musím zřídit novou za poplatek a protože nešla načíst,tak o částku,která na ní je přijdu (používám jen jako peněženku).Když jsem paní vysvětlil,že karta leží doma ve skríňce a bere se velmi zřídka,když se jede MHD,tak jí to nezajímalo,tak jsem si jí nekoupil a jezdíme na jednu v rodině,teď si máme platit za novou?Si snad nakoupím raději lístky,protože 170kč to je fakt tahání peněz.


Nepřihlášený uživatel

#116

2014-11-22 12:11

výroba karty stojí 5 Kč, instalace dat stojí tak 10 Kč a ostatní je neoprávněný zisk, nebo zlodějina

Nepřihlášený uživatel

#117

2014-11-22 12:12

Zasadne nesouhlasim s tim abych platila za novou kartu !!!

Nepřihlášený uživatel

#118

2014-11-22 12:13

Nevidím žádný důvod, proč by platnost karty měla být
omezena, kromě snahy i dál okrádat uživatele. Sutnar
HR

#119 Re:

2014-11-22 13:44

#21: -  

Souhlasím je to od  PMDP zlodějina!


Nepřihlášený uživatel

#120

2014-11-22 14:04

pana krause by měli vykopnout na vteřinu, protože za minutu již by mohl způsobit nehorázné škody


Nepřihlášený uživatel

#121

2014-11-22 14:34

Postavili nové depo a z našich peněz se musí sponzorovat.......!!!!!!! 

 


Nepřihlášený uživatel

#122

2014-11-22 15:14

Hovada nenažraný, kdyby za dob komunistů nepostavily koleje tak doteď po celý Plzni nejezdí tramvaje, jenom opravují a renovují občas vozy (A za pár let udělají novou trolejbusovou dopravu na Borská pole). Ne nesnáším PMDP, měli by to celý vedení vykopat.
Jarda

#123 Už jsem PMDP přestal využívat

2014-11-22 15:53

 Nabíjel jsem si roční předplatné, pak už jen dobíjel +-300 za rok a teď už jsem přestal využívat. Důvodů je hodně, ale paradoxně to není cena, ale byrokracie. Ve vozech člověk musí poslouchat furt dokola soutěže a reklamní kecy, vozí se v nich bezdomovci, které nikdo neřeší a pak úžasná plz. karta. Na kole nebo při chůzi pěšky se mi nic takového nestane. Občas prší, pěšky ušetřím méně času, ale nemusím řešit fyzičku a psychiku. Obojí se zlepšilo :)


Nepřihlášený uživatel

#124

2014-11-22 16:32

souhlasím s peticí

Nepřihlášený uživatel

#125

2014-11-22 18:01

Beru,že si musím kartu zaplatit, když si jí sám zničím. Ale, abych platil za to, že nějakej chytrák řekne,že životnost karty byla již výrazně překročena? Tak to je síla a měl by to zaplatit on sám.