Výměna plzeňské karty
Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Výměna plzeňské karty
|
Jarda |
#1 Karta ?2014-11-19 19:03Mě by spíš zajímalo proč musím mít kartu, když mam NFC již několik let v mobilu. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#22014-11-19 21:20Zaplaceno máme! Mělo by se to vyměnit starou za novou, proč platit znova? |
|
| |
|
dančaH |
#3 nová karta? tak ať ale zadarmo!!2014-11-20 00:47Akorát nám zas chtějí tahat peníze z kapes. Že jsou zastaralý? Možná, ale mě funguje bez problémů několik let. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#42014-11-20 03:04ze zdroje pmdp.cz: "Na těchto kartách není vytištěna doba platnosti" ...nechápu proč platit za chybu druhých!!!! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#52014-11-20 06:43Je to okrádání lidí, nejde jen o 170,- Kč ale o princip, proč mám platit znova za výměnu o kterou já nestojím ? Je to jen výmysl PmdP. Za výměnu OP a řidičského průkazu taky neplatím, a myslím že tyto doklady mají trochu větší váhu. |
|
| |
|
Hyperformance |
#62014-11-20 07:34Je to jednoduché, na nových kartách je doba platnosti, to znamená že z nás PMDP každých 5 let při výměně karty vytáhnou z každého 170 Kč ne-li více, porotože i tento poplatek projde určitě zdražením, jakmile se stane pro PMDP jistým příjmem navíc. Mě zaráží, proč není aplikace pro mobil s NFC. NFC má dnes značné množství chytrých telefonů, a navíc, když už se rozjížděla aplikace pro revizory, neměl by to být problém. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#72014-11-20 07:55Nic platit nechci |
|
| |
|
PMDP krade |
#82014-11-20 08:10V ceníku je uvedeno: "Vystavení duplikátu (PK, FK) v případě nefunkčnosti karty nezaviněné na straně držitele - zdarma".
Není proto důvod aby z důvodu znefunkčnění z rozhodnutí PMDP, uživatelé byli donuceni si "dobrovolně" žádat o "duplikát". |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#92014-11-20 08:12Zaplaceno mám. Karta funguje. Proč bych měl platit další?! |
|
| |
|
PMDP krade |
#10 PMDP krade2014-11-20 08:20Poplatek 170Kč je tedy nehoráznost. PMDP na to totiž jde jako každý vykutálenec: donutí vás "dobrovolně" si požádat o "duplikát" z vaší vůle. Tím jste nuceni zaplatit 170Kč. Pokud si nepožádáte, tak vám kartu znefunkční a řekne, že je to z vašeho zavinění, protože jste si nepožádali o duplikát. |
|
| |
|
Nemám černé svědomí |
#11 Re: Karta ?2014-11-20 09:03Však můžeš mít Plzeňskou kartu v mobilu už asi 5 let (pilotní provoz byl zahájen 1.4.2009). Ale musíš mít O2. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#122014-11-20 09:05Za chyby PMDP platit nechci a nebudu. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#13 Re: Re: Karta ?2014-11-20 10:17#11: Nemám černé svědomí - Re: Karta ? S tim ať jdou někam, to je pořád pilot a jen u O2, což by se dalo považovat za nezákonou podporu a protěžování jednoho subjektu. |
|
| |
|
Plzeňák |
#14 Výměna karty2014-11-20 11:15Pan Kraus už neví, jak by si přilepšil. OP a řidičák se mění také bez poplatku, tak nevidím důvod, proč po nás chtějí zaplatit 170 Kč a platnost karty bude pouze 5 let !!!
|
|
| |
Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)
2014-11-20 12:30- Date of removal: 2014-11-20
- Důvod odstranění:
|
Nepřihlášený uživatel |
#162014-11-20 13:43Dobra volba |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#172014-11-20 13:50Ještě zásadnější mi přijde otázka, proč je třeba měnit karty, které jsou funkční...jen další a další plýtvání nejen penězi... |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#182014-11-20 14:14Je to vyložená zlodějna!!! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#192014-11-20 14:31Asi chtějí zvýšit počet černých pasažerů... |
|
| |
|
Jarda |
#20 Re: Re: Karta ?2014-11-20 14:57#11: Nemám černé svědomí - Re: Karta ? přesně tak, pokud to chceš musíš mít jeden konktrétní mobil a jednoho konkrétního operátora. To není řešení. Chce to otevřít pro všechny co to NFC mají. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#212014-11-20 15:03Proč platit za výměnu kterou chce provést dopravce? Nikoliv zákazníci? Když je to na žádost dopravce, měl by to dopravce také platit. Oni Vás ale donutí zažádat si o duplikát, aby to bylo na Vaší žádost. Pokud to neuděláte, tak Vám kartu do 20ti dní zablokujou. Pokud na ní máte celoroční předplatné tak Vás prostě donutí udělat to co chtějí oni. To je prostě sviňárna a zlodějina za bílého dne. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#222014-11-20 16:16Jde o zlovolné vydírání peněz z obyčejných občanů. Kartu ať si zaplatí kdo si jí zničí. Upravit software pro další využití umí informatici a karta může zůstat stejná. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#232014-11-20 16:48už neví jak z lidí vydolovat peníze :/ |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#242014-11-20 16:51Před volbami bylo zvolenými zastupitely včetně nového primátora slíbeno, že cena bude snížena. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#252014-11-20 17:34Neuveritelna lumparna, uz nevedi jak z lidi tahat penize.. |
|
| |
|
Bude-li člověk mlčet, nic se nezmění.
Autor této petice se rozhodl něco změnit a jednat. Uděláte to samé?
Další petice, které by vás mohly zajímat
Poskytujeme zdarma hosting pro on-line petice. Vytvořte profesionální on-line petici díky našim výkonným službám. Naše petice jsou každý den uvedeny v médiích, takže vytvoření petice je skvělý způsob, jak upoutat pozornost veřejnosti i těch, kteří o daných věcech rozhodují.