MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA / Oznámení / Evidujeme dalších cca 500 na papírových arších / Komentáře

Milan

#126 Re: Re: Re: Re: Re: STATISTIKA PETICE

2014-11-25 11:28

#102: - Re: Re: Re: Re: STATISTIKA PETICE 

 Pokud jste nikoho nevolil, tak co tady vlastně děláte? Tím, že nevolíte nikoho a sám jste nejspíš nekandidoval, vyjadřujete přeci svůj souhlas, že si kdokoliv může dělat cokoliv a Vy se k tomu nehodláte nikterak vyjadřovat.


Nepřihlášený uživatel

#127

2014-11-25 12:15

Ne všichni jsme volili našeho pana prezidenta. A bohužel-vyhrála většina. Nyní se projevilo, jaký pan prezident je. Tak ať ho konečně sesadí!!

Nepřihlášený uživatel

#128

2014-11-25 13:19

Jdi do hajzlu s peticí, fašoune.

Nepřihlášený uživatel

#129

2014-11-25 13:20

Ten kdo se prolže k prezidenství, ten který je zahleděn do sebe, "honí" si své ego podpořené hulvátstvím a vzhlíží se v totalitních režimech, nemůže být mým prezidentem. Zemane odstup.

Anonymous

#130 Re: Re: Re: Re: Re: Re: STATISTIKA PETICE

2014-11-25 13:37

#126: Milan - Re: Re: Re: Re: Re: STATISTIKA PETICE 

 Ale já se hodlam vyjadřovat, hlavně k této úplně nesmyslné a stupidni petici, kterou sepsal a založil stoupenec "knížete Šlafnberga" a který by si nejvíc přál, aby po odstoupení Zemana ihned nastoupil na hrad bez voleb. I takovou odpověď jsem totiž dostal. Takže si pořádně všichni rozmyslete co chcete!!!

 

naty

#131 Re: Re: Re:

2014-11-25 15:11

#37: - Re: Re:  

 Myslím,že jsi úplně mimo mísu,tady je diskuse o něčem jiném,najdi si jiné fórum.

 

milošjakeš

#132 Re:

2014-11-25 15:27

#100: -  

 Kluku tys na to káp, všechno organizují západní imperialisté. 

vláďalenin

#133 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: STATISTIKA PETICE

2014-11-25 15:30

#130: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: STATISTIKA PETICE 

  Chlapče, chlapče, tobě už vážně hrabe. Píšeš totální nesmysly. Bez voleb na hrad jako 1. náhradník. Víme co chceme: demisi a nové volby!

ňezmanipulatovatelný

#134

2014-11-25 15:40

Proboha, lidi - nenechte sebou manipulovat tak jak s vámi činí Petice24.com !!!

Používejte vlastního rozumu !!! 


Nepřihlášený uživatel

#135

2014-11-25 16:58

pan prezident škodí a dělá ostudu ! (slušně řečeno)









pavel Beránek.

Nepřihlášený uživatel

#136

2014-11-25 17:10

od Janka opravdu jsem Zemana nevolila i když výběr moc velký nebyl, ale za chvilku budeme mít strach jak chválí východ, že jak je pomstichtivý , tak sem někoho pozve ...


Anonymous

#137 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: STATISTIKA PETICE

2014-11-25 17:25

#133: vláďalenin - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: STATISTIKA PETICE 

 Mi nehrabe,ale těm, co sepsali tuto petici. Tady je jejich reakce na otázku, co vlastně chtějí a koho chtějí na hradě:    Jsme demokratická republika, čili měl by být čestně osloven muž na druhém místě celkových voleb. Takovou variantu samozřejmě navrhnou i poslanci, pokud projeví inteligenci a gentlemanské chování, stejně tak jak by se zachoval pravý šlechtic. Čili měl by dostat právo prokázat své schopnosti kníže Karel Schwarzenberg.

 

Takže komu hrabe pane Lenin? Zřejmě by jste si měli nejdřív zjistit, jakou nebetyčnou kravinu podepisujete, vy chlapče........


Nepřihlášený uživatel

#138

2014-11-25 18:40

Jsem hrdý na svého prezidenta pana Miloše Zemana. Považuji ho za nejlepšího prezidenta v historii našich zemí. Ač jsem ho původně volil jako menší zlo, nyní jsem se svoji volbou navýsost spokojen.

Nepřihlášený uživatel

#139

2014-11-25 19:35

Skvělé :)

Nepřihlášený uživatel

#140

2014-11-25 19:41

Držím palce a děkuji za to , co děláte. V dnešní nebezpečné době je proruský postoj Zemana velkou hrozbou a myslím ,že není pochyb o jeho napojení na Putinovský režim a tím ,de facto kolaborace proti vlastní zemi.

Nepřihlášený uživatel

#141

2014-11-26 06:28

Obávám se že objímač stromů na Vysočině je splachovací a asi mu ani mnoho nevadily vajíčka na oslavě 25 let svobody,možná by to potřebovalo něco rasantnějšího.Já ho nevolil a tak to můj president není a nebude.Doufám že se dílo podaří,Jiří Roska

Nepřihlášený uživatel

#142

2014-11-26 07:48

Děkuji organizátorům petice. Hlavně pro budoucnost našich dětí je potřeba vytrvat.

Nepřihlášený uživatel

#143

2014-11-26 08:25

Ostuda českého národa

Nepřihlášený uživatel

#144

2014-11-26 08:42

Uprimne, jen podpisy se mi zda malo, stejne jako nahodile neorganizovane projevy nesouhlasu. Opilstvi u korunovacnich klenotu mohl clovek brat jako srandu. Hulvatsvi s nadhledem. S jeho doporucenim Ukrajine at se finladizuje ale konci veskera sranda. Ve volbe byl podporeny Lukoilem, ktery je vlivovou firmou ruskeho imperia. Pak zacal pusobit jako mluvci Kremlu u nas. Ted - v rozporu s linii nasi zahranicni politiky o ktere rozhoduje vlada - s tim vstupuje na mezinarodni scenu. Je nastrojem Putina v narusovani mozneho odporu k rozsirovani jeho imperia do Evropy. Plne to zapada do Putinovy taktika nebojovat primo, ale rozkladat mozne protivniky efektivnimi dilcimi kroky, pri kterych ho navic nikdo nemuze chytit za ruku. Na Ukrajine umiraji radovi vojaci - zakladaci !!! - v nevyhlasene valce Ruska proti Evrope, umiraji i za nas, a nas prezident jim nasim jmenem doporucuje, aby se vzdali, odevzdali pohranici Putinovi jako jsme ho my odevzdali Hitlerovi, a stali se druhou republikou, od ktere je uz jenom krucek k protektoratu. Nas prezident slouzi cizi moci a obcasne hazeni vajicek na vlastizradce je podle meho soudu slaby kalibr. Bylo by dobre zahajit systematicky retez demonstraci a kampane za jeho odstoupeni se zduvodnenim ze skutecne pracuje pro cizi moc. Je jedno jestli z presvedceni, za financni podporu kampane, z urazene jesitnosti, alkoholove demence nebo cehokoli jineho. Dulezite jsou dopady a vysledky jeho kroku. V. Raclavsky, Olomouc.

Nepřihlášený uživatel

#145

2014-11-26 09:35

Panu Němcovi děkuji a doufám, že to vše nevyšumí doztracena. Podobných okamžiků jako bylo minulý týden výročí 17.listopadu, kdy se lze panu prezidentovi postavit tváří v tvář a vybrat si mezi 5 prezidenty není zas tak mnoho. Snad chystané setkání k výročí osvobození Osvětimi.


Nepřihlášený uživatel

#146

2014-11-26 11:20

Že se nestydíte vy zaprodanče Kalousků a Trautenbergů.
vláďalenin

#147 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: STATISTIKA PETICE

2014-11-26 13:11

#137: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: STATISTIKA PETICE 

 Nemůžeš brát každý blábol vážně, to tebou citované nikdo nepodepisuje. Jen na okraj: česky správně je byste a ne "by jste", to pro příště. A že si tu pokecáme!

Martin Z.

#148 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: STATISTIKA PETICE

2014-11-26 13:56

#147: vláďalenin - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: STATISTIKA PETICE 

 Tak proč to napsali lidé, kteří jsou přímými aktéry této petice a lidé, kteří ji pomáhali sepisovat?

Asi na tom něco bude pravdy!!!!

Martin

#149 Re: Re: Nechutná kampaň proti řádně zvolenému prezidentovi!

2014-11-26 17:25

#106: Petr K - Re: Nechutná kampaň proti řádně zvolenému prezidentovi! 

 Já jsem jeden z jeho voličů a opravdu, volil bych menší zlo K.S. (a to jsem původně myslel, že menší zlo bude Zeman). Vím, jsem vůl...

Martin

#150 Re:

2014-11-26 17:30

#110: -  

 Já ho volil, ale nestydím se za to, spíš toho lituji.