Petice.com

Odvolání generálního ředitele České televize ing. Petra Dvořáka

Kontaktujte autora petice

Nepřihlášený uživatel#226 Nov 20, 2014, 12:11
ˇPřipokuji se k žádosti o odvolání ředitele České televize ing. Petra Dvořáka, a to z důvodu neobjektivního informování veřejnosti o politickém dění nejen v naší zemi, nýbrž i o probíhajících bojích na Ukrajině, za hanobení prezidenta České republiky Ing. Miloše Zemana, a tím vyvolání štvavé kampaně z důvodu jeho odvolání z funkce prezidenta naší republiky. Žádám dále, aby současně s ředitelem Dvořákem byli odvoláni i ti, kteří se k lživým útokům na hlavu státu propůjčují.
Nepřihlášený uživatel#227 Nov 20, 2014, 12:13

Re:

#225: -  

 Mám obavu, že zdejší petice nevyhovují zákonu z důvodu, že neobsahují plnou identifikaci petenta (celou adresu a rodné číslo). Takže to tu je jen taková hra pro děti. :-)

Jaroslav Švábík#228 Nov 20, 2014, 12:36

Re: Re: Mám obavu

#227: - Re:  Mám obavu, že zdejší petice nevyhovují zákonu z důvodu, že neobsahují plnou identifikaci petenta (celou adresu a rodné číslo). Takže to tu je jen taková hra pro děti. :-)

 Tato petice má za cíl vytvořit tlak na Radu České televize pro odvolání generální ředitele ČT, případně alespoň přijetí závazných doporučení. Nejedná se tedy o právní dokument určený např. Ustavnímu soudu který by musel splňovat Vámi zmíněné náležitosti.

This comment has been removed by the person who wrote it.

Nepřihlášený uživatel#230 Nov 20, 2014, 12:48

Re: Cenzury se vám zachtělo, bolševici!

#1: -  

 

This comment has been removed by the author of the petition.

Reason for the removal: Mimo téma.

Nepřihlášený uživatel#232 Nov 20, 2014, 12:55

Re: Re: Cenzury se vám zachtělo, bolševici!

#230: - Re: Cenzury se vám zachtělo, bolševici! 

 Pes zašěkal a karavana jde dál.

This comment has been removed by the author of the petition.

Reason for the removal: Osobní urážky.

This comment has been removed by the author of the petition.

Reason for the removal: Osobní urážky.

This comment has been removed by the author of the petition.

Reason for the removal: Osobní urážky.

Nepřihlášený uživatel#236 Nov 20, 2014, 13:22

Re:

#233: Z*man -  

 Ty s tím vajíčkem v kapse, máš to marný, podpisy přibývají a budou přibývat tím více, jak se to rozšíří do povědomí lidí. Petice není na podporu Zemana, ale proti lžím ČT.

Chápu, že ti ten boj proti Zemanovi a obhajoba ČT tak nějak splývá. Přiznáváš jen, že jste si tu veřejnoprávní ČT zprivatizovali. Rudá karto.

This comment has been removed by the author of the petition.

Reason for the removal: Urážky.

Nepřihlášený uživatel#238 Nov 20, 2014, 13:43
ABSOLUTNĚ SOUHLASÍM S PETICÍ

This comment has been removed by the author of the petition.

Reason for the removal: Mimo téma.

Nepřihlášený uživatel#240 Nov 20, 2014, 13:51

Re:

#237: Z*man -  

 Je pro mne ctí být označen za člena partičky nejmocnějšího muže planety. Díky. Odstraňovat se nic nebude, protože když napíšeš něco duchaplného, tak nám hned přibudou další hlasy. Chci tě proto požádat, jestli bys nemohl být stálým dopisovatelem této rubriky, ať nám to přibývá.

P.s.: Nachystej si rudou knížku a vyraz na Hradčanské náměstí. Dnes tam má být až 100 účastníků. Pan prezident vás bude co nevidět polévat z balkonu " noblesními hovny knížete pána."

Nepřihlášený uživatel#241 Nov 20, 2014, 13:54

Re: Re: Když dojdou argumenty, přijde na řadu slovník Zemana.

Nepřihlášený uživatel#242 Nov 20, 2014, 14:00
Již dva roky se na českou televizi nedívám, popuzuje mě ta jednostrannost názorů. Kde chce tato společnost dojít bez kritiky své činnosti nebo jiného názoru?? Jak chtějí spojovat evropské národy, které jsou již 2000 let v neustálých válkách mezi sebou. K spojení Evropy může dojít jen při nové kultuře Evropy.

This comment has been removed by the author of the petition.

Reason for the removal: Mimo téma.

Nepřihlášený uživatel#244 Nov 20, 2014, 14:03

Re: Re: Re: Když dojdou argumenty, přijde na řadu slovník Zemana.

#241: - Re: Re: Když dojdou argumenty, přijde na řadu slovník Zemana. 

 Úplně vedle, čerpal jsem ze slovníku slovutného knížete. Mám v zásobě ještě další jeho "noblesy", bude-li třeba.

Nepřihlášený uživatel#245 Nov 20, 2014, 14:03

Re: Re:

#240: - Re:  

 To jsem zvědav, jak se autor petice při své cenzuře příspěvků zachová k příspěvku č. 240, když tu maže příspěvky, které neobsahují sprostotu jako ten zmiňovaný příspěvek, jen se vyjadřují proti petici.

Nepřihlášený uživatel#246 Nov 20, 2014, 14:13

 Pořád tady čtu - Kdo je proti Zemanovi, je fanatický příznivec Karla. Ale já nevolil ani jednoho z nich, přesto se mi chování pana prezidenta dolních deseti miliónů nelíbí.

 

Nepřihlášený uživatel#247 Nov 20, 2014, 14:18

Re: Re: Pokrytecká petice

#243: - Re: Pokrytecká petice 

 My jsme skromní, stačí, když máme svého prezidenta a dobré perspektivy do budoucna. Předseda vlády Babiš, vítězná strana ANO, u vás je to horší. STOP 09 a ODS budou vyobcovány z parlamentu pro nedostatek hlasů. To jsou chmurné vyhlídky.

Nepřihlášený uživatel#248 Nov 20, 2014, 14:22

Re: Re: Re: Re: Pokrytecká petice

#8: - Re: Re: Re: Pokrytecká petice 

 pletete se, dříve dostaly cenu VH. Asi za umělecké díla stejného kalibru.

Nepřihlášený uživatel#249 Nov 20, 2014, 14:28

Re: Re: Re:

#245: - Re: Re:  

 Kdo je zvědavý, bude brzy starý. Od kdy jsou slova noblesního knížete sproťárnou? Co tento šlechic řekne, je třeba tesat do kamene. Dokonce i pan prezident se inspiroval. Ale neutíkejme od tématu - ČT lže, jako když Rudé právo tiskne. To je nosné téma.

Jaroslav Švábík#250 Nov 20, 2014, 14:28

Re: Mazání příspěvků

#245: - Re: Re:  

 V jednom z prvních komentářů jsem požádal o příspěvky k tématu a bez urážek, pokud chcete diskutovat o prezidentské volbě, jste tu špatně, pokud kritizujete petici je to v pořádku. Když ovšem okořeníte kritiku slovníkem jako rusofilové, rudá bando, soudruzi, nemáte tu co dělat a takové komentáře opravdu mažu s uvedením důvodu.