ŘEŠENÍ SITUACE KOLEM PODNIKU HERNA BAR V NYMBURCE!


Nepřihlášený uživatel

#1

2014-11-06 21:16

Již jsem jako zastupitel na tento Bar upozorňoval a sám jsem byl v těchto místech napaden čtyřmi individui..

Nepřihlášený uživatel

#2 Re:

2014-11-07 05:13

#1: -  

 Zajimave, take jsem na tomto miste byl napaden... Ze by se jednalo stale o tutez particku lidi a ze by policie byla opravdu tak neuveritelne neschopna?


Nepřihlášený uživatel

#3 Re: Re:

2014-11-07 10:08

#2: - Re:  

 Fet tam prodává cikán s pupkem v baseballové čepici. Již dvakrát jsem na to telefonicky upozorňoval městskou policii. Nepřijeli ani jednou.


Nepřihlášený uživatel

#4

2014-11-07 10:28

...smutná poznámka k chování Policie k této herně - 2 x jsem viděla stát v tomto místě policejní auto - byli si koupit pizzu :-(

Nepřihlášený uživatel

#5 Nymburk a město

2014-11-07 10:36

zrušením herny se nic nenapraví..pouze se nepřizpůsobyvé lidí přesunou do jiné.... je to otázka policie a její práce... pokud budou tak laxní jako dosud nic se nezmění. A potom taky zůstává otázka koho vlastně tady chceme... chceme tu vůbec tyto nepřispůsobivé lidi? 


Nepřihlášený uživatel

#6 Re: Nymburk a město

2014-11-07 10:46

#5: - Nymburk a město 

 Já vím, že zrušení jedné herny celkový problém neřeší, ale rád bych likvidací tohoto podniku začal, protože situace na Palackého třídě začíná být neúnosná a na všechno se musí dívat naše děti!


Nepřihlášený uživatel

#7

2014-11-07 10:50

Bydlíme velmi blízko a děti chodí denně kolem,je to opravdu tak jak autor petice uvádí!

Nepřihlášený uživatel

#8

2014-11-07 12:18

MYslím,že ten samý problém se týká i herny vedle Hotelu Grand!
Roman

#9 Re:

2014-11-07 12:35

#1: -  

 Proč s tím tedy jako zastupitel něco neuděláte?


Nepřihlášený uživatel

#10

2014-11-07 13:20

Jak je možné, že když je s touto situací seznámeno zastupitelstvo i policie, není z jejich strany vůle toto vyřešit?

Napadají mě 2 vysvětlení - naprostá ignorance a nebo osobní zájem někoho z nich :(


Nepřihlášený uživatel

#11 Re: Re:

2014-11-07 13:46

#9: Roman - Re:  

 Romane upozornoval jsem městskou policii a ta přislíbila častější monitoring v této lokalitě. Pokud máte nějaký nápad jak ten bar zrušit nebo změnit způsob podnikání současného nájemce, tak ho rád vyslechnu a můžeme to začít řešit. Ale asi to bude chtít postupovat dle zákonů a vyhlášek.. Já jako zastupitel nemám takové pravomoci jako radní a starosta. Ale slibuji, že se tím na příštím zasedání budeme zabývat. Klidně přijdte i s peticí.


Nepřihlášený uživatel

#12 Re: Re: Re:

2014-11-07 13:50

#11: - Re: Re:  

 To nebyla moje reakce, ta přoč s tím konkrétně vy něco neuděláte:) určitě nasbíráme ještě více podpisů i na papírové archy a 100% se na zasedání i s peticí chystáme a předložíme jí zastupitelstvu a vedení města s návrhem na zrušení tohoto podniku, Roman Brzák

Svědek

#13 Re: Re: Re:

2014-11-07 14:01

#3: - Re: Re:  

 Nečti komiksy, takto se dealeři nesbírají, někde za ručičku na náhodu, volej dál

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-07 17:09



Nepřihlášený uživatel

#15 Re: Re: Re: Re:

2014-11-07 17:22

#12: - Re: Re: Re:  

 Mimochodem, papírová verze petice bude od začátku příštího týdne k podepsání na několika místech v Palackého ulici, které jsou veřejně přístupná všem občanům. Tímto prosím apelujte na své přátelé a sousedy, kteří nejsou na facebooku nebo nemají přístup internetu, aby se zapojili. Postupně budeme uvádět místa, kde je možné petici podepsat.


Nepřihlášený uživatel

#16

2014-11-07 21:58

Nevím jaká je zkušenost s Policii, ale tady si všichni myslí, že tam na zavolání vrazí policie a pochytá ty malé překupníky a ti neřeknou kdo jim to prodává. Zkus te přemýšlet, když už sem něco píšete. Oni potřebují velké ryby a to je dovozce a to chce několik týdnů ba i měsíců práce to je snad jasný i pro laika. Malé rybky nikdy nic neřeknou a velkou rybu jen vyplaší a bude to prodávat dál po celém Nymburce, nebo v jiném městě, kde jsou další lidé a děti. Taky mě to jako rozeného Nymburáka, který bydlí poblíž hodně znepokojuje, ale věřím že to policii lhostejné není, a proto také podepíši tuto petici.

Roman Brzák
Autor této petice

#17 Změna názvu petice

2014-11-08 19:35

Dobrý den,

dnes jsem změnil název petice, po uvažení jsem nahradil slovo ´´likvidace´´ slovy ŘEŠENÍ SITUACE, tak aby to vyznělo správně, ne že chceme komukoliv likvidovat podníkaní, ale chceme řešit situaci a věci, které jsou s tímto podnikáním spojené, děkuji za pochopení a za Vaší podporu, autor petice Roman Brzák


Nepřihlášený uživatel

#18

2014-11-10 13:14

Dokud lidem nedojde,že se hrací/výherní automaty nedají porazit,měly by tyto být zakázány všude.(Jenže to by psychiatři přišli o klienty - závisláky,že?! A pokud vím,tak herny odvádějí nějaký nemalý poplatek tomu kterému městu a to by zákazem přišlo o dojnou krávu).

Nepřihlášený uživatel

#19

2014-11-19 15:13

Nejde si nevšimnout těch povalečů a individuí co na proti herně posedávájí.Pár krát jsem tam tudy šel a musím říct,že je to ostrach tam tudy jít.

Nepřihlášený uživatel

#20

2014-11-19 15:20

Bydlím naproti Terase ve staré tiskárně a denně na to koukám.Hrůza.Dívím se, že s tím nikdo nic nedělá.
Roman Brzák

#21

2015-01-28 15:59

Dobrý den,

dnes 28.1.2015 jsem byl na Městském úřadě v Nymburce projednat Petici a řešení situace, přikládám zápis z této schůzky, s pozdravem R.Brzák