MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA


Nepřihlášený uživatel

#43176 Re: Re: Re: Dragouni ze zámoří nás brzo tady umoří

2015-03-18 06:46


Nepřihlášený uživatel

#43177 Re: Dragouni ze zámoří nás brzo tady umoří

2015-03-18 06:51

#43122: GoHome - Dragouni ze zámoří nás brzo tady umoří 

 Dobře dementní propaganda, to ani nevypadá na FSB ale nějaké hodně nevzdělané  místní prorusácké individium, které se snaží za každou cenu vyprovokovat jakýkoli incident, jen aby u toho mohlo samou radostí masturbovat. Jak ubohé.

 


Nepřihlášený uživatel

#43178 Re: Re: Tradice zlodějské lumpenpravice

2015-03-18 06:59

#43170: - Re: Tradice zlodějské lumpenpravice 

 Velice výstižně a srozumitelně napsáno ale mám obavu že to stejně ti kterým je to určeno nikdy nepochopí.


Nepřihlášený uživatel

#43179 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Když se předávala tato petice v tom hrozném mrznoucím dešti...

2015-03-18 07:10

#43148: t - Re: Re: Re: Re: Re: Když se předávala tato petice v tom hrozném mrznoucím dešti... 

 Dokonalá konspirace. Nic víc nic méně. Bohužel tohle soudruhům vyšlo.


Nepřihlášený uživatel

#43180 Re: Nenadějná nenaděje, všechno ve sračky spěje.

2015-03-18 07:15

#43135: eva - Nenadějná nenaděje, všechno ve sračky spěje. 

 Koukám, že podle sebe soudíš i ostaní ale věř tomu že 90% lidí je inteligentnější než ty.


Nepřihlášený uživatel

#43181 Re: Vysílání naší TV určují hoši od jinud

2015-03-18 07:20


Nepřihlášený uživatel

#43182 Re: Finanční situace USA je horší než Řecka

2015-03-18 07:24

#43155: Vizionář - Finanční situace USA je horší než Řecka 

Váš text je velice zábavný, zkuste to vydat jako humoristickou povídku a třeba uspějete.


Nepřihlášený uživatel

#43183 Re: Dragouni ze zámoří nás brzo tady umoří

2015-03-18 07:52


Nepřihlášený uživatel

#43184 Běž domů Zemane, čeká tě tvá flaša.....

2015-03-18 07:54

Zeman nemá na Hradě co pohledávat Zeman nemá na Hradě co pohledávat Zeman nemá na Hradě co pohledávat Zeman nemá na Hradě co pohledávat Zeman nemá na Hradě co pohledávat Zeman nemá na Hradě co pohledávat Zeman nemá na Hradě co pohledávat Zeman nemá na Hradě co pohledávat Zeman nemá na Hradě co pohledávat Zeman nemá na Hradě co pohledávat Zeman nemá na Hradě co pohledávat Zeman nemá na Hradě co pohledávat Zeman nemá na Hradě co pohledávat Zeman nemá na Hradě co pohledávat Zeman nemá na Hradě co pohledávat Zeman nemá na Hradě co pohledávat Zeman nemá na Hradě co pohledávat Zeman nemá na Hradě co pohledávat Zeman nemá na Hradě co pohledávat Zeman nemá na Hradě co pohledávat Zeman nemá na Hradě co pohledávat Zeman nemá na Hradě co pohledávat Zeman nemá na Hradě co pohledávat Zeman nemá na Hradě co pohledávat Zeman nemá na Hradě co pohledávat  Zeman nemá na Hradě co pohledávat Zeman nemá na Hradě co pohledávat Zeman nemá na Hradě co pohledávat Zeman nemá na Hradě co pohledávat Zeman nemá na Hradě co pohledávat Zeman nemá na Hradě co pohledávat Zeman nemá na Hradě co pohledávat Zeman nemá na Hradě co pohledávat Zeman nemá na Hradě co pohledávat Zeman nemá na Hradě co pohledávat  Zeman nemá na Hradě co pohledávat  Zeman nemá na Hradě co pohledávat Zeman nemá na Hradě co pohledávat 


Nepřihlášený uživatel

#43185 Re: Re: Finanční situace USA je horší než Řecka

2015-03-18 08:11


Nepřihlášený uživatel

#43186 Re: Re: Re: Dragouni ze zámoří nás brzo tady umoří

2015-03-18 08:16

n43162: eva - Re: Re: Dragouni ze zámoří nás brzo tady umoří 

 NAUC SE CESKY, TY BLBE !  PRECTI SI, CO JSI TADY NASLINTAL !!!!!!!


Nepřihlášený uživatel

#43187 Re: Re: Re: Finanční situace USA je horší než Řecka

2015-03-18 08:30

#43185: - Re: Re: Finanční situace USA je horší než Řecka 

 . Poslanci Federálního shromáždění tehdy vykonávali svoji funkci bezplatně.


Nepřihlášený uživatel

#43188 Re: Finanční situace USA je horší než Řecka

2015-03-18 08:33

#43155: Vizionář - Finanční situace USA je horší než Řecka 

 Milý soudruhu, jste  velmi úsměvný..


Nepřihlášený uživatel

#43189 Re: Re: Re: Dragouni ze zámoří nás brzo tady umoří

2015-03-18 09:07

#43162: eva - Re: Re: Dragouni ze zámoří nás brzo tady umoří 

 S BLBEM TVEHO FORMATU SE NEMOHU  POMEROVAT !  VIM, ZE VZDY VYHRAJES !!!!!!!!!!


Nepřihlášený uživatel

#43190

2015-03-18 09:24

Soudruha ZEMANA by si Putin v Moskvě už mohl nechat, popř.by si ho mohli vzít do Číny jako poradce pro lidská práva :)))))

Takového velkého "vůdce" je pro Česko škoda, česká lumpenkavárna ho neumí docenit :)))) Velebu a Ovčáčka si může vzít s sebou!!!! Semelovou taky-třeba jako ideolog.poradkyni !! Nebo jako pokojskou?


Nepřihlášený uživatel

#43191

2015-03-18 09:29

ZEMAN se zúčastní oslav konce II. světové války v Moskvě. Ona sice skončila v Evropě v Berlíně a ne v Moskvě, ale proč se nesetkat a nepolíbit s přítelem Putinem ? Bude to legrace. Už se těším na to, kolik prezidentů a královen i králů nebo zástupců královských rodin, kolik předsedů vlád EU se dostaví k polibku smrti.

Účast prezidenta země a člena NATO na vojenské přehlídce demonstrace síly Ruska v této době, kdy nám Putin vyhrožuje jadernými zbraněmi a zabírá území, která Rusku nepatří, je přece ukázka odvahy našeho prezidenta. Za to si zaslouží nejvyšší ruské vyznamenání a já doufám, že ho dostane a příjme, aby potupa ČR byla dovršena. Uslintaný medvěd od Kolína se setká s ruským medvědem. Jsme přece bráškové. Pojď brácho, budeme si hrát.

Hanba mě fackuje. Stydím se za svého prezidenta. Je mi to ovšem prd platné, protože on nezná stud.


Nepřihlášený uživatel

#43192 Re: Re: Re: Dragouni ze zámoří nás brzo tady umoří

2015-03-18 09:36

#43162: eva - Re: Re: Dragouni ze zámoří nás brzo tady umoří 

 Dnes máš daleko více možností, můžeš si jet kam chceš, pokud nejsi pecivál, můžeš odjet do zahraničí i pracovat. Nikdo není povinen žít v ČR, státní hranice jsou už 25 let otevřené, zaplať pánbůh, jen to chce nebýt lenošný a nenáříkat každý večer v místní hospodě. Odjel jsem makat do Norska a za 6 let jsem měl našetřeno na byt i auto.  Nejedl jsem špagety s kečupem, tak, jak to dělají Poláci.. Jedl jsem kvalitní jídlo, jenže nekouřím, nepiji, tak jsem se zvládl podívat i 2 x do Thajska a objel Švédsko a Finsko. Je to fajn, nemít nějaké finanč. závazky, nějakého úvěru nebo hypo bych se bál, člověk nikdy neví, co může v životě přijít. Možnost odjet ven, má opravdu každý z nás.. Tak si neztěžuj, nemusíš se nechat buzerovat v práci od nějakého českého primitiva s bolševickými geny. Nikdo nic nemusíme, jenom zemřít jednou musíme..

Asenad

#43193 Re:

2015-03-18 09:38

#43150: Uznávaný psycholog -  

 Naprosto jste je vystihl! 


Nepřihlášený uživatel

#43194 Re:

2015-03-18 09:41

#43150: Uznávaný psycholog -  

 .. Milý pane, jenže se vsadím, že jste byl nejdřív komunistou, později " havlistou" a teď jste zemanistou... Tak držte, mlčte.. Jste typický PŘEKABÁTĚNEC!!!!!!!!!!!!!!!!


Nepřihlášený uživatel

#43195 Re:

2015-03-18 09:59

#43191: -  

 A já si zase myslím, že znám situaci, ve které by se Zeman styděl.

Svléknout do naha a vystavit na I. nádvoří Pražského hradu. Asi to nebude možné provést fyzicky, ale nějaký sochař by ho mohl takto vymodelovat/vysochat a pak ho tam vystavíme. Možná ho budou chtít i na náměstí v Kolíně.

Bez přezdívky

#43196 Miloš Zeman je vlastizrádce

2015-03-18 09:59

Ať už v té Moskvě zůstane navždy!!!


Nepřihlášený uživatel

#43197 Re: petice na odvolání Jacenuka

2015-03-18 09:59

#31822: -  

 Snažím se touto formou založit petici na odvolání Jacenuka.(je to samé jako Porošenko)


Nepřihlášený uživatel

#43198 Re: Re: Re: Re: Dragouni ze zámoří nás brzo tady umoří

2015-03-18 10:11

#43192: - Re: Re: Re: Dragouni ze zámoří nás brzo tady umoří 

 Prosím o radu. Naprosto s tebou souhlasím. Jenom nevím jak přesvědčit vnuky a vnučky, aby vyrazili  do světa. Nějak se jim nechce. Mama HOTEL je pro ně ideál.

Občas jezdím po Evropě (ne k moři a do letovisek). Beru je sebou, aby viděli. Přemlouvám je, aby se opravdu věnovali jazykům. Asi jsou líní a já jsem z toho smutný. Kdyby mi bylo 25, tak bych tady nebyl ani "minutu".

Souhlasím s tebou a přeji hodně úspěchů a šťastný život.


Nepřihlášený uživatel

#43199 Re: Re: petice na odvolání Jacenuka

2015-03-18 10:15

#43197: - Re: petice na odvolání Jacenuka 

 Jestli se snažíš založit petici na odvolání Jaseňuka, tak to jsi na špatných stránkách. Nám tady stačí, když podepíšeš petici na odvolání ZEMANA.


Nepřihlášený uživatel

#43200 demokracie

2015-03-18 10:24

Demokracie je dobrá možnost projevu,ale jak vidíme když se najde skupina omezených nechápavích jedinců,kteří soustavně otrvují a obtěžují narod,protože oni prohráli volby.Káždému se něco nelíbí a nemusí s každým souhlasit,ale tato skupinka ,je horší jak štěnice,vysávají obtěžují národ.Někdy si říkám jestli by se tato skupinka nepříspůsobivých neměla odstranit,vyhostit .Říkaji si havloidé,pravdoláskaři.