MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Káča

#40651 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Popis zemanovce

2015-03-02 13:37

#40632: Káča2 - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Popis zemanovce 

 Vy jste se mě na něco ptala a já jsem odepsala.Pokud bych na Váš příspěvek nereagovala,řekla byste,že jsem neslušná.Zareagovala jsem,ale Vy jste mi odepsala,ať držím hubu.Takže vůbec nevím,co po mně chcete.Váš nick je vskutku výstižný.Vy budete opravdu "dvojková káča". Káča


Nepřihlášený uživatel

#40652

2015-03-02 13:51

Podpora všem slušným lidem v Rusku, kteří už mají dost Putina. Ukázalo se, že jich tam není málo. Jsou jich statisíce, když se jich 50:000 odvážilo vyjít v Moskvě do ulic, procházet bezpečnostními rámy a nechat se nafotit a nafilmovat. To už není hlouček lidí na Krasnoj ploščadi. To už Putin nerozdýchá.

Kdo ví jak na to, ať napíše server, na kterém by bylo možno podpořit tyto odvážné Rusy.


Nepřihlášený uživatel

#40653 JSEM ZVEDAVY JAK TOHLE DOPADNE

2015-03-02 14:42

Myslim ze jsem rusy zbytecne podcenoval.Oni nejsou zase takove ovce.


Nepřihlášený uživatel

#40654

2015-03-02 15:05

OPET SE POTVRZUJE, JAK SI NASEHO PREZIDENTA VE SVETE VAZI !!!  V AMERICE SE S NIM NESETKA ZADNY SPICKOVY POLITIK, KONGRESMAN, PROSTE NIKDO !!!  TO SE JESTE ZADNE HLAVE JINEHO STATU NESTALO !!!  ZEMAN MUZE NAVSTEVOVAT TAK RUSKO, CINU A PODOBNE "SPRATELENE" ZEME !!!  ZEMAN JE OSTUDOU CESKE REPUBLIKY !!!

Káča

#40655 Re:

2015-03-02 15:31

#40654: -  

 Ano,žádný normální státník ho do své země na oficiální návštěvu nepozve.Snad i proto má Zeman tolik času jezdit po Čechách.Je to strašná ostuda!Paradoxně se stydí jen ti,kdo ho nevolili.On a jeho voliči jsou v klídku a v pohodě. Káča


Nepřihlášený uživatel

#40656 Re: ReZeman? Kdo to je Zeman?:

2015-03-02 15:56

#40655: Káča - Re:  

 Jak se mohl zid Zeman stat svedkem Mlyare na jeho svatbe v katolickem kostele? Vzpomente si jake dobrodruzstvi prozil ve Francii na Parizskem letisti Ministr financi A.Babis kdyz francousti celnici mu neverili ze ja Cesky koblizkovy kral a nejvysi ministr.To same Zeman,a ze ho si ho vubec nekdo vsimnul z americkych politiku mohl mluvit o stesti.Mozna priste bych mu doporucil aby si sebou take vzal prirucni atlas sveta aby mohl ukazat, kde ta ceska republika vlastne lezi.

Jelena Vičanová

#40657

2015-03-02 17:17

Tady se zase sešla Havlistická sebranka!!!


Nepřihlášený uživatel

#40658

2015-03-02 17:53

Česká média i havloidé šíli z vraždy Borise Němcova v Moskvě,Chtejí okamžite vyšetření vraždy. Tá istá média i havloidé ale nešíli aby masakr v Odesse byl vyšetřen, radeji nechtejí znát z masakru pravdu. Co k tomu dodat,dvojí metr v šíření pravdy i vyšetřováni. To vystihuje  morálku havloidných zmrdu i presstitutu z ČT !!!!

Káča

#40659 Re:

2015-03-02 17:56

#40657: Jelena Vičanová -  

 Na antizemanovském diskuzním fóru je to vskutku nečekané a překvapivé,že?! Káča


Nepřihlášený uživatel

#40660 Re:

2015-03-02 18:19

#40658: -  

 Toto psal naprostý ubožák, v mozku nějak vymeteno,že?? Asi jako u Zemana, ha,ha :)))))


Nepřihlášený uživatel

#40661

2015-03-02 18:23

Žid Zeman, vůdce v boji proti IS, kritik novináře Peroutky, Putinova hlásná trouba, kamarád ruských oligarchů, místo mozku, ze slivovice kostku :))))


Nepřihlášený uživatel

#40662 Re:

2015-03-02 18:27

#40652: -  

Většina Rusů už má šílence Putina plné zuby, mají tam hlad, není maso....

Ceska Devka slouzi kazdemu,kdo plati.

#40663 Zemane,tak kdo vlastne ty ruske teroristy podporuje.

2015-03-02 18:37


Nepřihlášený uživatel

#40664

2015-03-02 18:38

Echo24.cz: Text, který nesměl v MF Dnes vyjít kvůli Babišovi.....


Nepřihlášený uživatel

#40665 Re: Re:

2015-03-02 18:43

#40660: - Re:  

Čemu se směješ havloidnej zmrde,obětem z Odessy ??? 


Nepřihlášený uživatel

#40666 KacoRe: Re:

2015-03-02 18:44

#40655: Káča - Re:  

 KACO, JSEM SI VEDOM TOHO, ZE ZEMAN NEBYL V USA NA OFICIALNI NAVSTEVE.  OVSEM NEPRIJEL TAM V UTAJENI.  POKUD  PRIJEDE HLAVA STATU DO JINE ZEME, SNAZI SE POLITICI NAJIT ZPUSOB, JAK VYJADRIT UCTU DOTYCNEMU, I KDYZ NEMA OFICIALNI POZVANI.  TO BY SE OVSEM NESMELO JEDNAT O ZEMANA !!!

Káča

#40667 Re: KacoRe: Re:

2015-03-02 19:04

#40666: - KacoRe: Re:  

 Naprosto s Vámi souhlasím.Zemana plácají po ramenou jen v Rusku a Číně.V Americe se politici raději zavřou a zamknou,jen aby se s tím šílencem z České republiky nemuseli náhodou někdo potkat. Káča

Káča

#40668 Re: Re: ReZeman? Kdo to je Zeman?:

2015-03-02 19:11

#40656: - Re: ReZeman? Kdo to je Zeman?:  

 Ten atlas,prosím,raději ne.V Americe znají Českou republiku ve spojitosti s Panem Václavem Havlem.Byla bych velice ráda,kdyby si svět nespojoval naši krásnou,malou zemičku se Zemanem.Po tu dobu,co bude Zeman prezidentem,by bylo nejlepší,aby se naše země raději vůbec nezviditelňovala. Káča

Zdrastvujte tovarisci.

#40669 Jo Zeman ,ten se vyzna a jak umi zdravit...

2015-03-02 19:14

http://necyklopedie.wikia.com/wiki/Milo%C5%A1_Zeman

CEST PRACI,    SALAM ALAIKA,    SHALOM,    POCHVALEN BUD.. 


Nepřihlášený uživatel

#40670 Re: Re:

2015-03-02 19:52

#40655: Káča - Re:  

 Nejhorší je ,když člověk mluví do toho čemu vůbec nerozumí.Naš pan preziden nejel na státní navštěvu USA,ale na židovský kongres,kde měl jeho projev mimořádný uspěch.Někdy si říkam,dokdy chcete vést svou zbytečnou nenávistnou kampan,která se už dávno minula učinkem.Že se stydí několik jedinců ,voličů Schwarzebergra,na tom přece vůbec nevadí o vás se už přece nikdo nezajímá.Nakouknul jsem tu v domění že jste už dostali rozum,vidím že to nemá cenu.Tak si tady zůstante ve vašem světě nenávisti.


Nepřihlášený uživatel

#40671 Re: Re: Re:

2015-03-02 19:56

#40670: - Re: Re:  

 Tady asi nepochodíš,oni slyší jenom svoji pravdu.Taky něco mám............Pravicový sociolog Hampl vysvětlil, proč pražské elity nenávidí Zemana. Poprvé prý ukázal lidem z fabrik, že můžou ty vznešené porazit.


Nepřihlášený uživatel

#40672 Re: Re: Re: ReZeman? Kdo to je Zeman?:

2015-03-02 20:02

#40668: Káča - Re: Re: ReZeman? Kdo to je Zeman?:  

 Za jednoznačně nejvýznamnější sociologickou knihu posledního desetiletí považuji Coming Apart od Charlese Murrayho. Ukazuje, jak původně celkem jednolitá americká společnost se rozdělila na dvě skupiny, které spolu v podstatě přestaly komunikovat. Každá z nich má jiný životní styl, jiné hodnoty a jiné zájmy. Nefunguje mezi nimi ani základní solidarita. Příslušníkům jedné třídy přestalo záležet na těch druhých a stali se lhostejní k jejich utrpení. K tomu přispívá i to, že se téměř nepotkávají. Každá skupina žije v jiných čtvrtích, pracuje v jiném typu organizací a tráví volný čas na jiných místech.

Na jedné straně je podle Murrayho "nová horní třída“, tedy politici, novináři, intelektuálové, šéfové korporací, špičkoví počítačoví experti a další. Na druhé straně jsou obyčejní lidé z nižších tříd – dělníci, inženýři, učitelé, majitelé firem, švadleny, policisté atd.

Vše nasvědčuje tomu, že stejné rozdělení na "euroelity“ a "prostý lid“ se rýsuje i v Evropě.

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2015-03-02 20:09


Jak se Zeman stal zidem

#40674 Zeman by rad mluvil s Obamou Kerrym Bidenem ale oni nemaji zajem:

2015-03-02 20:23

#40670: - Re: Re:  Obama,Biden,Kerry nemaji zajem o rozhovor se Zemanem

 http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor :Zeman jede do  USA a nikdo se s nim nechce setkat. Nejvysi predstavitele vlady se odmitaji se Zemanem setkat z duvodu Zemanova proruskeho postoje....To se jedna i o dalsi nejvyssi politiky z US senatu a congresu.

Káča

#40675 Re: Re: Re:

2015-03-02 20:23

#40670: - Re: Re:  

 Ano,nejhorší je,když člověk mluví do toho,čemu vůbec nerozumí.. Třeba Vy-mluvíte o tom že Zeman nejel do Ameriky na oficiální návštěvu.A já jsem snad něco takového psala?Nebo to psal nějaký jiný antík?Jediný,kdo se o tom zmiňuje,jste Vy.On totiž Zeman ani na žádnou oficiální návštěvu jet nemůže,protože ho na ni nikdo nezve.Další,kdo mluví o tom,čemu nerozumí,je Váš prezident-hendikepovaní lidé,překlad anglického názvu punkové kapely..a globálně vzato,absolutně nerozumí pravidlům bontonu.Za Zemana se stydí několik voličů pana Schwarzenberga?Tak to jste asi zaspal dobu.Není nás několik.A hlavně,nestydí se jen voliči knížete.A ve světě nenávisti nežijeme my,antíci.Ve světě nenávisti žije ten Váš hradní ožrala a Vy,zemandrtálci.Než začnete protestovat,přečtete si nenávistné příspěvky zemanomilců,které jsou na tomto diskuzním fóru. Káča