MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA


Nepřihlášený uživatel

#39126 Re: Re: Pozice krajní pravice a ultranacionalismu v ukrajinské společnosti znepokojivě sílí

2015-02-18 19:44


Nepřihlášený uživatel

#39127

2015-02-18 19:44

výsledku průzkumu veřejného mínění na Krymu

výsledku průzkumu veřejného mínění, který si nechali provést ukrajinští aktivisté na Krymu u tamního obyvatelstva. Výsledkem bylo, pro ně debaklozní zjištění, že  82% krymské populace je naprosto srozuměno s připojením poloostrova k Ruské federaci


Nepřihlášený uživatel

#39128 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pozice krajní pravice a ultranacionalismu v ukrajinské společnosti z

2015-02-18 19:46

Káča

#39129

2015-02-18 19:49

#39120: Arabela - Re: Re: Re: Re: Pozice krajní pravice a ultranacionalismu v ukrajinské společnosti znepokojivě sílí 

 Jsem slušná holka,které se příčí nechutnosti a vulgarity.Opovrhuji takovým ubožákem,jakým jste Vy.Musíte být strašně nešťastný a zoufalý.A víte co?Já,empatická samaritánka,z toho mám radost.Za to,jak dokážete ubližovat ostatním,Vám přeji,ať se ve svém moři smutku,neštěstí a zloby,topíte hodně dlouho.Jste zamindrákovaná nula! Káča


Nepřihlášený uživatel

#39130

2015-02-18 19:53

Možná jsem naivní, ale stále věřím, že zase jednou v Česku

ZVÍTĚZÍ PRAVDA A LÁSKA NAD LŽÍ A NENÁVISTÍ

Demokrat

#39131 Re: Re: DŮLEŽITÉ PROHLÁŠENÍ:

2015-02-18 19:54

#39096: Jiří Pehe - Re: DŮLEŽITÉ PROHLÁŠENÍ: 

Jaké provokační cvičení ty dobytku havlistickej provokaterskej, chcípni šmejde!!!   Všichni skurvený havlisti do plynu!!!

Káča

#39132

2015-02-18 20:05

#39121: - Re: Re: Re: Re: Re: Pozice krajní pravice a ultranacionalismu v ukrajinské společnosti znepokojivě s 

Béčko moje,vůbec se Ti nedivím,také by se mi příčilo vypisovat tyhle zemandrtálské termíny.Zemanovci jsou hnisajícím vředem naší společnosti.A já se takových sajrajtů děsně štítím!!!Přeji klidný večer bez stresu,i když vím,že to půjde jen stěží.Pa Káča


Nepřihlášený uživatel

#39133 Srovnavat Havla se Zemanem? NEMOZNE!!

2015-02-18 20:09

Jsem prosty clovek narozeny v Praze Karline.Kdyz chci porovnavat Vaclava Havla se Zemanem tak jsem zjistil ze je Zeman pravy opak a to ve vsem.Na Havla vzpominam z laskou a jenom pohled na Zemanuv portret se me dela opravdu nevolno. Havel dokonaly gentleman Zeman dokonale prase.Jeho male vypite ocka plne prohnanosti jsou nestale v pohybu a Zeman neni ani schopen se podivat primo do oci,.Spekem obrostle individuum, vylacene ruskou vodkou a pachnouci pivnim prdem a potem tloustika,to je naz ing Zeman.


Nepřihlášený uživatel

#39134 Re:

2015-02-18 20:12

#39130: -  

 https://www.youtube.com/watch?v=npMZ7UxwVgU

Krasna doba, kdy cesky lid drzel pohromade. Bohuzel jen vzpominky..


Nepřihlášený uživatel

#39135 Re:Nekoliv slov KACE.

2015-02-18 20:18

#39129: Káča -  

Kaco jak by bylo snadne pro Vas se tady neangazovat ale pokavad tato petice bezi tak je Vas zde potreba. To same ja a ostatni kterym neni osud republiky lhostejny.Boj s komunistickou  Hydrou nesmi prestat.Jsou to primitivove i s tim jejich prezidentem a proto je nutne je bit slovy hlava nehlava... 


Nepřihlášený uživatel

#39136 Re: Srovnavat Havla se Zemanem? NEMOZNE!!

2015-02-18 20:18

#39133: - Srovnavat Havla se Zemanem? NEMOZNE!! 

  Srovnavat Havla se Zemanem? NEMOZNE!!

NAPROSTO SOUHLASÍM

Ano, Zeman opravdu nemá čisté svědomí a nedokáže se nikdy nikomu podívat déle , jak na vteřinu  do očí. Také se mi ,už jen z jeho fotky, zvedá žaludek.. Vyhýbám se jakémukoliv kontaktu s jeho portrétem nebo videem. Je to prohnilý negativní člověk.


Nepřihlášený uživatel

#39137 Re: Re:

2015-02-18 20:40

#39134: - Re:  

 Moc Vam dekuji za pripomenuti teto nadherne doby.  Vsichni zemandrtalci a komuniste by si z tohoto dokumentu meli vzit ponauceni !  Tvrdi, ze sametova revoluce probehla v rezii ovlivnene mladeze, studentu a umelcu, tzv. komediantu.  Zde je krasne videt, kolik lidi stredni a starsi generace bylo dojato k slzam.  Rekla bych, ze dokonce tvorili vetsinu !  Jeste jednou srdecne diky.

Ritchie

#39138 Pouhý zlomek toho, co zde za ta léta předvádí prezident... Také oceňuji tu "stálost" názorů...

2015-02-18 20:44

Ritchie

#39139 Pokračování...

2015-02-18 20:45

#39138: Ritchie - Pouhý zlomek toho, co zde za ta léta předvádí prezident... Také oceňuji tu "stálost" názorů... 

 

16. listopadu 2014

Lži prezidenta Zemana o Ferdinandu Peroutkovi a Winstonu Churchillovi

leden 2015

Vypískaný prezident na Albertově...

Albertov 17. listopadu 2014


Nepřihlášený uživatel

#39140 Sliby se slibuji,blazni se raduji.

2015-02-18 20:48

Polni marsalek Zemanek slibil polni nemocnice Jordansku.


Nepřihlášený uživatel

#39141 Tuto dobu je dobré připomínat

2015-02-18 21:06

#39137: - Re: Re:  

 Také Vás srdečně zdravím, nemusíte děkovat.. Tuto dobu je dobré připomínat, tenkrát byli lidé v tehdejším Československu jednotní a vážili si vybojované demokracie. Člověk se ráno rád a s úsměvem probouzel.. Nádherná doba! Škoda veliká, že mnoho lidí už zapomnělo a tohoto všeho si dnes vůbec neváží!!! Srdce mi rve, když čtu špinavosti na adresu zesnulého Pana Prezidenta Václava Havla, člověka, který se tolik o svobodné Československo zasloužil. Je to velmi smutné..


Nepřihlášený uživatel

#39142 Re: Re: Re: Re:

2015-02-18 21:15

#39070: - Re: Re: Re:  

 Jaké "objektivní informace" máte na mysli? Videa bez jakékoliv autorizace, identifikovatelnosti místa a dokonce i období na tzv. "názorových serverech" tak pěkně struženýcn na pravdive.eu? 

Nebo snad máte na mysli ony účelové bláboly z nacisticko komunistických parlamentních listů? 


Nepřihlášený uživatel

#39143 Zeman se do superdebila pouze stylizuje, je ideálním hercem superdebila má superdebilní zjev.....

2015-02-18 21:18

Stejně tak se do superdebilů stilizují tzv. Zemanovi příznivci z "řad občanů". 

Kritici Zemana kritizují jeho superdebilitu. Ta skutečně existuje, ale není v tom, že říká superdebility. Zeman má suprdebility připraveny s největší pravděpodobností od FSB. Jeho superdebility korelují nejen s jeho superdebilním zjevem, ale především s ruskou profeionálně vedenou propagandou nejen v Parlamentních listech a tzv. jeho "příznivci" z "řad občanů", ať už je to Jelena nebo Arabela či Dáša. 

Profesionálové z Ruska přesně odhadují náladu ve společnosti a této náladě servírují zárměrně upravené informace ("názory" na názorových serverech) tak, aby západní demokracie vypadala jako proradná, zločinná, řízená odkusi ze zákulisí tajemnými silami. Do takového prostředí následně mohou pustit cokoliv jakýkoliv "názor". 

Podstatné je narušit hodnoty demokracie. Zpochybnit lidi, kteří jsou spjati s demokracií a vždy jeji principy hájily a dodržovali. Proto Miloš Zeman hovoři o Churchilovi jako o "jeho milovaném", aby mu následně přisoudil obdiv k nacismu. Proto mluví o "milovaném" Peroutkovi, aby následně zpochybnil jeho mravní integritu. 

Miloš Zeman je superdebil, ale nikoliv proto co říká veřejně, ale protože je jedním článkem ruské propagandy a to bohužel nutno říci nejen v ČR, ale v EU či dokonce ve Světe. Tato kampaň je skutečně superdebilní ve své ničitelské podstatě, lží a zločinnosti, ale bohužel není superdebilní v tom, jak je vedena, právě proto takové kampani Zeman vyhuvoje svým nejen superdebilním zjevem. 

Novináři by tedy neměli zkoumat a kritizovat jednotlivé superdebilní výroky, ale superdebilní jednání v celé jeho šíři a ukázat komplexnost superdebility Hradu, která sahá od Zemanovců, přes Mynáře, Nejedlého, Kmnoníčka, jeho tzv. "podporovatele z řad občanů" až do Ruska ke KGBákovi Remkovi...

KVZ, Demokrat, Matka, Dáša, Arabela, Miloš Zeman, Kateřizan Zemanová, manželka se zelenou kartou

#39144 Už nechci být komunistou, já KVZ, Demokrat, Matka Tereza, Dáša...... my všichni v jedné osobě....

2015-02-18 21:20

***VČERA JSEM SE TAK DĚSNĚ OŽRAL S MARTOU, TEDY SOUDRUŽKOU MARTOU SEMELOVOU A VŮBEC NEVÍM CO SEM S NÍ PAK VYVÁDĚL, TAK UŽ NECHCI BÝT KOMUNISTOU, NECHCI, ABY MNE TLOUKLA, UŽ NECHCÍ BÝT OPLZLÝ A UŽ NECHCI, ABY MNE POŘÁD BOLELA HLAVA Z TOHO DĚSIVÉHO OPÍJENÍ. UŽ NECHCI BÝT DIKTATUROU PROLETARIÁTU.  SOUDRUZI, TEDY VLASTNĚ OBČANÉ KONČÍM S KOMUNISTICKOU MLÁDEŽÍ, KONČÍM S KOMUNISTY A KONČÍM S MARTOU SEMELOVOU. ČEST*** TEDY ČEST JAKO ČEST, ČLOVĚK MÁ PROSTĚ NĚJAKOU ČEST A TU SI MUSÍ CHRANIT.  Dobrý den očané, dobrý den sousedé, dobrý den všichni slušní lidé.  

Přesto jsme všíchni zodpovědni za své jednání.

Ani Fidel z toho není vyňat.

Ani Che, ani jeho šoféři, ani jeho rezidence.

Ani všichni ti Kubánci, kteří si nadělali do kalhot, než byli popraveni. 

Ani těch čtrnát tisíc dětí, které uletěly svým rodičům. 

Ani láska a zoufalství, jež toho byly příčinou. 

Arabela

#39145

2015-02-18 21:23

Studenti a přechytračelí pseudointelektuálové jsou ostudou tohoto národa!!!


Nepřihlášený uživatel

#39146

2015-02-18 21:28

Zeman je  obtloustlý přiopilý strejc, který by udělal nejlépe, kdyby si pobalil fidlátka a odjel nazpět na Vysočinu, kam patří.

Ritchie

#39147 Re:

2015-02-18 21:29

#39145: Arabela -  

 Zatímco vy a vám podobní jste výkvětem, to známe...


Nepřihlášený uživatel

#39148 Re:

2015-02-18 21:31

#39145: Arabela -  

 Kolik kopějek dostáváte za jeden příspěvek ? 

Káča

#39149 Re: Re:Nekoliv slov KACE.

2015-02-18 21:38

#39135: - Re:Nekoliv slov KACE.  

 Děkuji za několik milých slov!Ano,pro nás všechny,antíky,by bylo snadné a výhodné opustit tuto diskuzi.Mohli bychom se plně věnovat tomu,co nás baví a naplňuje,místo toho,abychom se tady nechávali zemandrtálci urážet a četli jejich sprosté nadávky,kterými nás kamenují.Ale Vy,stejně tak jako já a spousta dalších slušných a inteligentních lidiček jsme tady,protože nám není lhostejná budoucnost naší země.Totalitu jsem zažila jen jako školou povinná holka a jsem šťastná,že jsem své dospívání a mládí mohla prožít v demokracii.Dospělost v demokracii mě také baví a chci v demokratickém státě i zestárnout.A tak Vám,i všem ostatním děkuji za to,že jste tady a bojujete proti těm,kteří nám chtějí vzít svobodu a demokracii.Moc si Vás vážím! Káča

Arabela

#39150 Re: Re:Nekoliv slov KACE.

2015-02-18 21:50

#39135: - Re:Nekoliv slov KACE.  

 Radši se nauč psát!!!!