MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Káča
Nepřihlášený uživatel

#37826 Re:

2015-02-09 10:53

#37786: -  

Ferdyš Peroutka, obávaný kápo z Dachau a Buchenwaldu se vrátil z pro něj "pionýrského tábora" o 12 kg těžší, svěží a zdráv.

To spíš jako kápo utloukl několik desítek obětí... 


Nepřihlášený uživatel

#37827 Re: Re:

2015-02-09 10:54

#37825: - Re:  

 ***** STOP ZEMANOVI !!!!******

Káča
Nepřihlášený uživatel

#37828 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-02-09 10:59

#37760: Káča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

Ty blekoto zasmrádlej, podejť byste se neznali, vždyť se vás tu plácá asi pět stejných prasečích mozečků jako nudle v bandě...

Nakonec už brzo rozjede pan Kočka Matějskou pouť, tak se mužete jít povozit, práci nemáte, tak holt ze sociálních dávek, ale to  se moc nepovozíte.

Ale možná, že vám rakouskej feudál zaplatí houpačky... 


Nepřihlášený uživatel

#37829

2015-02-09 11:00

SUPERZPRÁVA, ŽE ZEMAN KONČÍ !!!!! ALE JAK DLOUHO SE PO NĚM BUDE " VĚTRAT " A " UKLÍZET BORDEL " ....


Nepřihlášený uživatel

#37830 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-02-09 11:03

#37821: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Muzes si to vyhledat.  Tento blabol z 50. let je skutecny a vazne mysleny.  Muzes se podivat na sovetskeho kolchoznika, jak skolil nase druzstevniky.  Pokud o necem vis prd, tak se k tomu ani nevyjadruj.  Ve volne chvili si zopakuj ceskou gramatiku, dela Ti velke problemy.


Nepřihlášený uživatel

#37831 Matějská pout

2015-02-09 11:10

#37828: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Asenade, popsal jste nám Váš život o socialních dávkách.. To je od Vás milé..  Ale to už tu o Vás víme od listopadu, bystřejší občan, tak nějak vydedukuje...

A tak Vy dostanete nějaké kapesné od Miloše ? Anebo s Vámi půjde na nějakou blicí atrakci dokonce sám super.....? Každopádně , za tu 3 měsíční NONSTOP  hoňku, byste aspon na ten kolotoč měl dostat pár drobáků..


Nepřihlášený uživatel

#37833 Re: Moskalenko podojil kozla

2015-02-09 11:26

#37832: - Moskalenko podojil kozla 

Diky. Mela jsem sice na mysli jinou reportaz, ve ktere primo dotycny, prosty kolchoznik, skoli nase druzstevniky.  Potvrdil jste, ze si nevymyslim, jeste jednou velke diky. Preji hezky den.


Nepřihlášený uživatel

#37834 zeman - outfit

2015-02-09 11:40

 Zeman - něco mezi strýčkem Křópalem a donem Blaboliem. Po flanelové košili nyní v oblecích, šitých na Vysočině; kravaty má do půli břicha jako Pláteník z okresu na severu a botky gumové, pohodlné, důchodcovské..

Káča

#37835

2015-02-09 11:47

Krásný den,antizemanovci!Jak vidím,zase nás na naše diskuzní fórum přišli navštívit naši spoluobčané,jejichž inteligence se pohybuje hluboce pod průměrem běžným,pro žáky zvláštních škol!Číst jejich příspěvky je na jednu stranu opravdu k smíchu.Ale na druhou stranu je to pro naši zemi dost katastrofální situace.Jak řekl Stanislaw Jerzy Lec:"Nejsem zajedno s matematiky.Domnívám se,že souhrn nul je nebezpečné číslo." Káča


Nepřihlášený uživatel

#37836

2015-02-09 11:48

Zemanova snaha přepsat naší nedávnou historii ve svůj prospěch tu skutečnou diskuzi o ní znemožnila a změnila jí v kýč. Jde o jev, tak typický pro neomarxistické vidění světa, ve kterém historie začíná teprve s námi, protože teprve naše myšlenky a interpretace dávají minulosti smysl a význam. Zemanova ahistoričnost je proto vtipem stejně špatným, jako bylo jeho pokrytecké odvolávání se na slova Ruského ministra zahraničí Lavrova, který o Ruských dodávkách zbraní rusky mluvícím Ukrajincům lže celému světu.

 


Nepřihlášený uživatel

#37837 Re: Re: Popelníček alias vepřová hlava

2015-02-09 11:56

#37814: - Re: Popelníček alias vepřová hlava 

 Špatný pokus, vulgární, tupý a frustrovaný zemanomilče.


Nepřihlášený uživatel

#37838 Zeman kontra Schwarzenberg

2015-02-09 12:02

Zeman kontra Schwarzenberg

 

 

se stávají rejdištěm nenávistných hulvátů proti slušným lidem. Není se co divit,

 

když proti sobě postavíte sprostého ožralu, duševně nemocného a tlustého politika bolševického střihu s nepřítomným pohledem debila, jež imponuje českému lumpenproletariátu, proti inteligentnímu a vzdělanému představiteli šlechtického rodu s mnohasetletou tradicí.

Jinými slovy: chová-li se český prezident jako šašek, nebylo by poctivější a upřímnější mít za prezidenta rovnou kašpárka?

Soudruh Krampol, nebo všehoschopná Jiřina Bohdalová by to tutově vzali.


Nepřihlášený uživatel

#37839 Re: majestátík

2015-02-09 12:10

#37809: Sakuranbo - majestátík 

 Vítaj Sakuro !

po dlouhé době delší a hezký text do diskuze. Suhlasím s tím omezením věku prezidenta. A také s konciliem lékařů souhlasím.

Já osobně jsem pro království typu: GB, Belgie, Nizozemsko, Dánsko, Švédsko, Norsko.

Jiné zřízení než je parlamentní monarchie přivede dříve nebo později na vrchol moci politika typu : Putin, Zeman, Hitler, Stalin, Gottwald, Klaus.

Problém budeme mít s nalezením královského rodu. I když jsou takoví mezi námi.


Nepřihlášený uživatel

#37840 Zemanem navždy

2015-02-09 12:21

Nechápu . proč se zastánci Miloše  Virózy , pořád otírají o pana Schwarzenberga? Ten jim opravdu musí ležet v žaludku víc, než slušným lidem Zeman. Ta jejich nenávist vůči inteligenci, šlechtě a vůbec vzdělanosti, ta musí být hodně velká.

Rád bych je upozornil na to, že diskuze není o panu Schwarzenbergovi , ale o chování a lhaní soudruha Zemana, který i kdyby si nasazoval střídavě knížecí nebo císařskou korunku, nikdy nebude knížetem nebo císařem, ale zůstane právě jen tím zemanem.

Káča

#37841 Re: Zeman kontra Schwarzenberg

2015-02-09 12:50

#37838: - Zeman kontra Schwarzenberg 

 Krásně napsané!Jednoduché a výstižné!Jediné,co udělal Zeman za dva roky svého prezidentování opravdu pečlivě je,že rozdělil český národ.Postavil proti sobě lidi,kteří mají držet při sobě.Naprosto rozklížil tuto zemi a rozpoutal velmi silný boj mezi občany našeho státu.To je asi tak jediné,co se budou moci dočíst v učebnicích o M.Zemanovi další generace. Káča


Nepřihlášený uživatel

#37842 Re:

2015-02-09 12:58

#37811: -  

 Na váš text se musí reagovat, alespoň trochu. Jinak by to byla knika.

Nechme McCaina, Vančuru i 20-ti leté umírající vojáky stranou. Všichni existovali a existují. Zůstaňme u toho.

Není to pouze Biden, ale také OSN a EU, kteří nedovolí překreslování hranic v Evropě.

Na parcelování JUGOSLAVIE neměl vliv nikdo jiný než občané tohoto tehdejšího státu.

Pokud se jedná o bombardování Srbska. Byl jsem proti, ale výsledek se dostavil. Byl jsem od té doby v Bělehradě několikrát a spíše je zajímalo co to máme v ČR za ožralého prezidenta ? Viděli to v TV a já se styděl.

O zkoumání falešných vyjádření představitelů USA, jejich vyjádření a přesvědčení, jakož i o tom, zda své názory nezmění přes noc ???

USA bojovaly v 1. i 2. Světové válce na straně Evropy. Nemusely.

Nebýt prezidenta Wilsona, nebyla by ČSR, dnes Česká republika a Slovenská republika.

Kyjevská Rus a její hranice ?? Hahaha.  To neví nikdo.

Vy a mnoho dalších nevíte, že při ustavení OSN vystupovalo nejen Rusko (SSSR), ale také Ukrajina. Ukrajina je součástí OSN do dnes. Ruská sebranka tehdy chtěla, aby každá Svazová republika měla zastoupení v OSN. Šlo o počty hlasů. OSN na to nepřistoupila. Souhlasila pouze s Ukrajinou a Běloruskem.

A dost. Stačí. Mám argumenty, ale nemám náladu zabývat se odpovídáním na Vaše názory, Nechť Vám Bůh odpustí.

Káča

#37843 Re: Zemanem navždy

2015-02-09 13:02

#37840: - Zemanem navždy 

 Není co dodat!Krásně napsané,ale myslím,že naprosto zbytečné.Spousta z nás už tady několikrát poukazovala na to,že tato diskuze je o Zemanovi!Nikoli o Schwarzenbergovi či Havlovi.Ale je to marné,je to marné,je to marné!Vaše zmínka o nenávisti k inteligenci,šlechtě a vzdělanosti je přesná!Ale jak už jsem nejednou psala:Úspěch,inteligence a bohatství se v Čechách neodpouští!!! Káča


Nepřihlášený uživatel

#37844 Káča

2015-02-09 13:25

Milá Káčo,

jsem Geroj a chci Tě. Ty jsi můj velký idol. Prosím, dej mi vědět jak se ti dostanu na kobylku. Myluji Tě Káčo moje jediná. Vím, že máš už více než 45 let, ale mi to nevadí. I tak tě myluji a chtěl bych mít s tebou dítě. Kačenko moje.

Prosím, prosím, prosím. Moje KÁČO.

Koukol

#37845

2015-02-09 13:48

Bolševici jedí děti.


Nepřihlášený uživatel

#37846

2015-02-09 13:50

Miloš Ovarovič, jde dnes rozdávat své rozumy do Jordánska. Jediné plus je, že tam je alkohol na indexu.


Nepřihlášený uživatel

#37847 Re:

2015-02-09 14:01

#37845: Koukol -  

 Nevím jak jsou na tom dnes ale ve 20. a 30. letech to dělali celkem často.


Nepřihlášený uživatel

#37848 Re: Káča

2015-02-09 14:02

#37844: - Káča 

 Vskutku projev hodný zemanovce.

Káča

#37849 Re: Káča

2015-02-09 14:26

#37844: - Káča 

 To Ti klidně prozradím.. Od chlapa očekávám jen inteligenci,vzdělání,schopnost samostatného myšlení,smysl pro humor,spolehlivost,upřímnost, věrnost,toleranci, pravdomluvnost,poctivost, pracovitost,lásku ke zvířatům a dětem,ochotu nezištně pomáhat starým,bezmocným a nemohoucím lidem,sečtělost,všeobecný přehled,schopnost uživit mě,galantnost,gentlemanství, zásadovost,neúplatnost,sexuální vytrvalost,vkus,odvahu.. A to tak asi všechno.A jelikož z Tvého příspěvku jasně vyplynulo,že Tě zajímá můj věk,tak Ti ho prozradim.Je mi třicet osm let,zkrátka mladá,krásná,inteligentní,každý mě musí mít rád! Káča

Arabela

#37850 Re: Re: Káča

2015-02-09 14:42

"Kunda sem, kunda tam!"

 Pan prezident Zeman tě vystihl naprosto přesně!!!