MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA


Nepřihlášený uživatel

#23626 Re: Re:

2014-12-10 15:53

#23608: - Re:  

 Koukám, že jste tu pěkná partička neonacistů.


Nepřihlášený uživatel

#23627 Re: Re: Re:

2014-12-10 16:00

#23626: - Re: Re:  

 Ty pitomce komunistickej.Kdyz nesnasis horko tak nelez do kuchyne ty mrzaku rudej

Asenad

#23628 Re: Zemanova láska k fašistům v Kremlu

2014-12-10 16:06

#23589: Tsech - Zemanova láska k fašistům v Kremlu 

Nesmysl jednalo se o letadlo pronajaté skupinami PPF a J&T a ne o soukromé letadlo pana Kellnera.  


Nepřihlášený uživatel

#23629 Re:

2014-12-10 16:11

#23625: -  

  presne tak, jen pohled na tohoto " cloveka" / v novinach , TV atd. / a  je zkazeny cely den


Nepřihlášený uživatel

#23630

2014-12-10 16:13

Jeho odstoupení by bylo tím nejkrásnějším vánočním dárkěm !!!!!!!


Nepřihlášený uživatel

#23631 Re: Re: Re:

2014-12-10 16:16

#23626: - Re: Re:  

 Zajisté myslíte na vaše soukmenovce prozemanovce.

Asenad

#23632 Re:

2014-12-10 16:17

#23630: -  

 mandát má do roku 2018 není důvod aby odstupoval


Nepřihlášený uživatel

#23633 Re: Re: Zemanova láska k fašistům v Kremlu

2014-12-10 16:36

#23628: Asenad - Re: Zemanova láska k fašistům v Kremlu 

 Blbe, presne jak jsem psal.  Volici Zemana se poznaji podle pisemneho projevu. A Ty davas  "tomu cestinovi " pekne zabrat.


Nepřihlášený uživatel

#23634 Re: Re: Re: Re:

2014-12-10 16:38

#23627: - Re: Re: Re:  

 V Česku trpí demencí 143 tisíc Čechů a Češek, stát na náklady spojené s touto nemocí ročně vydá 39 miliard korun. ..........No tak se nebojte ještě jste se všichni nepřihlásili.Mám pocit že ten zbytek není až tak dementní asi vás zůstane jenom 104346.


Nepřihlášený uživatel

#23635 Re: Re: Re: Re: Re:

2014-12-10 16:50

#23634: - Re: Re: Re: Re:  

Pan si mysli ze je chytry. Mohu te ujistit ze Zeman ani nemuze byt muj prezident,protoze ja mam Prime Ministra. Doporucoval bych ale Vasemu prezidentu dukladnou prohlidku u psychiatra. Ten nema k te demenci daleko.

Důležité

#23636 Zdravíme komoušskou lůzu

2014-12-10 17:05


Nepřihlášený uživatel

#23637

2014-12-10 17:08

Komentář prezidenta........Inteligence je dána tím, že dokážete rozlišovat podstatné od nepodstatného. Podstatné jsou konkrétní výsledky mé návštěvy v Číně, včetně asi devíti podepsaných dohod. A nepodstatné je, jakým dopravním prostředkem, jestli velbloudem, na kole, nebo letadlem jsem se do České republiky vracel. Důvody jsem Vám uvedl a jsou lidské. Jsou lidské, protože v mých sedmdesáti letech, abych nedostal infarkt, což by možná mnozí uvítali, zejména běsnící pražská lumpenkavárna, tak z těchto důvodů jsem si odpočinul.


Nepřihlášený uživatel

#23638 slova prezidenta

2014-12-10 17:19

Mluvili jste i o situaci v Hongkongu?

 

Samozřejmě, že ano.

 

Citoval jsem Konfucia, který řekl, není-li ti svěřen úřad, nemluv do jeho záležitostí. Ale samozřejmě, že jsem se ptal na situaci v Hongkongu. Ptal jsem se na multipartijní systém, ptal jsem se na situaci v Tchaj-wanu, ptal jsem se na lidská práva, ptal jsem se na politické vězně, jenomže na rozdíl od pana Schwarzenberga nebo Kalouska jsem tohle dělal v přátelském rozhovoru s těmi, kdo v Číně něco znamenají, místo toho, abych to pubertálně vykřikoval na tiskové konferenci.


Nepřihlášený uživatel

#23639

2014-12-10 17:26

Vy jste prohlásil: „Česko respektuje jednotnost celé Číny, včetně Tibetu a Tchaj-wanu.“ Proč jste měl, pane prezidente, zapotřebí tohle říkat při státní návštěvě Číny? Pomohlo to obchodu?

Zaprvé je to ujištění, které není bez významu, i když je to ujištění, které dávaly všechny české vlády, v tom jsem nebyl originální a já to beru jako nahrávku k té otázce týkající se Tchaj-wanu. Když jsme byli mládi, pane redaktore, zejména já, tak mezi Tchaj-wanem a kontinentální Čínou existovala faktická izolace. Když jsme lehce zestárli, tak jsme zjistili, že Tchaj-wan je největším investorem v kontinentální Číně, že je tam měsíčně mezi Pekingem a Tchai-pejí nebo dalšími čínskými městy zhruba 800 letů, že tam kontinentální Číňané a naopak posílají své děti studovat, a proto jsem použil ten termín mírové, a já kladu důraz na slovo mírové, sjednocení s kontinentální Čínou zcela v duchu české zahraniční politiky.


Nepřihlášený uživatel

#23640

2014-12-10 17:27

Takže ta otázka nestojí tak, buďto lidská práva, anebo dobrý obchod?

Podívejte se, bez lidských práv dobrý obchod dlouhodobě nikdy neuděláte. Ale na druhé straně je otázka, zda lidská práva prezentujete jako mentor, kterému může čínská strana, jak už jsem uvedl, říci: „A vy zase nebijete černochy, ale diskriminujete ženy“, anebo jako člověk, který se o toto téma zajímá a který fandí čínským reformám, konkrétně zavedením onoho rule of law. Protože představit si, že by v Číně byly opět obrovské hladomory, jako byly v době velkého skoku, že by tam opět byla devastace intelektuálů, jako byla v době kulturní revoluce, to je něco, co je nepředstavitelné. A každý, kdo si to nepřeje, musí fandit těmto reformám. A právě těch pět lidí z občanské společnosti, jsem rád, že jste jeden z mála, kteří vůbec vědí o tomto setkání, působí jako jakýsi liberální akcelerátor těchto reforem


Nepřihlášený uživatel

#23641

2014-12-10 17:30

Když jste uděloval ta vyznamenání, co jste si pomyslel při připínání řádu na sportovní mikinu režisérovi Robertu Sedláčkovi?

Ano. Bylo tam asi 33 vyznamenaných, ono se to scvrklo v první fázi na spor dvou režisérů ještě s třetím Janem Němcem a v druhé fázi na mikinu, což je trochu bulvární téma, ale budiž. Ptáte se a já odpovídám. Myslel jsem si, že je to hloupost, a myslel jsem si, že Robert zřejmě trpí nějakým traumatem nebo komplexem, který ho nutí k tomu, aby se zviditelnil za každou cenu, i když některé zviditelnění je takříkajíc herostratovské. Myslím si, že teď to schytává a zaslouží si to.

Asenad

#23642 Re: Re: Re: Zemanova láska k fašistům v Kremlu

2014-12-10 17:32

#23633: - Re: Re: Zemanova láska k fašistům v Kremlu 

 Blbečku!!! ty naděláš s pár překlepy.


Nepřihlášený uživatel

#23643

2014-12-10 17:34

Milí zemanovci, pořád nerozumím tomu, proč prodemokraticky a proevropsky orientované signatáře této petice nazýváte nacisty. To jste přece vy.. Analogie Hitler-Sudety a Putin-Krym s východní Ukrajinou je více než zřejmá. Stejně jako současný kult osobnosti Putina a myšlení většiny občanů Ruské federace připomínají hitlerovské Německo. Většina civilizovaného světa si toto uvědomuje, nechce dělat stejnou chybu a znovu ustupovat tomuto zlu, proto ekonomické sankce a posilování evropské obrany, proto kritika výroků a chování prezidenta Zemana. Proč by se Ukrajina nemohla vymanit z vlivu Ruska a patřit k vyspělé Evropě, když si to většina jejích občanů přeje? Imperialistické smýšlení Rusů má historické kořeny a státní propaganda už od dětství má fatální vliv na jejich pokřivené vnímání historie. Ale vy snad dějepis trochu znáte.. Přijde mi to až trapné a banální vám sdělovat takovéto zřejmé věci, které (v mém okolí) ví snad každé školou povinné dítě - díkybohu. Přeji vše dobré.    


Nepřihlášený uživatel

#23644 Dneska ani hlas?

2014-12-10 17:35

Už to zabalte trapáci, stejně je většina hlasů falešných.


Nepřihlášený uživatel

#23645

2014-12-10 17:36

Když se neurazíte, přineseme Vám celé CD písniček Karla Kryla z koncertu Karel Kryl 70, který pořádal Radiožurnál ve vyprodané pražské Lucerně, a určitě se Vám bude líbit.

Váš úhybný manévr mě nezaskočil, nic takového jsem od Vás nechtěl. To je dodatečný bonus. Prosím, přineste mi to CD, ale moje prosba, která je současně testem Vaší odvahy a odvahy Českého rozhlasu, zní: „Pusťte při nejbližší vhodné příležitosti svým posluchačům píseň Karla Kryla, která se jmenuje Demokracie rozkvétá.“ Cituji jenom první dva verše: „Demokracie rozkvétá, byť s kosmetickou vadou. Vždyť ti, co kradli od léta, dnes dvojnásobně kradou. Král Václav jedna parta je se šmelinářským šmejdem. Pod střechou jedný partaje se u koryta sejdem.“ Chcete, abych pokračoval, nebo to radši pustíte v originálním znění?


Nepřihlášený uživatel

#23646

2014-12-10 17:39

Vy jste během toho našeho rozhovoru použil několik neslušných slov.

Ano.

Proč?

Jsem inspirován panem Schwarzenbergem, který v každé druhé větě říká hovno. A vzhledem k tomu, že pražská kavárna má ráda pana Schwarzenberga, tak jsem se chtěl vlísat do přízně pražské kavárny.

Nakolik myslíte, že se Vám to daří?

Vůbec ne, ale můžu ji alespoň rozčílit a to se mi určitě podaří.


Nepřihlášený uživatel

#23647 Re:

2014-12-10 17:39

#23637: -  

No problem. Jeden prizdisrac zhebne druhy si sedne do prazdneho kresla.Jestli si Zeman mysli ze obcura narod svoji vychcanosti,tak je na velikem omylu. Tech radobyprezidentu chodi po teto planete na statisice. V  company kde jsem pracoval jsme meli take prezidenta a pracovalo nas tam 15.


Nepřihlášený uživatel

#23648 To nejsou preklepyRe: Re: Re: Re: Zemanova láska k fašistům v Kremlu

2014-12-10 17:39


Nepřihlášený uživatel

#23649 Re:

2014-12-10 17:56

#23645: -  

 Radiožurnál tu písničku hrál 16.11. i 17.11., testovat netřeba.


Nepřihlášený uživatel

#23650 Re:

2014-12-10 17:57

#23645: -  

 A navíc, nebyl tím Václavem myšlen spíš Klaus než Havel? Ta "jedna partaj" by tomu odpovídala.