DRDS

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno DRDS


Nepřihlášený uživatel

#76

2014-10-21 13:34

Vyměnit fungujícímu dětskému tělesu vedení může totálně rozvrátit úspěšný soubor.

Nepřihlášený uživatel

#77

2014-10-21 13:51

S DRDS strávila své dětství moje sestra, která teď v dospělosti pokračuje v podobných šlépějích a věnuje se dětem a mladým hercům formou dobrovolné práce. Jsem si jistá, že to jsou právě nesmazatelné stopy DRDS, které teď nezištně předává dál. Nechat zaniknout něco takového je hulvátství a kulturní barbarství!

Nepřihlášený uživatel

#78

2014-10-21 14:59

To je tragedi, co se to jenom v rozhlasu děje.

Nepřihlášený uživatel

#79

2014-10-21 15:13

Manželé Fléglovi jsou osobnosti, jakých je v naší zemi nemnoho. Jejich pedagogický i lidský přístup ke každému dítěti a snaha o jeho všestranný rozvoj se nedají nahradit žádným, byť odborně zdatným nástupcem. Jim nešlo jen o "seznámení s rozhlasovými technikami", ale i o to, aby se z našich dětí stali kulturní, vyzrálí lidé, kteří jsou si vědomi historických i uměleckých tradic naší kultury. Odvolání paní Zdeny z vedení DRDS je nepochopitelné a neobhajitelné.
Mgr. M. Hrachovcová

Nepřihlášený uživatel

#80

2014-10-21 16:55

Potvrzuji svůj podpis pod petici
Martin Rössler

Nepřihlášený uživatel

#81

2014-10-21 17:13

Arogance moci, nedovzdělanost či pologramotnost, závist, nepřejícnost a v neposlední řadě blbství se podepisují pod rozhodnutím vyhodit manžele Fléglovi z vedoucích funkcí a soubor zrušit. Je to nepokrytý útok na samotné principy naší křehké demokratické kultury!!! Autoři takových pseudonápadů si zaslouží jen opovržení.
Mgr. Ivan Kruis - Praha

Nepřihlášený uživatel

#82

2014-10-21 17:20

Když si někdo myslí, že vylepší Meteor tím, že změní jeho nádhernou a zatraceně tradiční znělku, je to hlupák a z hlouposti zločinec!
Rozhlas je náš, a on ho má pouze spravovat skoro jako poklad. Teď už to s ním nechci ani rozebírat.
Ať okamžitě odejde dokud je to bez trestu.
Vše po něm napravit a dát si pozor aby se to neopakovalo !

Nepřihlášený uživatel

#83 To není lumpárna žádné doby, tohle je jedinec na špatném místě!

2014-10-21 17:24

#2: -  

 To není lumpárna žádné doby, tohle je jedinec na špatném místě!

Vladimír Stanzel
Nepřihlášený uživatel

#84

2014-10-21 17:45

Nestydatost a nekompetentnost vedení ČRo, které v této kauze předvádí, jsou do nebe volající. Komunistickou ideologii toto vedení nahradilo "ekonomismem" a vesele likviduje tvůrčí osobnosti, za nimiž je obrovský kus náročné práce, což si uvědomuje každý, kdo prošel nějakým sborem nebo pracoval s dětmi. Neonormalizace, nic jiného to není.


Nepřihlášený uživatel

#85

2014-10-21 18:05

Slyšela jsem i o jiných, zcela absurdních a destruktivních krocích současného vedení českého rozhlasu - o co jim sakra jde??? Zavání mi to něčím hodně podezřelým... :-(
Honza

#86 Re: Re: DRDS?

2014-10-21 18:14

#8: Dorian - Re: DRDS? 

 Dětský rozhlasový dramatický soubor


Nepřihlášený uživatel

#87

2014-10-21 18:23

Jsem babička divky,která je zklamaná a bolí jí rozhodnutí ČR.
Co víc dodat? Proč způsobovat dětem zklamání a bolest?
Hloupé a neuvážené rozhodnutí. Asi i bezohledné...

Nepřihlášený uživatel

#88

2014-10-21 18:32

DRDS a jeho vedení jsem měla tu čest poznat v Želivě při nekolika vystoupeních. Nenechte tento nadmíru sympatický sbor zaniknout!

Nepřihlášený uživatel

#89

2014-10-21 19:31

souhlasim.byla jsem pilotka

Nepřihlášený uživatel

#90

2014-10-22 06:48

Je neuvěřitelné, že může někdo pokazit věc, která je dobrá, užitečná, funkční a přináší radost dětem i dospělým.
Je nepochopitelné, že se tak děje se souhlasem generálního ředitele Petra Duhana a rozhlasové rady. Snad ne s jejich požehnáním...
Je barbarské vyhnat Václava a Zdenu Fléglovy od jejich zdárně vedeného díla.
Ivan Binar

Nepřihlášený uživatel

#91

2014-10-22 07:43

Vážím si dlouholetého úsilí manželů Fleglových. Považuji "manažerský" přístup ČRo za zcela nekompetentní. Sbor, o nějž tu jde, reprezentuje vyšší a trvalejší hodnoty než ekonomická a mechanická kritéria vedoucí ČRo k jeho reorganizaci a faktickému zániku.

Mgr. Matěj Spurný, PhD., historik, FF UK a AV ČR

Nepřihlášený uživatel

#92

2014-10-22 08:03

Vše co je dobré a osvědčilo se, tak zaslouží podporu . Vilém Minář

Nepřihlášený uživatel

#93

2014-10-22 08:04

DRDS pod vedením manželů Fléglových byl velmi dobrou školou pro moje tři děti. Nejenom, že jim dal dobrou rétorickou průpravu do života, ale přinesl jim i hezké zážitky a kamarádství. Velmi nesouhlasím s postojem vedení Českého rozhlasu.

Nepřihlášený uživatel

#94 Rozhlasový kroužek

2014-10-22 08:35

Zdá se, že se snaží z Dismanova souboru vytvořit jakýsi "Rozhlasový kroužek", jehož členové budou pro Rozhlas lépe použitelní. Současná dismančata se do dnešního Rozhlasu totiž moc nehodí. Jsou asi taková "nějak moc kultivovaná". Možná je na čase poohlédnout se po jiném zázemí? Co třeba Národní divadlo ... ?


Nepřihlášený uživatel

#95

2014-10-22 09:07

Už přes tři roky kritizuji zrušení názvu PRAHA --
ředititelem Ostrým -- nahrazuje 2 --dlouholetý název stanice TV -žádal jsem o mimosoudní vyrovnání
- odškodnění za denodení lhaní , že neustále musím
přepínat rádio a televizor . když hlásí , že určitý pořad je vysílán na DVOJCE --??? Vždy to
byla televize .. Až s příchodem OSTRÉHO zrušili
znělku-_proč, komu vadil B.Smetana ?? ,a následně
název PRAHA , kterýžto vydržel první republiku , když fašisti obsazovali ROZHLAS o pomoc nevolala
""2"" , ale PRAHA - přečkal okupaci fašistickou
bolševicko - komunistickou , začátek devadesátých
let ale tento historický název a znělka nepřežili nástup Ostrého ředitele.Žádám již léta v mimosoudním vyrovnání částku ve výši poloviny , co stálo přejmenování stanice a nové logo. Odpověd
žádná z vedení od P.Duhana

Nepřihlášený uživatel

#96

2014-10-22 10:21

Díky,
RH

Nepřihlášený uživatel

#97

2014-10-22 13:51

Ano,co funguje zrušíme .Častý úkaz naší doby-JENŽE TOTO NESMÍ PROJÍT. Zajíčková

Nepřihlášený uživatel

#98

2014-10-22 14:31

Prostě jsem jen cítil potřebu vyjádřit se občansky k takto - i na naše poměry - výjimečné pitomosti. Dostatek informací o činnosti DRDS od manželů Fléglových již dlouhá léta mám.
JUDr. Petr Fiala

Nepřihlášený uživatel

#99

2014-10-22 15:31

V kuloárech se proslýchá, že cvedení potřebuje mísnost pro zasedačku. Vyslechnut byl i rozhovor dvou ženských z vyšších rozhlkasových kruhů: Vždať je to jen takový jakýsi kroužek.
Jakékoliv petice v rozhlase jsou zbytečné. Vedení to má dobře obšlápnuté a rada jsou normální loutky, které odhlasují všechno, jak si přeje ředitelství. Včetně statisícových odměn panu šéfovi.

Nepřihlášený uživatel

#100

2014-10-22 15:36

Po zrušení Rádia Česko/BBC je to další krok současného vedení k horšímu. Následovat bude sloučení s Českou televizí.