Zastavme extremisty z ‚pražského Majdanu‘!

Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2014-10-29 00:20



Nepřihlášený uživatel

#227

2014-11-03 11:32

PRYČ S FAŠISMEM, PRYČ S NACISMEM, PRYČ S BANDEROVCI!!!
AŤ ŽIJE SOVĚTSKÝ SVAZ, AŤ ŽIJE GENERALISIMUS, AŤ ŽIJE RUDÁ ARMÁDA, AŤ ŽIJE PREZIDENT BENEŠ!!!

Nepřihlášený uživatel

#228 Námet na protest

2014-11-03 17:38

Neviem, či by som to mohla podpísať, keď som Slovenka a nemám sa čo pliesť do pražských záležitostí ( i keď pre mňa Praha už navždy zostane hlavným mestom mojej rodnej krajiny:)). Sledujem ten pražský "majdan" a zdá sa mi, na môj slovenský vkus, že česká/pražská verejnosť je príliš tolerantná a zdvorilá voči drzosti tých ukrajinských "majdanistov". 

Mám taký návrh. Tričká  ( alebo v prípade väčšieho chladu trebárs niečo ako reflexnú vestu na vrchný odev) s nápisom napr. SAVE DONBAS PEOPLE, NIE GENOCÍDE NA VÝCHODE UKRAJINY, VIVE NOVORUSIA!... a prechádzať sa po Staromestskom námestí okolo toho ich propagandistického šiatra. Snáď mi nebudú diktovať, čo mám mať na sebe... 


Nepřihlášený uživatel

#229 všetci títo oligarchovia

2014-11-03 18:02

#226: Novotná - Zase jste nám lhali 

To je úplná hovädzina:) čo píšete, pani Novotná. Pravý sektor nie je jediná ultranacionalistická politická grupa, Národný front toho Arzéna Jaceňuka je, myslíte si, čo za zoskupenie? Alebo ten Porošenkov blok či tá Tymošenkovej Baťkivščina - to sú podľa vás nejaké demokratické sily? :) A títo oligarchovia a ich poskoci hrajú na aké struny? Veď Jaceňuk je nebezpečný blázon, nenávisť z neho priam srší,  a Porošenko - elita národa, ktorá povstala z kriminálnikov a mafiánov - "umiernený" masový vrah. Väčšina obyvateľov centrálnej a západnej Ukrajiny ich ani nezvolila, lebo sa voľbám vyhla. Opozícia a jej voliči boli pred voľbami zastrašovaní, terorizovaní a aj lynčovaní.  To neboli demokratické voľby a tých niečo vyše 20% obyvateľstva Ukrajiny, čo si zvolilo túto vládu,spochybňuje jej legitímnosť. Lenže tých 20% momentálne na tej Ukrajine podporuje ten chorý oligarchicko-fašistický režim a hrubým násilím potláča tých, ktorí s ním nesúhlasia!


Nepřihlášený uživatel

#230 Re:

2014-11-04 14:53

#1: Svědek -  

 me jenom zarazi, ze tam neni denne cizinecka policie a ze nejde rovnou i za ucastnikama domu (samozrejme cizinci). Vzhledem k faktu, ze 90% vyhostenych cizincu z CR jsou UKcka....tak bych na jejich "mejdanu" byl fakt denne. Aspon k necemu by to bylo dobry....cikani by konecne dostali svoji sanci na praci :)


Nepřihlášený uživatel

#231 Re: Zase jste nám lhali

2014-11-04 14:55

#226: Novotná - Zase jste nám lhali 

 Kopirovat cizi vyjadreni pod svym jmenem je plagiatorstvi a pusobi dost debilne. Na druhou stranu, autor tohoto vyroku, pan Safr, je debil par excelance, takze asi proc ne.


Nepřihlášený uživatel

#232

2015-02-03 09:49

Pryč z NATO a EU a bude klid + vyhlasit neutralitu naši zeme!!!
blabolil

#233 Re: Re: Svět bez P.utlera svět bez komunismu

2016-03-01 11:47

#169: - Re: Svět bez P.utlera svět bez komunismu 

 Technická připomínka: Chruščev nebyl Ukrajinec, jen správce Ukrajiny

LFCFAN92

#234 PETICE PUTINOVÝCH ZMRDŮ

2020-02-28 14:29

TU JE ZAS NABLITO A NASRÁNO PUTINOVOU PÁTOU KOLONOU. VÍTE CO, RUSÁCI? JSTE HOVNA Z PUTINOVY PRDELE A NIKDY NIC VÍC NEŽ SMRADLAVÁ RUDÁ HOVNA NEBUDETE.

PROZRADÍM VÁM MALÉ TAJEMSTVÍ: VÍTE, ČÍM SI PRAVIDELNĚ VYTÍRÁM PRDEL? PRORUSKÝMI PARLAMENTNÍMI LISTY, TY SE NA NIC JINÉHO NEHODÍ.




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...