Zastavme extremisty z ‚pražského Majdanu‘!
Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Zastavme extremisty z ‚pražského Majdanu‘!
|
Svědek |
#12014-09-30 15:34Propagace fašismu a policejní svévole na "pražském Majdanu:"
https://www.youtube.com/watch?v=0CYZaqnINEs
Majdan to je násilí, válka, fašismus. Řekněme NE fašistickému puči na Ukrajině!
|
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#22014-09-30 16:10Je nutno uspořádat proti Majdan, vyjít do ulic Akci je třeba veřejně propagovat |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#32014-09-30 18:33Je to ostuda naší vlády a pohrdáním občany České republiky. |
|
| |
Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)
2014-09-30 18:41- Date of removal: 2010-05-29
- Důvod odstranění: spam
Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)
2014-09-30 18:45- Date of removal: 2010-05-29
- Důvod odstranění: spam
|
Nepřihlášený uživatel |
#6 Re: Re: Provokatér dvojka2014-09-30 18:56#5: Milan Skoupý,Ostrava - Re: Provokatér dvojka Na tlamu? Po vzoru tvých idolů banderovských teroristů z Majdanu, viď? Co jiného než brachiální násilí by se od primitivních telátek tvého ražení dalo čekat, že? |
|
| |
Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)
2014-09-30 19:03- Date of removal: 2014-09-30
- Důvod odstranění:
|
Hans Nepřihlášený uživatel |
#8 Re: Re: Provokatér dvojka2014-09-30 19:04#5: Milan Skoupý,Ostrava - Re: Provokatér dvojka Nomen omen - ty jsi opravdu Skoupý, především na rozum :-)))) |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#92014-09-30 19:24Když jsou tak velcí vlastenci,ať táhnou domu a do první linie.Tady se roztahují a dělají v cizí zemi bordel a škodu.Je zajímavé,že povolávací rozkazy si zde nepřeberou sebranka taková,která podporuje fašisty zde nemá co dělat. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#102014-09-30 19:59Stop Fašismu !!!! a co nejvíc dokáže naštvat je to když fašisti jsou jedna krev Slovanská!!!! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#112014-09-30 20:55bežte spät do Kyjeva, tu vás nechceme vrahov!!!!!!!! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#122014-09-30 21:51Na východě Ukrajiny vlastenci bojují nejen proti genocidě, ale dá se říct, že bojují i za Prahu. |
|
| |
|
Majk |
#132014-09-30 21:51Persony non grata. Vyhostit
|
|
| |
Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)
2014-09-30 21:59- Date of removal: 2010-05-29
- Důvod odstranění: spam
|
Nepřihlášený uživatel |
#152014-09-30 22:001. Nechápu proč to radnice Prahy vůbec povolila ??? 2. Proč jsou umístěni u sochy mr.Jana Husa, když je to historický symbol ČR ??? 3. Ať si jdou dělat bordel k sobě domů na UA, protože většina našeho národa si tady ten jejich Majdan nepřeje !!! |
|
| |
Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)
2014-09-30 22:04- Date of removal: 2014-09-30
- Důvod odstranění:
Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)
2014-09-30 22:08- Date of removal: 2010-05-29
- Důvod odstranění: spam
Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)
2014-09-30 22:09- Date of removal: 2010-05-29
- Důvod odstranění: spam
Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)
2014-09-30 22:12- Date of removal: 2010-05-29
- Důvod odstranění: spam
Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)
2014-09-30 22:15- Date of removal: 2010-05-29
- Důvod odstranění: spam
Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)
2014-09-30 22:33- Date of removal: 2010-05-29
- Důvod odstranění: spam
Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)
2014-09-30 22:39- Date of removal: 2010-05-29
- Důvod odstranění: spam
|
Dr. Chocholoušek |
#232014-09-30 23:02Hledá se pacient uprchlý z naší léčebny, jedná se o těžký případ. Jmenuje se Milan Skoupý, pochází z Ostravy a má nařízenu striktní ústavní léčbu, svěrací kazajku a klecové lůžko. Toto je on - Milan Skoupý z Ostravy, t.č. pacient naší bohnické léčebny:
Kdo byste jej potkali, kontaktujte ihned naši léčebnu, ústavní léčba je v jeho případě bezpodmínečně nutná. |
|
| |
Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)
2014-09-30 23:12- Date of removal: 2010-05-29
- Důvod odstranění: spam
|
JK |
#25 Re:2014-09-30 23:12Není to tak dávno, co se u nás zatýkalo za hajlování - a najednou můžou zastánci fašismu a nacismu u nás dlouhodobě prudit přímo pod sochou Jana Husa a nic se neděje? Něco shnilého je, zdá se mi, v našem státě českém. |
|
| |
|
Bude-li člověk mlčet, nic se nezmění.
Autor této petice se rozhodl něco změnit a jednat. Uděláte to samé?
Další petice, které by vás mohly zajímat
Poskytujeme zdarma hosting pro on-line petice. Vytvořte profesionální on-line petici díky našim výkonným službám. Naše petice jsou každý den uvedeny v médiích, takže vytvoření petice je skvělý způsob, jak upoutat pozornost veřejnosti i těch, kteří o daných věcech rozhodují.

