Petice za novou cestu na Zátiší v Orlové


Nepřihlášený uživatel

#1

2014-07-03 09:08

Ta cesta je opravdu strasna a ted kdyz uzavreli skoro celou Orlovou, tak opravdu ty bocni cesty a hlavne ta na zátiší je otřesna.
Radek D

#2 Rekonstrukce Orlové.

2014-07-03 12:54

#1: -

Dobrý den,

je v plánu také rekonstrukce letního koupaliště v Orlové?? Je už mimo provoz od roku 2011.

Předem děkuji za odpověď.


Nepřihlášený uživatel

#3

2014-07-03 12:55

Samozřejmě bych byl rád kdyby k tomu udělali chodník,máme děti kteří budou chodit jednou do školy a už teď se hrozím toho jak budou chodit po cestě kde řídící jezdí 100 km v hodině.

Nepřihlášený uživatel

#4 Re: Rekonstrukce Orlové.

2014-07-03 15:01

#2: Radek D - Rekonstrukce Orlové.

Hezký den Radku,

koupaliště bohužel Orlová mít zřejmě nebude. Zastupitelé mají jiné plány s tímto areálem. Vše je bohužel "tajné". Informace zjišťujeme.

 

DROZDÍK Petr
eOrlová / www.eorlova.cz


Nepřihlášený uživatel

#5 Podpora petice

2014-07-03 15:02

Hezký den,
petici samozřejmě podpořím. Pokud mi poskytnete nějaké bližší informace kdo je v petičním výboru či jaké máte plány s rozšiřováním petice, informujte mne.

DROZDÍK Petr
eOrlová - www.eorlova.cz

Nepřihlášený uživatel

#6

2014-07-03 18:13

Je to hnusná cesta co pamatuji. Taky by to potřebovalo dat do pořádku, je to jako tankodrom.

Nepřihlášený uživatel

#7

2014-07-03 20:04

Je to cesta na dorasovani auta je to ,uz let co je cim dal tim horsi ,zalepena kde se da a to nemluvim o tom ,ze policie tam take rada vybira pokuty ....hanba !!!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#8 Re:

2014-07-04 06:15

#7: -

Policie tam vybírá pokuty, protože tam řidiči jezdí jak hovada a nám to pochopitelně vadí jak kvůli hluku, prachu, tak kvůli tomu, že se skoro bezpečně nedá jít po chodníku natož s dítětem a dále taky je ve špičce problém vůbec vyjet z vlastního domu. Tu policii tady chceme už se tu magoři předjíždějí i přes chodník..... i tak často měří dole pod kopcem což pro nás nemá logiku


Nepřihlášený uživatel

#9 Re:

2014-07-04 06:21

#3: -

Ano chodník je zde katastrofální, ale bohužel chodníky jsou ve vlastnictví přilehlých domů a když se jednalo kdysi o prodeji chodníku městu, tak bohužel se objevil zřejmě jeden občan, který ten kousíček pozemku odmítl prodat, takže z toho sešlo. Ale možná by stálo za to zkusit s majiteli a pak městem začít jednat, ikdyž pochybuji, že by teď město chtělo chodníky odkoupit ikdyby za symbolickou cenu....


Nepřihlášený uživatel

#10 Re: Re:

2014-07-04 20:54

#9: - Re: Pokud jsou, jak píšete, chodníky ve vlastnictví přilehlých domů, je třeba začít jednat s těmito majiteli, tedy domy.....já sám ale nevím, jak se jedná s domy, ještě jsem s žádným domem nejednal...

 


Nepřihlášený uživatel

#11

2014-07-05 21:02

Uuuuuž je to nutné!! Opravit!

Nepřihlášený uživatel

#12

2014-08-27 08:03

No,hlavně by mě zajímalo,proč se rekonstruuje hlavní,pomněrně slušná cesta,místo totálně rozbitých vedlejších,nebo třeba ostudy města,náměstí u pošty.Nebo někde úplně strašné chodníky,třeba na ul. Polní,kde jsou školy.To zajímá velkou část obyvatel,mluvím s nimi.Hlavní cesta byla slušná,to mě nikdo nevymluví!

Nepřihlášený uživatel

#13

2014-10-02 07:19

Lidi místo petic volte Změnu pro Orlovou - ti stávajíci politici Vám nepomůžou - musíme si pomoct sami ! Volte č.6 a přidejte se k nám ! jiná cesta není ;-)

Nepřihlášený uživatel

#14

2014-10-08 16:41

JE TO HNUS!! ŽE SE NIC NEDĚJE.NIČEJ SE TAM AUTA,AUTOBUSY.JE TO NEJHORŠÍ CESTA CO JSEM VIDĚL!!!PROSÍM ZODPOVĚDNÍ AT KONAJ...!!!