Češi za Donalda Trumpa a proti čínské hrozbě

Donald_Trump_and_ancestors.jpg

My níže podepsaní občané ČR,

žádáme Vládu ČR, aby podpořila politiku Spojených států amerických pod vedením administrativy prezidenta Donalda Trumpa, a nepodporovala čínské obchodní zájmy, které ohrožují bezpečnost obyvatel demokratického světa (5G a jiné technologie) včetně energetické otázky. Stejnou opatrnost je třeba věnovat ruskému vlivu. Čínský vliv je však dominantní hrozbou pro celý svobodný svět.

Dále podporujeme domácí politiku Donalda Trumpa, který doma čelí bezprecendentním útokům tzv. neomarxistické levice, která ovládla opoziční Demokratickou stranu, a jejími plody jsou nepokoje, rabování, zvýšená kriminalita, ničení pomníků a památek, vraždy a další násilná činnost včetně útoků na policii a bezpečnostní sbory USA, kultura "mazací" naši židovskokřesťanskou civilizaci, útoky na kostely i antisemitské projevy části příznivců BLM a v neposlední řadě vstřícnost prezidentského kandidáta za opoziční Demokratickou stranu Joea Bidena vůči komunistické Číně a její totalitě.

Z tohoto důvodu vítáme cestu českého předsedy Senátu pana Miloše Vystrčila do demokratického Taiwanu.

Máme pro Vás nové důležité upozornění.

Na září 2020 plánujeme demonstraci na podporu naší petice a prezidenta USA Donalda Trumpa před ambasádou Spojených států amerických v Praze.

Budoucnost USA je také naší budoucností stejně jako celého demokratického světa.

Budete na akci včas upozorněni.

Děkuji a přeji hezký sváteční den.

Mgr. Pavel Černý

gsm: +420 608 515 271

Pokud by jste se chtěl někdo z Vás zapojit do pomoci s peticí, prosím šiřte mezi Vaše přátele.

 


Pavel Černý    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Pavel Černý svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.

Vaši e-mailovou adresu nebudeme veřejně zobrazovat online.

Vaši e-mailovou adresu nebudeme veřejně zobrazovat online.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...