Dopis senátorům ohledně razantnějšího postupu vůči premiérovi a vládě.

Už se na to nemůžu dívat, tak jsem poslal dopis senátorům:

Vážené dámy senátorky a pánové senátoři,

Jsem velmi znepokojen a nespokojen s tím, co se v České republice v posledních letech a zvláště v posledních týdnech a dnech, děje. Premiér Babiš a potažmo celá vláda si uzurpuje stále větší moc, než jim náleží.
Nad osudy nás všech.
Místo aby nám obětavě sloužili, když jsou našimi zaměstnanci, tak zjevně převážnou část svého pracovního času tráví vymýšlením toho, jak by nás zase podvedli a omezili. Baví je nejvíce příkazy a zákazy pro nás určené. Velmi si toho užívají. Jejich cílem není rozkvět této země, ale pouze touha po čím dál větší moci a penězích.
Pořád to na nás zkoušejí. Zvláště teď, zneužívají období nouzového stavu. Snaží se o ohlupování lidí a další oklešťování svobody. Částečně se jim to, bohužel, daří. Dostat nás do „kouta“, kde si s námi potom budou moci dělat, co se jim zlíbí.
Kdy už zasáhne policie? Hlavně proti trestně stíhanému premiérovi? To je přece nemyslitelné, aby demokratický stát vedl člověk, bývalý komunista a estébák, který za celý svůj život stále nepochopil, co to je, ta demokracie a svoboda.
Nadělali tady miliardové škody. Vyčerpali v době ekonomického růstu všechny rezervy. Ničí náš národ ekonomicky, psychicky i fyzicky. Přesto jim to pořád prochází. Jak je to možné?
Každý z nás, kdyby měl na svědomí to, co právě premiér, byl by už dávno zatčen, obžalován a souzen. Ne tak v jeho případě. Dokonce je stále na jednom z nejvyšších postů. Tvrdí a vyhrožuje, že nikdy neodstoupí. To si nesmí dovolovat.
Tak se tomu musí pomoct. Policie má nám, občanům, pomáhat a chránit nás. Zatím to tak necítím a nevnímám. Je to spíše naopak.
Vláda a prezident poklonkují navíc těm nejhorším režimům, čili Číně a Rusku. Lež a podrazy používají jako hlavní nástroj politiky a řízení státu. Což snad, v takové míře, není skoro nikde jinde na světě. Snad ještě v KLDR, na Kubě a ve Venezuele.
Pořád se nic neděje. Co se asi bude muset stát, aby se ta naše státní mašinerie konečně hnula směrem k opravdovému právu, férovosti, poctivosti, pravdě, spravedlnosti????
Tak hluboko jsme s touhle vládou, prezidentem a částí parlamentu, klesli.
Velezrada a vlastizrada téměř na denním pořádku a v přímém přenosu. Přitom se ještě předvádějí na neustálých trapných tiskovkách. Tváří se, jakoby nás zachraňovali. Je to přesně naopak, zachraňují sami sebe.
Doufám, že se jim to nepovede. Tak velký nepořádek ve všem, velmi slušně řečeno, co tu způsobili, musí skončit.

Shrnuto:
Náš stát se s Babišem, Zemanem a jejich poskoky a sluhy propadá do totálního marasmu. A následně do totality. Vy tomu, většinou, jen přihlížíte. Co se ještě bude muset stát, abyste se konečně naplno probrali?
Abyste začali opravdu bojovat za naši svobodu, práva a demokracii? Cožpak to necítíte a nevnímáte, že o to vše pomalu, ale neustále dále, přicházíme?
Zvláště v poslední době, kdy nemůžeme, jak bychom chtěli, dát najevo svou nespokojenost a rozčarování alespoň na náměstích. Moc nám toho nezbývá.
Situace je nejen vážná, ale i kritická. Ještě kritičtější, než se na první pohled zdá.
Tak se tím, prosím, zabývejte, něco zásadního dělejte, konejte a napravujte. Je to přece Vaše práce. Jinak se z toho „srabu“ budeme jen těžko a dlouho „vyhrabávat“.

Děkuji moc za Vaše nasazení v této záležitosti.

S úctou a nadějí v lepší zítřky
Zbyněk Fiedler, Ostrava

5.5.2020


Zbyněk Fiedler    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Podepsáním povoluji Zbyněk Fiedler, aby předal/a můj podpis tomu, kdo v této věci pravomoci.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.

Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...