Chceme zpět naší Penny a Amy, Jitku Moučkovou a Nikolu Votockovou

Příspěvky ostatních lidí:

všechny televize, Primu nevyjímaje, si stěžují, že si lidé stahují seriály z netu a koukají na ně den po premiérovém uvedení. Ať už s titulkama nebo bez. A vy když to teď můžete vysílat, tak dokurvíte dabing takovým způsobem, že koukat na to může jen slabomyslný blb. Nevím, jestli šetříte (hlavně, že zprávy vám uvádí Šebrle a jakási misska) či jaké jsou oficiální důvody, ale jste fakt kreténi, slušněji to říct nelze. Myslím, že s kvalitním dabingem se na to ráda podívala i spousta těch, kteří to stahují z netu. S takhle odfláknutým dabingem ale přijdete i o ty úplně poslední diváky a stěžovat si pak můžete na lampárně, vy idioti.

Nejhorší dabing, vrátil jsem se asi v čase. Chybíš mi stará Teorie! :(

 

Takže včera Penny, dneska Amy a to takhle vyměníte všechny dabéry???....Když jsem si dneska řek kouknu se, snad nějak novou Penny nějak překousnu, možná se mi bude i líbit a vy nám ukážete i novou Amy, tak vám tedy moc moc děkuji (,/.-*§)

 

Ja myslela,ze jde jen o Penny (coz je vazne des ten dabing) a dnes zase zjistim ze ma Amy jineho dabera...tohle je posledni dil BBT na ktery se divam v televizi... Sbohem cool

 

Si děláte srandu?? Změnit dabing Penny i Amy z TBBT?? Jste normální..víte vůbec jak to pobouří nás fandy tohoto seriálu? Opravdu zklamání z vašeho kanálu! Změntě jednoho budiž, nějak se s tím smíříme, ale změnit další a další??! Opravdu debilita!

 

Jdete do háje už i Amy?? To si snad děláte srandu... Ještě jeden daber odejde tak s tímhle seriálem končím

 

Dělá si Prima srandu?? Takže dvě hlavní postavy u Teorie velkého třesku změnili dabérky. Kdo bude další? Tímto přestávám sledovat Teorii na Coolu a stahuju si ji v originále s titulky. Nechtěl jsem,protože jsem byl zvyklý na hlasy hlavních hrdinů,ale teď už je to jedno. A navíc díly dopředu. Díky Primo za usnadnění rozhodnutí a doufám,že sledovanost klesne na minimum. Opravdu jste překročili meze.

 

Zítra uslyšíme novou dablérku Bernadette a na TBBT v češtině nebude koukat už nikdo gratuluju to se vám moc povedlo

 

S tim dabingem ste to vazne zabili..